Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?
Via

Щось я не можу просікти точку зору "антиваксерів". Якісь лайки на вакцини разом зі стенаннями на коштовність лікування від ковіду. Чим вони незадоволені, хтось мені може пояснити?  :gigi:
Те саме питання щодо ваксерів - чого їм не вистачає? Ніхто їх не чіпає.
Натомість вони пропонують насильно вакцинувати чи й розстрілювати.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Щось я не можу просікти точку зору "антиваксерів". Якісь лайки на вакцини разом зі стенаннями на коштовність лікування від ковіду. Чим вони незадоволені, хтось мені може пояснити?  :gigi:

Поясняю:
Ваксер, ну это как наркоман, поедатель галюциногенных грибов, или гей-лесбиянка, негр БЛМ
Вот имеет право - ну пусть себе таковым  и будет, раз хочет

Но вот мало им.
Хотят что бы все стали ваксерами, да еще законодательно что бы...
Нахрена?  Ну вот хочуть они...
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Питання тут звучить трошки по-іншому: Нафіга рабу свобода,якщо він не знає,як нею користуватися і якому батіг господаря/держави миліше за все?
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

---
Я можу пояснити,але якщо чесно, впевнений,що ти не зрозумієш.
Для тебе такі слова,як свобода та права людини- пустий звук.

Так я ж і не маю нічого проти вашої свободи не вакцинуватися і захворіти на ковід. Як то кажуть, менше народу - більше кислороду  :shuffle:
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?
Via

Ну, не все населення країни - домогосподарки на пенсії.
Причина Вашого (та й не тільки) непорозуміння щодо вакцин, Вія, що Ваше мислення закінчується на індивідуальному рівні і далі Вас, любимої, не йде.
А проблема урядів у тому, що вони не мислять на Вашому, індивідуальному рівні, їм до лампочки Ви особисто та індивідуально, а мислять вони стат.даними. Вони бачать, що хворих привозять до госпіталів і скирдують у проходах, бо нема більше ліжкомісць, бачать, що якщо пустити все самотьоком, то приходиться копати нові цвинтарі, а то й збирати ковбасні вироби на вулицях, як ото у Еквадорі, бачать, як економіка провалюється, а бюджет худне, то вводять локдаун, що все одно провокує рецесію і, отже, зменшення надходжень у бюджет з податків. Потім їм показують вакцини, які (кажуть), зменшать кількість коштовних хворих і коштовних трупаків і дозволить зняти локдаун і реактивувати економіку хоч якось, вони проводять масову вакцинацію і дійсно, доходяг у госпіталях стає менше, трупаків теж - все, час знімати локдаун.
А потім практика показує, що вакцини неефективні.
Не так сталося, як бажалося.
Але вакцини закуплені і їх треба все одно кудись втулити. Любою ціною.
От саме це викликає огиду і відразу.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Поясняю:
Ваксер, ну это как наркоман, поедатель галюциногенных грибов, или гей-лесбиянка, негр БЛМ
Вот имеет право - ну пусть себе таковым  и будет, раз хочет

Но вот мало им.
Хотят что бы все, да еще законодательно что бы...
---
А що сі стало??? :S
Чому так ваша думка помінялася?
Чи то я з кимось плутаю?
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Так я ж і не маю нічого проти вашої свободи не вакцинуватися і захворіти на ковід. Як то кажуть, менше народу - більше кислороду  :shuffle:
---
Теорії Дарвіна,воно то добре,звісно.
Вважай,що нас вже немає- ми всі вимерли за ці 2 роки. ;o
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?
Via

Поясняю:
Ваксер, ну это как наркоман, поедатель галюциногенных грибов, или гей-лесбиянка, негр БЛМ
Вот имеет право - ну пусть себе таковым  и будет, раз хочет

Но вот мало им.
Хотят что бы все стали ваксерами, да еще законодательно что бы...
Нахрена?  Ну вот хочуть они...
До речі, цьогоріч навіть марш геїв і лесбіянок нікого особливо не схвилював. Ну хочете бути геями - будьте, ніхто ж вас не чіпає, в країні і так вистачає проблем.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Так я ж і не маю нічого проти вашої свободи не вакцинуватися і захворіти на ковід. Як то кажуть, менше народу - більше кислороду  :shuffle:
--
Ти ще про одну свободу забув- ВАКЦИНУВАТИСЯ і захворіти на Ковід.
Таких прикладів вже тисячі і десятки тисяч.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

---
А що сі стало??? :S
Чому так ваша думка помінялася?
Чи то я з кимось плутаю?

Нет не путаете. В прошлом году  даже денег дал бы за Пфайзера. Очень угнетали меня локдауны
Но вот пошел по иному пути. Витамины, плаванье, свежий воздух
И перестроил работу на удаленку....

И спрашивается, зачем мне рисковать непроверенными вакцинами в себя?
В этом году отказался от Пфайзера.

НО Я НЕ АГИТИРУЮ ПРОТИВ ВАКЦИН! 
Чем больше вакцин будет - тем понятнее будут последствия и  разумность употребить себе...
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

--
Ти ще про одну свободу забув- ВАКЦИНУВАТИСЯ і захворіти на Ковід.
Таких прикладів вже тисячі і десятки тисяч.

Ти ж ніби не в Україні живеш? То що ти тоді знаєш, що в нас відбувається?  :-o
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Нет не путаете. В прошлом году  даже денег дал бы за Пфайзера. Очень угнетали меня локдауны
Но вот пошел по иному пути. Витамины, плаванье, свежий воздух
И перестроил работу на удаленку....

И спрашивается, зачем мне рисковать непроверенными вакцинами в себя?
В этом году отказался от Пфайзера.

НО Я НЕ АГИТИРУЮ ПРОТИВ ВАКЦИН! 
Чем больше вакцин будет - тем понятнее будут последствия и  разумность употребить себе...
---
Так і ми теж не агітуємо.
Але все одно нас всякі алкани хочуть то у лєпрозорі'ї,то в концтабір тільки за те,що ми не даємо заробити мільярди фарммафії.
Я ще розумію andry-він признався,що сам з них,але який зиск Вольту чи ще комусь,я фуй його знає.
Може,просто корисні ідіоти?
Та й ще,не розумію,як симпатики Пороха можуть слухатися Бубочку,чи як вони там Зє називають?
Що це за феномєнт такий?
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Ти ж ніби не в Україні живеш? То що ти тоді знаєш, що в нас відбувається?  :-o
---
Ідіот,а мої рідні,знайомі та близькі де живуть?
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Я вам так скажу. Винуваті в цій епідемії так звані вчені, що робили експерименти з надання більшої патологічності вірусам кожанів. Ці експертменти були заборонені, але вони обманом отримали фінінсування від інституту вірусології директором якого був сумнозвісний фаучі. США винуваті, Китай також що надав лабораторію для цих досліджень. Експертменти проводилися без дотримання адекватних мір перестороги посереднні багатомільйонного міста. В той же час модерна отримала замовлення на розробку мрна вакцин від вищезгаданого вірусу.
Це не просто зухвале порушення заборон та етики в медицині, це кримінальний злочин, що призвів до дуже тяжких наслідків та багатьох смертей.
Що ми бачимо далі, це що ті самі вчені були призначені у так звану групу опрацювання задач у Ланцеті, щоб розповсюджувати брехню про начебто природнє походження вірусу, а доктор фаучі керує боротьбою з вірусом у США.
Ті самі люди, що зробили все це зараз видумують різні речі щоб начебто боротися з вірусом. Колишній директор фда сказав днями, що 2 метри дистанція - вимога не заснована ні на яких дослідженнях. Маски не запобігають зараженню, вакцини також.
Ці люди вочевидь нічого не знають і не вміють окрім красти гроші на дослідженнях і їх дії та жадібність призвели до ось цього всього.
Але щоб це не згадувалось треба роздмухати істерію з приводу того, що деякі громадяни не хочуть (чи не можуть) вакцинуватися та перекинути відповідальність та озлоблення за цей злочин на них. Ви не там шукаєте винних. Винні повинні постати перед судом, в США за таке існує смертна кара. Поки того не буде, будуть натравлювати одних громадян на інших.
Усі достойні люди розуміють, що доброго вибору нам не залишили. Або колотися вакциною з багатократним перевищенням побічних ефектів в порівнянні з попередніми вакцинами, чи зустрітися з смертельним вірусом що спеціально синтезований для більшої патогенномті в лабораторії. Вибір поганий. Але що ми можемо зробити? Давайте хоча б поважати вибір інших. Може це і буде початок процесу притягнення дійсно винних до відповідальності.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

:gigi:
У віртуалі нема ніяких "океанів", що за маячня?

Якщо Вас це іпе, то пояснюю:
Це все щоб якийсь тупоголовий, чмошний, безпардонний та гівноротий пердун-забулдига, з хронічно підпаленим геморойним пердаком, запитав.
Паралельно поканючивши, які до нього агресивні.


Ви свій портрет біля дзеркала малювали, сеньор? Чи по пам'яті?
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

це про американського копа який звільнився щоб не бути примусово вакцинованим  :weep:

   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Я не в захваті, від примосовоі вакцінаціі. Та, декому, медработникам, копам, військовим, іі прийдется пройти. Це сумно, але таке життя. Я в це вляпався. Щепився не тим, чім хотів, та, такі умови.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?
Ser

Они думают, что когда все вакцинируются, вирус исчезнет и наступит здоровье.

швидше вони вірять :laugh:
думають - це не про ваксерів
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Я не в захваті, від примосовоі вакцінаціі. Та, декому, медработникам, копам, військовим, іі прийдется пройти. Це сумно, але таке життя. Я в це вляпався. Щепився не тим, чім хотів, та, такі умови.

Вони теж люди. Вони мають право вирішувати за себе. І хто вирішує за них? Ті самі люди, що все це створили? Вони мають таке право? З якого дива? Вони повинні бути в суді за свої злочини, а не казати іншим що робити.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Вони теж люди. Вони мають право вирішувати за себе. І хто вирішує за них? Ті самі люди, що все це створили? Вони мають таке право? З якого дива? Вони повинні бути в суді за свої злочини, а не казати іншим що робити.
він вирішив, звільнився, що не так?
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Зловили та вакцінували?
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Маю проходити кожен рік псіха та нарколога. Не пріемно,  та такі умови.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?
Via

Зловили та вакцінували?
Типовий допис останніх днів:
"Учительница моего сына (4кл) вчера укололась под прессингом. Так как привезли в школу бригаду с вакцинами, ещё кого-то из начальства и на педнараде все дружно наседали на учителей. Она держалась до 5 урока, а потом пошла и на перемене укололась. А вечером фашист Ляшко разрешил начальной школе работать вне зависимости от того или привиты учителя. Так ее жалко по-человечески."
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Типовий допис останніх днів:
"Учительница моего сына (4кл) вчера укололась под прессингом. Так как привезли в школу бригаду с вакцинами, ещё кого-то из начальства и на педнараде все дружно наседали на учителей. Она держалась до 5 урока, а потом пошла и на перемене укололась. А вечером фашист Ляшко разрешил начальной школе работать вне зависимости от того или привиты учителя. Так ее жалко по-человечески."
типовий допис антіваксера. Байки та жахи.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Навколо мене вакціновані всі. Це сотня+ людей. В жодного проблем.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

він вирішив, звільнився, що не так?

Беггі, він-то звільнився, бо досяг віку пенсії і може то собі дозволити та вийти та сказати правду, що там сотні таких самих, але які не мають можливості а ні сказати, а ні звільнитися. Реалії такі, що дуже мало людей, що можуть платити по рахунках втративши роботу. Практично всі закредитовані під горло - будинок, машина, медична страховка.
Скористатися ситуацією для того щоб змусити когось зробити щось, що вони не хочуть робити - підлість за визначенням. Це треба припиняти вже. Деякі люди хочуть грати роль бога.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

А потім практика показує, що вакцини неефективні.
Не так сталося, як бажалося.
Але вакцини закуплені і їх треба все одно кудись втулити. Любою ціною.
От саме це викликає огиду і відразу.

Вони якісь навіть занадто ефективні, якщо по заявленим характеристикам. Що вони не мають абсолютну 100% ефективність (від запобігання смертності, госпіталізації, побічних ефектів і тим більше не надають 100% блокувального імунітету) - це інша справа. Ніяка вакцина не дає 100% ефективність по цим параметрам.
Але вакцини не для цього створюють взагалі-то. Вони працюють "по площам", ефект, який від них очікують - це ефект у статистиці смертностей і важких випадків, у ідеалі ерадикація хвороби серед мільярдів, а не чи якийсь Вася Пупкін, чи Галя Петренко не підчепить вірус, коли на неї Серьожа Козолупенко чихне шмарклями.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

типовий допис антіваксера. Байки та жахи.

А чому про ці випадки треба мовчати?

Ваксерам правда очі ріже?
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?
Via

типовий допис антіваксера. Байки та жахи.
Чого ж антиваксера, якщо вона змушена була уколотися. Історія вимушеного ваксера.
Це моральний терор.
І ціною кількох тисяч насильно впихнутих вакцин вчителям ви викликали ще більшу відразу у суспільстві.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Навколо мене вакціновані всі. Це сотня+ людей. В жодного проблем.

А до вакцинації були проблеми?
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Чого ж антиваксера, якщо вона змушена була уколотися. Історія вимушеного ваксера.
Це моральний терор.
І ціною кількох тисяч насильно впихнутих вакцин вчителям ви викликали ще більшу відразу у суспільстві.

Та не переймайтесь у ваксерів така тактика обсирати усіх хто поставить під сумнів "чудодійну" швабівку.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Звідки це " не пускати, стріляти,  палити, вішати " ? Що за істерія ?
це де так?
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?
Via

Та не переймайтесь у ваксерів така тактика обсирати усіх хто поставить під сумнів "чудодійну" швабівку.
Всім давно зрозуміло, що це шмурдяк.
Незрозуміле бажання ваксерів вколоти шмурдяк всім любою ціною.
Переймаюся, бо колють без розбору, наслідки невідомі, побочку не визнають.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

У Хмельницькому від коронавірусу померла 28-річна вчителька англійської мови Тетяна Єжонкова.

І ціною кількох тисяч насильно впихнутих вакцин вчителям ви викликали ще більшу відразу у суспільстві.
А могли б нормально померти  (tu)
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Персонал критических инфраструктур государства вакцинирован, для государства это самое главное. Собственным была предоставлена возможность вакцинации практически всем. Будут приняты законы которые позволят до приемлемого уровня минимизировать возможность подделки документов по вакцинации. Часть балбесов попадёт на штраф часть пойдёт в турму, часть будет иметь левые сертификаты.
 По сути все сделано. Условный юзер фупа, государству нах не впал, теперь его здоровье его личная проблема
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

А ти не знав, що діти, на відміну від дорослих не переносять ГРВІ "на ногах". Тому, коли певна кількість дітей залишаються вдома через хворобу і приймається рішення про карантин.
Дорослі бухикаючи, шмаркаючи все одно йдуть на роботу. І до школи теж.
У Харкові якось був скандал, коли хвора на туберкульоз вчителька ходила на роботу.

а ти не знав шо Ковідку можна переносити без симптомів ?  :gigi:
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?
Via

У Хмельницькому від коронавірусу померла 28-річна вчителька англійської мови Тетяна Єжонкова.

А могли б нормально померти  (tu)
А що, шмурдяк захищає від Дельти? Ви ж вище переймалися, що кисню не вистачить вакцинованим.
Ну і про вакцинованого в Бучі студента нагадаю, помер. "Але то він з'їв щось у їдальні".
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Беггі, він-то звільнився, бо досяг віку пенсії і може то собі дозволити та вийти та сказати правду, що там сотні таких самих, але які не мають можливості а ні сказати, а ні звільнитися. Реалії такі, що дуже мало людей, що можуть платити по рахунках втративши роботу. Практично всі закредитовані під горло - будинок, машина, медична страховка.
Скористатися ситуацією для того щоб змусити когось зробити щось, що вони не хочуть робити - підлість за визначенням. Це треба припиняти вже. Деякі люди хочуть грати роль бога.
ваша правда. Та ніхто іх не прімушував закредітовуватися.. . В мене просто. Страховка передбачає мати обовьязковий набор щеплень. Він змінюється. І не хочу, щоб мене ховали вишкрябаючи гроши з кішень. Тож, маю отримати що маю. Я не плачу, все пройшло без наслідків
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?
Via

Персонал критических инфраструктур государства вакцинирован, для государства это самое главное. Собственным была предоставлена возможность вакцинации практически всем. Будут приняты законы которые позволят до приемлемого уровня минимизировать возможность подделки документов по вакцинации. Часть балбесов попадёт на штраф часть пойдёт в турму, часть будет иметь левые сертификаты.
 По сути все сделано. Условный юзер фупа, государству нах не впал, теперь его здоровье его личная проблема
Ну якщо державу влаштовують ліві сертифікати, то чого колотиться. Зробить собі ліві персонал критичних інфраструктури, заживемо.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

А що, шмурдяк захищає від Дельти?
Так, захищає. Ще питання є?

Ну і про вакцинованого в Бучі студента нагадаю, помер. "Але то він з'їв щось у їдальні".
Помер від вакцини. Один. А не від вакцини вже 55к врізало дуба.

Від будь-якої вакцини помирають. Це ж улюблена страшилка антиваксерок.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія