Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Соціальний рейтінг зло?

Re: Соціальний рейтінг зло?

Для поняття вперед були різні різні визначення: від царства божого до комунізму.
Ніхто тобі це не скаже наперед, а ось із назад простіше.
Назад - це повернутися до того, що було, до основ, скріп ну і в ідеалі до першого рівня піраміди.

Знову ухиляєшся від питання.

оптимально було б повернутися до часу, коли з "імперіями зла" хоча б не торгували реально, а не лише на словах
тобто, років на 70
Повернення нічого не вирішить.
Може просто потрібно переступити на наступний щабель?
Адже історія йде по спіралі, частково повторюючи пройдене але вже на новому рівні.

Мету вижити мають окремі люди, які кооперуюцця заради обоюдної вигоди.

Покидьки з'являються з гаслами про світле майбутнє, змішують поняння демагогією та вилізають до важелів агресії та примусу. При чому завжди з однакомими результатами.

А нам в школах втирають про 'суспільство хоче/не хоче' щоби ми цього не бачили та не розуміли.

позбутися покидьків ще не вдавалося
напевно, це неможливо у принципі

бо однакове (вважаємо, що якісне) виховання може дати лише тоталітарне суспільство
індивідам якось не до цього

Знову ухиляєшся від питання.
Я не Айзек Азімов і не можу описати тобі того, що ще немає.

Повернення нічого не вирішить.
Може просто потрібно переступити на наступний щабель?
Адже історія йде по спіралі, частково повторюючи пройдене але вже на новому рівні.

звичайно, повернення це умовно
по-факту ж буде "повернення" через загальносвітову кризу типу тотальної війни
тоді стане зрозумілим, що ворогів необхідно тримати у чорному тілі, а не завалювати кешем

позбутися покидьків ще не вдавалося
напевно, це неможливо у принципі

бо однакове (вважаємо, що якісне) виховання може дати лише тоталітарне суспільство
індивідам якось не до цього

Саме тому треба позбутися ситеми, яку покидьки використовують та активно розбудовують.

тоді стане зрозумілим, що ворогів необхідно тримати у чорному тілі, а не завалювати кешем
Як один із можливих варіантів.

Я не Айзек Азімов і не можу описати тобі того, що ще немає.

Ти не Азімов, ти звичайне брехло на зарплаті.

Що, соцрейтингу нема в Китаї?

Саме тому треба позбутися ситеми, яку покидьки використовують та активно розбудовують.

Що Ви пропонуєте навзамін?

хто буде позбуватися?
усі хороші вбють усіх поганих?

Що Ви пропонуєте навзамін?

Культурний анархізм замість культурного марксизму/фашизму.

"Ти ще не знаєш, подумав Румата.
Ти ще тішиш себе думкою, що приречений на поразку тільки ти сам.
Ти ще не знаєш, як безнадійно сама твоя справа.
Ти ще не знаєш, що ворог не так поза твоїми солдатами, як усередині них.
Ти ще, можливо, звалиш Орден, і хвиля селянського бунту закине тебе на Арканарський трон, ти зрівняєш із землею дворянські замки, втопиш баронів у Протоці, і повсталий народ віддасть тобі всі почесті, як великому визволителю, і ти будеш добрий і мудрий єдина добра і мудра людина у твоєму королівстві.
І дорогою ти роздаватимеш землі своїм сподвижникам, а на що сподвижникам землі без кріпаків?
І закрутиться колесо у зворотний бік.
І добре ще буде, якщо ти встигнеш померти своєю смертю і не побачиш появи нових графів та баронів із твоїх вчорашніх вірних бійців.
Так уже бувало, мій славний Арато, і на Землі, і на твоїй планеті." (С) Важко бути богом

Культурний анархізм замість культурного марксизму/фашизму.

Можете тезово описати як це виглядає?

Особливо цікавить як буде підтримуватися культурність.

Бо мені також чимось симпатичні анархічні ідеї, але розумію що це шлях в нікуди.
Більшість людей не готові до свободи, та й, будемо чесними, не потребують її.
Вони нормально себе почувають в ієрархічній піраміді.

Тут колись давно були теми про ахтунгів і танунахів  :)

"Ти ще не знаєш, подумав Румата.
Ти ще тішиш себе думкою, що приречений на поразку тільки ти сам.
Ти ще не знаєш, як безнадійно сама твоя справа.
Ти ще не знаєш, що ворог не так поза твоїми солдатами, як усередині них.
Ти ще, можливо, звалиш Орден, і хвиля селянського бунту закине тебе на Арканарський трон, ти зрівняєш із землею дворянські замки, втопиш баронів у Протоці, і повсталий народ віддасть тобі всі почесті, як великому визволителю, і ти будеш добрий і мудрий єдина добра і мудра людина у твоєму королівстві.
І дорогою ти роздаватимеш землі своїм сподвижникам, а на що сподвижникам землі без кріпаків?
І закрутиться колесо у зворотний бік.
І добре ще буде, якщо ти встигнеш померти своєю смертю і не побачиш появи нових графів та баронів із твоїх вчорашніх вірних бійців.
Так уже бувало, мій славний Арато, і на Землі, і на твоїй планеті." (С) Важко бути богом

Знову маніпулюєш. Підсовуєш сюди марксизм, коли я чітко пишу про анархізм. Чому я не здивований? Ви ботва такі передбачувані.

Можете тезово описати як це виглядає?

Особливо цікавить як буде підтримуватися культурність.

Бо мені також чимось симпатичні анархічні ідеї, але розумію що це шлях в нікуди.

Тут колись давно були теми про ахтунгів і танунахів  :)

Як виглядає не опишу бо свічку не тримаю, але все, що треба розуміти і дотримуватися це принпципу кримінальності будь-якої агресії та примусу.

Ну так говорилося що люди хочуть все і зразу як тварини... Ви читали на що я відповів?

А в якої тварини є піраміда Маслоу?
А можна якось висловлюватись без оціх маслоооуууу?
Людство зазнає -значних репутаційних втрат,
через свою псевдорозумність, при тому не маючи ніяких об*єктивних розумних показників.
Принаймні багато в чому програючи тваринному світу через свою постійну брехню.
Прикладів хоч греблю гати.

ні анархізм ні комунізм ніколи не буде втілений в реальності так само як всякі утопії, забудьте про це, але якщо соціально хворого елемена який сцяє в ліфті чи відкручує лампочки в підʼїзді суспільство відправить на саме дно, то я тільки за такий рейтинг

ні анархізм ні комунізм ніколи не буде втілений в реальності так само як всякі утопії, забудьте про це, але якщо соціально хворого елемена який сцяє в ліфті чи відкручує лампочки в підʼїзді суспільство відправить на саме дно, то я тільки за такий рейтинг
Якщо трамп не стане президентом - є надія.
Інакше ті самі елементи залюбки продовжуючи сцяти в ліфтах,
або авдправлять на дно тебе, або дадуть ганчірку за ними прибирати.

Якщо трамп не стане президентом - є надія.
Інакше ті самі елементи залюбки продовжуючи сцяти в ліфтах,
або авдправлять на дно тебе, або дадуть ганчірку за ними прибирати.

сцикунів пропорційно є набагато менше, тому якщо почнеться анархія, то згинуть вони так само швидко як червонопикі провокатори в часи махна

ні анархізм ні комунізм ніколи не буде втілений в реальності так само як всякі утопії, забудьте про це

Комунізм було втілено багаторазово. Он кубінці ще процвітають.

але якщо соціально хворого елемена який сцяє в ліфті чи відкручує лампочки в підʼїзді суспільство відправить на саме дно, то я тільки за такий рейтинг

Ага, сьодні ти затранжириш соціяльно-небезпечного елемента 'на саме дно', а завтра сам станеш соціяльно-небезпечним в такій системі.

А потім будеш питатися 'а мене то за шо?'

Комунізм було втілено багаторазово. Он кубінці ще процвітають.

Ага, сьодні ти затранжириш соціяльно-небезпечного елемента 'на саме дно', а завтра сам станеш соціяльно-небезпечним в такій системі.

А потім будеш питатися 'а мене то за шо?'

як за шо?
так вирішила система!

Анархія не виключає ієрархій.

Ліва - так, але то не анархія. То таке собі страхування марксистів.

А в якої тварини є піраміда Маслоу?

У будь-якої соціальної тварини є принаймі три щаблі. У несоціальних принаймі два.

Як виглядає не опишу бо свічку не тримаю, але все, що треба розуміти і дотримуватися це принпципу кримінальності будь-якої агресії та примусу.

А хто виявив агресію самі добровільно і без примусу підуть в кримінал відсиджувати термін?

А хто виявив агресію самі добровільно і без примусу підуть в кримінал відсиджувати термін?

Ні звісно. Порушення принципу неагресії автоматично робить з людини кримінала, а отже будь-хто може його/її приборкати. Звісно ж, мусять бути докази злодіянь, щоби не опинитися на місці злодія.

Я в цьому плані песиміст.
В людей або коротка пам*ять або вони просто не в змозі опанувати прості речі,
ну хоч би перші п*ять заповідей.
12 років війни мало кого хоч чомусь навчило.

Анархія не виключає ієрархій.

Ліва - так, але то не анархія. То таке собі страхування марксистів.

Так ієрархія розуміє підпорядкування нижчих вищим. Тобто хочеш не хочеш але мусиш робити що сказав начальник. Де тут місце для анархії?

От припустимо виникла потреба в анархічній ієрархічній структурі скажімо почистити септик. Хто туди піде? Хтось з верхівки чи самого низу? А якщо знизу ніхто не схоче то всі потонуть в гімні? Бо примус-кримінал.

Зауважу що примус це не тільки конвой з наручниками. Економічний примус - також примус. Типу не підеш - оштрафуємо, підеш - дамо премію. 

Я в цьому плані песиміст.
В людей або коротка пам*ять або вони просто не в змозі опанувати прості речі,
ну хоч би перші п*ять заповідей.

Блін, дивлюся фільми, буквально доковідні, і не можу повірити як зараз тупо народу засерають мізки оці всі голівудські уроди. І нічо, нарід споживає, брейнвошицця.

Ні звісно. Порушення принципу неагресії автоматично робить з людини кримінала, а отже будь-хто може його/її приборкати. Звісно ж, мусять бути докази злодіянь, щоби не опинитися на місці злодія.

Тобто все-таки органи примусу (поліція, суди і тд) потрібні? Чи це має бути щось на зразок добровільної народної дружини?

От тут мушу погодитися... на превеликий жаль  :(  Тому думаю це все так просто не закінчиться. 

Так ієрархія розуміє підпорядкування нижчих вищим. Тобто хочеш не хочеш але мусиш робити що сказав начальник. Де тут місце для анархії?

Контрактне право - основа анархії.

От припустимо виникла потреба в анархічній ієрархічній структурі скажімо почистити септик. Хто туди піде? Хтось з верхівки чи самого низу? А якщо знизу ніхто не схоче то всі потонуть в гімні? Бо примус-кримінал.

Ринок визначить кому і за скільки стибати в то гімно.

Зауважу що примус це не тільки конвой з наручниками. Економічний примус - також примус. Типу не підеш - оштрафуємо, підеш - дамо премію.

Приклади будь-ласка, бо економічний примус який я знаю виходить виключно від держави.

Тобто все-таки органи примусу (поліція, суди і тд) потрібні? Чи це має бути щось на зразок добровільної народної дружини?

Ти мішаєш грішне з праведним. Мусара втілюють державний примус, а приватна поліція дотримання контракту або дотримання єдиного неписаного 'закону' - принцип неагресії.

приватна поліція дотримання контракту

Контракту з ким?

Приклади будь-ласка, бо економічний примус який я знаю виходить виключно від держави.

Що, в приватних структурах не буває премій і штрафів?

Контрактне право - основа анархії.

Що Ви розумієте під анархією?

Первісне значення - відсутність влади.

Підписавши контракт людина вже обмежує свою свободу і підпадає під владу і примус. Причому контракт вона підписує зазвичай не від того що їй нудно жити і хочеться щось там підписати, а через те що треба десь брати засоби для прожиття.

Чим принципово відрізняються відносини громадянин-держава від відносин працівник-корпорація?

Чим принципово відрізняються відносини громадянин-держава від відносин працівник-корпорація?

Добровільністю.

Добровільністю.
В плані не подобається ця корпорація - йдемо найматися в іншу?

Так і громадянином ніхто не примушує бути - купа людей є з двома паспортами, можете плисти в нейтральні води і там жити якщо зможете...

Ну є звичайно північна Корея, де виїзд закрили і море колючим дротом відгородили, але таких не більшість  :) 

В плані не подобається ця корпорація - йдемо найматися в іншу?

Так і громадянином ніхто не примушує бути - купа людей є з двома паспортами, можете плисти в нейтральні води і там жити якщо зможете...

Ну є звичайно північна Корея, де виїзд закрили і море колючим дротом відгородили, але таких не більшість  :) 

Тобто замість того щоби визнати що нема в світі вільних країн, ти вдаєшся до старого доброго забалакування?

Ти спитав чим корпорація/анархія відрізняцця від примусу держави - я відповів. А ти - вдався в демагогію.

Знову маніпулюєш. Підсовуєш сюди марксизм, коли я чітко пишу про анархізм. Чому я не здивований? Ви ботва такі передбачувані.
Був зайнятий і тільки зараз прочитав твою відповідь.
Можемо поговорити і про анахрізм.
Я можу уявити його у економічній сфері т.к. є досвід роботи з інформаційними гігантами, які йдуть приблизно цим шляхом відмовляючись від ієрархії і спираючись на самоорганізацію.
Я поки не бачу, як цю схему можна перенести в соціум.
Біля 99% громадян України до цього не готові, а будь-який умовний Чикотило або хуйло зруйнує таку систему, ледве потрапивши всередину неї.
Думаю поки що це можливо організувати лише у структурі, до якої відібрано певний прошарок персоналу, а соціальний рейтинг - можливий інструмент такого відбору.

Я поки не бачу, як цю схему можна перенести в соціум.
Біля 99% громадян України до цього не готові, а будь-який умовний Чикотило або хуйло зруйнує таку систему, ледве потрапивши всередину неї.
Думаю поки що це можливо організувати лише у структурі, до якої відібрано певний прошарок персоналу, а соціальний рейтинг - можливий інструмент такого відбору.

Бач як палишся. Нє митьйом, так катанієм.

Бач як палишся. Нє митьйом, так катанієм.
Дай ідею, як перенести таку структуру в соціум без рейтингу.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія