Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФВЗ: ноут

Re: ФВЗ: ноут

http://m.rozetka.com.ua/offer/13721164/
І останній варіант
   
Re: ФВЗ: ноут

А щось за хочаб 16 тис з іграми можна знайти?

Я б взяв цей
Там такий самий проц 2 ядра 4 треди (віртуальних ядра) трохи нихча частота. Але фішка в тому що в ньому дискретна карта NVidia 940MX, і він на середніх настройках потягне навіть сучасні ігри з ФПС 30-40 кадрів. Але залишився тільки білий колір, темнокоричньовий був, але немає. І плюс там 17 дюймів монітор, він трохи більший і зручніше працювати, а вага тільки на 300 грамів більша. Роздільна здатність монітора 1600-900, трохи нижча, але для 17 дюймів це по барабану, зате іконки і текст на екрані по дефолту будуть більші- для зору краще.
Коли конче потрібно 15 дюймів і темний- то цей.
Практично те саме що у вас, тільки дискретна карта NVidia940MX і трохи дорожчий. Можна непогано погратися. Комп на якому не можна погратися для хлопця це сміття, дівчатам по барабану.
   
Re: ФВЗ: ноут

Он тебе советует списаное гавно. Без гарантии

Зовсім не гівно, але купляти треба з грамотним хлопцем.
Гарантія до дупи, як що воно не глючне, буде робити.
Але коштує не 15, а 5.
   
Re: ФВЗ: ноут

http://m.rozetka.com.ua/offer/13721164/
І останній варіант

Це воно, те саме що я запропонував, але Ейсер. Піде.
   
Re: ФВЗ: ноут

http://m.rozetka.com.ua/offer/13721164/
І останній варіант
Асти, пойдет.
Это по сути разновидность того варианта Леново, что тебе предложили - те же характеристики, но на 1000 дороже.
Зато с ДВД. (уж не знаю, насколько он сейчас нужен, тот ДВД при современном интернете), но тем не менее - этот пойдет. Не самое крутое, и с достаточно невысоким качеством по играм, но идти - будут.
   
Re: ФВЗ: ноут

Це воно, те саме що я запропонував, але Ейсер. Піде.
У этого еще и ДВД есть. Правда не уверен в нужности этого девайса, но пусть будет ;)
   
Re: ФВЗ: ноут

Асти, пойдет.
Это по сути разновидность того варианта Леново, что тебе предложили - те же характеристики, но на 1000 дороже.
Зато с ДВД. (уж не знаю, насколько он сейчас нужен, тот ДВД при современном интернете), но тем не менее - этот пойдет. Не самое крутое, и с достаточно невысоким качеством по играм, но идти - будут.
тепер погоджуємо зі спонсором, накидали варіанти))
Всім дякую дуже
   
Re: ФВЗ: ноут

да кому иы чешишь. это не серверный процессор. мозги себе выправь

Молодь пішла, дрібна, пузата, у пащу харкнеш, дратися лізе.
Бабусі своїй по вухах їлозь.
   
Re: ФВЗ: ноут

Дитина вступив до коледжу на бюджет, тато хоче зробити подарунок)
   
Re: ФВЗ: ноут

У меня второй ноут на i3. Так работать невозможно, даже браузер тормозит. У сестры i5 и работает медленно, хочет новый ноут. Надо брать только i7 или не брать вообще ноут. пк собрать за 15к, его хотя бы можно будет апгрейдить со временем
Только і7,только 69xx ,а то бравзер тормозит!! :super:
   
Re: ФВЗ: ноут

Дитина вступив до коледжу на бюджет, тато хоче зробити подарунок)
Поздравляю!!!
   
Re: ФВЗ: ноут

Поздравляю!!!
дякую)
   
Re: ФВЗ: ноут

Дитина вступив до коледжу на бюджет, тато хоче зробити подарунок)

З того б і починала.
Мої вітання! :give_rose:
   
Re: ФВЗ: ноут

Так на кой черт ее покупать тогда? Или вы не в курсе что пираток нет на ps4?

Є PS3 та інші приставки. Навіть PS4 з десятком хітів вийде дешевше комп'ютера.
   
Re: ФВЗ: ноут

З того б і починала.
Мої вітання! :give_rose:
дякую ;)
   
Re: ФВЗ: ноут


только 69xx  :super:

Це гілка про Камасутру?
   
Re: ФВЗ: ноут

Только і7,только 69xx ,а то бравзер тормозит!! :super:
Только хардкор, мля...
Я вот купил себе в Болгарии младшую модель Делл, специально для поездок. Из серии дешево и сердито. Основное что интересовало - минимальный размер/вес/цена. Ну и ССД конечно, не менее 128ГБ и 4 ОЗУ не рассматривал. Сразу нашел подходящий под все мои хотелки - Вот такой: http://www.technopolis.bg/bg/Laptops/Laptop-DELL-INSPIRON-3162-955800-RED/p/512868
И процессор там INTEL PENTIUM N3710 мобильный на базе i3, и памяти 4Гб. И... не тормозит ничего для обычной работы. Браузер 2 штуки одновременно разных, офис 365 по подписке, антивирус Авира Про. Руки ровнять надо ;)
   
Re: ФВЗ: ноут

авира про решает
   
Re: ФВЗ: ноут

авира про решает
А чем Авира Про не нравится? Отличный антивирус, систему не грузит вообще. В отличие от бесплатной версии отбивает почти усе. Стоит 40 евро на 3 компа на 3 года. Вот сразу и поставил на него, жене на ноут и себе на стационар. Имею честно купленный немецкий антивирус, чем и вполне удовлетворен ;)
   
Re: ФВЗ: ноут

А щось за хочаб 16 тис з іграми можна знайти?

а нужен именно ноут? для игр? играть на ноуте не самое приятное дело, не советую.
   
Re: ФВЗ: ноут

Асти, пойдет.
Это по сути разновидность того варианта Леново, что тебе предложили - те же характеристики, но на 1000 дороже.
Зато с ДВД. (уж не знаю, насколько он сейчас нужен, тот ДВД при современном интернете), но тем не менее - этот пойдет. Не самое крутое, и с достаточно невысоким качеством по играм, но идти - будут.

DVD не нужен. если это критично - можно купить внешний.
   
Re: ФВЗ: ноут

3 года на всех компах с win10 только встроенный антивирус. Даже у 10го племянника вирусов не было.
   
Re: ФВЗ: ноут

да кому иы чешишь. это не серверный процессор. мозги себе выправь

смотря чем сервер занимается. если файлошарой - там и 3-го Пня за глаза хватает. только *nix нужен, естественно.
   
Re: ФВЗ: ноут

Dvd никто не пользуется уже лет 5. Все с usb флешки ставится
   
Re: ФВЗ: ноут

3 года на всех компах с win10 только встроенный антивирус. Даже у 10го племянника вирусов не было.

Windows Defender - .овно. но бесплатное.
   
Re: ФВЗ: ноут

смотря чем сервер занимается. если файлошарой - там и 3-го Пня за глаза хватает. только *nix нужен, естественно.
Согласен хватит. Я думал речь шла о терминальном сервере с 70 юзерами онлайн на i5
   
Re: ФВЗ: ноут

Dvd никто не пользуется уже лет 5. Все с usb флешки ставится

с завирусованным ПК тоже с флешки работать будешь?  :gigi:
   
Re: ФВЗ: ноут

Согласен хватит. Я думал речь шла о терминальном сервере с 70 юзерами онлайн на i5

пан знает толк в извращениях
   
Re: ФВЗ: ноут

на розетці галочку постав "дискретна відеокарта" ... а тоді вже дивись чим пожертвувати...
   
Re: ФВЗ: ноут

а нужен именно ноут? для игр? играть на ноуте не самое приятное дело, не советую.
ну не мені на ньому грати
Хоче саме ноут
   
Re: ФВЗ: ноут

ну не мені на ньому грати
Хоче саме ноут
Якщо грати то обовязково просту юсбі клавіатуру купити... щоб її ламали замітсь новтовської.. Новтовська потім дорога клава.
   
Re: ФВЗ: ноут

У меня второй ноут на i3. Так работать невозможно, даже браузер тормозит. У сестры i5 и работает медленно, хочет новый ноут. Надо брать только i7 или не брать вообще ноут. пк собрать за 15к, его хотя бы можно будет апгрейдить со временем

бред пишешь.
если стоит 10-ка и оперативки 2 ГБ - поверю. иначе - нет.
   
Re: ФВЗ: ноут

ну не мені на ньому грати
Хоче саме ноут

ну смотри. тогда только вот такое: https://rozetka.com.ua/acer_nh_gm2eu_018/p16166366/
плюс нужна проводная клавиатура и проводная же мыша. если играть хочет.
   
Re: ФВЗ: ноут

Обожаю такие ветки! Хочу грати!!
Ва шо грати...в хартстоун или в upbg??
   
Re: ФВЗ: ноут

3 года на всех компах с win10 только встроенный антивирус. Даже у 10го племянника вирусов не было.
С нынешним засилием вирусов - лучше перебдеть, чем недобдеть.

Windows Defender - .овно. но бесплатное.
Та отож
   
Re: ФВЗ: ноут

бред пишешь.
если стоит 10-ка и оперативки 2 ГБ - поверю. иначе - нет.
Він міг взяти нотбук а нетбук, там не тільки на проці немає кулера, щей на маці тормознутий контролер вінта , от через він у нього і тормозить... Добавити Оператіви і загрузку налаштувати щоб максиму була в оператіву)))) Але приз верненні до вінта буде тормозити, котролер...))))

Тому ставим галочку дискретна відяха і не жаднічаємо, менше параметри але буде робити швидше ))))
   
Re: ФВЗ: ноут

Якщо грати то обовязково просту юсбі клавіатуру купити... щоб її ламали замітсь новтовської.. Новтовська потім дорога клава.

да нет. простая не покатит. там игровая клавиатура гривен так на 500+
а что вы хотели? игровые ПК - самый дорогой сегмент ПК
там еще желательно подставку с вентиляторами под ноут купить.
и НИ В КОЕМ СЛУЧАЕ не играть в постели.
подержит вечер на коленях, укрытых чем-то типа пледа - и труба ноуту.
и это негарантийный случай будет.
   
Re: ФВЗ: ноут

ну смотри. тогда только вот такое: https://rozetka.com.ua/acer_nh_gm2eu_018/p16166366/
плюс нужна проводная клавиатура и проводная же мыша. если играть хочет.
Це обовязково, і бажано чим дешевші щоб не шкода було робити ...
   
Re: ФВЗ: ноут

Він міг взяти нотбук а нетбук, там не тільки на проці немає кулера, щей на маці тормознутий контролер вінта , от через він у нього і тормозить... Добавити Оператіви і загрузку налаштувати щоб максиму була в оператіву)))) Але приз верненні до вінта буде тормозити, котролер...))))

Тому ставим галочку дискретна відяха і не жаднічаємо, менше параметри але буде робити швидше ))))

нетбук на i3? а еще сказки расскажите  :gigi:
   
Re: ФВЗ: ноут

да нет. простая не покатит. там игровая клавиатура гривен так на 500+
а что вы хотели? игровые ПК - самый дорогой сегмент ПК
там еще желательно подставку с вентиляторами под ноут купить.
и НИ В КОЕМ СЛУЧАЕ не играть в постели.
подержит вечер на коленях, укрытых чем-то типа пледа - и труба ноуту.
и это негарантийный случай будет.
Я знаю що багато граю з обичною клавою, їх влаштує, мало того її розламати не шкода... А геймери завжди ламають якщо 500 грн не шкода викидати кожні 2-3 місяці на геймера ))))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія