Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Давайте ділитись фотками.

Re: Давайте ділитись фотками.

зря....
алкоголь в допустімих мєрах полєзєн в любом колічєствєєє  (tu)

Ааааа, отрута це. Хоча звеселяє. Не уявляю як можна витримати це нудне повсякденне життя без цієї отрути.
   
Re: Давайте ділитись фотками.

організм не сприймає
сам запах відштовхує

співчуваю... :(
я тіко півас...
   
Re: Давайте ділитись фотками.

та да, пізня відцепка... блін! BSBD  ...
і в студента була та проблема, якої я побоююсь - перехід з круглого на крило
а, мабуть у тебе був Морєєв інструктором... Володимир Володимирович, він ще фотографувати пташок любить))
а ти до розчековки дійшов? він в усіх був, у кого не було ще ВЛК (і в мене перші 7 теж)
Точно Мореев   (tu)  якраз зайшов на сайт Прогресса а там посилання на його фотоальбом і пригадав  :) 
Мій крайній був з затримкою 5 з 1200 (але у мене є в арсеналі і 2500 з двома страхуючими 1 хв вільного падіння  :super:  а потім накрилі "студенті" на "радіокеруванні" летів  :crazy_pil: , і 1600 2200  під стабілізацією 30 сек  :super: )

Останнє редагування: 7 листопада 2015 01:26:59 від Сліпий
   
Re: Давайте ділитись фотками.

я брав найважчу кулю (15)

15 то для вирастюка

страйк можно и семеркой выбить
   
Re: Давайте ділитись фотками.

Ааааа, отрута це. Хоча звеселяє. Не уявляю як можна витримати це нудне повсякденне життя без цієї отрути.

а для чого ?
італійці бухають вино 3 рази в день...
французи курва...теж...
німці чехи і словаки заливаються пивом 3 рази в тиждень так як ми заливались раз в житті...
я вважаю шо легкий алкоголь є просто необхідним для нормального життя :)
   
Re: Давайте ділитись фотками.

А че народ в бахилах? Они ж скользят. У вас что, туфли специальные не выдают? ;o

то дураки

гыдувалы туфли одеть, типа грибок, сальмонэлла...

ну их заставили кульки натянуть
   
Re: Давайте ділитись фотками.

Там не в бокалах справа, просто по ходу трохи руку набиваєш. 

та рука набита уже, просто идет расслабление и плавность

ну это только у меня
   
Re: Давайте ділитись фотками.

Хорошая ветка, открытые люди.
Только не скатывайтесь до скандалов.
 :)
   
Re: Давайте ділитись фотками.

а для чого ?
італійці бухають вино 3 рази в день...
французи курва...теж...
німці чехи і словаки заливаються пивом 3 рази в тиждень так як ми заливались раз в житті...
я вважаю шо легкий алкоголь є просто необхідним для нормального життя :)

На фізіологічний стан організму він трохи негативно впливає, але на психологічний, звичайно, дуже класно.
   
Re: Давайте ділитись фотками.

а для чого ?
італійці бухають вино 3 рази в день...
французи курва...теж...
німці чехи і словаки заливаються пивом 3 рази в тиждень так як ми заливались раз в житті...
я вважаю шо легкий алкоголь є просто необхідним для нормального життя :)
якщо смакує то чому не випити
якщо нє то нахера гвалтувати свій організм
   
Re: Давайте ділитись фотками.

:drinks: Но... В глазах грусть какая-то, извини если ошибаюсь.
Всё буде добре.
:drinks:
   
Re: Давайте ділитись фотками.

15 то для вирастюка

страйк можно и семеркой выбить
То как по руке ляжет, у нас тендитная дама  рубилась 12 против своего мужа (в два раза ее тяжелей) который катал толи 8 толи 9. Оба фанаты и весьма результативные, он даже разок халявное пиво заработал  ;)     
   
Re: Давайте ділитись фотками.

EvgAD, до речі, показував себе. колись була давня гілка з фотками.

п.с. я щитаю що в цій гілці взагалі сратися і ображати не треба. Ані росіян, нікого.
тому що коли йде анонімний срач, то можна обкладати хуями і все таке.
Але коли з фотками, це якось так як в реалі. Де ведеш себе зовсім по іншому.
Всё ребят, умею сделать шаг назад, извините если чё не чо, никого не лечу,
дак и Вы х..ями не обкладывайте априори, представьте себя на моём месте, шаг вправо-влево бан,
приходится сцуко политиком быть чтоб модер стукачу не потрафил.
Давайте жить дружно. Хотя-бы в этой ветке...  :-B
   
Re: Давайте ділитись фотками.

А для мене 7 листопада завжди свято. Я так усім завжди  казав.  Свято, найголовніше. Бо 7 листопада день народження моєї мамию
   
Re: Давайте ділитись фотками.

мами. Знов очепятка
   
Re: Давайте ділитись фотками.
RiG

мені 41 рік
в житті був 2 рази пяний
останній раз випив алкоголь 21.07.1995

То ти, курде, напевне якийсь сектант.
   
Re: Давайте ділитись фотками.

Всё ребят, умею сделать шаг назад, извините если чё не чо, никого не лечу,
дак и Вы х..ями не обкладывайте априори, представьте себя на моём месте, шаг вправо-влево бан,
приходится сцуко политиком быть чтоб модер стукачу не потрафил.
Давайте жить дружно. Хотя-бы в этой ветке...  :-B

Зараз тут серйозний антиватний геноцид..... Я розумію тебе.
   
Re: Давайте ділитись фотками.

До речі, спочатку, знаючи мої погляди, дивились на мене ...  )))
   
Re: Давайте ділитись фотками.

То как по руке ляжет, у нас тендитная дама  рубилась 12 против своего мужа (в два раза ее тяжелей) который катал толи 8 толи 9. Оба фанаты и весьма результативные, он даже разок халявное пиво заработал  ;)   

я видел только один раз как 15 играли, то был наш один знакомый, он огромный болван-здоровань от природы, не жырный, никогда никаким спортом не занимался ни дня

первый раз придя в кегельбан кинул этот 15 на середину дорожки сбил нахер все кегли и сказал шо это хуёвое занятие, мы подумали шо повезло, он еще два раза повторил результат и сказал шо идет домой и тут делать нечего
   
Re: Давайте ділитись фотками.

Да не сритесь, пани та панове, ця гілка не для срачу. Є купа інших - прошу
   
Re: Давайте ділитись фотками.

Точно Мореев   (tu)  якраз зайшов на сайт Прогресса а там посилання на його фотоальбом і пригадав  :) 
Мій крайній був з затримкою 5 з 1200 (але у мене є в арсеналі і 2500 з двома страхуючими 1 хв вільного падіння  :super:  а потім накрилі "студенті" на "радіокеруванні" летів  :crazy_pil: , і 1600 під стабілізацією 30 сек  :super: )
(tu) класно! я на крилі ще ніразу не пробував
на 5 сек. там з 1000, з 1200 на 10
я на 5 с. стрибав 6 разів, ніяк не міг навчитись правильно виходити (та й зараз раз на раз не приходиться  :) )... весь час валило на лівий бік
про стабілізацію: після першого разу я й не думав далі вчитись... хотів от саме з 1600 під стабілкою на д6. але прийшов,  а там Морєєв зразу - давай на д1-5у, 2 класична програма... ну і так зацікавив якось, що треба неодмінно вчитись далі)) він уміє  :)
в мене перший раз був екстремальний - ми з одним придурком (моїм давнім знайомим, з яким разом приїхали на перший раз) зійшлися куполами і так і приземлились)) там була ціла епопея, на ЦУГові обговорювали з Десантником))...
   
Re: Давайте ділитись фотками.

я видел только один раз как 15 играли, то был наш один знакомый, он огромный болван-здоровань от природы, не жырный, никогда никаким спортом не занимался ни дня

первый раз придя в кегельбан кинул этот 15 на середину дорожки сбил нахер все кегли и сказал шо это хуёвое занятие, мы подумали шо повезло, он еще два раза повторил результат и сказал шо идет домой и тут делать нечего
Закапывает талант, а мог бы деньги зарабатывать  :shuffle:
   
Re: Давайте ділитись фотками.

он от этого перестал быть оккупантом?
не, ну если для тебя так- то тады ой
хіба EvgAD, конкретно, є окупантом?
це складно пояснити, тут переплетене загальне і часткове.

загалом росіян я ніби, теоретично, не люблю. І зокрема в звязку з подіями.
тобто якогось бажання з ними спілкуватися в житті - немає. Тому що є значний шанс що буде неприємний срач на політ. теми.

але ж можуть попастися в житті якісь нормальні росіяни? я навіть одного віддалено знаю в звязку з роботою. Норм. чувак, проти хуйло.
от на ФУПі EvgAD в мене надмірного негативу не викликає, хоч і його деколи переклинює.
а той же БГ став з деякого моменту неприємний - своїми настирливими згадками про Крим. Вже мовчав би.

Останнє редагування: 7 листопада 2015 01:36:29 від T.Blair.
   
Re: Давайте ділитись фотками.

ну ніби нормальна баба
сам ти баба! я бабуся  :blush2: онукові вже півтора рочки :smile3:

а чо задрочуєш всіх?
для мене головне що я від рідного чоловіка за тридцять років таких слів не почула жодного разу,
а йому я довіряю. Твої ж слова для мене нічого не значать, як і будь-яка інша маячня.
   
Re: Давайте ділитись фотками.

15 то для вирастюка

страйк можно и семеркой выбить
то для вас - профі можна
а я собі придумав тупий, але надійний метод  :D
   
Re: Давайте ділитись фотками.

а для чого ?
італійці бухають вино 3 рази в день...
французи курва...теж...
німці чехи і словаки заливаються пивом 3 рази в тиждень так як ми заливались раз в житті...
я вважаю шо легкий алкоголь є просто необхідним для нормального життя
Отож, я наразі пиво пью. Добре, не з пляшок, аде пора у люлю
   
Re: Давайте ділитись фотками.

Закапывает талант, а мог бы деньги зарабатывать  :shuffle:

там после игры дорожку придется менять

реально на середину дорожки метает

его просто пускать не будут
   
Re: Давайте ділитись фотками.

Спокойной ночи Всем, быть Добру.
   
Re: Давайте ділитись фотками.

то для вас - профі можна
а я собі придумав тупий, але надійний метод  :D

пальцы убиваются, если 3 часа шпилить втроем

ну и плечо подустанет

там счет уже за 700 уходит
   
Re: Давайте ділитись фотками.

Re: Давайте ділитись фотками.

   
Re: Давайте ділитись фотками.

хіба EvgAD, конкретно, є окупантом?
це складно пояснити, тут переплетене загальне і часткове.

загалом росіян я ніби, теоретично, не люблю. І зокрема в звязку з подіями.
тобто якогось бажання з ними спілкуватися в житті - немає. Тому що є значний шанс що буде срач на політ. теми.

але ж можуть попастися в житті якісь нормальні росіяни? я навіть одного віддалено знаю в звязку з роботою. Норм. чувак, проти хуйло.
от на ФУПі EvgAD в мене негативу не викликає, хоч його деколи переклинює.
а той же БГ став з деякого моменту неприємний - своїми настирливими згадками про Крим. Вже мовчав би.
Вполне может бы и не есть. Только осторожным нужно быть всегда. Знаете, в СССР была одна такая интересная организация). Её наследники и у нас есть и тем более в России. Так её сотрудники очень умело даже, если была такая необходимость, могли к себе расположить). Ну Вы понимаете) - то, сё, переписка, невинный вопрос, необдуманный ответ). Нив коем случае не хочу утверждать, что EvgAD из этих ребят, нет. Но бдить нужно бдительно  :D

Останнє редагування: 7 листопада 2015 01:45:37 від Sotnyk
   
Re: Давайте ділитись фотками.

Спокойной ночи Всем, быть Добру.

це да. хуйлостану - 3, 14здець.  :)
   
Re: Давайте ділитись фотками.

(tu) класно! я на крилі ще ніразу не пробував
на 5 сек. там з 1000, з 1200 на 10
я на 5 с. стрибав 6 разів, ніяк не міг навчитись правильно виходити (та й зараз раз на раз не приходиться  :) )... весь час валило на лівий бік
про стабілізацію: після першого разу я й не думав далі вчитись... хотів от саме з 1600 під стабілкою на д6. але прийшов,  а там Морєєв зразу - давай на д1-5у, 2 класична програма... ну і так зацікавив якось, що треба неодмінно вчитись далі)) він уміє  :)
в мене перший раз був екстремальний - ми з одним придурком (моїм давнім знайомим, з яким разом приїхали на перший раз) зійшлися куполами і так і приземлились)) там була ціла епопея, на ЦУГові обговорювали з Десантником))...
  :D  Ну у мене перший теж був з екстрімом, не згрупувався стропи пройшли між ніг, зачепися якось однією ногою. І коли підняв голову шоб перевірити розкриття, виявилось що над головою у мене земля  :facepalm1: а купол під ногами.  :D
Відчепив ногу, повернув небо і землю куди треба і добряче об щось тріснувся головою  :comando:  виявилось що стропи не розкрутилися на довжину зачепленої ноги, розкрутив себе за стропи і ледве встиг витягти чеку з запаски, а тоб сів, до купи, на ліфчику  :D  Хоча на ліфчику я вже на Прогрессі сідав під час свого дебюту там.  :facepalm1:

Останнє редагування: 7 листопада 2015 01:46:02 від Сліпий
   
Re: Давайте ділитись фотками.

Вполне может бы и не есть. Только осторожным нужно быть всегда. Знаете, в СССР была одна такая интересная организация). Её наследники и у нас есть и тем более в России. Так её сотрудники очень умело даже если была такая необходимость, могли к себе расположить). Ну Вы понимаете) - то, сё, переписка, невинный вопрос, необдуманный ответ). Нив коем случае не хочу утверждать, что EvgAD из этих ребят, нет. Но бдить нужно бдительно  :D
це само собою.
а параної я ще сам кого завгодно можу навчити
:)
   
Re: Давайте ділитись фотками.

але ж можуть попастися в житті якісь нормальні росіяни?

я вот недавно лазил по инстаграму и нарвался на одну привлекательную соску и фотки у нее неплохие, художественные, несмотря на то что кацапка она

вроде бы ништо не предвещало хуйни, ну посмотрел фотки и посмотрел

но тут я решил камент прочитать чиста случайно ткнув пальцем и оказался он про эирбас египетский, короче эта ебанутая сказала следующее - на борту было два украинца, это они взорвали (шахиды типа)

ну што тут скажешь...


может адекватные где-то у них и есть, но в общей помойке они растворяются


   
Re: Давайте ділитись фотками.

це само собою.
а параної я ще сам кого завгодно можу навчити
:)
Это да. Паранойя вещь такая). А всё равно, 90% информации снимается из открытых источников).
   
Re: Давайте ділитись фотками.

первый раз придя в кегельбан кинул этот 15 на середину дорожки сбил нахер все кегли и сказал шо это хуёвое занятие, мы подумали шо повезло
:D дуже сїхоже
крім слів про хуйовоє занятіє
   
Re: Давайте ділитись фотками.

Это да. Паранойя вещь такая). А всё равно, 90% информации снимается из открытых источников).
а оскільки ніякої секретної інформації в мене нема,
то я можу сміливо спати навіть з російськими шпигунками. 
головне ввечері створити в них враження що в мене є доступ до класифікованої інформації. ну щоб вони старалися вночі :gigi:
   
Re: Давайте ділитись фотками.

а оскільки ніякої секретної інформації в мене нема,
то я можу сміливо спати навіть з російськими шпигунками. 
головне ввечері створити в них враження що в мене є доступ до класифікованої інформації. ну щоб вони старалися вночі :gigi:
Вы должны подействовать на них вербально, чтобы они воздействовали на Вас ораль... ну Вы поняли  :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія