Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Україні хочуть зробити обов'язковим ЗНО з математики

Re: В Україні хочуть зробити обов'язковим ЗНО з математики
dmp

вообще-то "логика", но откуда вам об этом знать.....

Да разумеется. Логика была разделом философии 200 лет назад, сейчас это раздел математики. Логику как предмет не изучают в обычных школах, лучше всего ее используют для доказательств теорем в математике тем самым обучая обучаемых ее использованию.
   
В ЗНО по математике не только это
там еще алгебра, начала анализа, еще что-то

ось без екзамену на це неможливо середню освіту вважати закінченою.
   
трошки алгебри не зашкодить.

ну а я бы сказал что не помешает немного генетики
Вы, навскидочку так, третий закон менгеле можете вспомнить?

вы ж у нас - высокообразованный человек?
   
ось без екзамену на це неможливо середню освіту вважати закінченою.

ну тогда и химию туда же
и пение с рисованием
   
т.е., грубо говоря, чтобы поступить на, скажем, "Тепловые машины и механизмы", мне придётся сдавать биологию, географию и астрономию, потому что без этого я тепловую машину не построю?
А географом я не стану без знания физики?

ні. бо всі природознавчі науки перетинаються. тобі треба буде розуміти - як виникли породи, наприклад, чи континенти.
   
ні. бо всі природознавчі науки перетинаються. тобі треба буде розуміти - як виникли породи, наприклад, чи континенти.
И без биологии, да? :)

Вы, кстати, "географа" и "геолога" не путаете?
   
ну а я бы сказал что не помешает немного генетики
Вы, навскидочку так, третий закон менгеле можете вспомнить?

вы ж у нас - высокообразованный человек?

ти хотіла сказати менделя?
   
ти хотіла сказати менделя?
ну хоть это ты знаешь
Хотя в биологии ты всё равно не ок, раз мальчика с девочкой путаешь

ну так - что там в третьем законе менделя?
   
Re: В Україні хочуть зробити обов'язковим ЗНО з математики
dmp

Кстати чтобы сдать ЗНО по математике достаточно ответить на первые 10 вопросов и получить 100 рейтинговых баллов.
   
ну хоть это ты знаешь
Хотя в биологии ты всё равно не ок, раз мальчика с девочкой путаешь

ну так - что там в третьем законе менделя?

я-то знаю, а от як ти перекладати будеш менгеля? позорити україну? хоча про шо я. прем'єр-міністр не має закінченої середньої освіти.
   
я-то знаю, а от як ти перекладати будеш менгеля? позорити україну? хоча про шо я. прем'єр-міністр не має закінченої середньої освіти.

Ага, т.е. если бы девочка-переводчица знала математику - то менделя на украинский она бы переводила лучше, и не позорила бы Украиский перевод перед.... Украиной?
   
Кстати чтобы сдать ЗНО по математике достаточно ответить на первые 10 вопросов и получить 100 рейтинговых баллов.
о, так я сдал :)

зы для медиков, о которых тут так сильно пекуться, минимальный бал - 150 в этом году
там, где ребёнок поступал в этом году, минимальный 165
   
Ідея видалити з  загальної програми  фізику та хімію  абсолютно правильна . Вчителі відбивають бажання займатись цим надалі. З математики видалити аналіз , геометрія мабуть головна наука з математик в школі , за неї навіть п***а потрібно , потім беруться гастерити та не можуть площу трикутника вирахувати.
   
ну тогда и химию туда же
и пение с рисованием
Кстати о ветеринарии. При поступлении на ветеринарию 1995 году больше всего балов давала  задачка по РАСЧЕТУ длины молекулы. Так там математики было более чем ...
   
Кстати о ветеринарии. При поступлении на ветеринарию 1995 году больше всего балов давала  задачка по РАСЧЕТУ длины молекулы. Так там математики было более чем ...
и чо, афигенно пригодилось расчитывать длину молекулы? :)
ну так, из практики?

   

Ідея видалити з  загальної програми  фізику та хімію  абсолютно правильна . Вчителі відбивають бажання займатись цим надалі.
З математики видалити аналіз , геометрія мабуть головна наука з математик в школі , за неї навіть п***а потрібно , потім беруться гастерити та не можуть площу трикутника вирахувати.

в дарниці? не сумніваюся. навряд чи можна визнати цей район еталоном надання середньої освіти.
   
в дарниці? не сумніваюся. навряд чи можна визнати цей район еталоном надання середньої освіти.
Шановна,в  дарниці знаходяться деякі з кращих математичних ліцеїв Києва. А Наукова зміна взагалі найкраща, але вони не працюють по загальній програмі.

а де еталон?
   
А ху ху не хо? До первого суда.  Если человеку при поступлении не надо..  ПУСТЬ СОСУТ
   
вообще-то "логика", но откуда вам об этом знать.....

логіка як предмет дає усвідомленне знання логічних законів. математика формує логічне мислення так, що суб'єкт може і не знати, що насправді він засвоює закони логіки.
   
логіка як предмет дає усвідомленне знання логічних законів. математика формує логічне мислення так, що суб'єкт може і не знати, що насправді він засвоює закони логіки.

Вы знаете, вот это вот "неосознаннаое усвоения сознания" - мне кажеться еще бОльшим бредом, чем гомеопатия
попахивает какой-то эзотерикой
   
Вы знаете, вот это вот "неосознаннаое усвоения сознания" - мне кажеться еще бОльшим бредом, чем гомеопатия
попахивает какой-то эзотерикой

це рух розуму, який починає з дуже простих і очевидних речей і поступово доходить до дуже складних: просте число, додавання, віднімання, лінія, точка, параельні прямі тощо. вивчаючи їхні властивості людина вчиться (або розвиває вроджений навик - це питання філософське) мислити.
   
це рух розуму, який починає з дуже простих і очевидних речей і поступово доходить до дуже складних: просте число, додавання, віднімання, лінія, точка, параельні прямі тощо. вивчаючи їхні властивості людина вчиться (або розвиває вроджений навик - це питання філософське) мислити.

философское? кстати, философия - она тоже в серъезной мере учит именно мыслить, "взагали", сильно размешивает мозг, значительно лучше чем простые операции сложения
почему бы не сделать её обязательной для ЗНО?
кстати, в аспирантуре, вроде бы, её сдают
   
философское? кстати, философия - она тоже в серъезной мере учит именно мыслить, "взагали", сильно размешивает мозг, значительно лучше чем простые операции сложения
почему бы не сделать её обязательной для ЗНО?
кстати, в аспирантуре, вроде бы, её сдают

раціональна філософія грунтується на логіці. але вона точно не для дітей. для дітей вистачить математики і геометрії.
   
Re: В Україні хочуть зробити обов'язковим ЗНО з математики

Нужно примировать детей за хорошие места на олимпиадах, что бы таланты стимулировать в изучении метематики.
   
цей тест для вчителя вже передбачено, результати зно заносять в атестат
проблема в іншому, вчителів не вистачає, а для підготовки вчителя після закінчення вузу, потрібно не менше 5-7 років

якби до обов'язкового тест з математики додати високий прохідний бал для вступу у виш, але це фантастика


Щоб навчити скорочувати дріб (2а+2)/2 вчителю математики потрібно 5-7 років досвіду?
Не знав...
   
ЗНО - це не випускний екзамен.
Головна мета його здачі - вступ у ВНЗ.
Тому не розумію, навіщо, наприклад, гуманітаріям здавати ЗНО з математики, якщо в них і так є свої предмети для здачі?
Логарифми та інтеграли філологам не потрібні.)

А найпростіші математичні функції - це рівень 7 - 8 класу, а ніяк не ЗНО з математики в теперішньому вигляді.
ні, це і випускні іспити теж
спростили задачу випускникам усуненням необхідності двічі здавати одні й ті самі іспити
але коли були випускні іспити по школах, то хіба майбутні філологи звільнялися від здачі іспитів з математики чи фізики?
до того ж там, наскільки мені відомо, є рівні завдань, і якщо дитина впоралася з початковими рівнями (6-7 класи), то їх має бути достатньо для заліку
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія