Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Берлін побачив майже півтори тисячі оголених жіночих сосків.

Діана Марцинковська
8 год  ·

Поки посполиті святкують святу неділеньку, Берлін сьогодні побачив майже півтори тисячі оголених жіночих сосків. Жінки усякого віку, розміру та кольору шкіри ( і деякі чоловіки теж) проїхалися велосипедним протестом, голими грудьми вдаривши по сексизму та об'єктивації.

Коротко про передісторію: десь із місяць тому жінка відпочивала разом зі своїм маленьким сином у дитячому водному гральному майданчику в одному з парків Берліна. Нікого не чіпаючи, жінка засмагала собі топлес, але паркові блюстітєлі моралі помітили сяйво неприкритих сосків ще здалеку і докопалися, аби та таки прикрила свої срамні частині тіла. Остаточно суперечку розводила поліція, силою змусивши аморальну жіночку покинути територію парку і не вводити своїми сосками чисті душі у сум'яття (закреслено). Що примітно, чоловіків, які в тому ж парку безсоромно виставляли на показ свої соски, ніхто не шеймив.

Зараз Габрієль Лебретон (Gabrielle Lebreton) пішла з цією справою до суду, остаточна її мета - рівні права жіночим і чоловічим соскам, хай богинюшка пошле їй сили.

Особливо цікаво вся ця ситуація виглядає, якщо брати до уваги, що Німеччина (країна де майже перемогла гендерна рівність - насправді ні) - країна, що славиться своєю FKK -Freikörperkultur. Люди ходять голими в сауни, на кожному громадському пляжі є зона для нудистів, діти і дорослі спокійнісінько перевдягаються з купальної в звичайну білизну і навпаки, навіть не прикриваючись, голих і щасливих німців та німкень можна зустріти в абсолютно будь-якій точці на будь-якому з трьох тисяч озер в Берліні та Бранденбурзі. І якщо вже відверто, голі тіла ви будете бачити набагато частіше, ніж вам того хотітиметься. Зрештою, око замилюється, і помічати та роздивлятися, чи то там з-за сусідніх кущів не виглядають чиїсь соски чи інші причандалля, стає нецікаво.
   
Але! Якщо ви наївно думали, що ну ок, голі - то й голі, яка кому в біса справа до чужого тіла, та й взагалі, жіночі груди - то така сама частина тіла, як і руки, ноги, чи вуха, то ви глибоко помилялися. Звісно, чоловічі соски - то просто соски, а от жіночі - зовсім інша справа. Навіть коли вони виконують свою біологічну функцію, тобто годують немовля, знаходяться ті, кому "гидко дивитися" (питання, чому ж вони тоді придивляються, роздивляються, й не можуть відвести очей, лишаю відкритим). А якщо ці соски просто собі існують у просторі (обоже!), насолоджуються літнім сонцем та вітерцем, то звісно, звісно їхня власниця просто а) хоче звабити всіх чоловіків навколо; б) прагне образити чиїсь високоморальні почуття; в) наривається на непрохану оцінку (а в гіршому разі - на харасмент та домагання) і #самавинна якшо шо . Але велика таємниця полягає в тому, що жодна жінка не заводиться просто так від своїх грудей, коли миється чи там перевдягається. Нє, звісно, любити своє тіло і подобатися собі в певні моменти - це норм і ознака здорової сексуальності, але от цей сексуальний контекст не вмикається автоматично в жіночій голові, коли вона бачить свої груди. Так само, як не вмикається, коли, ну не знаю, стрижеш нігті на ногах чи розчісуєш волосся. Груди - це частина тіла, з якою жінки просто собі живуть. А от обов'язковий сексуальний контекст та "о, сіські!" - оце от сраний патріархат головного мозку, якого так багато ще навіть у просвєтльонних Європах.

О, і ледь не забула. В новинах у соцмережах про марш голих сосків розказують і показують досить цікаво та інформативно (лінк дам в кінці посту). Але навіть у цій спробі донести до широкої публіки боротьбу жінок за права сосків оті самі соски сором'язливо прикривають квіточками.

І так, слово "соски" я спеціально вжила в цьому тексті так багато разів. Нормалізую жіночу тілесніть, як і годиться порядній радфем.

#українкавберліні #радфемдумки #freethenipples

Отут новина про кейс
https://www.berliner-zeitung.de/news/polizeieinsatz-wegen-nackter-brust-frau-ueberwaeltigt-von-unterstuetzung-li.169788
Отут про марш https://www.bz-berlin.de/berlin/friedrichshain-kreuzberg/oben-ohne-demo-in-berlin?fbclid=IwAR0VRn2xoseUyviEveb2-XP0CfvL7AuJDoMe_L6oLgegvnJlWFHc47tscro
А отут зірочки на грудях (дивіться в сторіз) https://www.instagram.com/stories/dwnews/2615515926134742700/?fbclid=IwAR1qqSVZqnwL3547OV4keu6VXTLllyEEEbVtzRl3jAlDq9rtAUXZWpTTyYU
Photo: EPA-EFE



   
пішли вони всі в жопу, ці придурки, борці за рівноправ'я
"моє тіло - мій вибір"
а твоє тіло - мені огидне, чому я повинен це терпіти?
   
пішли вони всі в жопу, ці придурки, борці за рівноправ'я
"моє тіло - мій вибір"
а твоє тіло - мені огидне, чому я повинен це терпіти?
Вот странно. Если вам не нравится лицо, голос, запах, стиль поведения и тыды человека, вы же терпите
   
Захід остаточно деградував через толерастію, культурний марксизм та пенсії.
   
пішли вони всі в жопу, ці придурки, борці за рівноправ'я
"моє тіло - мій вибір"
а твоє тіло - мені огидне, чому я повинен це терпіти?
:facepalm1:
   
Але! Якщо ви наївно думали, що ну ок, голі - то й голі, яка кому в біса справа до чужого тіла, та й взагалі, жіночі груди - то така сама частина тіла, як і руки, ноги, чи вуха, то ви глибоко помилялися. Звісно, чоловічі соски - то просто соски, а от жіночі - зовсім інша справа. Навіть коли вони виконують свою біологічну функцію, тобто годують немовля, знаходяться ті, кому "гидко дивитися" (питання, чому ж вони тоді придивляються, роздивляються, й не можуть відвести очей, лишаю відкритим). А якщо ці соски просто собі існують у просторі (обоже!), насолоджуються літнім сонцем та вітерцем, то звісно, звісно їхня власниця просто а) хоче звабити всіх чоловіків навколо; б) прагне образити чиїсь високоморальні почуття; в) наривається на непрохану оцінку (а в гіршому разі - на харасмент та домагання) і #самавинна якшо шо . Але велика таємниця полягає в тому, що жодна жінка не заводиться просто так від своїх грудей, коли миється чи там перевдягається. Нє, звісно, любити своє тіло і подобатися собі в певні моменти - це норм і ознака здорової сексуальності, але от цей сексуальний контекст не вмикається автоматично в жіночій голові, коли вона бачить свої груди. Так само, як не вмикається, коли, ну не знаю, стрижеш нігті на ногах чи розчісуєш волосся. Груди - це частина тіла, з якою жінки просто собі живуть. А от обов'язковий сексуальний контекст та "о, сіські!" - оце от сраний патріархат головного мозку, якого так багато ще навіть у просвєтльонних Європах.

О, і ледь не забула. В новинах у соцмережах про марш голих сосків розказують і показують досить цікаво та інформативно (лінк дам в кінці посту). Але навіть у цій спробі донести до широкої публіки боротьбу жінок за права сосків оті самі соски сором'язливо прикривають квіточками.

І так, слово "соски" я спеціально вжила в цьому тексті так багато разів. Нормалізую жіночу тілесніть, як і годиться порядній радфем.

#українкавберліні #радфемдумки #freethenipples

Отут новина про кейс
https://www.berliner-zeitung.de/news/polizeieinsatz-wegen-nackter-brust-frau-ueberwaeltigt-von-unterstuetzung-li.169788
Отут про марш https://www.bz-berlin.de/berlin/friedrichshain-kreuzberg/oben-ohne-demo-in-berlin?fbclid=IwAR0VRn2xoseUyviEveb2-XP0CfvL7AuJDoMe_L6oLgegvnJlWFHc47tscro
А отут зірочки на грудях (дивіться в сторіз) https://www.instagram.com/stories/dwnews/2615515926134742700/?fbclid=IwAR1qqSVZqnwL3547OV4keu6VXTLllyEEEbVtzRl3jAlDq9rtAUXZWpTTyYU
Photo: EPA-EFE

Показати зображення...

Х.йовий choice
   
Навіщо нам прагнути до інтеграції з європейськими деградантами? Світ змінився - тепер нормальні суспільства, де не толерують психічні збочення на кшталт гомосексуалізму, де не намагаються йти проти Природи та Бога, змушуючи Жінку займатись непритаманними їй справами (здобувати освіту, працювати десь, окрім виховання дітей та доглядання за Домом), де поважають Бога, а не сатанинський секулярний атеїзм, чому б українцям не інтегруватись із ментально та культурно близькими нам Саудівською Аравією, Китаєм, ОАЕ, Бахрейном, Іраном, Китаєм, Індонезією, Єгиптом, Суданом, Афганістаном, Пакистаном тощо?
   
Скоро 50, а так и не понял, почему на пляже тетки сиськи прячут, а мужики нет. То же касается парков и кино.
   
жінка відпочивала разом зі своїм маленьким сином у дитячому водному гральному майданчику в одному з парків Берліна. Нікого не чіпаючи, жінка засмагала собі топлес
а чому в трусах? У дитячому треба без трусів
   
почему на пляже тетки сиськи прячут, а мужики нет.
Бо жіночий сором, який дає та пестує Нове Життя то сакральне, тільки для Бога та для чоловіка з яким відбувалось вінчання перед Богом, інше - спокуса диявола.
   
Скоро 50, а так и не понял, почему на пляже тетки сиськи прячут, а мужики нет. То же касается парков и кино.
   
Скоро 50, а так и не понял, почему на пляже тетки сиськи прячут, а мужики нет. То же касается парков и кино.

а піськи чого прячут зрозумів?
   
Вот странно. Если вам не нравится лицо, голос, запах, стиль поведения и тыды человека, вы же терпите

Тому що такі нахабно і напоказ мені не нав'язують "свій вибір".
І ці хай так чинять
І я не буду мати до них претензій
Те саме стосується різного штибу підарасів, хай показують свій вібір один одному тихо і десь в кущах, щоб я не бачив.
   
Тому що такі нахабно і напоказ мені не нав'язують "свій вибір".
І ці хай так чинять
І я не буду мати до них претензій
Те саме стосується різного штибу підарасів, хай показують свій вібір один одному тихо і десь в кущах, щоб я не бачив.

фотки з посилань потато
   
ну так отож
хай ідуть в дупу
   
старі німкені із своїми голими дряблими сіськами на пляжах це звичайно та іще опція відпочинку  :laugh:
   
а піськи чого прячут зрозумів?
Письки прячут оба пола, это я ещё плюс-минус понимаю. Но сиськи-то зачем ?
И не надо мне про размер втирать.  У меня размер сисек больше, чем у одной моей знакомой, но она лифчик носит, а я - нет, мбугога.

Останнє редагування: 12 липня 2021 10:18:17 від kurt
   
Простий принцип: де не заборонено чоловікам груди світити то там і жінкам не треба забороняти
   
Простий принцип: де не заборонено чоловікам груди світити то там і жінкам не треба забороняти
Абсолютно верно. А те, кто против - чемодан, вокзал, Афганистан.
   
Славетний СлавентійThe World of History
10 хв  ·
Реконструкція зовнішності критських дам
Особливої уваги  в мінойській цивілізації заслуговує настінний живопис, який зображує сцени з життя рослин, птахів, морських тварин.
На інших фресках - самі жителі о. Крит: стрункі загорілі чоловіки з довгим чорним волоссям, укладеним локонами, з тонкою осиною талією і широкими плечима, жінки у великих колоподібних спідницях з багатьма оборками і в тісно затягнутих корсажах, що залишали груди повністю відкритими. Жіночий костюм вражає більше, ніж усе мистецтво в цілому. Це прекрасно розроблений крій, який підкреслює всі характерні особливості жіночої фігури: пишні груди, тонка талія, округлі широкі стегна. Розкішне розпущене волосся критянок підтримувала дорогоцінна діадема або вінок. На більшості зображень жінок вузький ліф плаття (верхня частина) залишав груди повністю оголеними.



   
Простий принцип: де не заборонено чоловікам груди світити то там і жінкам не треба забороняти
Я б ещё добавил кормящим разрешение везде светить сиськами. И пусть бы какой-нибудь мулла или поп че-нибудь вякнули насчёт конституционного права светить кормящими сиськами в храмах - полный запрет на религию, пока не приведут в соответствие с законодательством.
   
Гейропейська толерастія не для України!
   
Письки прячут оба пола, это я ещё плюс-минус понимаю. Но сиськи-то зачем ?
И не надо мне про размер втирать.  У меня размер сисек больше, чем у одной моей знакомой, но она лифчик носит, а я - нет, мбугога.

я так і не зрозумів що там у тебе розумінням з піськами
але очевидно цицьки тому ж що й піськи, а не тому що розміри
мбугога
   
У меня размер сисек
он воно що
   
Я хвилююсь ,Зеленський встиг прийняти участь в цій акції ?

Останнє редагування: 12 липня 2021 10:34:53 від Амулет
   
пішли вони всі в жопу, ці придурки, борці за рівноправ'я
"моє тіло - мій вибір"
а твоє тіло - мені огидне, чому я повинен це терпіти?
+========================+
Не подобається - не дивись!
Чи хтось змушує?
   
Скоро 50, а так и не понял, почему на пляже тетки сиськи прячут, а мужики нет. То же касается парков и кино.
+=====================================================+
Цьому є об"єктивна причина: соски у жінок набагато чутливіші до
сонячного ультрафіолету, що може призводити до онкології.
   
+=====================================================+
Цьому є об"єктивна причина: соски у жінок набагато чутливіші до
сонячного ультрафіолету, що може призводити до онкології.

об'єктивно, коли ці правила з'явились про онкологію і ультрафіолет ніхто і не підозрював
   
об'єктивно, коли ці правила з'явились про онкологію і ультрафіолет ніхто і не підозрював
+================================================================================+
Об"єтивно: коли десь 9000 роі назад, коли європейці стали білими з-за льодовика щоб отримувати
достатню дозу УФ від сонця для фотохімічного синтезу вітаміна Д, то у жінок почалися проблеми із
засмаганням грудей - фотохімічне подразнення сосків, що часто переходило в онкологію.
А найпростіше рішення цієї проблеми - прикрити одягом соски. У негрів цієї проблеми нема через
природню пігментацію шкіри.
   
я так і не зрозумів що там у тебе розумінням з піськами
але очевидно цицьки тому ж що й піськи, а не тому що розміри
мбугога
Не уловил мысли. "Сиськи потому шо письки". Мужики чего тогда без насисьников по пляжу ходют ? Соски есть, размеры иногда поболе женских бывают - а поди ж ты, можно и переодеть футболку-рубашку на людях, и позагорать, и физрой  позаниматься.
   
Показати зображення...

Ось вона справжня демократія :super:
   
Не уловил мысли. "Сиськи потому шо письки". Мужики чего тогда без насисьников по пляжу ходют ? Соски есть, размеры иногда поболе женских бывают - а поди ж ты, можно и переодеть футболку-рубашку на людях, и позагорать, и физрой  позаниматься.

продовжимо придурюватись

прикривання цицьок жінками має ті ж підстави, що й прикривання пісьок
і рівність прикритої площі тіла з чоловіками не має до цього жодного стосунку

до речі, що ти там приблизно здогадався про піськи за 50 років життя
ти так і не пояснив
очевидно щоб було зручніше придурюватись


Останнє редагування: 12 липня 2021 11:08:13 від Читач
   
Вот странно. Если вам не нравится лицо, голос, запах, стиль поведения и тыды человека, вы же терпите


ніхто і ніде не терпить,
а реагує,
кожен - по своєму...

п.с.
німці - виродки.
   
+================================================================================+
Об"єтивно: коли десь 9000 роі назад, коли європейці стали білими з-за льодовика щоб отримувати
достатню дозу УФ від сонця для фотохімічного синтезу вітаміна Д, то у жінок почалися проблеми із
засмаганням грудей - фотохімічне подразнення сосків, що часто переходило в онкологію.
А найпростіше рішення цієї проблеми - прикрити одягом соски. У негрів цієї проблеми нема через
природню пігментацію шкіри.

це ти можеш от так надати посилання на якісь дослідження
коли 9000 років тому люди здогадались про особливості сосків жінок
 чи просто зараз вигадуєш на ходу?
   
ніхто і ніде не терпить,
а реагує,
кожен - по своєму...
терпите-терпите. еще и как.
неприятных родственников, в транспорте, на работе, в магахах, в больницах, ...
   
прикривання цицьок жінками має ті ж підстави, що й прикривання пісьок
Понял, мужики не причем, тогда чисто по женской физиологии пойдем.
Сиськи каким боком до письки, традиционалы вы наши ? Ну кормятся люди в младенчестве сиськами, так честь и хвала, тоесть уважение (сиськам, не младенцам). Чего их ныкать-то ?
   
терпите-терпите. еще и как.
неприятных родственников, в транспорте, на работе, в магахах, в больницах, ...
Инвалидов вот не видно на улицах - терпят их, как же.
   
Инвалидов вот не видно на улицах - терпят их, как же.
кстати да. Для некоторых инвалиды в такой же степени неприятны, как и висящие дряблые сиськи. И что?
   
Понял, мужики не причем, тогда чисто по женской физиологии пойдем.
Сиськи каким боком до письки, традиционалы вы наши ? Ну кормятся люди в младенчестве сиськами, так честь и хвала, тоесть уважение (сиськам, не младенцам). Чего их ныкать-то ?

а чого тільки по жіночій фізіології?

якби тут був прикручений нормальний пошук по форуму
скільки сторінок видав би пошук по фразі "тєма сісєк нє раскрита"?

здавалось би яка може бути тема для чоловіків, що цицьками для харчування не користуються вже десятки років?
аж ні 50 років прожив так і не зрозумів
p.s.
п'ятничні картинки ще є у відповідних темах
теж промовиста цікавість до дитячого джерела харчування

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія