Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гиркин про Зеленского

Re: Гиркин про Зеленского

Гіркин це громовідвід від хуйла. Він каже частину горької для кацапів правди, яку і без нього дізналась бидломаса, але винних в цьому призначає усіх окрім хуйла.
   
Re: Гиркин про Зеленского

Задля цікавості зайшов до Google зі словами Гіркін Порошено.

Ну що тут сказати. Йобана зрада на весь ріст. І то державна зрада тоді була.

Цитувати
Що цікаво – напередодні передислокації Гіркіна «гарантованим коридором» у Донецьку міську раду зателефонували з Адміністрації Президента України (докладніше про це було б непогано допитати тодішнього першого заступника глави Адміністрації Президента Геннадія Зубка) та попередили, що в місті треба зняти українську символіку, бо завтра в Донецьк увійде Гіркін і він буде дуже незадоволений синьо-жовтим прапором над мерією. 
Донецький міський голова Олександр Лук’янченко не ризикнув проігнорувати високу вказівку й розпорядився звільнити будинок міськради від української символіки «у зв’язку з ремонтом фасаду». Донецький фотожурналіст Сергій Ваганов зберіг для історії відеокадри того, як 4 липня 2014 року Донецьк готувався зустріти Гіркіна, що мав 5 липня прибути зі Слов’янська «гарантованим коридором».

https://naspravdi.today/uk/2021/07/05/yak-poroshenko-ta-hirkin-stvoriuvaly-dnr/

А наші ЗСУ в "гарантованих коридорах" під Іловайськами кацапи артою розмазували в кишки.

   
Re: Гиркин про Зеленского

https://t.me/strelkovii/3101

це дуже довгий і нудний текст в стилі алкана Гірича.

Все набагато простіше:

Зеля просто вытер об Пyтина хуй, как об штору в общежитии. И этот акт увидел весь мир. (с)
   
Re: Гиркин про Зеленского

Задля цікавості зайшов до Google зі словами Гіркін Порошено.

Ну що тут сказати. Йобана зрада на весь ріст. І то державна зрада тоді була.

https://naspravdi.today/uk/2021/07/05/yak-poroshenko-ta-hirkin-stvoriuvaly-dnr/

А наші ЗСУ в "гарантованих коридорах" під Іловайськами кацапи артою розмазували в кишки.
наскільки я пригадую, «створення днр» і «звільнення» держустанов Донецька від української символіки відбулось ще в квітні 2014р
   
Re: Гиркин про Зеленского

наскільки я пригадую, «створення днр» і «звільнення» держустанов Донецька від української символіки відбулось ще в квітні 2014р

Написано:

Цитувати
Що ж стосується гарантованого коридора для виходу російських найманців, то він був створений для Гіркіна та його банди 5 липня 2014 року у повній відповідності з рішенням РНБОУ від 16 червня 2014 року. Саме цим гарантований коридором Гіркін потрапив зі Слов’янська в Донецьк, де й проголосив створення «Донецької народної республіки».

   
Re: Гиркин про Зеленского

Написано:

Ти б цю тему не чипав, якщо в бан не хо за політсрач.
Бо в  кожного президента  в цій війні свій іловайськ.
   
Re: Гиркин про Зеленского

Ти б цю тему не чипав, якщо в бан не хо за політсрач.
Бо в  кожного президента  в цій війні свій іловайськ.

А ти мені банами не погрожуй. Як є тема про Гіркіна і Зеленського, то може бути інформація про Гіркіна і Порошенка. І та інформація то факти і документи.

   
Re: Гиркин про Зеленского

Гиркин редкая падла. Надеюсь что подыхать он будет долго и мучительно
   
Re: Гиркин про Зеленского

Гиркин редкая падла. Надеюсь что подыхать он будет долго и мучительно

Казав, що його повішають. Це не довго і не мучітєльно, але хай буде й так.
   
Re: Гиркин про Зеленского

Казав, що його повішають. Це не довго і не мучітєльно, але хай буде й так.

Верх ногами
   
Re: Гиркин про Зеленского

А ти мені банами не погрожуй. Як є тема про Гіркіна і Зеленського, то може бути інформація про Гіркіна і Порошенка. І та інформація то факти і документи.
Хто про що,  вшивий про баню, а бот про Порошенка.
   
Re: Гиркин про Зеленского

Хто про що,  вшивий про баню, а бот про Порошенка.

По суті є що, чи бла-бла-бла? Сама ти бот. З ботоферми. Відомо чиєї  :laugh:
   
Re: Гиркин про Зеленского

Ти реально віриш у цю маячню  ;o , що буцімто кацапня відійшла від києва за домовденістю.
Просто отримали 3.14зди і зробили жест доброї волі.
..Я не вірю, але те, що вони отримали конкретної п..ди при вході
до Києва правда...Потім цей кончений  царев під Бучею чи у Бучі,
перемовини у Стамбулі ( Арахамія і компанія) і кацапи зробили жест доброї волі...Так , їх покрошили, але
частина все- таки відійшла на курські, білгородські, воронежські, брянські  є..беня..Можливо не було чим, або чому дали відійти?
   
Re: Гиркин про Зеленского

Хто про що,  вшивий про баню, а бот про Порошенка.
Можливо через те, що ще надто живі у пам"яті українців спогади про певний зв"язок між ними? Зокрема, унікально безперешкодний перехід Гіркіна зі Слов"янська до Донецька, внаслідок чого була утворена так звана "ДНР"?
   
Re: Гиркин про Зеленского

Можливо через те, що ще надто живі у пам"яті українців спогади про певний зв"язок між ними? Зокрема, унікально безперешкодний перехід Гіркіна зі Слов"янська до Донецька, внаслідок чого була утворена так звана "ДНР"?

То ще дало можливість хуйлу думати, що можна нападати і така халява теж з Зеленським буде. Тільки не так сталось, як гадалось
   
Re: Гиркин про Зеленского

Дуже хотілося би дізнатися щодо Півдня - чи справді було заміновано вихід з Криму, хто і коли віддав наказ про розмінування. Це не має канути в Лєту.

теж хотілося про це дізнатись. але на мій не професійний погляд для мене не так це важливо, як те якого хера ці всі виходи не були перекопані ровами. Чому це все не було зроблено в 2014. Що це за муйня з шастаням туди сюди?! Таке враження що це мені тільки завжди цікаво було. Чого я наприклад ні разу з 2014 по Кримах не щастав? Мабуть таке чудо тільки у нас можливе.

і ще досі не розумію бо там давно не бував.  Питав уже тут. Про які мінні поля річ? там же шастали туди сюди завжди?  Чи ні? якщо так то як? по мінах?

Останнє редагування: 19 серпня 2022 20:35:44 від Didys
   
Re: Гиркин про Зеленского

теж хотілося про це дізнатись. але на мій не професійний погляд для мене не так це важливо, як те якого хера ці всі виходи не були перекопані ровами. Чому це все не було зроблено в 2014. Що це за муйня з шастаням туди сюди?! Таке враження що це мені тільки завжди цікаво було. Чого я наприклад ні разу з 2014 по Кримах не щастав? Мабуть таке чудо тільки у нас можливе.

і ще досі не розумію бо там давно не бував.  Питав уже тут. Про які мінні поля річ? там же шастали туди сюди завжди?  Чи ні? якщо так то як? по мінах?
Отож і я про це саме
ніколи раніше не чула про якесь замінування
коли воно було здіснено? хто прийняв рішення про розмінування, якщо воно мало місце?
надто багато незрозумілого, питання потребує чітких відповідей
   
Re: Гиркин про Зеленского

це дуже довгий і нудний текст в стилі алкана Гірича.

Все набагато простіше:

Зеля просто вытер об Пyтина хуй, как об штору в общежитии. И этот акт увидел весь мир. (с)

Прикинь как у него жопа горит,что какой то комик их попустил?Не говоря уже о кремлевских стратегах,которых обыграли,в их самое любимое - войну.Тут еще и пробема отцов и детей.Там все такие взрослые и умные.В отцы Зеле годятся,а он их так цинично поимел и загнал в ситуацию из которой они не знают как выйти.И понятно что самое удобное это списать на то что Зеля марионетка умных дедов из Вашингтона,чтобы не признаваться в собственной тупости и недалекости
   
Re: Гиркин про Зеленского

Гиркин редкая падла. Надеюсь что подыхать он будет долго и мучительно

У него на лицо мания величия и глубочайшая депрессия.Там "патриоты" его троллят Игорь Диваныч,а он с обгоревшей жопой и служебный паспортом прорывается на фронт.Кстати там что то писали что возбудили дело за подделку документов,потому что он вроде как не в конторе и пытался выдать себя не за того не имея на это право.Но на допрос пока не вызывали и вряд ли вызовут.Короче посмотрим чем этот цирк закончится.Но мне кажется что он скоро скатится до уровня поехавшего деда,который гуляет по улице со спущенными штанами и выкрикивает:Я герой Новроссии!Нужна немедленная мобилизация!Я иду на фронт рядовым!Если так,то пусть живет до ста лет.
   
Re: Гиркин про Зеленского

Казав, що його повішають. Це не довго і не мучітєльно, але хай буде й так.

Смотря как вешать :buba:
   
Re: Гиркин про Зеленского

Прикинь как у него жопа горит,что какой то комик их попустил?Не говоря уже о кремлевских стратегах,которых обыграли,в их самое любимое - войну.Тут еще и пробема отцов и детей.Там все такие взрослые и умные.В отцы Зеле годятся,а он их так цинично поимел и загнал в ситуацию из которой они не знают как выйти.И понятно что самое удобное это списать на то что Зеля марионетка умных дедов из Вашингтона,чтобы не признаваться в собственной тупости и недалекости

Не просто горить. Це Божій Огонь ! І дійсно що там жеж збіговисько старих пердунів, всі ці патрушєви-хуятрушєви, а тут якійсь сцикун-комедіант постучав хуєм по лисині самому путлєру

Коли їм кажеш
- Прикиньте, лапти, вторая армия мира оказалась просто говном.
Ваши солдаты это трусливые уёбки, ваша техника это устаревший небоеспособный хлам, ваше командование - тупые долбоёбы.
И сейчас мы, украинцы, убиваем вас, а не какое-то НАТО. Потому что НАТО разъебало бы вас и вашу армию максимум за неделю.

Після цього вони відразу банять мене на всіх ватних тєлєгах  :laugh:
   
Re: Гиркин про Зеленского

Но мне кажется что он скоро скатится до уровня поехавшего деда,который гуляет по улице со спущенными штанами и выкрикивает:Я герой Новроссии!Нужна немедленная мобилизация!Я иду на фронт рядовым!Если так,то пусть живет до ста лет.

то він вже таким і є

з старим прєдуром Квачковим і з інженером з 70-х записують відоси і рефлексують

олдскул їх класно обстібав


   
Re: Гиркин про Зеленского

«звільнення» держустанов Донецька від української символіки відбулось ще в квітні 2014р
Ви помиляєтесь. В Донецьку до захода туди Гирькіна працювали і українські банки і Нова пошта.
   
Re: Гиркин про Зеленского

У него на лицо мания величия и глубочайшая депрессия.Там "патриоты" его троллят Игорь Диваныч,а он с обгоревшей жопой и служебный паспортом прорывается на фронт.Кстати там что то писали что возбудили дело за подделку документов,потому что он вроде как не в конторе и пытался выдать себя не за того не имея на это право.Но на допрос пока не вызывали и вряд ли вызовут.Короче посмотрим чем этот цирк закончится.Но мне кажется что он скоро скатится до уровня поехавшего деда,который гуляет по улице со спущенными штанами и выкрикивает:Я герой Новроссии!Нужна немедленная мобилизация!Я иду на фронт рядовым!Если так,то пусть живет до ста лет.

Христо Грозєв у Латиніної сказав, що його ГРУ кришує.
   
Re: Гиркин про Зеленского

Гіркин це громовідвід від хуйла. Він каже частину горької для кацапів правди, яку і без нього дізналась бидломаса, але винних в цьому призначає усіх окрім хуйла.

Те ж саме хотів написати. Як маленькі діти. Гіркіндт то їх Арестович.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія