Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

«Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

Руіс -- природжений боєць, справжній бультер'єр. У Джошуа нема такой якості. Але треба віддати йому належне -- з такою задньою швідкістю, яку він продемонстрував в другому бою з Руісом, рівних йому нема  :laugh: Якщо дзеркала ще прикрутить, то точно його ніхто не здолає  :laugh:

боэць то боэць, но он уже староватый и простой до безобразия спойлер-клинчеватель.
чемпион должен был его надежно разобрать на части как по учебнику
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

А от Тайсон Ф'юрі каже, що Джошуа буде важко з Усиком


Чемпіон світу за версією WBC в суперважкій вазі Тайсон Ф'юрі заявив, що його співвітчизнику з Великобританії Ентоні Джошуа буде дуже складно у поєдинку з Олександром Усиком.

Слова 33-річного Ф'юрі наводить talksport.

"Мені належить провести набагато більш небезпечний бій, а Джошуа потрібно зосередитися на своєму поєдинку з Усиком. Це теж небезпечне протистояння. Ентоні знає, що його можуть побити, що він здатний впасти в нокаут від рук більш дрібного хлопця. Люди кажуть, що в Усика немає ніяких шансів, тому що він невеликий, але Енді Руїс теж не був найбільшим хлопцем у світі, проте нокаутував Джошуа. Їм потрібно сфокусуватися на власній кар'єрі і на хвилину забути про мене", - поділився міркуваннями Ф'юрі.

Нагадаємо, що у 2019-му році Джошуа несподівано впав в нокаут після удару Енді Руїса і програв бій, але потім взяв реванш і повернув свої титули.
   
Руїс жирний.
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

боэць то боэць, но он уже староватый и простой до безобразия спойлер-клинчеватель.
чемпион должен был его надежно разобрать на части как по учебнику

да-да, може расскажешь нам как без клинчей при росте 188 вальнуть двухметрового, хорошо обученного атлета с размахом 210?  :laugh:
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

Які українські канали будуть показувати бій?
Ніякі...
   
Шанси в Усика будуть.  Він дуже незручний опонент для будь-кого. Лівша, технічний, здатний тримати високий темп і викидати велику кількість ударів весь бій. Крузервейт він порвав можна сказати граючись. Тільки Брієдіс дав рівний бій.
Тому легкої прогулянки в Джошуа не буде. Хіба що набір ваги і вікові зміни вплинули на витривалість Олександра.
А так варто очікувати 12-раундовий бій, який віддадуть Джошуа, якщо Усик не випригне з трусів і не продемонструє щось надзвичайне.
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

да-да, може расскажешь нам как без клинчей при росте 188 вальнуть двухметрового, хорошо обученного атлета с размахом 210?  :laugh:

совсем без клинчей не бывает даже в весах полегче, но это не отменяет факта, что Руис в этом непревзойденный чемпион  :laugh:
выбросил удар - обнял  :laugh:
   
А кто купил бой на мегого , любители Усика , признавайтесь..вы хоть знаете шо в свободном эфире его показывать не будут.
Лягаєш  спати за графіком, а зранку прокидаєшся і не читаючи новин спокійно дивишся в запису. Давно так дивлюсь.
   
В Англії перегляд коштує £24.95
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

Ніякі...
В Польщі також ніодин канал не буде показувати.
   
Шанси в Усика будуть.  Він дуже незручний опонент для будь-кого. Лівша, технічний, здатний тримати високий темп і викидати велику кількість ударів весь бій. Крузервейт він порвав можна сказати граючись. Тільки Брієдіс дав рівний бій.
Тому легкої прогулянки в Джошуа не буде. Хіба що набір ваги і вікові зміни вплинули на витривалість Олександра.
А так варто очікувати 12-раундовий бій, який віддадуть Джошуа, якщо Усик не випригне з трусів і не продемонструє щось надзвичайне.

+
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

совсем без клинчей не бывает даже в весах полегче, но это не отменяет факта, что Руис в этом непревзойденный чемпион  :laugh:
выбросил удар - обнял  :laugh:
Ти напевно з іншим Руісом поплутав.
То інший так боксував.
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

В Польщі також ніодин канал не буде показувати.
Стрімінгова компанія мегого купила...у меня подписка максимальна могу купить вроде за 29 гривен или 49 уже не помню, надо зайти на сайт и посмотрнть...
Но сука даже эти копейки жалко платить посмотреть на этого уебана...
Хотя может куплю шоб за Джошуа поболеть.
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

Ти напевно з іншим Руісом поплутав.
То інший так боксував.

О, Даааа! Папа в нього був справжнім чемпіоном по клінчам  :laugh:
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

В Англії перегляд коштує £24.95
Ну, для Украины это большие деньги ..По таким ценам точно ник то бы не покупал просмотр....

Думаю мегого в Украине продаст где, то тысяч 200 , может чуток больше...
Прошлый раз они уже пробовали и им понравилось они вроде продали  суть больше 100 тысяч просмотров но с рекламой, вроде обещают шо реклама будет, но не в такой суммашедшем колличестве как в прошлый раз, ибо многие люди жаловались на засилие рекламы...
Кажуть мегого прорабатывает и варианты показа м рекламой и без рекламы..разумеется без рекламы будет дороже стоить подписка в будущем.
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

Ох і ковбасник і зрадник батьківщини пан Кноп!
Скажи :)
   
Ну, для Украины это большие деньги ..По таким ценам точно ник то бы не покупал просмотр....
Та і для Англії не зайві. Можна 5 пінт випити в пабі.
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

А от Тайсон Ф'юрі каже, що Джошуа буде важко з Усиком


Чемпіон світу за версією WBC в суперважкій вазі Тайсон Ф'юрі заявив, що його співвітчизнику з Великобританії Ентоні Джошуа буде дуже складно у поєдинку з Олександром Усиком.

Слова 33-річного Ф'юрі наводить talksport.

"Мені належить провести набагато більш небезпечний бій, а Джошуа потрібно зосередитися на своєму поєдинку з Усиком. Це теж небезпечне протистояння. Ентоні знає, що його можуть побити, що він здатний впасти в нокаут від рук більш дрібного хлопця. Люди кажуть, що в Усика немає ніяких шансів, тому що він невеликий, але Енді Руїс теж не був найбільшим хлопцем у світі, проте нокаутував Джошуа. Їм потрібно сфокусуватися на власній кар'єрі і на хвилину забути про мене", - поділився міркуваннями Ф'юрі.

Нагадаємо, що у 2019-му році Джошуа несподівано впав в нокаут після удару Енді Руїса і програв бій, але потім взяв реванш і повернув свої титули.

  у фьюри свои резоны....
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

Та і для Англії не зайві. Можна 5 пінт випити в пабі.
Вибір очевидний , краще розтягнути п'ять пив в спорт пабі під час трансляції,  ніж дома в тапочках на дівані.  :laugh:
   
Вибір очевидний , краще розтягнути п'ять пив в спорт пабі під час трансляції,  ніж дома в тапочках на дівані.  :laugh:
В пабі ще й побоксувати можна, а якщо фартоне то і нокаутувати  (tu)
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

Стрімінгова компанія мегого купила...у меня подписка максимальна могу купить вроде за 29 гривен или 49 уже не помню, надо зайти на сайт и посмотрнть...
Но сука даже эти копейки жалко платить посмотреть на этого уебана...
Хотя может куплю шоб за Джошуа поболеть.

я купив
за 49
нуу подивлюсь ще бої там вечір цікавий
може так вийти що в андеркарді будуть цікавіші бої
в перемогу усика особливо не вірю. тільки випадок може його врятувати

ти можеш за 29
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

Ти напевно з іншим Руісом поплутав.
То інший так боксував.

ты прав
mea culpa  :facepalm1:
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

братани ватани

   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

Показати зображення...
Показати зображення...
Вчора посадила два горіхи на честь майбутнього двобою.


єбанутоє creature :facepalm1:
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

я купив
за 49
нуу подивлюсь ще бої там вечір цікавий
може так вийти що в андеркарді будуть цікавіші бої
в перемогу усика особливо не вірю. тільки випадок може його врятувати

ти можеш за 29
А чем разница 49 и 29 ?? И во сколько там трансляция начинается?
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

братани ватани

https://www.facebook.com/VasylLomachenko/posts/422025185956719
ООО ещё одно уебанское чучело....вылезло
Как я радовался тут когда оно получило пиз.ды...и я надеюсь наверное уже не получит матч реванш , а если и получит, то опять получит птзды и мировой бокс забудет навсегда про это чмо.
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

Маша зараз почне свої вологі губи облизувати від збудження.

Єжи, сосні xyйца
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

119 гривень підписка коштує. це мабуть для тих, хто взагалі не підписаний
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

И шо?
Я его не прошу об этом , а даже умоляю накуй поменять гражданство и забыть про Украину..накуй мне такой нужен гражданин...
Пускай валят все эти усики, гвоздики, ломаченки и беринчики  из страны и выступают за другие страны.
Я его не прошу прославлять Украину , не называя агрессора агрессором.
Пол страны не называет агрессора агрессором, в том числе и питро , давай их нах с Украины,  Усик имеет свои взгляды , он вырос в полностью и насквозь ватном Крыму но живёт и выступает за Украину,  что ещё от него требовать?
   
Усик имеет свои взгляды
Ватного гандона
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

Ватного гандона
Какие у тебя взгляды живя куй знает где, чем они полезны для України? Ты вообще каким боком к Украине?
   
Ты вообще каким боком к Украине?
Я громадянин України.

Какие у тебя взгляды живя куй знает где, чем они полезны для України?
Від поїх поглядів підгорає у вати і єдинонаротців, що видно по цій темі. 
   
братани ватани

https://www.facebook.com/VasylLomachenko/posts/422025185956719

їх там 500 тищ.  :laugh:
Про себе

Читачі: 507 тис.

Сторінка · Спортсмен
   
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

Пол страны не называет агрессора агрессором, в том числе и питро , давай их нах с Украины,  Усик имеет свои взгляды , он вырос в полностью и насквозь ватном Крыму но живёт и выступает за Украину,  что ещё от него требовать?
Собрать свои матки и уебать из этой страны, я не хочу что бы это убожество представляло мой флаг в мире.
Шо там Президент Зеленский сказал недавно! Не нравится Украина сдавайте свои паспорта и накуй из страны( это я в доступном переводе). В чем я поддерживая нашего Президента на 146%
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

Пол страны не называет агрессора агрессором
За пол страны это большое преувеличение...
На самом деле таких процентов 2-5 максимум.даже голосующие за опсж 10-12% большая половина считает агрессора агрессором, но хочет просто мириться и находить общий язык и политически как то решать вопрос...не понимая шо их серавно выипут в сраку кацапы, но то таке уже ..оторваной ваты в стране просто до 5% не больше.

Останнє редагування: 23 вересня 2021 18:24:05 від кноп
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

119 гривень підписка коштує. це мабуть для тих, хто взагалі не підписаний
Да типа на сайте зарегился и купил
Не имея самой подписки каналов.
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

Пол страны не называет агрессора агрессором, в том числе и питро , давай их нах с Украины,  Усик имеет свои взгляды , он вырос в полностью и насквозь ватном Крыму но живёт и выступает за Украину,  что ещё от него требовать?
Прикрити іпальник і не коментувати теми які розділяють суспільство і в яких він баран .Всього навсього.Тому що враховуючи його статус це дуже болісно відчувається.  Так нє ж б***ь , він і Васілій мусять кожен раз щось писданути на камеру чи в твіторі чи де інде..
Вболіватиму за Усика,тому що з нашими  ватанами ми як країна і суспільство повинні собі самі давати раду. Наприклад як ми дали раду з даунєцкім порожняком.
А не виставлятись слабаками і долбойобами.
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

Руис

Рост
188 см
Размах рук
188 см

Усик

Рост
191 см
Размах рук
198 см

Все может быть

И да, левша
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія