Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

секретар РНБО: все, що поцупили з 1991 року в українського народу, буде повернено українському народ

нарешті вернуть у власність народу-вкрадену кондитерську фабрику маркса.
   
До компетенції секретаря РНБО часом не входить повернення Криму та Донбасу, вкрадених у народу України?
   
До компетенції секретаря РНБО часом не входить повернення Криму та Донбасу, вкрадених у народу України?

И ПриватБанка тоже
   
Шо и вклады пересчитает через золото и реальную инфляцию и вернет? И заводы все у олигархов заберет и поделит?
TAK!  :peremoga:

Нікопольський завод феросплавів

Власники
Засновувалось це підприємство як державне, але у 2004 році його приватизували, і новим власником став Interpipe (яким володіє Віктор Пінчук). За твердженням Ігоря Коломойського приватизація відбулася з порушеннями та має відбутися його повернення державі та реприватизація.[9][10]

26 травня 2003 року консорціум «Придніпров'я», наближений до корпорації «Інтерпайп», придбав на приватизаційному конкурсі 25 % держпакету ВАТ «НЗФ». 15 серпня 2003 року «Придніпров'я» придбало ще один 25 % держпакет плюс 1 акція. За контрольний пакет НЗФ (50 % + 1 акція) консорціум сплатив 410,5 млн грн. Це придбання було оскаржено в суді, Вищий господарський суд у 2005 році визнав цю приватизацію незаконною. ПФК «Придніпров'я» подав касаційну скаргу до Верховного Суду України і у січні 2006 року отримав відмову у її задоволенні[11].

Станом на сьогодні власником контрольного пакету акцій НЗФ є Коломойський Ігор Валерійович.
   
З цього можна зробити кілька висновків --

-- судову систему зебли реформувати не збираються - отже, така як є - їм абсолютно підходить АБО зебли прекрасно розуміють юридичну безперспективність своїх ініціатив

-- позасудові "санкції" через РНБО - рецепт, коли хочеться швидко показати гарну обгортку "результату", розуміючи, що як тільки проб'є північ - карета перетвориться в гарбуза
   
Якийсь комуняка... "поцупили у народу"  :lol:
   
Ну посмотрим.Только непонятно зачем было столько времени тянуть
   
Ну нарешті
Хоча бєня з ахметом мабуть напружилися

==============


Олексій Данілов анонсував подальші рішення РНБО щодо народних депутатів з величезними статками, які ніколи не працювали в бізнесі.
Про це секретар РНБО сказав в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" на телеканалі "Україна", передає Укрінформ.

"Коли я минулого разу сказав, що "далі буде", повірте - далі буде. Далі будуть офшори, далі буде власність. Далі все, що поцупили з 1991 року в українського народу, буде повернено українському народу. Більше того, я можу сказати: всі ці депутати, які сьогодні сидять, у яких статки 300 мільйонів, 400 мільйонів - люди добрі, де ви це взяли? Ви жодного разу не працювали в бізнесі, ви постійно працювали на посадах, у вас статки на мільярди. Зупиняється все це. І повірте, найближчим часом на наступних засіданнях Ради нацбезпеки й оборони ви побачите ще більше і ще цікавіше. І там будуть депутати, і там буде багато тих людей, які жодного разу не працювали ніде, а мають сьогодні величезні статки", - заявив секретар РНБО.

Він додав, що "всі будуть повертати - в тому числі, те, що стосується українських надр".

https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/3194203-ofsori-i-deputati-danilov-anonsuvav-podalsi-risenna-rnbo.html
Ну це вже популізм.  :)
Відберуть лише у опонентів теперішньої влади. Звісно, якщо зможуть.
Інакше олігархам буде простіше фізично знищити таких "революціонерів".
   
Боже милостивий, скільки ж тут комуністів і більшовиків!

Есть такое : процентів 70....:-(
   
нарешті вернуть у власність народу-вкрадену кондитерську фабрику маркса.

В обленерго з облгазами.
   
Не думал что на фупе столько защитников помойного олигархического ворья.
   
Що відберуть то ок. Кому віддадуть?

На відкритому для всіх аукціоні
Тому, хто дасть більшу ціну
В Австралії на аукціонах продають BCE всім, в т.ч. - жителям іноземних краін
Землю, заводи, надра, електростанції - you name it.
   
На відкритому для всіх аукціоні
Тому, хто дасть більшу ціну

В Австралії на аукціонах продають BCE всім, в т.ч. - жителям іноземних краін
Землю, заводи, надра, електростанції - you name it.
Видно, що ви не в Україні живете.  :)
"страшно далєкі оні от народа..." (с)
   
у украінцев укралі собственності на 200 миллиардов долларов минимум.
если вы посчитаете все металлургические заводы, горно обогатительные комбинаты, электростанции, нефтеперерабатывающ ие заводы, карьеры, скважины.
Сумма гигантстская.
Страна должна была быть как новая копейка в два раза лучше Польши.
   
у украінцев укралі собственності на 200 миллиардов долларов минимум.
если вы посчитаете все металлургические заводы, горно обогатительные комбинаты, электростанции, нефтеперерабатывающ ие заводы, карьеры, скважины.
Сумма гигантстская.
Страна должна была быть как новая копейка в два раза лучше Польши.

Назад в Усср!
   
Назад в Усср!

уже не получится УССР,  экономика стала плоской, практически монокультурной, руда-метал-зерно
   
Самая главная проблема Украины - это не  те люди, которые пошли в бизнес и непонятно как получили гигантские промышленные активы, к созданию которых они не имели никакого отношения. Это проблема. Но не она самая кричащая.
Самая кричащая - это те люди, которые НЕ пошли в бизнес и непонятно как получили гигантские личные НЕПРОМЫШЛЕННЫЕ активы.
Это убивает наглухо социальную конкуренцию. Это лишает все смысла. И именно это порождает экономику отжима и распила - и под это затачивает государственный аппарат и законодательство.
Не нужно ломать копья вокруг людей, которые управляют грузовиками без категории "С" в правах - это плохо, это неправильно. Но разберитесь сначала с людьми, которые управляют пассажирскими автобусами и у них нет водительских прав - ВООБЩЕ НИКАКИХ.

ПЫСЫ. Вот пренебрежительное слово "козаченьки" поддостало уже, если честно. Люди, которые любят этот мем использовать - на мой взгляд  - вообще законченные скоты, моральные уроды и ничего о традициях и обычаях козаков не знают. Особенно о традициях в обращении с общим имуществом и казной. Украсть у казаков из общего котла? И при этом еще и хихикать и жизни их поучать? Рассказывать им, что они ничего в жизни не понимают, а есть некие "нормальные люди" - которые знают самого Леонидданилычамакар ыча и знают куда, кому и сколько занести из наворованного.
Так  и хочется сказать. Ну-ну. А ты попробовал бы - и посмотрели бы, что с  того вышло. В чем угодно можно козаченек обвинять - только не в том, что они благословляли воровство из общака. Вот за это - просто на кол. Очень быстро и очень просто.  B-)
   
Хочуть повернути приватизовані квартири у власність держави?
Нічого не зрозуміло про яке майно мова
разом з вкладами громадян?
У мене якраз було більше 25К радянських рублєй.
Так що вважай що я свою квартиру купив, бо 25К радянських рублєй у мене просто "відібрали".
   
На відкритому для всіх аукціоні
Тому, хто дасть більшу ціну
В Австралії на аукціонах продають BCE всім, в т.ч. - жителям іноземних краін
Землю, заводи, надра, електростанції - you name it.
Якщо у всіх все одберуть нікому буде купувати, а іноземці не прийдуть бо побояться що в них теж відібрати зможуть. Отже, або в утіль, або кацапи, хоть це практично одне і те.
   
Самая главная проблема Украины - это не  те люди, которые пошли в бизнес и непонятно как получили гигантские промышленные активы, к созданию которых они не имели никакого отношения. Это проблема. Но не она самая кричащая.
Самая кричащая - это те люди, которые НЕ пошли в бизнес и непонятно как получили гигантские личные НЕПРОМЫШЛЕННЫЕ активы.
Это убивает наглухо социальную конкуренцию. Это лишает все смысла. И именно это порождает экономику отжима и распила - и под это затачивает государственный аппарат и законодательство.
Не нужно ломать копья вокруг людей, которые управляют грузовиками без категории "С" в правах - это плохо, это неправильно. Но разберитесь сначала с людьми, которые управляют пассажирскими автобусами и у них нет водительских прав - ВООБЩЕ НИКАКИХ.

ПЫСЫ. Вот пренебрежительное слово "козаченьки" поддостало уже, если честно. Люди, которые любят этот мем использовать - на мой взгляд  - вообще законченные скоты, моральные уроды и ничего о традициях и обычаях козаков не знают. Особенно о традициях в обращении с общим имуществом и казной. Украсть у казаков из общего котла? И при этом еще и хихикать и жизни их поучать? Рассказывать им, что они ничего в жизни не понимают, а есть некие "нормальные люди" - которые знают самого Леонидданилычамакар ыча и знают куда, кому и сколько занести из наворованного.
Так  и хочется сказать. Ну-ну. А ты попробовал бы - и посмотрели бы, что с  того вышло. В чем угодно можно козаченек обвинять - только не в том, что они благословляли воровство из общака. Вот за это - просто на кол. Очень быстро и очень просто.  B-)
От мені так і хочеця запитати в нашого Аграрія Черв'ячка- откуда бабкі, Зін на пріобрєтєніє агробізнесу? Якщо я не помиляюся, то пан працював митарем майже все життя при досить скромній зарплаті.. Ну, трошки подвизався в адвокатурі, але то таке..
   
От мені так і хочеця запитати в нашого Аграрія Черв'ячка- откуда бабкі, Зін на пріобрєтєніє агробізнесу? Якщо я не помиляюся, то пан працював митарем майже все життя при досить скромній зарплаті.. Ну, трошки подвизався в адвокатурі, але то таке..
Якщо є докази що вкрав - в тюрму, нема - нехай гуляє. Право, зазвичай, працює саме так.
   
Якщо є докази що вкрав - в тюрму, нема - нехай гуляє. Право, зазвичай, працює саме так.
А шо, і спгасіть нізя? От працювала людина на 50-100 баксів з\п років п'ять, потім добавили ну хай до 200... Ну хай в адвокатурі мав 5-10 штук.... А ви в курсі скіко трактор коштує? А ГА землі обробити, а колхану забашляти і т.д. і т.п.....
   
Якщо є докази що вкрав - в тюрму, нема - нехай гуляє. Право, зазвичай, працює саме так.
а якщо внаслідок корупційних діянь куплено, але за безцінь?
   
Неужели вернут Черноморское пароходство :)
   
а якщо внаслідок корупційних діянь куплено, але за безцінь?
От той корупціонер що за безцінь продав й відповість і за себе,і за того парня )))
   
А ваще-то то зовсім інша історія
   
Невже хтось в це вірить?
Що отак можна взяти і забрати власність - без суду, бо бєспрєдєлу?
Чом би й ні? Можна, в Україні - можна.
Найцікавіше не це. Найцікавіше в питанні "що далі", як виглядатиме передача в руки народу награбованого і повернутого в зад.
Вангую, передано буде хорошим людям, котрі збережуть і приумножать, а то нарід по простоту своїй візьме та проп'є, чи так проібе. B-)
   
У мене якраз було більше 25К радянських рублєй.
У тебе, ліччно? Крутий мен, а скільки ж тобі рочків тоді було? У вармії хоч відслужив на ту пору?
   
 :weep: :weep:  :weep:  Нарешті!   Свято відбувається? :weep:  :weep:  :weep: 
   
Ну нарешті
Хоча бєня з ахметом мабуть напружилися

==============


Олексій Данілов анонсував подальші рішення РНБО щодо народних депутатів з величезними статками, які ніколи не працювали в бізнесі.
Про це секретар РНБО сказав в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" на телеканалі "Україна", передає Укрінформ.

"Коли я минулого разу сказав, що "далі буде", повірте - далі буде. Далі будуть офшори, далі буде власність. Далі все, що поцупили з 1991 року в українського народу, буде повернено українському народу. Більше того, я можу сказати: всі ці депутати, які сьогодні сидять, у яких статки 300 мільйонів, 400 мільйонів - люди добрі, де ви це взяли? Ви жодного разу не працювали в бізнесі, ви постійно працювали на посадах, у вас статки на мільярди. Зупиняється все це. І повірте, найближчим часом на наступних засіданнях Ради нацбезпеки й оборони ви побачите ще більше і ще цікавіше. І там будуть депутати, і там буде багато тих людей, які жодного разу не працювали ніде, а мають сьогодні величезні статки", - заявив секретар РНБО.

Він додав, що "всі будуть повертати - в тому числі, те, що стосується українських надр".

https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/3194203-ofsori-i-deputati-danilov-anonsuvav-podalsi-risenna-rnbo.html

Це що, нова реприза 95 кварталу?

Обреготатись можна.
   
разом з вкладами громадян?
У мене якраз було більше 25К радянських рублєй.
Так що вважай що я свою квартиру купив, бо 25К радянських рублєй у мене просто "відібрали".
ого, тобі скільки років?

в тебе тоді не відібрали, хто коли дотумкав, тоді і забирав гроші. чиM раніше, тим краще. бо так можна сказати, що відібрали в 1999/2008/2014.
   
Червячки и глысты засуетились... :D

Ашовыхатели?
Данилов прямо сказал - раздевать будем глыстов, которые не вели бизнес, но настроили хатынок по козинам...
То есть это показательная порка в качестве козлов отпущения всяких шестерок: депутан и прочее чиновничье кодло...

Ахметова, Петра, Коломойского это не касается... они ж бизнесмены...
А вот их шестерок придется выпороть... ну и подоить - святое дело...
То есть пацан дал, пацан забрал...

Доить уже нечего, у народа пустое вымя... остались еще жирные шестерки... к ногтю их...
ЛюдЯм забава, отчет о перемоге над коррупцией, ну и латание дыр за счет использованной туалетной бумаги...
Конгениально, пацаны!  (tu)  :weep:
   
Червячки и глысты засуетились... :D

Ашовыхатели?
Данилов прямо сказал - раздевать будем глыстов, которые не вели бизнес, но настроили хатынок по козинам...
То есть это показательная порка в качестве козлов отпущения всяких шестерок: депутан и прочее чиновничье кодло...

Ахметова, Петра, Коломойского это не касается... они ж бизнесмены...
А вот их шестерок придется выпороть... ну и подоить - святое дело...
То есть пацан дал, пацан забрал...

Доить уже нечего, у народа пустое вымя... остались еще жирные шестерки... к ногтю их...
ЛюдЯм забава, отчет о перемоге над коррупцией, ну и латание дыр за счет использованной туалетной бумаги...
Конгениально, пацаны!  (tu)  :weep:

Это невозможно
   
Это невозможно

Я знаю точно: невозможное - возможно (С)
                                                        Д. Билан.
                                                            :D
   
Червячки и глысты засуетились... :D

Ашовыхатели?
Данилов прямо сказал - раздевать будем глыстов, которые не вели бизнес, но настроили хатынок по козинам...
То есть это показательная порка в качестве козлов отпущения всяких шестерок: депутан и прочее чиновничье кодло...
неужели прокурорских с судейскими?
ментов?
что там со свадебних фотографов взять-то?
   
Що це таке велике в нашому лісі здохло?
Подивимося, що з цього вийде.
   
Ну нарешті
Хоча бєня з ахметом мабуть напружилися
поро ваще чуть не всрався (сказав шо то шоколад був)
   
Головне щоб це не залишилося лише словами.

звісно, що залишиться,
Данілов - один з найкращих кадрів у бубочки,
але оцим шариковським пасажем розчарував, бо виконати це просто неможливо, голий популізм в стилі Мадурівни 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія