Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Що буде далі на фупі . при такому розкладі і модерації як зараз і некажітьщо я НЕПОПЕРЕДЖАВ :weep:

я розповім що буде далі як варіант
диспозиція

наданий момент на фупі  близько 5 ольгінських ботів + 10-15 ярих сомневающийся* і ватананів (ольгіно серед них теж є ) але є і  корисних ідіотів  + ще якась кількість зрадойбоів лайт  + юльки
це зараз тут меншість 
але ця меншість невєбенно галаслива і плодовита

решта більш менш думаючих нормальних людей .


вата
враховуючи що ніків консерв таки ще трохи в них є .  і з кожним днем будуть появлятись все нові і нові   . (як скажімо вчора сьогодні всплило ще пара тройка )

їм не потрібно чисельної переваги вони переспорять любу тему адже в них це робота і поразка в спорі значення немає для них в них це робота  . зрадойби і юльки їм в цьому допоможуть
 підтягнеться ще просто цугівська вата ради тролінга . (а ці з легкістю можуть видати 100-300 пстів день )


ну і далі решта  українців фупівців просто звідси звалить  як до цього пішли деякі атошники і адекватні фупівці  через сомневающийся*

як в свій чвс в 2014 році це відбулось на цугундері коли всі нормальні звідти просто пішли  .

.


це просто що я бачу на зараз якщо політика модерації незміниця .

повторю в сотий раз мені з кацапами сратись як два пальці . ну але більшість тут нормальні люди і їм цього не треба






Останнє редагування: 3 червня 2018 00:48:40 від Слав
   
за ким залишиться форум  я думаю ясно
   
наданий момент на фупі  близько 5 ольгінських ботів + 10-15 ярих зрадойобів і ватананів (ольгіно серед них теж є ) але є і  корисних ідіотів  + ще якась кількість зрадойбоів лайт  + юльки
це зараз тут меншість

   
я розповім що буде далі як варіант
диспозиція

наданий момент на фупі  близько 5 ольгінських ботів + 10-15 ярих зрадойобів і ватананів (ольгіно серед них теж є ) але є і  корисних ідіотів  + ще якась кількість зрадойбоів лайт  + юльки
це зараз тут меншість 
але ця меншість невєбенно галаслива і плодовита

решта більш менш думаючих нормальних людей .


вата
враховуючи що ніків консерв таки ще трохи в них є .  і з кожним днем будуть появлятись все нові і нові   . (як скажімо вчора сьогодні всплило ще пара тройка )

їм не потрібно чисельної переваги вони переспорять любу тему адже в них це робота і поразка в спорі значення немає для них в них це робота  . зрадойби і юльки їм в цьому допоможуть
 підтягнеться ще просто цугівська вата ради тролінга . (а ці з легкістю можуть видати 100-300 пстів день )


ну і далі решта  українців фупівців просто звідси звалить  як до цього пішли деякі атошники і адекватні фупівці  через зрадойобів

як в свій чвс в 2014 році це відбулось на цугундері коли всі нормальні звідти просто пішли  .

.


це просто що я бачу на зараз якщо політика модерації незміниця .

повторю в сотий раз мені з кацапами сратись як два пальці . ну але більшість тут нормальні люди і їм цього не треба
по кнопке скучаешь?
   
Че три недели ныть
Валлите да побыстрее
   
засилля кацапів та підмоскальних хохлів
   
за ким залишиться форум  я думаю ясно

Так хоче УП. Це політика УП.

   
по кнопке скучаешь?
Пугает. Типа - Хто як не Слав. :laugh:
   
ТС, озвуч пункт правил, за яким модератор має право банити юльків, зрадойопів та ольгінців, за умови що вони не порушують п. 4.6. (а у 95% вони таки не порушують). :gigi:
4.7  не працює, бо там суб'єктивний простір для маніпуляцій.

Останнє редагування: 22 травня 2018 21:42:26 від птах Сорока
   
по кнопке скучаешь?
ля мля, дабраволец тірпіла с апущіних расіей тіріторій букви набіраіь. Бугогааааа
   
Так хоче УП. Це політика УП.
:weep:
   
Слав, скажу чесно, до вас фуп был лучше
сладкая парочка превратила фуп в пастбище прихильники певної політсили и мимикрирывавшихся под них синяков и кремлеботов
потому находится тут и тем более спорить доказывать кому-то что-то смысла было 0. Ну какой смысл спорить с порохоботом на зарплате или тем же ольгинцом ?  :S
   
ну й проблеми в людей :facepalm1:
   
У прихильники певної політсили ботвы ломка
Сейчас период отрицания
А Турч первым сориентировался вообще уже перебежчиком стал
   
У форума есть хозяин, который определяет политику ресурса. Его это устраивает(он этого хочет)? - да, так в чём вопрос?
   
ля мля, дабраволец тірпіла с апущіних расіей тіріторій букви набіраіь. Бугогааааа
(пишет сьепнувший отовсюду херой)
   
Че три недели ныть
Валлите да побыстрее
Валім. 5- год . І всьо гавновойско санкционкі шагу ступіть на ріалізацию прпекта наваросія ні смеіт.
Ні сци навозний, валім качіствінна.
   
УП всегда себя позиционировала как оппозиционный ресурс, что к кучме, что к ющенко, что к януковичу...
и тем более было странно видеть что фуп во времена сладкой парочки по факту стал филиалом администрации президента  (td)
   
Че три недели ныть
Валлите да побыстрее

ось я хуй звалю хе-хе

адже для мене всирати вас ватяних свиней це забава
   
засилля кацапів та підмоскальних хохлів
Доречi, вони агресивнi i надзвичайно плодовитi  (td)
   
У форума есть хозяин, который определяет политику ресурса. Его это устраивает(он этого хочет)? - да, так в чём вопрос?

звичайно
я просто висказав свою думку
   
(пишет сьепнувший отовсюду херой)
Покинуть оккупированную тіріторію обязаность гражданіна, Сбу рекомендовало.
А вот сідеть сложа ручкі за окупантамі і тяфкать, да, єто надо.
   
Я знал шо этот день настанет :laugh:
   
Как- то да будет, никогда так не было что бы было никак
   
УП всегда себя позиционировала как оппозиционный ресурс, что к кучме, что к ющенко, что к януковичу...
и тем более было странно видеть что фуп во времена сладкой парочки по факту стал филиалом администрации президента  (td)

що ти плетеш
зрадойоб люксембург + посмотреть в глаза света  хе-хе
   
слав взял за основу своей предвыборной компании задроченное за 4 года гасло "кто если не петро/Слав?" и "а то хуйло/вата нападет" :lol:
   
Насітілі русскава язика, ви мерзасть.
   
У прихильники певної політсили ботвы ломка
Сейчас период отрицания
А Турч первым сориентировался вообще уже перебежчиком стал

ось бот вадик вже потирає ручки хе-хе
   
слав взял за основу своей предвыборной компании задроченное за 4 года гасло "кто если не петро/Слав?" и "а то хуйло/вата нападет"


 :weep:
   
ТС, які твої пропозиції?
   
ще раз для всяких тупих овець хе-хе





   
ТС, які твої пропозиції?


нема пропозицій в мене . крім одної

читай мій підпис і приклади до цієї ситуації
   
ТС, які твої пропозиції?
"бандитам/ольгинцам -тюрьмы" та "жити/постить по новому" .
   
"забаню всю вату за 3 години"
   
"бандитам/ольгинцам -тюрьмы" та "жити/постить по новому" .

ну ти зараз в кагорті з люксембургами . нехай щастить
   
а як ця вся п***а рєзво обнадьожилась і стішилась  :weep:
залупу вам на воротнік, а не ФУП.
   
Плющить хлопа без влади!
Вороги у кожному байті! ;)
   
"цинічні бандери/зрадойоби навіть собачью будку/завод какой то хуйни не построили" не смог удержаться ..прости Слав.
   
"бандитам/ольгинцам -тюрьмы" та "жити/постить по новому" .
фінікс, прибери де насрав (допиши в назві теми слово ФЕЙК)
   
Плющить хлопа без влади!
Вороги у кожному байті! ;)

аха-ха дивись баранчику відео на початку цієї сторінки
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія