Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Соціальний рейтінг зло?

Re: Соціальний рейтінг зло?

Манюпас буде займатися своїми справами, не витрачаючи гроші на поліцаїв.

от тіки поліції захищати його не будуть

Товарісч комуніст не має уяву ні про основи мотивації, ні про економіку. Отак поначувався брєдятіни з ЗМД і толдичить бездумно.

сенс в тому, що робочі місця звільняються для мотивованих працівників, і в багатьох випадках там де працює два невмотивованих ходячи щогодини на брейк, потім тріпаючи пів дня язиками, і рівно у визначеній годині в кінці робочого підуть додому, прийде вмотивований який буде гарувати, як славнозвісний карло

що до заохочення все залишається так як і тепер, безумовний дохід збезпечує базові потреби, а хочеш холідей на гаваях, чи автівку тесла іди попрацюй і зароби...
Асистент професора з сошл стаді ,зуб даю,нічого важчого х..,упс ложки,в житті в руках не тримав

сенс в тому, що робочі місця звільняються для мотивованих працівників, і в багатьох випадках там де працює два невмотивованих ходячи щогодини на брейк, потім тріпаючи пів дня язиками, і рівно у визначеній годині в кінці робочого підуть додому, прийде вмотивований який буде гарувати, як карло

це працюватиме лише стосовно привабливих робочих місць де робота креативна та дуже цікава, і оплата солідна. Питання про непривабливу роботу, зв'язану з важкою рутинною працею, брудними умовами, ризиками, тощо. Як ти вмотивуєш на таку роботу людей?

що до заохочення все залишається так як і тепер, безумовний дохід збезпечує базові потреби, а хочеш холідей на гаваях, чи автівку тесла іди попрацюй і зароби...

взагалі то дохід базові потреби не забезпечить ніяк. Лише виробник продукції базових потреб може їх забезпечити. Якщо цей базовий дохід спричинить інфляцію, де ти братимеш додаткові ресурси для його індексації?

Страхова врятує бізнез коли неврожай.

Як  вона врятує? Буде світити замість сонця чи поливати поле замість дощу?

Чи гроші замінять рослинам світло і вологу?

Ви гадаєте що гроші все вирішують і не усвідомлюєте що, наприклад, можна вмерти в пустелі від спраги, маючи мільйони на банківському рахунку.
Так, імовірність дуже мала, але не рівна нулю...

От наприклад рішення розвивати армію і виробляти зброю тому років 15 в Україні не підтримав би майже ніхто. На хліб не намажеш і тп.
І що?

це працюватиме лише стосовно привабливих робочих місць де робота креативна та дуже цікава, і оплата солідна. Питання про непривабливу роботу, зв'язаною з важкою рутинною працею, брудними умовами, ризиками, тощо. Як ти вмотивуєш на таку роботу людей?

взагалі то дохід базові потреби не забезпечить ніяк. Лише виробник продукції базових потреб може їх забезпечити. Якщо цей базовий дохід спричинить інфляцію, де ти братимеш додаткові ресурси для його індексації?

а чому ходять тепер? на не цікаву чи брудну роботу підуть щоб підзаробити на щось додаткове, ті хто не мають фаху чи знань щоб запускати сателіти на марс, чи на такі роботи обовязково треба гнати батогом із за того, що в людини немає іншого виходу як забезпечити своє існування?

що до інфляції, в теперішньому суспільстві товару є набагато більше як грошей, перевиробництво настільки велике, що купа товару згодом викидається чи іде на переробку, колись був такий пензеник при йульці здається, хто памятає, що пояснював на олівцях, є гроші, нема олівців - інфляція, є олівці нема грошей, нема інфляції, це якщо вже спростити до банальності...

Як  вона врятує? Буде світити замість сонця чи поливати поле замість дощу?

Income replacement. Дадуть якісь гроші, щоби бізнес існував і надалі. Це вже існує давно, до речі.

а чому ходять тепер?

Бо це для декого єдиний спосіб жити гідно та чесно. Наявність безумовного доходу знищить цю мотивацію

на не цікаву чи брудну роботу підуть щоб підзаробити на щось додаткове,

Копирсатись в гівні або ризикувати життям щоб підзаробити на щось додаткове? Хер там. Якщо вже дуже хочеться то краще таки піти та пограбувати магазин

ті хто не мають фаху чи знань щоб запускати сателіти на марс, чи на такі роботи обовязково треба гнати батогом із за того, що в людини немає іншого виходу як забезпечити своє існування?

гнати батогом та  вмотивовувати необхідністю виживання - це трохи різні речі

що до інфляції, в теперішньому суспільстві товару є набагато більше як грошей,

Лише в окремих місцях в певні часи а не всюди і завжди

перевиробництво настільки велике, що купа товару згодом викидається чи іде на переробку,

Це трапляється хвилями а не є постійним станом

колись був такий пензеник при йульці здається, хто памятає, що пояснював на олівцях, є гроші, нема олівців - інфляція, є олівці нема грошей, нема інфляції, це якщо вже спростити до банальності...

Я не проти інфляції але постійне нарощування баласту її посилить настільки що вона стане деструктивною

От наприклад рішення розвивати армію і виробляти зброю тому років 15 в Україні не підтримав би майже ніхто. На хліб не намажеш і тп.
І що?

Українці на власні шкірі тепер відчувають всю брехливість концепції розбудови держави бо всі розбудовщики завжди розбудовують державу собі в кишеню. І це не тільки в Україні.

Мені ще подобається коли тіпа централізовану армію приводять як доказ неможливості анархії. Як, спрацювало? Централізовано Державотворці нищили армію 20 років.

Я не проти інфляції але постійне нарощування баласту її посилить настільки що вона стане деструктивною

Друк державою грошей є деструктивним завжди.

Бо це для декого єдиний спосіб жити гідно та чесно. Наявність безумовного доходу знищить цю мотивацію

Копирсатись в гівні або ризикувати життям щоб підзаробити на щось додаткове? Хер там. Якщо вже дуже хочеться то краще таки піти та пограбувати магазин

ти сам собі заперечуєш, або ти чесний і ідеш возити гімно щоб зїздити на гаваї (мотивація), або ідеш грабувати інших...

Друк державою грошей є деструктивним завжди.

Не згоден. Вони навчились тримати якийсь оптимальний баланс.

Не згоден. Вони навчились тримати якийсь оптимальний баланс.

https://wtfhappenedin1971.com/

ти сам собі заперечуєш, або ти чесний і ідеш возити гімно щоб зїздити на гаваї, або ідеш грабувати інших...

щодня возити гівно або ризикувати життям заради тижня на гавайях - не думаю що буде багато бажаючих на таке. А от злочинців при цьому менше не стане, і безумовний дохід лише допомагатиме цим злочинцям коїти злочини

https://wtfhappenedin1971.com/

ну якось же все існує і розвивається весь цей час

Что за сериал ?
не помню. У переводчика назывался начало (пхаха), но у него точно другое название. Про петлю времени и постоянно взрывающийся автобус . Где то для подростков кино, уважаемому фупу не советую.
Но мне понравилось. Как в пхеньяне. Автобус едет по одной центральной прекрасно отстроенной улице, а во дворах гетто

ну якось же все існує і розвивається весь цей час

Номінально. Щоби камуняки верещали про 'Експоненційний ріст капіталізму та руйнування середовища притаманне капіталізму'.

А в реальності рівень життя впав в рази. В розвинених країнах.

Друк грошей це найгірше пограбування яке вигадали психопати.

Их полно таких сериалов про "дно жизни" в трущобах, последние из которых реально снесли лет 5 назад. :) Называть их фильмами "про реальную жизнь" - небольшое преувеличение.

Китайцы снимают дохера "кина" довольно хорошего уровня во всех доступных жанрах, сами субтитруют и озвучивают их на много языков мира (разумеется, кроме украинского - о причинах я писал тут много раз), и довольно сложно найти такие, где вообще как-то вспоминают про коммунистическую партию. :)

Полно китайских кино-производителей сидит в ютюбе. Так-что любопытство можете спокойно удовлетворить. Даже если у вас проблемы с английским - ищите русскую озвучку.
ага ага снесли трущобы...
А я вот нашла кино с коммунистами, поэтому про него и написала
Но речь про рейтинг. Тут автор темы не может определиться. Я ему помогу. В корее дети постоянно спрыгивают с крыш. Больно сильно на них влияет рейтинг

щодня возити гівно або ризикувати життям заради тижня на гавайях - не думаю що буде багато бажаючих на таке. А от злочинців при цьому менше не стане, і безумовний дохід лише допомагатиме цим злочинцям коїти злочини

тиж сам пишеш, що возити гімно, для тих хто це робить тепер, це єдиний спосіб жити гідно та чесно, тільки в твоєму випадку возять щоб не вмерти з голоду, в моєму щоб зїздити на гаваї

i чому тільки злодіям? та і як це допоможе?
безумовний дохід також допоможе всім працюючим відчувати себе фінансово безпечніше і мати додаткове надходження на ті речі на які часто бракне звичайної зарплатні

тиж сам пишеш, що возити гімно, для тих хто це робить тепер, це єдиний спосіб жити гідно та чесно, тільки в твоєму випадку возять щоб не вмерти з голоду, в моєму щоб зїздити на гаваї

Дивись, пояснюю на пальцях
зараз:
якщо я припиню возити гівно, то не зможу виплачувати рахунки, мене вишвирнуть на вулицю, я захворію та помру

в твоїй утопії:
якщо я припиню возити гівно, то не поїду на тиждень на гавайї

я впевнений що в другому випадку бажаючих возити гівно буде на порядки менше чим в першому.

i чому тільки злодіям? та і як це допоможе?

Невже не зрозуміло .... забезпечить їх зброєю та усим необхідним для скоєння злочину  :laugh:

безумовний дохід також допоможе всім працюючим відчувати себе фінансово безпечніше

тобто можна розслабити булки та не напружуватись  :laugh:

і мати додаткове надходження на ті речі на які часто бракне звичайної зарплатні

А звідки візьмуться ті додаткові речі, на які не вистачає з теперішньої зарплатні.... Я думаю все буде трохи інакше. Просто зарплатня з цим доходом буде рівна теперішній зарплатні..... хоча ні, буде меншою, бо треба ще забезпечувати тих хто не працює

А звідки візьмуться ті додаткові речі, на які не вистачає з теперішньої зарплатні.... Я думаю все буде трохи інакше. Просто зарплатня з цим доходом буде рівна теперішній зарплатні..... хоча ні, буде меншою, бо треба ще забезпечувати тих хто не працює

Інфляція буде як мінімум пропорційна оцим базоводохідним виплатам тобто ті хто не працюють просто стануть бомжами, а працюючі хоч якось будуть триматися на плаву через вимушені інфляційні підвищення зарплатні роботодавцями. Наш камуніст-тєорєтік цього не розуміє. Нема чим.

Інфляція буде як мінімум пропорційна оцим базоводохідним виплатам тобто ті хто не працюють просто стануть бомжами, а працюючі хоч якось будуть триматися на плаву через вимушені інфляційні підвищення зарплатні роботодавцями. Наш камуніст-тєорєтік цього не розуміє. Нема чим.

Ну так або бомжами, або потрібна буде постійна індексація цього доходу, що додаватиме палива у вогнище інфляції

Українці на власні шкірі тепер відчувають всю брехливість концепції розбудови держави бо всі розбудовщики завжди розбудовують державу собі в кишеню. І це не тільки в Україні.

Мені ще подобається коли тіпа централізовану армію приводять як доказ неможливості анархії. Як, спрацювало? Централізовано Державотворці нищили армію 20 років.

Це все не відміняє того факту що якщо би поставити в 2007 році на пряме всенародне голосування питання про розбудову армії і розвиток ВПК, переважна більшість проголосувала би проти, бо не на часі, на хліб не намастиш і тп. Це просто приклад непопулярного але стратегічно правильного в перспективі рішення.

До речі, як адепти анархії ставляться до шахраїв, аферистів і подібних персонажів? Вони ніби як прямої агресії не проявляють, ніякого примусу не застосовують. Це кримінал чи навпаки, успішні люди, а  кого вони надурили - лузер і лох, і взагалі сам винен, не треба було... === тут можна вставити потрібне ===

До речі, як адепти анархії ставляться до шахраїв, аферистів і подібних персонажів? Вони ніби як прямої агресії не проявляють, ніякого примусу не застосовують.

Крадіжка є агресія щодо власністі.

Думати як заробляти гроші

ну це давно відомо
миші повинні стати їжачками...

ну от мільйони школярів знають, що треба добре вчитися
і як їм це допомогло?

до чого тут ЗНАЮТЬ?
ми ж по ДІЇ кажемо а не про знання

А в реальності рівень життя впав в рази

ну це просто пiздьoж галімий...

ну мова ж не про крадіжку а про ШАХРАЙСТВО
ти як завжди маніпулюєш

Іди накуй, дурненьке.

Ну не кожне шахрайство можна  трактувати як крадіжку.

Наприклад продати покупцю неякісний товар за десятикратною ціною, ввівши його в оману чи скориставшись недосвідченістю - також шахрайство. В цьому разі покупець за гроші таки щось отримує а не просто втрачає те що мав.
Взагалі між крайніми формами маркетингу і м'якими формами шахрайства межі чіткої немає.

ну це давно відомо
миші повинні стати їжачками...

.... або зникнути в процесі еволюції

.... або зникнути в процесі еволюції

В процесі еволюції бідні зникнуть, залишаться тільки багаті  :laugh:

Самі в це вірите?

Чому за тисячі років історичного періоду вони все ще не зникли?

Страхова врятує бізнез коли неврожай.
а якщо страхова скаже пішов нахуй
що ти їй зробиш

А маніпуляція – це агресія проти свідомості.

ну так що ти тому агресору зробиш

Будь-яка. Будь-хто може хапати злочинців та агресорів.
а як визначатиметься злочинець
чи як на дикому заході - чий кольт швидший той і правий

Дивись, пояснюю на пальцях
зараз:
якщо я припиню возити гівно, то не зможу виплачувати рахунки, мене вишвирнуть на вулицю, я захворію та помру

в твоїй утопії:
якщо я припиню возити гівно, то не поїду на тиждень на гавайї

я впевнений що в другому випадку бажаючих возити гівно буде на порядки менше чим в першому.

Невже не зрозуміло .... забезпечить їх зброєю та усим необхідним для скоєння злочину  :laugh:

тобто можна розслабити булки та не напружуватись  :laugh:

по гімні, навпаки, черги будуть стояти з бажаючих поїхати на гаваї чи купити нову теслу, бо одна справа возити гімно все життя, щоб тебе не вишвирнули на вулицю і інша повозити гімно кілька тижнів і потім стільки ж чалитись на березі теплого океану

про зброю це взагалі повний сюр, це як, злочинець без безумовного доходу не знайде як дістати собі зброю, чи в пересічного виникне бажання стати злочинцем, бо йому раптом почали платити ні за що?

по булках, а нахєра таке життя, щоб постійно бути на стромі? що це за філософія така? в совку вже садили за тунєядство, тунєядство лишилось, совок зник

приклад безумовного доходу ми вcі бачили на свої очі, просто мало хто про це думав, я про мєнтів і вояк які в совку і потім в україні їшли на пенсію в 40+

людина фактично в розквіті сил, багато таких хто пішов на пeнсії в рознос? не знаю жодного, навпаки, хто влаштувався на нову роботу отримуючи і зарплату і пенсію, хто в бізнес, хто пішов собі садити огірочки і помідорчики, а хто у власне задоволення сидів по гаражах і крутив гайки всім хто не попросить...

по булках, а нахєра таке життя, щоб постійно бути на стромі? що це за філософія така?

Філософія називається - Хрістос тєрпєл і нам вєлєл  :)
Раз я мусив як білка в колесі крутитися щоб просто забезпечити прожиття то і всі повинні... імхо.

По безумовному доходу в плані мотивації - просто.
Він має забезпечувати базові потреби - їжа, одежа, недороге житло, ну там +10% на кишенькові витрати. І все.
Кого влаштовує життя на низу піраміди - хай  так і живе. Хто хоче підійматися на вищі щаблі - понти, саморозвиток і тп - шукає інші джерела доходу.
Хто відмовляється від безумовного доходу отримує якісь додаткові громадянські права.
От і мотивація.

Незрозуміло тільки де на нього кошти взяти в часи коли регулярно збільшують пенсійний вік.

Філософія називається - Хрістос тєрпєл і нам вєлєл  :)
Раз я мусив як білка в колесі крутитися щоб просто забезпечити прожиття то і всі повинні... імхо.

По безумовному доходу в плані мотивації - просто.
Він має забезпечувати базові потреби - їжа, одежа, недороге житло, ну там +10% на кишенькові витрати. І все.
Кого влаштовує життя на низу піраміди - хай  так і живе. Хто хоче підійматися на вищі щаблі - понти, саморозвиток і тп - шукає інші джерела доходу.
Хто відмовляється від безумовного доходу отримує якісь додаткові громадянські права.
От і мотивація.

Незрозуміло тільки де на нього кошти взяти в часи коли регулярно збільшують пенсійний вік.

Ваші хотільки щодо забезпечення базових потреб через універсальний базовий дохід не мають нічого спільного з економічною реальністю.

Ну а обмін прав на базовий дохід, то вопше пісня.  :facepalm1:

по гімні, навпаки, черги будуть стояти з бажаючих поїхати на гаваї чи купити нову теслу, бо одна справа возити гімно все життя, щоб тебе не вишвирнули на вулицю і інша повозити гімно кілька тижнів і потім стільки ж чалитись на березі теплого океану

Як ти думаєш з якого це дива зараз для розгрібачів гівна океан взагалі не доступний, а як тільки введуть безумовний дохід він відразу стане доступним в ТАКИХ шалених об'ємах..... Звідки воно візьметься раптом?

про зброю це взагалі повний сюр, це як, злочинець без безумовного доходу не знайде як дістати собі зброю, чи в пересічного виникне бажання стати злочинцем, бо йому раптом почали платити ні за що?

Без грошей не знайде. А з грішми піде та купе

по булках, а нахєра таке життя, щоб постійно бути на стромі? що це за філософія така? в совку вже садили за тунєядство, тунєядство лишилось, совок зник

Людина має напружуватись. Без цього вона деградує та самознищується

приклад безумовного доходу ми вcі бачили на свої очі, просто мало хто про це думав, я про мєнтів і вояк які в совку і потім в україні їшли на пенсію в 40+

так, ми бачили під час ковіду. Мені не дуже це сподобалось

людина фактично в розквіті сил, багато таких хто пішов на пeнсії в рознос? не знаю жодного, навпаки, хто влаштувався на нову роботу отримуючи і зарплату і пенсію, хто в бізнес, хто пішов собі садити огірочки і помідорчики, а хто у власне задоволення сидів по гаражах і крутив гайки всім хто не попросить...

Поперше багато таки на пенсії припиняє роботу повністю та деградує, подруге коли людина отримує пенсію, вона вже достатньо мудра щоб розуміти наслідки статичного способу життя

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія