Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Одеські байкери в Черкасах :-G відео

Re: Одеські байкери в Черкасах  :-G  відео

Майже всі мотоциклісти збиваються в стада. І в стадах втрачають адекватність. Хоча поодинці наче й нормальні. Більшість мотоциклістів також і автомобілісти. Найнеадекватнішв -  ті що їздять на двоциліндрових v подібних типу х девідсон. Найнормальніші ендурісти та ті що їздять на спортбайках. .
   
Re: Одеські байкери в Черкасах  :-G  відео

Але поодинці всі мотоциклісти - адекватні.
   
Re: Одеські байкери в Черкасах  :-G  відео

Майже всі мотоциклісти збиваються в стада. І в стадах втрачають адекватність. Хоча поодинці наче й нормальні. Більшість мотоциклістів також і автомобілісти. Найнеадекватнішв -  ті що їздять на двоциліндрових v подібних типу х девідсон. Найнормальніші ендурісти та ті що їздять на спортбайках. .

Так и люди на фупе сбиваются и в жизни в партии итд,а с другой стороны как по другому?Люди благодаря этому и выжили,потому что толпе всегда легче расправится с индивидуалистом,чем с такой же толпой
   
Re: Одеські байкери в Черкасах  :-G  відео

Так и люди на фупе сбиваются и в жизни в партии итд,а с другой стороны как по другому?Люди благодаря этому и выжили,потому что толпе всегда легче расправится с индивидуалистом,чем с такой же толпой

Ні, об'єднуються, тому що зручніше досягати успіху.
   
Re: Одеські байкери в Черкасах  :-G  відео

Ні, об'єднуються, тому що зручніше досягати успіху.

Або щоб " розділяй і владарюй"
)
   
Re: Одеські байкери в Черкасах  :-G  відео

https://nv.ua/ukraine/events/v-cherkassah-baykery-iz-odessy-izbili-moloduyu-paru-devushku-tyanuli-za-volosy-video-novosti-ukrainy-50174901.html


Он сообщил свою версию случившегося: «Молодой человек врезался в колонну — одного байкера выбросило на встречную полосу, его чуть не сбила машина, второго ударил автомобилем. Но у нас не было времени оформлять ДТП и мы поехали дальше и полиции сообщили о том, что какой-то неадекват пытался сбивать мотоколонну».

«После этого мы отправились в магазин АТБ, когда мы туда приехали этот товарищ уже ждал там с монтировкой. Он набросился на девушку и ударил ее по шлему и по плечу. И уже потом было то, что на видео, которое гуляет сетью — это продолжение. Это не все видео», — рассказал байкер.

«Это провокатор какой-то, я не знаю откуда он. А видео, которое выложили, было у правоохранителей, я не знаю, как оно попало в сеть. Считаю, что это как-то связано. Человек из полиции специально дал это видео, чтобы мешать нам делать наше дело «, — подытожил Спиридонов.
   
Re: Одеські байкери в Черкасах  :-G  відео

https://НВ/ukraine/events/v-cherkassah-baykery-iz-odessy-izbili-moloduyu-paru-devushku-tyanuli-za-volosy-video-novosti-ukrainy-50174901.html


Он сообщил свою версию случившегося: «Молодой человек врезался в колонну — одного байкера выбросило на встречную полосу, его чуть не сбила машина, второго ударил автомобилем. Но у нас не было времени оформлять ДТП и мы поехали дальше и полиции сообщили о том, что какой-то неадекват пытался сбивать мотоколонну».

«После этого мы отправились в магазин АТБ, когда мы туда приехали этот товарищ уже ждал там с монтировкой. Он набросился на девушку и ударил ее по шлему и по плечу. И уже потом было то, что на видео, которое гуляет сетью — это продолжение. Это не все видео», — рассказал байкер.

«Это провокатор какой-то, я не знаю откуда он. А видео, которое выложили, было у правоохранителей, я не знаю, как оно попало в сеть. Считаю, что это как-то связано. Человек из полиции специально дал это видео, чтобы мешать нам делать наше дело «, — подытожил Спиридонов.
Навіщо повторювати ці брехні двічі в одній темі? І з першого разу було ясно що в них "не было времени оформлять ДТП"  :D

Байкеры рассказали о провокации
В комментарии 24 каналу организатор мероприятия "Мотопробег Единство Украины" Николай Спиридонов рассказал, что обнародованное в сети видео, это лишь часть инцидента. По его словам, молодые люди спровоцировали конфликт, который позже перерос в драку.

Я считаю, что это был спланированный акт, потому что нас как кегли пытались сбивать (на дороге – 24 канал), провоцировали. Такое впечатление, что нас вели и ждали все время,
– сказал мотоциклист.

Он сообщил свою версию случившегося: "Молодой человек врезался в колонну – одного байкера выбросило на встречную полосу, его чуть не сбила машина, второго ударил автомобилем. Но у нас не было времени оформлять ДТП и мы поехали дальше и полиции сообщили о том, что какой-то неадекват пытался сбивать мотоколонну".

После этого мы отправились в магазин АТБ, когда мы туда приехали это товарищ уже ждал там с монтировкой. Он набросился на девушку и ударил ее по шлему и по плечу. И уже потом, это видео, которое гуляет по сети – это продолжение. Это не все видео,
– отметил байкер.

"Это провокатор какой-то, я не знаю откуда он. А видео, которое выложили у правоохранителей, я не знаю, как оно попало в сеть. Считаю, что это как-то связано. Человек из полиции специально дал это видео, чтобы мешать нам делать наше дело", – подытожил Николай Спиридонов.
   
Re: Одеські байкери в Черкасах  :-G  відео

Что там бравая черкасская полиция, всё в поисках неизвестных в шлемах?
   
Re: Одеські байкери в Черкасах  :-G  відео

Что там бравая черкасская полиция, всё в поисках неизвестных в шлемах?

А може раптом знайшлися серед тих фестивальних байкерів адекватні, що повязали уйобків  :shuffle:
адже
Народ,  більшість наших байкерів - адекватні люди, не треба переносити це на всіх

чи то фестиваль уйобки онлі ? :-)o
   
Re: Одеські байкери в Черкасах  :-G  відео

А навіть  якщо так? Ніколи не розумів,  в чому проблема,
Дійсно,в чому проблема - їде собі колона велодятлів  без супроводу поліції вечірнім  Львовом, безперервним табуном а не групами по 10  з безпечною відстанню для обгону,деякі без світлоповертачів і ліхтарів, перекривають рух іншому транспорту  стаючи поперек двох смуг,їдуть на червоне і порушують все що можна .
рідкісні акції, колона проїхала - всі собі поїхали далі.

Деякі водії люблять так побикувати без причини.
Ну і має конфлікти через то
А тебе тоді там не було?
Якраз водії всі смиренно стояли і дивилися як велодяли Львова бикують.
Крім мене. Нехай би тільки спробували залупитись.
Гандони.
   
Re: Одеські байкери в Черкасах  :-G  відео

Бидло завжди акуєвше коли його багато.
Стадний інстинкт,психологи описали давно.
Але буває по всякому.
Якось один молдаван  на імя Михайло пішов на весілля в село , тут на львівщині зі своєю супутницею яка туди запрошена була по родині.
Ну а там традиція - незнайомого а тим більше жосткого і не гнучкого на слабо  треба відпиздити.
Та не все так просто ,Михайло виявився КМС по боротьбі і відпиздити себе цілому табуну пяних бичків не дав.
Але це був тільки початок.
Михайло зальотний бродяга був,під місцеву братву тимчасово приписався поки у себе там в бігах був.
Ото на другий день відправились у це село декілька машин.
Витягували по одному з хати і просто  калік робили.І ніяка пуліція не помогла.



   
Re: Одеські байкери в Черкасах  :-G  відео

Бидло завжди акуєвше коли його багато.
Стадний інстинкт,психологи описали давно.
Але буває по всякому.
Якось один молдаван  на імя Михайло пішов на весілля в село , тут на львівщині зі своєю супутницею яка туди запрошена була по родині.
Ну а там традиція - незнайомого а тим більше жосткого і не гнучкого на слабо  треба відпиздити.
Та не все так просто ,Михайло виявився КМС по боротьбі і відпиздити себе цілому табуну пяних бичків не дав.
Але це був тільки початок.
Михайло зальотний бродяга був,під місцеву братву тимчасово приписався поки у себе там в бігах був.
Ото на другий день відправились у це село декілька машин.
Витягували по одному з хати і просто  калік робили.І ніяка пуліція не помогла.
и шо не оказалось ни укого ружбайки.? не верю.
   
Re: Одеські байкери в Черкасах  :-G  відео

и шо не оказалось ни укого ружбайки.? не верю.
У селюків?
Думаю були.
І шо нєвєрю?
Молдавани  в бігах були , за мокруху думаю ,братва пригріла їх тимчасово,для брудної роботи.
Трохи жаху і смутку на митників і погранців мєсних навести . Дуже зручно .
Там без сентиментів хлопці були. Справжні дикуни ,йому замочити що тобі  курку зарізати.
Говорив з такими хоч раз?

   
Re: Одеські байкери в Черкасах  :-G  відео

У селюків?
Думаю були.
І шо нєвєрю?
Молдавани  в бігах були , за мокруху думаю ,братва пригріла їх тимчасово,для брудної роботи.
Трохи жаху і смутку на митників і погранців мєсних навести . Дуже зручно .
Там без сентиментів хлопці були. Справжні дикуни ,йому замочити що тобі  курку зарізати.
Говорив з такими хоч раз?

Бачу вас там на львівщині вже навіть молдовани раком ставлять.  :K
Дожилися. :(
   
Re: Одеські байкери в Черкасах  :-G  відео

Бачу вас там на львівщині вже навіть молдовани раком ставлять.  :K
Дожилися. :(
Це було в 98 році.
Потім ті хто його тут пригріли самі ж його звідси і витурили.
В тебе  надто буйна уява. Проглядаються  ознаки синдрому  Олдбоя-Ішакова. .
Тоді тут і чеченці пробували заїхати по блатній темі.
Всі знають що з того вийшло. Ну може крім тебе.
 :laugh:
Це було до слова про стадо і його інстинкти.
Я таких прикладів багато ще можу написати,втч і зі свого досвіду.Один вище навів.
Але  на цю гілку  досить.


   
Re: Одеські байкери в Черкасах  :-G  відео

Це було в 98 році.

Твої слова: "І ніяка пуліція не помогла."? В 98 ще не було поліції.


В тебе  надто буйна уява. Проглядаються  ознаки синдрому  Олдбоя-Ішакова.
Це було до слова про стадо і його інстинкти.


У мене? Чи у тебе синдром? Хто розказав історію як кілька бандитів поводили себе в селі як карателі і калічили людей. І ніхто навіть не подумав чинити опір. І твоє захоплення бандитами якось теж не дуже виглядає ... Що стосується стада, то це селяни стадо? Котре потрібно бити, калічити і стригти?
Такі погляди швидше ординцю підходять ніж європейцю.  :K
   
Re: Одеські байкери в Черкасах  :-G  відео

Я теж люблю кататись. І на велі і на байку.  На велі по полям лісам за містом. На байку по дорогам теж за містом. Не транспорту ради а токмо ради фану. Віднедавна піймав дзен повільної - 70-100 км їзди. Наявний байк для того не дуже підходить 600 кубів.. Зараз роблю собі сам під себе повільний важкий дорожній мотоцикл. Ендурики теж не люблю.

Какая классная все таки у мамчуря болячка

Вчера был строитель, позавчера инженер, сегодня уже байкер и автомеханик.....

   
Re: Одеські байкери в Черкасах  :-G  відео

Что там бравая черкасская полиция, всё в поисках неизвестных в шлемах?
Поліція спіймала байкерів, які жорстоко побили молоду пару в Черкасах

Поліцейські затримали байкерів, які напали і побили молоду пару в Черкасах у центрі міста близько трьох тижнів тому за те, що вони вирішили обігнати колону мотоциклістів. Зловмисники тоді також розгромили їх машину, після чого зникли з місця події. Тепер правоохоронці оголосили трьом хуліганам про підозру.

Про це передали в прес-службі поліції Черкаської області.

Фігурантами справи стали двоє жителів Закарпатської області та один житель Черкас. Також за місцем їх проживання були проведені обшуки.

"Подія, яка набула суспільного резонансу, сталася 28 липня. Група байкерів під час конфлікту побила молодих людей на бульварі Шевченка та пошкодила їхній автомобіль Mazda-626. Потерпілих госпіталізували до Третьої міської лікарні", - йдеться в повідомленні.

Відомості про подію були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Правоохоронці встановили обставини конфлікту, вилучили речові докази та записи з камер відеоспостереження по ходу руху мотоциклістів. Незабаром особи зловмисників вдалося встановити, а потім - їх затримати.

Одному фігуранту повідомили про підозру за фактом грубого порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю, вчиненого групою осіб, із застосуванням предмета, спеціально пристосованого для нанесення тілесних ушкоджень (ч. 4 ст. 296 КК України), розповіли в поліції. Ще двом - жителю Черкас та жительці Закарпаття - оголосили про підозру за фактом хуліганства, вчиненого групою осіб (ч. 2 ст. 296 КК України).

Начальник Черкаського районного управління поліції Володимир Матюшенко додав, що досудове розслідування триває, також вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу.

Нагадаємо, що напад групи байкерів на хлопця і дівчину тоді потрапив на камеру спостереження. На кадрах було видно, що дівчину схопили за волосся і протягли по асфальту. Виглядало так, що зробила це дівчина-байкер. Але після цього до лежачої дівчини підійшов чоловік і вдарив її рукою по обличчю. Інші мотоциклісти взялися за машину молодих людей, і вибили в ній все скло.

(с)
   
Re: Одеські байкери в Черкасах  :-G  відео

Поліція спіймала байкерів, які жорстоко побили молоду пару в Черкасах
Поліцейські затримали байкерів, які напали і побили молоду пару в Черкасах у центрі міста близько трьох тижнів тому за те, що вони вирішили обігнати колону мотоциклістів. Зловмисники тоді також розгромили їх машину, після чого зникли з місця події. Тепер правоохоронці оголосили трьом хуліганам про підозру.

Про це передали в прес-службі поліції Черкаської області.

Фігурантами справи стали двоє жителів Закарпатської області та один житель Черкас. Також за місцем їх проживання були проведені обшуки.

"Подія, яка набула суспільного резонансу, сталася 28 липня. Група байкерів під час конфлікту побила молодих людей на бульварі Шевченка та пошкодила їхній автомобіль Mazda-626. Потерпілих госпіталізували до Третьої міської лікарні", - йдеться в повідомленні.

Відомості про подію були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Правоохоронці встановили обставини конфлікту, вилучили речові докази та записи з камер відеоспостереження по ходу руху мотоциклістів. Незабаром особи зловмисників вдалося встановити, а потім - їх затримати.

Одному фігуранту повідомили про підозру за фактом грубого порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю, вчиненого групою осіб, із застосуванням предмета, спеціально пристосованого для нанесення тілесних ушкоджень (ч. 4 ст. 296 КК України), розповіли в поліції. Ще двом - жителю Черкас та жительці Закарпаття - оголосили про підозру за фактом хуліганства, вчиненого групою осіб (ч. 2 ст. 296 КК України).

Начальник Черкаського районного управління поліції Володимир Матюшенко додав, що досудове розслідування триває, також вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу.

Нагадаємо, що напад групи байкерів на хлопця і дівчину тоді потрапив на камеру спостереження. На кадрах було видно, що дівчину схопили за волосся і протягли по асфальту. Виглядало так, що зробила це дівчина-байкер. Але після цього до лежачої дівчини підійшов чоловік і вдарив її рукою по обличчю. Інші мотоциклісти взялися за машину молодих людей, і вибили в ній все скло.

https://www.facebook.com/cherkasypolice/videos/547035613091138/?t=17 (с)
Значить серед самих байкерів що були на фестивалі адекватів не знайшлось, одні покидьки  :-)o
   
Re: Одеські байкери в Черкасах  :-G  відео

ч. 2 ст. 296 КК України - обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на строк до чотирьох років.

ч. 4 ст. 296 КК України - позбавлення волі на строк від трьох до семи років.
   
Re: Одеські байкери в Черкасах  :-G  відео

Тобто назва гілки не відповідає дійсності
   
Re: Одеські байкери в Черкасах  :-G  відео

Блягодаря резонансу менты зашевелились, а "байкеры" докатались.
Если у побитых хороший адвокат, там ещё е материальный ущерб достаточный чтоб все их майно в арест закинуть.
   
Re: Одеські байкери в Черкасах  :-G  відео

Блягодаря резонансу менты зашевелились, а "байкеры" докатались.
Если у побитых хороший адвокат, там ещё е материальный ущерб достаточный чтоб все их майно в арест закинуть.

Пруфы есть хоть какие-то ?Потому что совсем недавно у нас был какой-то юбилей
   
Re: Одеські байкери в Черкасах  :-G  відео

Пруфы есть хоть какие-то ?Потому что совсем недавно у нас был какой-то юбилей

Пруфы чего?
Посмотри видео до конца, там те рыцари дорог лежат мордой в пол.
Или ты имел в виду глобально?
   
Re: Одеські байкери в Черкасах  :-G  відео

Поддерживаю ментов ...нельзя ездить и перекрывать движение, а потом ещё и избивать людей
   
Re: Одеські байкери в Черкасах  :-G  відео

там те рыцари дорог лежат мордой в пол.
(tu)
   
Re: Одеські байкери в Черкасах  :-G  відео

В україні не байкери. А мотоциклісти)))
Мої одні знайомі з тусовки - по повільним мотоциклам - там були розровідали.
Як було насправді)))
Їхали ці мотоциклісти чинно колоною по місту кілометрів 40 на годину швидкість - і тут же юрєц - так звати мого знайомого пляснює - мол це 1 раз в рік таке щастя черкасам можуть і уважить, мусять терпіти тобто )) і тут ця колона мотоциклістів їде розмтупись беиега гавно пливе - і тут яка ь задрипана бляшанка - а всі мотоциклісти ще й автомобілісти - наприклад у юрца субару трайбека) - якась стара шкарпбанка посміла їх обганяти і щоб не арізатись у встречку мусила азяти вправо на свою полосу по якій чинно їхали королі черкас - українські мотоциклісти) обуренню - колективному- їхніх величностей королів-мотоциклістів не було меж, і найдебільніші з них вирвшили власноруч випороти  скот, відчуваючи колективну підтримку 4000 тисяч учасників байкерзльоту. 
   
Re: Одеські байкери в Черкасах  :-G  відео

Участь у тому збіговиську була 500 грн з байка)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія