Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Киеве мужчина закрылся от жены на балконе и выстрелил себе в голову

В среду, 5 сентября, в Киеве по адресу улица Киото, 13 прозвучали выстрелы. Источником звука оказалась одна из квартир 16-этажного дома. Во время обследования квартиры на балконе нашли труп мужчины.

Вызов на линию экстренных служб поступил около 14:15. Об этом Информатору стало известно на месте происшествия.

По словам правоохранителей, тело погибшего мужчины находилось на балконе. Рядом с телом лежало ружье. Врачам оставалось лишь констатировать смерть.

Также удалось выяснить, что погибший мужчина имел онкологическое заболевание. Он отказался от лечения и позвонил своему брату и попрощался с ним. После чего погибший закрылся от жены в комнате. Через некоторое время прозвучал выстрел.

Предварительно, мужчина нанес себе смертельное ранение из ружья в подбородок. На месте работали экипажи полиции, медики и следственно-оперативная группа. Подробности случившегося выясняются.
   
Стаття 49 Конституція України 2013: статті Конституції України

Кожен має право на охорону здоров'я, медичну допомогу та медичне страхування.
Охорона здоров'я забезпечується державним фінансуванням відповідних соціально-економічних, медико-санітарних і оздоровчо-профілактичних програм.

Держава створює умови для ефективного і доступного для всіх громадян медичного обслуговування. У державних і комунальних закладах охорони здоров'я медична допомога надається безоплатно; існуюча мережа таких закладів не може бути скорочена. Держава сприяє розвиткові лікувальних закладів усіх форм власності.

   
Норм. Повільно помирати - мало приємного
   
Стаття 49 Конституція України 2013: статті Конституції України

Кожен має право на охорону здоров'я, медичну допомогу та медичне страхування.
Охорона здоров'я забезпечується державним фінансуванням відповідних соціально-економічних, медико-санітарних і оздоровчо-профілактичних програм.

Держава створює умови для ефективного і доступного для всіх громадян медичного обслуговування. У державних і комунальних закладах охорони здоров'я медична допомога надається безоплатно; існуюча мережа таких закладів не може бути скорочена. Держава сприяє розвиткові лікувальних закладів усіх форм власності.

це до чого?
   
і де там конституційний суд  :S

чи мужик таки мав право на безшкоштовне лікування і життя ?
   
Добре, що мав змогу застрелитись. Колись давно мій знайомий з балкону стрибнув в такій ситуації :(
   
це до чого?

це про те, що лікування повинно бути безкоштовним згідно Конституції, а не виставляти рахунки хворому
   
ц про те, що лікування повинно бути безкоштовним згідно Конституції, а не виставляти рахунки хворому

людина не хотіла лікуватись
коштовно це чи ні
   
Норм. Повільно помирати - мало приємного

рак на сьогодні має високий процент успішного лікування, а от в україні не кожен оплатит лікування
   
це про те, що лікування повинно бути безкоштовним згідно Конституції, а не виставляти рахунки хворому
справа не в рахунках
Справа у психологічному настрої, лікування раку довготривалий та болісний процес + важке психологічне навантаження
   
Цікаво, чи легалізує зелень добровільне самогубство з медичнтих причин? Це відповідає духу лібертіанства
   
рак на сьогодні має високий процент успішного лікування

дивлячись який

   
рак на сьогодні має високий процент успішного лікування, а от в україні не кожен оплатит лікування

міф це особливо для певних раків і певних стадій

перетворювати життя на постійне лікування? життя сім'ї на жах?

який в цьому сенс
   
Цікаво, чи легалізує зелень добровільне самогубство з медичнтих причин? Це відповідає духу лібертіанства

а як це можна заборонити? і яке може бути покарання?
   
перетворювати життя на постійне лікування?

важке, мучницьке і депресопровокюче лікування
   
а як це можна заборонити? і яке може бути покарання
Я маю на увазі європейський досвід з допомогою лікарів. Наші бариги за 100 баксів без будь яких докорів совісті вколять потрібний укол
   
Цікаво, чи легалізує зелень добровільне самогубство з медичнтих причин? Це відповідає духу лібертіанства


а воно заборонене  :S
   
а воно заборонене
  Цар, як пішла така пошесть - масові самогубства - наказав таких вішати.
  Епідемія припинилася.
   
а воно заборонене
Читай вище
   
людина не хотіла лікуватись
коштовно це чи ні
ну тут все зависит от того какая у него была ситуация.

на поздних стадиях эт уже не лечение, а крайне дорогостоящее и мучительное разложение тушки заживо, смягчаемое разве что ширяловоловом хмурым
   
Я маю на увазі європейський досвід з допомогою лікарів. Наші бариги за 100 баксів без будь яких докорів совісті вколять потрібний укол



європейський досвід евтаназії це тотальна заборона окрім країн Бенілюксу
   
справа не в рахунках
Справа у психологічному настрої, лікування раку довготривалий та болісний процес + важке психологічне навантаження

ви просто не стикалось з раком в родині, перефразую - Справа у психологічному настрої хворого та рідних і близьких, лікування раку довготривалий та болісний процес + важке психологічне навантаження для хворого та рідних і близьких

у мужика схоже був стержень, порахував ... подумав ... і прийняв рішення.
а може бути і по іншому, в україні порізали, витягнули все що можна і відмовились, переїхв в ізраїль (бо єврей) і живе по цей день
   
Я маю на увазі європейський досвід з допомогою лікарів. Наші бариги за 100 баксів без будь яких докорів совісті вколять потрібний укол

це вже коли людина сама не в змозі

може чоловік і застрелився тому що евтаназія у нас заборонена і він вирішив зробити це поки може сам щоб потім не страждати без можливості піти за власним бажанням 
   
Цікаво, чи легалізує зелень добровільне самогубство з медичнтих причин? Це відповідає духу лібертіанства

Легалізує.  :beach:
Аплодуйте, і починайте самогубство, інтернетдурень  B-)
   
не всі,але багато хто зрозуміє :(
   
Легалізує. 
Аплодуйте, і починайте самогубство, інтернетдурень
Дебіл тут ти. У мене дідусь свого часу вмер від раку мозку за 4 місяці. Сам був швець, все життя калимив на пошивці одягу і хутрових шапок. Почалося з того, що у нього різко щіпсувався почерк, який до того був ідеальний (64 роки). Після обслідування найшли пухлину мозку, не зважаючи на хімію та інше лікування, через 4 місяці помер.
Щоб ти падло сам стикнувся з такою бідою, як тут випендрюєшся,
   
ви просто не стикалось з раком в родині, перефразую - Справа у психологічному настрої хворого та рідних і близьких, лікування раку довготривалий та болісний процес + важке психологічне навантаження для хворого та рідних і близьких

у мужика схоже був стержень, порахував ... подумав ... і прийняв рішення.
а може бути і по іншому, в україні порізали, витягнули все що можна і відмовились, переїхв в ізраїль (бо єврей) і живе по цей день
17 вересня татові будуть робити операцію, пухлина прямої кішки
До цього йому робили хімію та випромінювання
Тато  почув діагноз, вийшов від лікаря, заплакав і сказав що повіситься
Ми за ним потім пильно слідкували, згодом тато узяв себе в руки та зайнявся лікуванням.
Він у мене добре тримається, я очікувала гіршого його стану.
Все буде добре!
   
Дебіл тут ти. У мене дідусь свого часу вмер від раку мозку за 4 місяці. Сам був швець, все життя калимив на пошивці одягу і хутрових шапок. Почалося з того, що у нього різко щіпсувався почерк, який до того був ідеальний (64 роки). Після обслідування найшли пухлину мозку, не зважаючи на хімію та інше лікування, через 4 місяці помер.
Щоб ти падло сам стикнувся з такою бідою, як тут випендрюєшся,


і що, він хотів здійснити суїцид і не знав як то зробити?
   
і що, він хотів здійснити суїцид і не знав як то зробити?
'Старенький', ти взагалі читав на що я дав відповідь? Ти ж вроді по легенді психіатр, і мав би розуміти ламання психіки людей в такий момент
   
17 вересня татові будуть робити операцію, пухлина прямої кішки
До цього йому робили хімію та випромінювання
Тато  почув діагноз, вийшов від лікаря, заплакав і сказав що повіситься
Ми за ним потім пильно слідкували, згодом тато узяв себе в руки та зайнявся лікуванням.
Він у мене добре тримається, я очікувала гіршого його стану.
Все буде добре!

Моя мати прожила 4 роки з таким діагнозом.
Щоправда, лікувалася у Литві.
Померла у липні

Пс. Тож певна надія є
   
'Старенький', ти взагалі читав на що я дав відповідь? Ти ж вроді по легенді психіатр, і мав би розуміти ламання психіки людей в такий момент


мова була про легалізацію евтаназії
і дякую за турботу про мої знання на тему евтаназії, на відміну від тебе вони досить розлогі  8-)
   
Повесить на родных неподъемные расходы, самому мучиться от болей, которые на финальной стадии нестерпимые, отравлять жизнь родным, та ну. Самоубийство грех конечно, эвтаназия была бы выходом для тех кто не может себе позволить лечиться, бо материально не потянут. Заснуть и не проснуться, почему бы и нет.
   
Цікаво, чи легалізує зелень добровільне самогубство з медичнтих причин? Це відповідає духу лібертіанства

Таке не можна легалізувати.
   
ну тут все зависит от того какая у него была ситуация.

на поздних стадиях эт уже не лечение, а крайне дорогостоящее и мучительное разложение тушки заживо, смягчаемое разве что ширяловоловом хмурым

Достатньо мати морфій в хоспесі, щоб людина померла гідно. А не сама,  замість Бога , вирішувала

Останнє редагування: 5 вересня 2019 22:37:52 від western man
   
хотя у нас если и легализуют, то это будет стоить столько, что таки легче будет выйти в окно.
   
мова була про легалізацію евтаназі
Я давав відповідь на 'сарказм' якогось іпанутого дописувача, не дивлячись на твою вічливість, я змушений попросити тебе пройтися в певному напрямку
   
Достатньо морфію в хоспесі, щоб людина померла гідно
В той хоспіс, який ще й нагадує бомжатник, ще й не дуже потрапиш, бо місць нема.
На всю Вінницьку область хоспіс на 40 осіб.

Останнє редагування: 5 вересня 2019 22:32:30 від птах Сорока
   
Добре, що мав змогу застрелитись. Колись давно мій знайомий з балкону стрибнув в такій ситуації :(

Стрибнув прямиком в ад
   
Моя мати прожила 4 роки з таким діагнозом.
Щоправда, лікувалася у Литві.
Померла у липні

Пс. Тож певна надія є
серед татових знайомих люди від 8 до 12 років  вже живуть з таким діагнозом
   
В той хоспіс, який ще й нагадує бомжатник, ще й не дуже потрапиш, бо місць нема.

У нас в лікарнях ніхто не відмовляє. Все залежить від волі самої людини.  Коли вона вмирає навколо збираються біси і ангели. Біси звичайно хочуть його душу до себе в ад для компанії. Ангели говорять, ні, заберемо його коли  він пройде чистиліще. Тобто не продасться
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія