Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бутусов з донеччини про Авдіїївку прямо зараз

Наступні ефіри будуть про Роботинський виступ, Юра не може без зради...
то есть в том что кацапы прут на работино виноват лично зрадник бутусов?

Ви собі можете думати що завгодно, іноді ваші думки навіть можуть співпадати з реальністтю, але це не означає,
що їх треба вивалювати на форум без підтвердження фактів.
Форум для того і існує, щоб "вивалювати" свої думки.
А факти про втрати, як я розумію, навіть заборонено "вивалювати".

Форум для того і існує, щоб "вивалювати" свої думки.
А факти про втрати, як я розумію, навіть заборонено "вивалювати".
Он Гео вище написав ясно - хлопці які вийшли звідти, якщо захочуть, то і розкажуть.
Оприлюднення фактів про втрати і полонених не є однозначною необхідністю. Все залежить від конкретних випадків, і що варто оприлюднювати, а що ні.
Нехай цим займаються ті, хто причетний до подій, а не "диванні експерти" на основі своїх міркувань
ІМНО

Он Гео вище написав ясно - хлопці які вийшли звідти, якщо захочуть, то і розкажуть.
Оприлюднення фактів про втрати і полонених не є однозначною необхідністю. Все залежить від конкретних випадків, і що варто оприлюднювати, а що ні.
Нехай цим займаються ті, хто причетний до подій, а не "диванні експерти" на основі своїх міркувань
ІМНО
Форум саме для "диванних експертів".
А причетні мають свої місця, де можуть ділитись перевіреними фактами.

А якщо, говорячи про причетних, Ви маєте на увазі бійців, безпосередньо задіяних в боях, то не факт, що вони мають об'єктивнішу інформацію, ніж диванні експерти.
Адже їхнє поле зору обмежене.
Диванні можуть аналізувати інформацію з багатьох різних джерел.

Останнє редагування: 19 лютого 2024 14:31:45 від Анатоль

Форум саме для "диванних експертів".
А причетні мають свої місця, де можуть ділитись перевіреними фактами.

А якщо, говорячи про причетних, Ви маєте на увазі бійців, безпосередньо задіяних в боях, то не факт, що вони мають об'єктивніше інформацію, ніж диванні експерти.
Адже їхнє поле зору обмежене.
Диванні можуть аналізувати інформацію з багатьох різних джерел.
Не тільки місце для експертів, а ще й майданчик для поширення певної інформації та пропаганди, яка має вплив на читачів

Re: Бутусов з донеччини про Авдіїївку прямо зараз

В защиту диванных экспертов могу сказать что их прогноз контрнаступления оказался куда точнее чем план генштаба. И ни один из аргументов причины неудачи не был неизвестен до начала наступления. Все объективные причины были обсуждены и осмеяны пропагандой , а самое главное проигнорированы командованием, имевшим какой-то план.

Понимаю и раздражение непосредственных участников по поводу диванных, но непосредственно участвующие гораздо более связаны в оценках или не имеют на то времени

А просто "завалить п..ки" и "верить" не работает вообще.

Не тільки місце для експертів, а ще й майданчик для поширення певної інформації та пропаганди, яка має вплив на читачів
1. Форум Української Правди – дискусійний політичний клуб, створений для обговорення значущих для України й світу проблем; питань, що цікавлять користувачів; обміну інформацією;

4.7. Адміністрація Форуму не схвалює роботу різноманітних партійних/корпоративних/штабних ботів

Я прослушала Бутусова целиком. Почти без зрады.
Я только одного не понимаю. Вот я ничего не смыслю в военном деле и не берусь никого поучать.
Бутусов неглупый человек и наверное даже хорошо образованный.  Он учится на ходу и опыт приобретает на ходу. Но высшее военное образование под Авдеевкой он все равно не получит.
Где он берет наглость судить?
Блть....

Я только одного не понимаю. Вот я ничего не смыслю в военном деле и не берусь никого поучать.
Бутусов неглупый человек и наверное даже хорошо образованный.  Он учится на ходу и опыт приобретает на ходу. Но высшее военное образование под Авдеевкой он все равно не получит.
Блть....

Дай угадаю...Наверное,за это кто то платит бабло

Не?

Я даже догадываюсь,кто

Блть....
А що дає вища військова освіта?
Інформацію про минулі війни?
Чи може в військові училища йшли ті, хто хотів навчитись воювати?
А не дерибанити військове майно і в 40 років вийти на пенсію.

+

Может его в полководцы определить?
Наступні будуть з Куп'янськ.Боневтік туди поїхав.Чекайте новин про героїчну оборону

Дай угадаю...Наверное,за это кто то платит бабло

Не?

Я даже догадываюсь,кто
я не согласна что кто то платит.
Мне не нравится манера людей говорить загадками. Просто скажи кто ему платит. Хватит вые бываться
Людям свойственно критиковать тех кто добился большего. Особенно если эти люди - твое начальство.  Шеф всегда неправильно ведет бизнес, неправильно ведет себя с подчиненными. Он просто мудак и главное идиот.

В начале войны у Бутусова идиотами были все. Сейчас он сдержаннее. Потому что пробелы в своих знаниях по тактике и стратегии ведения войн он закрывает опытом ( весьма односторонним).
Но под конец эфира он все равно сказал про идиотов, которые должны советоваться с какими то сферическими конями как воевать

А що дає вища військова освіта?
Інформацію про минулі війни?
Чи може в військові училища йшли ті, хто хотів навчитись воювати?
А не дерибанити військове майно і в 40 років вийти на пенсію.
игнорируй меня . Ты для меня идиот)

бутус пиарщик , на петра работает  :)

Иногда 2+2=4

Вещи которые никто не делал до нас встречаются достаточно редко.
В этой войне есть вещи уникальные, но есть и общепризнанные. Идти на готовившуюся полгода оборону без подавляющего преимущества в воздухе и огневой мощи не нужно.
Держать людей в мешке с горловиной меньше 2 километров тоже не нужно .
Независимо от их мотивации и героизма.

Иногда 2+2=4

Вещи которые никто не делал до нас встречаются достаточно редко.
В этой войне есть вещи уникальные, но есть и общепризнанные. Идти на готовившуюся полгода оборону без подавляющего преимущества в воздухе и огневой мощи не нужно.
Держать людей в мешке с горловиной меньше 2 километров тоже не нужно .
Независимо от их мотивации и героизма.
ты для меня просто диванный и просто мудак. Иди нах уй

игнорируй меня . Ты для меня идиот)
Так я про Вас нічого й не писав. І не збираюсь.
Я лише відреагував на тезу, що людина без вищої військової освіти не здатна судити про військові справи.
Але ж в верховного теж нема вищої військової освіти, а він не тільки коментує, а й керує.

ты для меня просто диванный и просто мудак. Иди нах уй

Обижаться на факты бессмысленно, игнорировать их опасно. Война не прощает ошибок.

Так я про Вас нічого й не писав. І не збираюсь.
Я лише відреагував на тезу, що людина без вищої військової освіти не здатна судити про військові справи.
Але ж в верховного теж нема вищої військової освіти, а він не тільки коментує, а й керує.

А если тебя мобилизуют, ты становишься ещё и экспертом :)
По ее мнению это так работает.

За твоєю логікою, Біллі (з головою, вивернутою в бік москви),
з самого початку Україні не треба було опиратися, бо московія в рази більша і сильніша.
Досвід двох років показав, що така логіка є кривою).

пс
за такою логікою народжених дітей зразу треба вбивати, бо вони все одного помруть)
(або взагалі не треба жити, бо все одно прийде смерть)

За твоєю логікою, Біллі (з головою, вивернутою в бік москви),
з самого початку Україні не треба було опиратися, бо московія в рази більша і сильніша.
Досвід двох років показав, що така логіка є кривою).

пс
за такою логікою народжених дітей зразу треба вбивати, бо вони все одного помруть)
(або взагалі не треба жити, бо все одно прийде смерть)
Почему???
Украина имела преимущество по обстрелянному резерву и его реализовала. Руские не были готовы к сопротивлению - это их ошибка и мы ей воспользовались. Но время работает не на нас - санкции не удушили русский ВПК, а армия их делает работу над ошибками.
Поэтому сопротивляться можно и нужно. но и границы возожного понимать тоже надо. Не всегда враг будет не готов.

точно, це з Бундеса видніше

Блть....

Он кажется, что-то таки закончил именно по военной части.

Третя - цілі  (tu) .

І Бутусову прівєД б***ь.
Дослівно - " п***а меньше"

Он кажется, что-то таки закончил именно по военной части.

Даже если это и так, нужно владеть всеми вводными для оценок и приговоров

Подивився. Брехні не побачив. Розумію, що адептам Зе не подобається фраза "втрата Авдіївки - важка поразка". Але ж Бутусов чітко каже, що треба було робити, щоб цієї поразки не було.

Наш Клаузевиц в помеси с Мольтке))) Зря Сырского назначили главкомом)))

Re: Бутусов з донеччини про Авдіїївку прямо зараз Нове
alvigo [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 19:17
IP/Host: ---.kievnet.com.ua
John Wayne, cьогодні в 16:22
точно, це з Бундеса видніше,

да , выехал с аккупации херсонской по возрасту, через степи херсонские под  сопровождение градов,
 а вы таварисч  с передовой строчите?????????

бутус мега умный, у него ж звание есть , может ротой командывать , покажет в деле себя,
 клавиши все  умные давить

Бутусов 10 років займається проблематикою цієї війни.
Їздить на фронти, зустрічається з великою кількістю військових, аналізує хід воєнних епізодів...

Думаю ні серед цивільних, ні серед військових нема більш інформованого за нього.
І нема таких, хто б так детально вивчав і аналізував ситуацію і події на війні.
Тож до його думки варто прислухатись.
Та й знає він набагато більше, ніж говорить.

Бутусов 10 років займається проблематикою цієї війни.
Їздить на фронти, зустрічається з великою кількістю військових, аналізує хід воєнних епізодів...

Думаю ні серед цивільних, ні серед військових нема більш інформованого за нього.
І нема таких, хто б так детально вивчав і аналізував ситуацію і події на війні.
Тож до його думки варто прислухатись.
Та й знає він набагато більше, ніж говорить.
якщо він сказав що авдос можна було ще тримати то з ним все зрозуміло

якщо він сказав що авдос можна було ще тримати то з ним все зрозуміло
Він казав, що Авдіївка була зручною для оборони.
І можна було успішно оборонятись.
Якби вчасно підходили резерви. А от це робилось з запізненням і в недостатній кількості.

Він казав, що Авдіївка була зручною для оборони.
І можна було успішно оборонятись.
Якби вчасно підходили резерви. А от це робилось з запізненням і в недостатній кількості.
угу зручна як і Дебальцеве  :rotate:

угу зручна як і Дебальцеве  :rotate:
Сама Авдіївка зручна і там оборона була організована.
А підкріплювати треба було фланги з півночі і півдня, щоб не допускати оточення.
Або зрізати клешню (якщо вже допустили до цього). Вона ж менш захищена ніж Авдіївка.

https://www.facebook.com/110separatebrigade/posts/370189159108966?ref=embed_post

Любого руцкого, попавшего в плен, надо держать в клетке для всеобщего обозрения, и кормить раз в день брюквой. Я бы еще ввел прямую трансляцию об их житие-бытие - "Клетка-1", по аналогии с "Домом-2". Был бы хит  Youtube))) Без пощады и гуманизма! На х... этот гуманизм! (td)

53-тя бригада звернулася до цього 3.14дара - бутусова, щоб ця істота вибачилися перед ними та спростувала фейки про неї, яки це лайно озвучило!

53-тя бригада звернулася до цього 3.14дара - бутусова, щоб ця істота вибачилися перед ними та спростувала фейки про неї, яки це лайно озвучило!

https://www.facebook.com/100068982227232/posts/706469564995778/?mibextid=l2hJJHjNVOBSwHk4

Дякую...!

Бутусов був з нами. В хаммері під час штурму. В тому хамві 1 200, 4 300. До речі він один цілий залишився.
ось це і говорить стократно краще ніж диванного вояки егната ті слова з презирством і спробою обвинувачування-зрадник. Як диванник сміливо то каже-видно зелений погляд на речі-як ту і вони там всі пилюка не варта серйрозного відношення.
 думаю що егната там в тому хаммері прийшлося б віддирати від лавки ,бо дрисня від страху там би все заповнила по вінця при одному вигляді крові. але він тут,на броні , весь такий в самолюбуванні,а вони там і зрадники. реалії кривих дзеркал форуму. B-)

https://www.facebook.com/100068982227232/posts/706469564995778/?mibextid=l2hJJHjNVOBSwHk4
ось вони мають право ставити претензії до бутусова,якшо то ті,хто реально там клав на алтар марсу свої життя а не штабні,що хочуть вигородити себе. але це між ними суперчка. але пхатися туди з оцінками форумчанинам на канапі-ЗАСЬ а робити далекосяжні висновки-тим більше. не подобаєтьсЯ-вперед на тамті місця і покажи як краще вроювати і описувати як очевидець то все вживу.Це єдиний варіант.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія