Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Скільки коштує Шмот?)) Потратив місячну зарплатню))

Вибачаюсь за помилки, лежу дивлюсь фільм 87  гігів, у окулярах 3 де.

З телефонна пишу т2 редагує.
 До всього цього я не можу редагувати, шукати теми, створювати теми до 2067 року. Після 2067 року буду редагувати, шукати, створювати.
   


Сєрий, а шо робить, ти  гілочкою  не туди потрапив, так шо звиняй. :laugh:
   
Вибачаюсь за помилки, лежу дивлюсь фільм 87  гігів, у окулярах 3 де.

З телефонна пишу т2 редагує.
 До всього цього я не можу редагувати, шукати теми, створювати теми до 2067 року. Після 2067 року буду редагувати, шукати, створювати.

Сміття і тут спистіло(((
У 2067хму році я напишу в цій темі——
" ну і де ти подівся, кізяк?"
Запам"ятай цей твіт))
   
яка ти вхуя молодь, залупоглазий. Труха вже з тебе сиплеться. А ти ще про шмотачьки як останній підар на селі тут хрюкаєш.

чому останній? 8-)  Просо перший   підар на селі
   
Сміття, до ранку можеш вже перепочити))
А зранку——в бій давай?))—— пляшки поздавай——може дотягнеш поки наллють))
   
Такі і подібні фотки не викликають в притомних людей якоісь агресіі як тут на ФУПі))——
Сергію, такі фотки у сторонніх людей викликають відразу, чесно
Вони напевно мають право бути, але виключно для внутрішнього користування
   
Сміття, я вже виіп..ав залишки твого пропитого мозку)))——
Ти не можеш мене забути))——
Ти коли будеш поряд з собою бачити гарних, здорових, успішних людей——
Ти будеш згадувати мене і скреготати залишками зубів))

Ти нуль. Всюди. А по мені хто хоче знайде хто я і де я.

Повзай на колінах, поки я в офісісвоєму сиджу.
   
чому останній? 8-)  Просо перший   підар на селі

І пі"дарок тут як тут))
Ну як же ти можеш промовчати?))
Що——не зійшовся з клоуном характерами?
Знову у пошуках пригод на одне місце?
Так на суп тобі))
   
Чірнорабочій , пашол нахуль з форуму, тебе всі презираю т, клоун.
   
Ірачка Салавйова забірі свого донора простолюдіна, его уже щапіналі, обосраний повзає під ногами.
   
Дай йому цицьку б/у, нехай пітух плмріє про свайу жену ухххахахааа
   
Сваю жену ти просрав, безхатько, тепер чужу облизуеш бо вишверне як дворняга.
   
Ірачка Салавйова забірі свого донора простолюдіна, его уже щапіналі, обосраний повзає під ногами.

Які в тебе дивні мріі сексуальні)))
Це тобі до мєдвєдя ))
Може він тобі  дасть?))——
Він вже давно когось шукає))
   
Тут мало бути фото як безродна істота висасує собі у бабушки на футболку.
   
Так а шо с ними делать?)))
Есть конечно и альтернативные варианты))—— ну так всему свое время))
\дай трішки тим,  хто одягається не в модних бутіках і навіть не в секондах, а тим, хто лише на помийках має можливість щось для себе знайти
   
Які в тебе дивні мріі сексуальні)))
Це тобі до мєдвєдя ))
Може він тобі  дасть?))——
Він вже давно когось шукає))

СЛУХАЙ, імбециле, а чому ти дужок стільки ліпиш?

Ти в курсі що це ознака шизофренії?
Імбециле, ти тут клоун.
Наврядчи притомна людина може радіти коли його весь форум виганяє. Не тому що ти красавчег, а тому що ти урод і імбецили. Тут такі не треба. Тут політичний форум, а ти бидло. Б дло має на колінах повзати от і повзай .
   
Коротше так, іпоні соку з бабки на язиг і на ОК, вітаміни тобі треба от і вилизуй бабку, ху іта затролена ббгггг
   
Імбецили, я з гальорки кидаю тобі огрищок у харю чорну від чорної роботи і ржу гааааа
   
Додивсюсь фільм, щніму окуляри, прочитаю що тут клоун отримав.
   
 :facepalm1:

10 страниц напихали Серьоге!
   
І ще напхаемо, гівно ходясе тут зайвий.
   
Халупа гаваряща, ти вкрав дитину чи як воно?
Пояснюй завтра, сьогодні тобі натикади що втік  серік.  B-)
не, дитина то його. Він раніше показував випускний своєї дитини - там і він, і донька і дружина. Дитина вродь його, вона носить прізвище (от вже не знаю: чи Озерянська, чи Соловйова - щось там казали, що від батькового прізвища відмовилася). Я вже точно подробиць не памятаю - тут на фупі це все є.

   
Неправда ваша((
Запитували мене форумчани після першоі частини——
Ось цієі——
https://youtu.be/DmVZI1bCsu8
Питання були——
1. Так де ж куплений Шмот?
2. Так скільки ж грошей витратили на Шоппінг?
І таке подібне))

Так що——
Якщо Вас не цікавить цей або інший відосик——не треба розписуватися за всіх((
ти не відповів? Не відповів. Скани чеків не надав? Не надав, то завали єбало і сиди мовчки. Якого хуя ти розпесдівся як петух у петушарні?
   
не, дитина то його. Він раніше показував випускний своєї дитини - там і він, і донька і дружина. Дитина вродь його, вона носить прізвище (от вже не знаю: чи Озерянська, чи Соловйова - щось там казали, що від батькового прізвища відмовилася). Я вже точно подробиць не памятаю - тут на фупі це все є.
Як він солов'ев ввіз озерянську?  B-) там мутна історія, думаю дитину в користовує для чогось.
   
Як він солов'ев ввіз озерянську?  B-) там мутна історія, думаю дитину в користовує для чогось.
та дитина вродь з дитинства соловйова (або нагуляв, або з дитиною взяв), а сам перейшов на жінчине прізвище після депорта. То або вперше з нею одружився (і тоді дитина не його), або розірвали шлюб та заново уклали, а дружина взяла своє прізвище і вже пбільше не міняла, щоб у нього з*явився привід змінити прізвище на прізвище дружини, то в такому випадку знову ж таки, чого у дитини від народження дівоче прізвище мами. Карочь, це бидло з 90-х намутило конкретно, і що найцікавіше, нав*язує нам своїми угадайками розгадувати ці всі його сімейні ребуси. :facepalm:
   
та дитина вродь з дитинства соловйова (або нагуляв, або з дитиною взяв), а сам перейшов на жінчине прізвище після депорта. То або вперше з нею одружився (і тоді дитина не його), або розірвали шлюб та заново уклали, а дружина взяла своє прізвище і вже пбільше не міняла, щоб у нього з*явився привід змінити прізвище на прізвище дружини, то в такому випадку знову ж таки, чого у дитини від народження дівоче прізвище мами. Карочь, це бидло з 90-х намутило конкретно, і що найцікавіше, нав*язує нам своїми угадайками розгадувати ці всі його сімейні ребуси. :facepalm:
Йому тут не місце, він з клану кюя вне палвтікі, а на форумі відео своє розкручувати за наш рахунок то непотребу. Його місце позв фуп, він ноль у дискусіях, а політичний, тому ізгнаніє і пазор.
   
Т2. Вибачаюсь
   
Дик, що найцікавіше, він НІКОЛИ не бере участі у політичних дискусіях. Він має на форумі власну окрему мету - розкручування своїх відосіків. Тіпа, розважається він так (с, СєкГєй).

Ну, і нафіга тут така пустишка із продажницькими замашками?
   
Рабиня Ізаура, ти тут клоун і гавно під ногами.
Ізганяем.
   
Дик, що найцікавіше, він НІКОЛИ не бере участі у політичних дискусіях. Він має на форумі власну окрему мету - розкручування своїх відосіків. Тіпа, розважається він так (с, СєкГєй).

Ну, і нафіга тут така пустишка із продажницькими замашками?

Тому і кажу, він тут чужий, у вільному спілкуванні, то його місце, тут ні.
   
Якби позиція була на форумі будь якої партії, а то нуль участі у політ порах. Тому  (td)
На ху й нужен.
   
Нє, ну єслі пані Короффка подключилась чмыріть Сірьогу  :laugh: а тем болеє за шмотки... то йому точно капєць... rip
   
Чморь вне політики - тому в вільне.  (td)
   
Нє, ну єслі пані Короффка подключилась чмыріть Сірьогу  :laugh: а тем болеє за шмотки... то йому точно капєць... rip
:gigi: мені він проти пятниці чомусь приснився з чумайданом - мабуть ми його вихайдокаємо звідси з вовчим білєтом.
   
От йопт...

Подумав - а чи сняться мені фупчики? В 3 часа ночі!  :weep:

З жінкою розважаємося  :rotate: ну і пишу через раз
   
ніколи сни дивицця  :laugh:
   
Обьясните в двух словах.у меня нет времени читать все.
Озерянский сменил фамилию понятно почему. Он не смог сменить фамилию дочери, потому что закон запрещает менять фамилию несовершеннолетним ( вроде пока еще).
Взять фамилию жены это самый логичный шаг.
Только я одного не поняла. Он показывал доки на квартиру и вроде паспорт тоже. Какое то видео было.что там за фамилия на доках?
   
не, дитина то його. Він раніше показував випускний своєї дитини - там і він, і донька і дружина. Дитина вродь його, вона носить прізвище (от вже не знаю: чи Озерянська, чи Соловйова - щось там казали, що від батькового прізвища відмовилася). Я вже точно подробиць не памятаю - тут на фупі це все є.
э... Кажется в 14 лет может ребенок уже менять фамилию. Когда паспорт получает. А может только в 18. Не знаю точно
   
э... Кажется в 14 лет может ребенок уже менять фамилию. Когда паспорт получает. А может только в 18. Не знаю точно

Наташа, не придумывайте, а тем более неповторяйте херню всякую за " экспертами" типа карофки)))
Там все достаточно просто и банально))
Тем более все вопросы такого плана очень легко решаются в украинских условиях))
А вот эти все инсинуации типа " ребенок не его", " от первого брака", " отказался от фамилии" еще там что—то——реальный бред)))

пс. Вижу карофка любит покопаться в чужих семьях(((——
Это отсутствие своей? Или что там за проблемы?
   
СЛУХАЙ, імбециле, а чому ти дужок стільки ліпиш?

Ти в курсі що це ознака шизофренії?
Імбециле, ти тут клоун.
Наврядчи притомна людина може радіти коли його весь форум виганяє. Не тому що ти красавчег, а тому що ти урод і імбецили. Тут такі не треба. Тут політичний форум, а ти бидло. Б дло має на колінах повзати от і повзай .

Нi, це ти тут клоун та гiвно, це очевидно для кожного, окрiм тих, хто тебе мовчки використовує, але також мовчки - гидують тобой. Пiди с лiрником, такою ж огидною потворою як ти, поспiлкуйся.
А робочi професії зневажати - це вже зовсiм дно.
Ти сам петеушник в минулому, а потiм просто нiхуя не робив по життю, ледаре, ющенку листи писав, скаржився, що тебе нiхто не цiнить та працювати примушують. Лiниве страшне слабке чмо. Атаман сраний.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія