Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Питання по абонплаті на газ

Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

а решта як?

Наверняка по уму. По среднестатистическо му минимальному потреблению. Абонплата - это фиксированная часть платы за транспортировку , а не за лейбу на счетчике.
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

монополія. цим треба боротись
боротись прийняттям закону про ринок газу і його повноцінну імплиментацію

а як робити з абонплатою
включати її в ціну газу платити окремо, як рохувати то все технічні питання
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

НАК "Нафтогаз" вже все пояснив  про монополію Фірташа, читате з "перших вуст".
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

а як робити з абонплатою
включати її в ціну газу платити окремо, як рохувати то все технічні питання

Все правильно и абонплата должна быть с расчета минимума потребления и одинаковая по всей стране. Разницу посчитает счетчик по фактическому потреблению. И абонплата для всей страны должна быть 7-12 грн. в месяц, которая подразумевает минимальную поставку абоненту 10-15 кубов газа в месяц, а не за просто так как хочет ЧМО Вовчара. 
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

по фактичному споживанню.

Брехня, пояснювати чи сама зізнаєшся, що збрехала?
Ось приклад: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=962044.msg19689045#msg19689045


Останнє редагування: 5 квітня 2017 13:27:44 від Raha
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

так десь виходить на 15-20 гривень більше по місяцю буде
нет неправильно 30-50%
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

нет неправильно 30-50%

в моєму випадку так
але якщо б я білше споживав відсоток би знижувався

тому інтерпритація у відсотках некоректна
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

13 % в тариф вернуть. 7-12 фиксированная абонплата для всех по всей стране. Разницу между абонплатой по показаниям счетчика , по фактическому потреблению, где 13% плата за транспортировку.

А свои "G" пускай Вовчара засунет себе в жопу . Если не поместиться то пускай в жопу Фирташу засунет и оба пускай едут в Ротердам, где эти  "G"  котируются. А у нас Украина, которая ведет войну, а сучий потрох Вовчара пытается издеваться над украинцами.

Останнє редагування: 5 квітня 2017 13:35:21 від Южанин
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

13 % в тариф вернуть. 7-12 фиксированная абонплата для всех по всей стране. Разницу между абонплатой по показаниям счетчика , по фактическому потреблению, где 13% плата за транспортировку.

А свои "G" пускай Вовчара засунет себе в жопу . Если не поместиться то пускай в жопу Фирташу засунет.

те що у транспорта система не має бути під керування одного з постачальників газу це навіть не обговорюється
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

те що у транспорта система не має бути під керування одного з постачальників газу це навіть не обговорюється

Мукачево, совершенно законно сделало шаг в этом направлении. Все громады в стране газотранспортные сети должны взять на свой баланс и получать деньги в громаду, а не в карман Фирташа, который не имеет права собственности на газотранспортные системы в стране.
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

Брехня, пояснювати чи сама зізнаєшся, що збрехала?
Ось приклад: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=962044.msg19689045#msg19689045

О, і Raha підтягнувся :D
нервує чомусь, методички міняють чи що?

Я польскою не володію, пояснюй українською.
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

в моєму випадку так
але якщо б я білше споживав відсоток би знижувався

тому інтерпритація у відсотках некоректна
для кого снижался-бы. ты привел минимальный счетчик с минимальным тарифом. возьми киевскую область G4 и расход 25м³в год.
 а энергии с 6м³ хватит для того чтобы  в течении месяца круглые сутки кипятить 1л воды в час с 20°С.
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

Кабмин намерен разобраться с «монопольным положением на рынке «газ-сбытов» имени Фирташа-Левочкина»

 Кабинет министров Украины инициирует проведение аудита решения Национальной комиссии госрегулирования энергетики и коммунальных услуг по введению абонентской платы за газ, а также изучение ситуации на рынке голубого топлива.

С соответствующими обращениями к главе правительства Владимиру Гройсману на заседании Кабмина выступили глава Радикально партии Олег Ляшко и министр внутренних дел Арсен Аваков.

«Я хочу обратить внимание. На мой взгляд, нужно дать поручение Антимонопольному комитету для анализа монопольного положения на рынке „газ-сбытов“ имени Фирташа-Левочкина», — предложил глава МВС.

Гройсман согласился с предложениями и поручил подготовить соответствующие поручения.

«Давайте мы сделаем два поручения — обращение к Антимонопольному комитету и поручение создать группу по анализу решения НКРЭКУ о введении абонплаты за газ для населения с Министерством экономики. Привлечем депутатов, профильный комитет, поработаем и выясним, какова ситуация, и что мы можем с ней сделать», — отметил премьер.

 Тем временем в Верховной Раде Украины заговорили об отставке главы НКРЭКУ Дмитрия Вовка, а также всего состава комиссии. В частности, народный депутат Егор Соболев назвал хамством нежелание чиновника прийти в парламент и отчитаться перед депутатами.

«Я считаю, это — хамство. Когда назначают неквалифицированных молодых людей, они считают, что их хозяин — это тот, кто их назначил. В данном случае Вовк слушается только Петра Порошенко, потому что он пришел с компании „Рошен“ на эту должность и справедливо думает, что он лишь благодаря Порошенко на ней и находится. Но Вовк не работает на Порошенко — он работает в Украину. Должен работать. Он — руководитель комиссии, которая устанавливает важные цены на электроэнергию, на газ, регулирует оплату коммунальных услуг. И сегодня он помогает олигархам, помогает Фирташу, помогает Ахметову с этой знаменитой формулой „Роттердам+“, которая по факту была „Макеевка-“. И когда парламент его вызывает, говорит, приди и отчитайся перед людьми, а он говорит „А мне все равно“ — это хамство и неуважение к обществу… Когда стоит молодой человек, который слушается лишь олигархов, когда у него в декларации появляются хорошие машины, а у его девушки появился хороший дом — это все добром не закончится», — заявил Соболев.
 В свою очередь народный депутат «Народного фронта» Леонид Емец считает, что инициаторов введения абонплаты за газ необходимо привлечь к ответственности.

«Сегодня, очевидно (об этом говорят эксперты, политики), складывается ситуация, что эта абонплата — это интересы отдельных олигархов. Называют фамилии Фирташа, Ахметова и других, которые имеют доступ к собственности на облгазы. И понятно уже, что конечный потребитель, а именно гражданин, получит только дополнительную финансовую нагрузку. Абсолютно недопустимой является ситуация, когда жители сельской местности, которые за свои деньги прокладывали газовые трубы, теперь вдруг за них должны еще платить деньги олигархам», — заявил парламентарий.

Он подчеркнул, что сейчас и парламент, и руководство страны понимают, что абонплату необходимо отметить, а их инициаторов привлечь к ответственности. При этом он считает, что для того чтобы решить проблему, необходимо принимать комплексное решение.

«Все в комплексе — и увольнение Вовка, и увольнение всей комиссии, и новый закон в том числе. Потому что эта проблема уже один раз возникла, и для того, чтобы она не повторилась, законом должен быть предусмотрен ряд предохранителей», — сказал Емец.

http://fakty.ua/233420-kabmin-nameren-razobratsya-s-monopolnym-polozheniem-na-rynke-gaz-sbytov-imeni-firtasha-levochkina-video
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

Кабмин намерен разобраться с «монопольным положением на рынке «газ-сбытов» имени Фирташа-Левочкина»

Абсолютно со всем согласен и поддерживаю.

Для тех из определенной секты, которая падает на пятую точку. Я Пороха нанимал на работу, работать , а не как икону что-бы на нее молиться. Если он и его креатура будет хреново работать, то я буду об этом говорить. А креатуру его , если это потребуется, вынесу на вилах как тупое синячее говно работающее против Украины.
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

Говорил и буду говорить , что точкой отсчета всей схемы должно быть не тупое "G", что лепит Вовчара со своей вовчачей бандой, а потребление самыми экономными и малообеспеченными гражданами Украины - среднестатистическа я однокомнатная квартира с плитой.  И этот  "абонентский пасьянс" разложится к удовлетворению всего народа Украины.


Останнє редагування: 5 квітня 2017 15:07:23 від Южанин
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

Если в законе прописали "G"   о чем Вовчара постоянно булькает, то срочно меняйте закон под условия Украины, а не Голландии. В Голландии будете принимать законы с "G". А Вовчара , тупая малолетняя тварь, должна была заявить, что с "G"  задача в Украине не решаема, а не лепить горбатого на голову всей стране, за что и должна сесть.
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

Если в законе прописали "G"   о чем Вовчара постоянно булькает,
в законі  України
"Про ринок природного газу"

таке поняття як абонплата взагалі відсутнє.
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

таке поняття як абонплата взагалі відсутнє.

Может быть. Не читал и читать не собираюсь. Для этого я нанял на работу ответственных , которым плачу из бюджета зарплату и оцениваю только результат их деятельности. Вовчара со своими тупыми вовчарами сотворила полную херню, за что должны отвечать.
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

Я польскою не володію, пояснюй українською.

Схоже і українською теж не володієш, оскільки там автор поста там дав пояснення українською:

Цитувати
Найбільший рахунок:
Абонамент - 12
Газ - 990
Доставка газу - 330

Найменший рахунок:
Абонамент - 12
Газ - 65
Доставка газу - 95
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

Говорил и буду говорить , что точкой отсчета всей схемы должно быть не тупое "G", что лепит Вовчара со своей вовчачей бандой, а потребление самыми экономными и малообеспеченными гражданами Украины - среднестатистическа я однокомнатная квартира с плитой.  И этот  "абонентский пасьянс" разложится к удовлетворению всего народа Украины.

Є послуга і у неї є вартість. Точкою обліку не може бути виключно "скільки може заплатити малозабезпечений". Точка обліку має бути реальна собівартість послуги. У випадку абонплати, що не залежить від обсягу споживання, це мають бути реальні витрати транспортної/розподільчої компанії, що вони мають навіть при нульовому споживанні абонента. Звісно тут має бути враховано і кому саме належить газотранспортна мережа і хто саме надає реальні послуги, не на папері, а реально. Може так статись, що для багатоквартирних будинків ця абонплата буде зовсім мізерною. І взагалі то дурна ідея зробити плату за послугу транспортування/розподілення повністю незалежну від обсягу споживання. Якась частина плати можу бути незалежною, але ж не всі. Знову зробили дірку для перерозподілу грошей на користь тих кому потрібно.
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ
lot

Україна зобов’язалася ввести абонплату за газ до кінця липня


Україна зобов’язалася перед Міжнародним валютним фондом ввести до кінця липня 2017 року тариф на розподіл газу.

Про це йдеться у меморандумі України та МВФ, оприлюдненому на сайті Міністерства фінансів, передає Економічна правда.



"До кінця липня 2017 року ми переглянемо інші параметри системи комунальних субсидій домогосподарствам для поліпшення адресності; запровадимо коригування соціальних норм у непікові місяці протягом опалювального сезону", - йдеться у документі.


"Крім того, ми застосуємо тариф на розподіл газу й опалення на основі потужності, що дозволить перенести деяку частину вартості на літні місяці – всі зміни набудуть чинності з 1 травня 2017 року", - зазначається у меморандумі.

"Таким чином, це дозволить обмежити видатки на субсидії з оплати комунальних послуг 47 млрд гривень у 2017 році", - повідомляється у меморандумі.

Нагадаємо, 29 березня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і компослуг, затвердила розмір абонентської плати за підключення до системи газопостачання.

Згодом прем'єр Володимир Гройсман заявив, що Кабмін вимагатиме переглянути це рішення НКРЕ.

Президент Петро Порошенко також заявив, що рішення про введення абонплати на газ має бути призупинено.

У вівторок у НКРЕ заявили, що це рішення буде призупинено.

Останнє редагування: 1 листопада 2018 00:06:10 від pravda
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

Платиш ЗА
Структура тарифів (річної планованої тарифної виручки)
на послуги розподілу природного газу
ПАТ "Дніпрогаз"
(без урахування ПДВ)
№ з/п
Показники (елементи витрат)
річної планованої тарифної виручки
Одиниці виміру
Значення
показників
1 Тариф на послуги розподілу природного газу для побутових споживачів грн за 1 м3 на годину 0,01460
2 Тариф на послуги розподілу природного газу для непобутових споживачів грн за 1 м3 на годину 0,05599
3 Планована тарифна виручка (дохід), усього тис. грн 628 920,4
3.1 Плановані виробничі витрати, усього тис. грн 613 565,8
3.1.1 Матеріальні витрати, усього тис. грн 150 926,7
3.1.1.1 у т. ч.: вартість газу на технологічні та власні потреби тис. грн 123 723,6
3.1.1.2
вартість матеріалів (паливо, електроенергія, витрати на ремонт,
інші матеріальні витрати)
тис. грн 27 203,1
3.1.2 Витрати на оплату праці тис. грн 113 785,6
3.1.3 Єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування тис. грн 25 032,8
3.1.4 Амортизаційні відрахування тис. грн 13 211,7
3.1.5 Інші витрати, усього тис. грн 13 917,9
3.1.5.1 повірка та ремонт лічильників тис. грн 937,1
3.1.5.2 інші витрати тис. грн 12 980,8
3.1.6 Витрати на встановлення індивідуальних лічильників газу населенню тис. грн 33 008,7
3.1.7 Витрати на заміну лічильників газу та/або створення обмінного фонду лічильників тис. грн 4 577,4
3.1.8
Витрати на оплату оператору газотранспортної системи обсягу замовленої
потужності в точках виходу з газотранспортної системи
тис. грн 242 809,8
3.1.9 Витрати на капітальні вкладення тис. грн 16 295,2
3.2 Прибуток тис. грн 15 354,6
Довідково:


Приєднана потужність розподілу природного газу
25 млрд куб метрів тількі місто Дніпро

Приєднана потужність розподілу природного газу, усього  1000 м3 на рік 25 250 507
приєднана потужність розподілу природного газу побутових споживачів  1000 м3 на рік 18 962 676
приєднана потужність розподілу природного газу непобутових споживачів 1000 м3 на рік 6 287 831
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

Таким чином, це дозволить обмежити видатки на субсидії з оплати комунальних послуг 47 млрд гривень
!!!
Если бы просто расщепили платежи, потребители даже не заметили! Почему нельзя рапределить эти затраты пропорционально объему потребления? Можно и нужно! И втирают псевдоэкономическую лобуду без стыда и совести. Постоянные затраты есть на любом произвдстве. Когда мы покупаем расчески или ложки, получаем услугу по стрижке или массажу, никто не взимает отдельно "плату" на постоянные затраты, а отдельно на переменные
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

Схоже і українською теж не володієш, оскільки там автор поста там дав пояснення українською:


то що транспортування таки залежить від споживання, чи не так? 

а якби ти був обізнаний та володів мат. частиною (законом), то знав би, що в законі відсутнє поняття "абонплата" :D
___________________ __________________
Ще раз мене образиш, нажму на доповідь.
Я з тобою розмовляла всюди виключно коректно.
Ти ще за слова про "халаяву" не вибачився.
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

в законі  України
"Про ринок природного газу"

таке поняття як абонплата взагалі відсутнє.
И права ее регулировать у НКРЕ нет!
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

У випадку абонплати, що не залежить від обсягу споживання,

Имеет. Это минимально гарантированные обязательства газотранспортной компании всем абонентам Украины. Или ты , как Вовчара считаешь, что 100 грн. ЕЖЕМЕСЯЧНО!!!!  все украинцы должны платить за лейбу на сером ящике?
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

то що транспортування таки залежить від споживання, чи не так? 

Звісно залежить, але беруть плату за це як фіксовану абонплату, що не залежить від обсягу споживання, так і суму, що залежить від обсягу спожитого газу.  Отже не бреши, що там абонплата залежить від обсягу споживання. Є там абонплата і є там додаткова прив'язка вартості транспортування до обсягу споживання. Не можеш ти цього спростувати, бо то є факт.

Цитувати
Ще раз мене образиш, нажму на доповідь.
Я з тобою розмовляла всюди виключно коректно.
Ти ще за слова про "халаяву" не вибачився.

Маячня про методичку з твого боку - то є образа, так що слідкуй за собою та не розповсюджуй брехливу інформацію.
А про халяву - прошу в приват, нагадай за що саме я маю вибачитись. Якщо щось не те сказав - корона з мене не впаде вибачитись.
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

Или ты , как Вовчара считаешь, что 100 грн. ЕЖЕМЕСЯЧНО!!!!  все украинцы должны платить за лейбу на сером ящике?

Дозволь процитувати частину мого власного посту, який ти коментуєш зараз:  І взагалі то дурна ідея зробити плату за послугу транспортування/розподілення повністю незалежну від обсягу споживання. Якась частина плати можу бути незалежною, але ж не всі. Знову зробили дірку для перерозподілу грошей на користь тих кому потрібно.. А тепер спробуй, будь ласка, якщо тобі не важко пояснити, з якого переляку ти припустив, що я схвалюю запропоновану методику тарифоутворення? Я прямо написав, шо то ДУРНА ІДЕЯ. Що саме  тобі було не зрозуміло? Звідкіля це "или" взялось? Для тебе ж не важливо що саме пише твій опонент, важливіше що ти сам придумав собі у голові і з чим сперечаєшся! Може спробуєш перш ніж сперечатись читати?
   
Re: ФЗВ: Питання по абонплаті на газ

Хто рахував, скільки буде зараз?
   
Re: ФЗВ: Питання по абонплаті на газ

А кто-то в курсе, если сейчас смысл ставить счетчик на кухонный газ? Кто сколько платит, больше или меньше выходит?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія