Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Давайте ділитись фотками.

Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

Турч, негарно так. Не хоче - як хоче.

негарно? ну это равносильно что я вот сейчас вычислю Сибиряка, и мы его здесь обсудим! Правда гарно?? :laugh:
   
Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

не было его здесь. На ФУПе бало массовое забанивание, ФУП перекочевал на ДД, этот уебок возмутился что пибывшая толпа нарушила его привычную среду. Его там послали на хуй, он тогда ушел на цуг и начал ДД- овцев за глаза обсирать. Был найден и жестоко озалуплен. Вот и сейчас его пукан рвет за испытанное унижение

Та й Бог з ним. Гілка - для добровільних фоток.
   
Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

негарно? ну это равносильно что я вот сейчас вычислю Сибиряка, и мы его здесь обсудим! Правда гарно?? :laugh:

То було б супер, але не в цій гілці!  :D
   
Re: Давайте ділитись фотками.

а так?  ;)


Виходить - ви притягували війну в Україну, ніхто не готувався крім вас. Дякуєм, шо ж.
   
Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

сейчас ты тупо врешь.  Ты таскал фотки еще в то время когда я знать не знал что такое ЦУГ.  Я чужих фоток ни разу не трогал.  На ЦУГ я ушел потому что стая гандонов занялась стадной травлей при попустительстве модеров и этим угробила нормальное общение на фДД.  Ну и ЦУГ тогда другим был

да знаем мы "микроклимат цугендера" (с) твоя фраза  :laugh:

ЦУГ всегда был таким, всегда, просто сейчас ты увидел его со стороны сняв шоры и сам охуел, какой гнилью ты был, а сейчас ты пытаешься дистанцироваться от них
   
Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

То було б супер, але не в цій гілці!  :D

вот таким же был и этот, обсудив на ЦУГе всех ДД - овцев юльков
   
Re: Давайте ділитись фотками.

веня и коктейль. это была бомба.

ОК  Проясню еще с коктейлем)
Когда-то во времена давние одна дама с коровьим ником настойчиво домогалась моих фоток в привате, тк дама особым  моим доверием не пользовалась я отправил ей парочку, на мой взгляд ржачных фоток, где кривляюсь.  Потом эти фоты каким то таинственным образом оказались у г-на Турча на СУПе где он и устроил сеанс коллективной мастурбации.  Ситуация уникальна тем, что эти фоты однозначно не выкладывались на форуме да и в соцсетях кажись тоже.
Меня это ни коим образом не задевает иначе не начал бы про это но там были еще более гадкие ситуации о которых не вспоминаю тк касаются других людей и членов их семей.  Вообще не стал бы писать об этом если б гондон не косил здесь под воздушный шарик
   
Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

да знаем мы "микроклимат цугендера" (с) твоя фраза  :laugh:

ЦУГ всегда был таким, всегда, просто сейчас ты увидел его со стороны сняв шоры и сам охуел, какой гнилью ты был, а сейчас ты пытаешься дистанцироваться от них

моя моя.  И здесь много людей, которые тогда на Цуге создавали тот микроклимат.  Сейчас они все ушли оттуда и остались такие гондоны как ты
   
Re: Давайте ділитись фотками.

ОК  Проясню еще с коктейлем)
Когда-то во времена давние одна дама с коровьим ником настойчиво домогалась моих фоток в привате, тк дама особым  моим доверием не пользовалась я отправил ей парочку, на мой взгляд ржачных фоток, где кривляюсь.  Потом эти фоты каким то таинственным образом оказались у г-на Турча на СУПе где он и устроил сеанс коллективной мастурбации.  Ситуация уникальна тем, что эти фоты однозначно не выкладывались на форуме да и в соцсетях кажись тоже.
Меня это ни коим образом не задевает иначе не начал бы про это но там были еще более гадкие ситуации о которых не вспоминаю тк касаются других людей и членов их семей.  Вообще не стал бы писать об этом если б гондон не косил здесь под воздушный шарик

ситуация не задевает  :weep:
   
Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

моя моя.  И здесь много людей, которые тогда на Цуге создавали тот микроклимат.  Сейчас они все ушли оттуда и остались такие гондоны как ты

короче, нахуй пошел. Слишком много чести
   
Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

Ну да, ну да...

многие из фуповцев видели мои фотки, а некоторые видели меня в живую
   
Re: Давайте ділитись фотками.

ситуация не задевает  :weep:

ога. На Цуге сейчас такие же
   
Re: Давайте ділитись фотками.

Виходить - ви притягували війну в Україну, ніхто не готувався крім вас. Дякуєм, шо ж.
Ти дурень? Тільки тій державі і загрожує окупація котра не готуеться до війни. Ми не готувалися, покладалися надіями про захист Будапештським меморандумом. Окупація АРК, Дон і Луг областей.  Чи Крим  ВГО КУН окупував і рф тут ні до чого? Ти проросійський адепт, зневага тобі  мразоте.
   
Re: Давайте ділитись фотками.

Турч, ти що пiд виглядом дами виманював у Венi фотки? :-G
Видимо не зря рукке назначил турчя дирехтором курятника, наверное что-знает. :D
   
Re: Давайте ділитись фотками.

Турч, ти що пiд виглядом дами виманював у Венi фотки? :-G От в людей часу вiльного. Що тiльки не понапридумують. :facepalm:

ага.  Побеседуйте.  А еще если попросишь то Турч фоты подгонит.  Обсудите
   
Re: Давайте ділитись фотками.

Видимо не зря рукке назначил турчя дирехтором курятника, наверное что-знает. :D

Рукки хоть и вражина но проницательный еврей
   
Re: Давайте ділитись фотками.

мда...тогда, на ДД был разорван в клочья и налоговик- полковник с Черновцов. где же блин зольд? вот кого тут не хватает :)
   
Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

Ви очікуєте побачити певні деформації черепної коробки чи рогоподібні виступи на ній - в залежності до належності до тої чи іншої сєкти?  :pooh_lol:
Не пєтросянь, Гізмо, тобі вже "вжопулєт"...важкуватий "уйюмар"... B-)
А то, що пєдроти встидаються викласти тут свої фото - це факт...
   
Re: Давайте ділитись фотками.

мда...тогда, на ДД был разорван в клочья и налоговик- полковник с Черновцов. где же блин зольд? вот кого тут не хватает :)

ага. Еще вспомни, как вы его жену и детей полоскали.  А один урод, кстати здесь тоже присутствующий, умудрился над смертью ребенка женщины ему не угодившей, посмеяться
   
Re: Давайте ділитись фотками.

мда...тогда, на ДД был разорван в клочья и налоговик- полковник с Черновцов. где же блин зольд? вот кого тут не хватает :)

А ЦУГ был клубом любителей викторфедарыча, он мало отличался от сегодняшнего
   
Re: Давайте ділитись фотками.

о, ще не прибрали у вільне.

ви знаєте, любі, шо вже існує статистика по смертельним випадкам з-за селфі? отак люди намагаються зробити перфектні фотки і наражають себе на великий ризик: то на піку гори стануть десь неудачно сфотографуватися, то на високій будівлі. ну, екстремали хочуть себе навіки запечатлити.

далі є велика група людей, і цифри зростають, особливо серед молоді, яка тіки то і робить, шо свої селфі, або фоти, і постять в інтернет - в соцмережі, в блоги ітд. одна дівчина казала в інтерв'ю, шо робить в день по 500 штук селфі, потім вона їх сортирує і покращує. і ніколи не йде кудись прибрана, шоби перед тим не зробити з себе фотографію. отакий новий вид наркотику.

потім бачила один репортаж про австралійську дівчинку, яка заявила, шо погоня за перфектною фоткою зі своїм зображенням, шоби потім її запостити, зруйнувала її життя. отакот. в 18 років.  ;)
   
Re: Давайте ділитись фотками.

Ви не повірете - я ще жодного селфі не зробив в житті.
   
Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

Не пєтросянь, Гізмо, тобі вже "вжопулєт"...важкуватий "уйюмар"... B-)
з вашої товстожопої сєкти ми тіко Пузелю бачили тут..

Ну не я ж про товщину жоп "жартувати" почав!  :pooh_lol:
Болюча тема, нє?

А то, що пєдроти встидаються викласти тут свої фото - це факт...

І чим ти то пояснюєш?  B-)

Останнє редагування: 6 листопада 2015 20:55:56 від GizmoGremlin
   
Re: Давайте ділитись фотками.

Ладненько товарищи, хватит сраться в позитивной ветке, для этого другие ветки есть.
   
Re: Давайте ділитись фотками.

Ви не повірете - я ще жодного селфі не зробив в житті.

Ну ты лошааара...  :D
   
Re: Давайте ділитись фотками.

Шо такоє селфі?  :S  :gigi:
   
Re: Давайте ділитись фотками.

Вимушений Киянин 

желаю вам и вашей дочери вернуть свой дом, и по возможности скорее и безболезненнее. А если уж не получится - обрести новый и продолжать жить. Будем здравы! :-B За то, чтоб у наших детей был ДОМ, в который очень хочется возвращаться. :-B
   
Re: Давайте ділитись фотками.

(tu)
А то усiх дiвчат розлякали свойiми матюками (Турч, це тебе стосуйеться).

Да, давайте позитиву, а то було одне задоволення дивитись і читати, лайтеся в інших гілках
   
Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

Ну не я ж про товщину жоп "жартувати" почав!  :pooh_lol:

І чим ти то пояснюєш?  B-)
чим пояснюю?
"Скоро Шура ваші рижіє кудрі прімєлькаются і вас просто начнут біть!"
гадаю, що бити пєдріл почнуть вже скоро... B-)
   
Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

Ну не я ж про товщину жоп "жартувати" почав!  :pooh_lol:

І чим ти то пояснюєш?  B-)
Тільки тим, що вони добре розуміють, що роблять. Якби це було б їх переконанням, не соромилися б себе показати.
   
Re: Давайте ділитись фотками.

Вимушений Киянин 

желаю вам и вашей дочери вернуть свой дом, и по возможности скорее и безболезненнее. А если уж не получится - обрести новый и продолжать жить. Будем здравы! :-B За то, чтоб у наших детей был ДОМ, в который очень хочется возвращаться. :-B
Ми всі разом поставимо владі вимогу: або повертаете нашу нерухомість, або компенсуете наші втрати.  Ну можна ще рік з зброєю у руках стояти напроти російського війська, але рішення тут політичне має бути. :)
   
Re: Давайте ділитись фотками.

Да, давайте позитиву, а то було одне задоволення дивитись і читати, лайтеся в інших гілках
Здраво
   
Re: Давайте ділитись фотками.

 nativi 
Ash
 :-B Дружні обійми.
   
Re: Давайте ділитись фотками.

Ви не повірете - я ще жодного селфі не зробив в житті.

ну, спробуй тоді. цікаво ж.  ;)

так от продовження про дівчину з австралії - розказувала, шо скільки зусиль вона в своєму житті витратила тіки на те, шоби отримати лайки і похвалу користувачів за свої глазкі, ножки, попку і усю хвігуру включно з макіяжем і платтячками-тухольками.
як вона замазувала свої прищики, шоби тільки не пропустити нові порівняння з афродитою і всякими іншими небожительками голівуду.
і в кінці кінців стався в неї нервовий зрив. від постійного бігання по колу, яке відбирало в неї час і зусилля на шось більш важливіше. так вона закрила свою сторінку зі своїми зображеннями і думає розпочати якийсь проект, який принесе суспільну користь. для цього їй, правда, треба ще багато чому навчитися. отака правдива історія.  ;)
   
Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

чим пояснюю?
"Скоро Шура ваші рижіє кудрі прімєлькаются і вас просто начнут біть!"
гадаю, що бити пєдріл почнуть вже скоро... B-)

http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=884391.msg17148767#msg17148767

Ви - сволотівець? Вам би з черепами розібратися, а то не тих поб'єте!
   
Re: Давайте ділитись фотками.

тобто Ёлка?

да вона
   
Re: Давайте ділитись фотками.

Шо такоє селфі?  :S  :gigi:

це коли в тебе в смартфоні є функція робити фотки з самого себе. камера повертається на тебе.
   
Re: Давайте ділитись фотками.

да вона

Елка

Останнє редагування: 7 листопада 2015 00:29:44 від Турчинофф
   
Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

Тільки тим, що вони добре розуміють, що роблять. Якби це було б їх переконанням, не соромилися б себе показати.

Ви направду вважаєте, що прихильникі Порошенка ховають свої фотки, бо їм соромно за свої дії?
   
Re: Давайте ділитись фотками.

Елка - мать! Прикольная ворона, но почему она ватница? Надо ее перевоспитать
она кровожадная
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія