Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А "А. Сурженко" хоч знає, ким був Антон Сурженко?

А "А. Сурженко" хоч знає, ким був Антон Сурженко?

Погортав коменти - таке враження, що нік купили, а легенду забули...

А я ж спочатку навіть подумав - ого, на історичну батьківщину переїхав, ого, на українську перейшов! А глянув уважніше, а там упс :)

А от, якщо хто не знає, типовий старий Сурженко:

Соотечественники из России, чего вы так вдруг возбудились? 
 Человек высказал свое мнение, пусть и не совпадающее с Вашим - всех делов-то... Россия - большая страна и есть в ней люди с очень различными взглядами (в т.ч. и различными политическими)... И всем нам в ней жить - "шовинистам" и "либерастам", "патриотам" и "демократам"... 
 Единственное, пожалуй, что невольно "колет" глаз - это какой-то слегка провокационный заголовок... Ума не приложу, почему кто-то кого-то обязательно должен "побеждать" - Россия Украину или Украина Россию? К чему это противопоставление?
 Неужели даже представить себе нельзя того, чтобы просто жить, как нормальные соседи, не воюя и побеждая друг друга?
 
 
 
 Редаговано разів: 1. Востаннє 02/12/2008 14:02 користувачем А.Сурженко.
   
Люди меняются.
Я был Юльком.
   
Бред какой то ..
   
Ну так я тут вже декілька днів пишу, що нік було вкрадено якимось шизофреніком, який себе позиціонує, як вчьоного із Академії наук і під цим соусом пиише тут всякий брєд генерує контент, але одміністрації на те насрати начхати
   
Добрый вечер!
 Привет Вам от "клятых москалей" (по совместительству - "кровавой гэбни")  :D 
 Хотите задать каверзный вопрос по газу, отсутствии в Росии демократии или гневно плюнуть в рожу великодержавным шовинистам? - ю ар велкам  ;)
https://forum.pravda.com.ua/index.php?quote=1195087;topic=249649.0;num_replies=105;sesc=28f3a4106da593e997d0d3b7f590a526
   
Порохоферма возбуділась...  :pooh_lol:
   
Порохоферма возбуділась...  :pooh_lol:

Зато не некропостять, ага :)
   
Порохоферма возбуділась...  :pooh_lol:

зьома, напуркуа ты хоть сюда
ту "порохоферму" приплел??))
Лишняя заготовка в кармане валялась?
   
зьома, напуркуа ты хоть сюда
ту "порохоферму" приплел??))
Лишняя заготовка в кармане валялась?

Ну майже в зборі. Чекаємо фоксік.
   
Люди меняются.
Я был Юльком.

Через кілька місяців прийде час людям знову змінюватись
   
Через кілька місяців прийде час людям знову змінюватись
Та менту поменяться, что портупею поменять. :gigi:
   
Re: А "А. Сурженко" хоч знає, ким був Антон Сурженко?

Люди меняются.
Я был Юльком.

 :-B
   
:-B

Полку юльків прибуває...  :love:
   
Re: А "А. Сурженко" хоч знає, ким був Антон Сурженко?

Собственно, нормальный и довольно адекватный взгляд, как с позиций 2008 года. Не воевать, не побеждать друг друга, а просто жить, как нормальные соседи - что такого? Тогда еще очень многие (и я в том числе) верили в то, что с кацапней это возможно. Даже в Грузии еще ничего такого не произошло на момент написания поста от Сурженко.
   
Re: А "А. Сурженко" хоч знає, ким був Антон Сурженко?

Полку юльків прибуває...  :love:

Мене не плутай. Я був синяком, але юльком - ніколи.
   
Люди меняются.
Я был Юльком.

А Мазепа кем только не был...  :pooh_lol:
   
А Мазепа кем только не был...  :pooh_lol:
Мазепа - это жидкая фракция. Принимает форму властного сосуда. Такова жисть. :gigi:
   
Re: А "А. Сурженко" хоч знає, ким був Антон Сурженко?

здали кацапи з ольгіно в аренду по ленд-лізу юлькам свої акаунти консєрви  :zrada:
   
Бред какой то ..
Так тс крім брєду нічого і не здатний написати.
Програміст недоучка.
Хоча вихваляти себе любить як поляк який гоноровий.
   
хами
   
Re: А "А. Сурженко" хоч знає, ким був Антон Сурженко?

Собственно, нормальный и довольно адекватный взгляд, как с позиций 2008 года. Не воевать, не побеждать друг друга, а просто жить, как нормальные соседи - что такого? Тогда еще очень многие (и я в том числе) верили в то, что с кацапней это возможно. Даже в Грузии еще ничего такого не произошло на момент написания поста от Сурженко.
Суть не в тому. Це був РОСІЯНИН, хоч і з українським прізвищем.
Я, наївний, навіть хотів його спитати, коли ж він переїхав, але зрозумів, що то зовсім інша людина.
   
старый Сурженко был тута в авторитете
   
Погортав коменти - таке враження, що нік купили, а легенду забули...
Було.
Я давно це питання  підняв. Причому нинішній Сурженко  не те, шо ніяк не заперечував свою тотожність  до "старого" Сурженка, а навіть  переплутав телеканали свого пітерського "5-го каналу" де він дивиться фільми, з нашим "5-м каналом", де фільмів нема в принципі.
   
Так, інша людина. Немає нічого спільного в стилі написання.
   
Re: А "А. Сурженко" хоч знає, ким був Антон Сурженко?

Було.
Я давно це питання  підняв. Причому нинішній Сурженко  не те, шо ніяк не заперечував свою тотожність  до "старого" Сурженка, а навіть  переплутав телеканали свого пітерського "5-го каналу" де він дивиться фільми, з нашим "5-м каналом", де фільмів нема в принципі.
Може дарма я ім'я озвучив, можна було б побавитись, точно знаючи оригінальне  :gigi:
   
Може дарма я ім'я озвучив, можна було б побавитись, точно знаючи оригінальне
Так я аналогічну тему піднімав ще у 2016 році.
Після того як вже нинішній  україномовний Сурженко спалився з 5-м каналом з Підербургу, після чого були підняти старі коменти й було прикольно тролити.
Зараз то вже  не дуже актуально..)))

   
Re: А "А. Сурженко" хоч знає, ким був Антон Сурженко?

Люди меняются.
Я был Юльком.
а тепер чмо.хоч антиукраїнство як було так і є.Висер в іншій гілочці про "укрів" тобі в поміч
   
Re: А "А. Сурженко" хоч знає, ким був Антон Сурженко?

Погортав коменти - таке враження, що нік купили, а легенду забули...

А я ж спочатку навіть подумав - ого, на історичну батьківщину переїхав, ого, на українську перейшов! А глянув уважніше, а там упс :)

А от, якщо хто не знає, типовий старий Сурженко:

нік давно куплений юльком.Вже пару років справжнього сурженка тут і не пахло.....і то,по моєму ,всі давно знають.Дивно що ти в здивувавнні.
   
Суть не в тому. Це був РОСІЯНИН, хоч і з українським прізвищем.
Я, наївний, навіть хотів його спитати, коли ж він переїхав, але зрозумів, що то зовсім інша людина.

зНАЄ...

РОЗСЛАБСЯ. І не тільки він знає...  :pooh_lol: 
   
Суть не в тому. Це був РОСІЯНИН, хоч і з українським прізвищем.
Я, наївний, навіть хотів його спитати, коли ж він переїхав, але зрозумів, що то зовсім інша людина.

 :facepalm: не был он россияниным. Антон родился и вырос в Харькове, я его знаю лично. просто на какое то время нашел работу в питерсбурхе. поработал и опять вернулся в родной харьков. и да, это другой сурженко. то ли совпадение, то ли ник выкрали. 
   
Re: А "А. Сурженко" хоч знає, ким був Антон Сурженко?

Так покойничек еще жив?
   
Re: А "А. Сурженко" хоч знає, ким був Антон Сурженко?

:facepalm: не был он россияниным. Антон родился и вырос в Харькове, я его знаю лично. просто на какое то время нашел работу в питерсбурхе. поработал и опять вернулся в родной харьков. и да, это другой сурженко. то ли совпадение, то ли ник выкрали. 

Там два брати, Це не Антон. Знаю обох.
   
Re: А "А. Сурженко" хоч знає, ким був Антон Сурженко?

нік давно куплений юльком.Вже пару років справжнього сурженка тут і не пахло.....і то,по моєму ,всі давно знають.Дивно що ти в здивувавнні.
Після травлі, яку під наглядом модератора влаштував мені на ДД Турчинофф перед самим Євромайданом, я поступово взагалі з'їхав з форумів, а особливо з ФУПу...
   
Re: А "А. Сурженко" хоч знає, ким був Антон Сурженко?

:facepalm: не был он россияниным. Антон родился и вырос в Харькове, я его знаю лично. просто на какое то время нашел работу в питерсбурхе. поработал и опять вернулся в родной харьков. и да, это другой сурженко. то ли совпадение, то ли ник выкрали. 
А я згідно Туя загинув під Іловайськом :)
   
Re: А "А. Сурженко" хоч знає, ким був Антон Сурженко?

та це він і є - "соотєчєствєннік" :weep:
   
Re: А "А. Сурженко" хоч знає, ким був Антон Сурженко?

Так тс крім брєду нічого і не здатний написати.
Програміст недоучка.
Хоча вихваляти себе любить як поляк який гоноровий.
   
Ого
Марсер
Аутсайдер

Давно , давно ...  :-B
   
Re: А "А. Сурженко" хоч знає, ким був Антон Сурженко?



Прєнєпріятнєйший був тіпок, на відміну від А. Сурженка. :)
   
А я згідно Туя загинув під Іловайськом :)
Не зовсім в тему
Але про Туя

Цитата: грек  : туй заболел « : 21 Декабрь 2018, 16:25:20 » Инсульт. в больнице. в реанимации.  Помолитесь, кто может, за здоровье Петра.

....  Б.
Тема в цугу прикріплена вчора
Звісно не дай Боже правда , але пишуть і кажуть , на жаль що таки так і є .
   
Ого
Марсер
Аутсайдер

Давно , давно ...  :-B

 :facepalm: какие люди и без охраны. как живешь, вуйко, галич на месте?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія