Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Об'єднана тема противників вакцинації. :) ** (Об'єднана гілка для антинаукової конспірології)

(tu)  тому й антиваксів передохло більше, природний відбір в дії

https://www.cdc.gov/mmwr/volumes/72/wr/mm7206a3.htm - там у таблиці чудово видно як вони мруть частіше у розрізі віку і типу віруса (варіанту)
ну ти ж знаєш що поки 2 тижні після другої дози то невакцинований і більше 6 міс після другої то вже невакцинований

(tu)  тому й антиваксів передохло більше, природний відбір в дії

https://www.cdc.gov/mmwr/volumes/72/wr/mm7206a3.htm - там у таблиці чудово видно як вони мруть частіше у розрізі віку і типу віруса (варіанту)

Серед мої знаймих ті шо не вакціновані  ні один не помер від ковіду.
Ні один  не був хворим  з пневманією ...
І всі вони 98% не вакциновані..

Померло 3- е : інсульт (51 рік) , міокарда(32 роки) вірусна пневманія..  (36 років)..

Ти пропоеуєш мені не віряти своїм очам ? А повяряти якойсь установі яка має зиск з вакцин?

Ну окей ...  там на паркані "хуй намальований" злазь подивись там поляна зуев.

Серед мої знаймих ті шо не вакціновані  ні один не помер від ковіду.
Ні один  не був хворим  з пневманією ...
І всі вони 98% не вакциновані..

Померло 3- е : інсульт (51 рік) , міокарда(32 роки) вірусна пневманія..  (36 років)..

Ти пропоеуєш мені не віряти своїм очам ? А повяряти якойсь установі яка має зиск з вакцин?
один в один таку ж х.й.ю несуть прихильники гомєопатії, сечелікування, чистильщики шлаків, остєопатчики, та усякі інші опєздолочі

один в один таку ж х.й.ю несуть прихильники гомєопатії, сечелікування, чистильщики шлаків, остєопатчики, та усякі інші опєздолочі

Ну то іх проблеми...
Хай пьють мочу , жрут кал , ставлять клізми..  подабається ну ок...

Давай з тебе..
Ти ж така само опєздолочь - тільки замість калу і сечи в тебе вакцини... також твої проблеми..

Ти займаєшься пропагандою вакцин ~ вони кала і сечі.. 

Просто вести здорове життя мабуть тобі шось заважає..   
Зи: ти від мавпачой віспи вакцинувався?  А от єболи?

:-)o

Зии: Хоча відмінність є - ти за обмеження прав невакцинованих. На законодавчому рівні з покаранням .. а ім якось похер.. ну не жереш ти кал, запиваючи сечею..

Останнє редагування: 22 січня 2024 10:57:33 від Аeternitas

Я вже дакно цю тему для себе закрив, але я бачу на фупі вона ще жива.
Скажу за свій круг. На роботі  двое вже по третьему разу з ковідом. Воні всі вакціновані. і не раз.
В Україні кумовья, другий раз. Теж вакціновані двічі.
Так шо , думайте сами , решайте сами.

. На роботі  двое вже по третьему разу з ковідом. Воні всі вакціновані. і не раз.

природній імунітет працює.  (tu)

а вакцини заважають  (td)

так то в короткостроковій виборці.

Є дані по довготривалій?

Всі помруть. Абсолютно всі.

а як же безпечні і ефективні?

2 + 3 бустери вколов чи не віриш в сцяєнс як якийсь антивакс

ну ти ж знаєш що поки 2 тижні після другої дози то невакцинований і більше 6 міс після другої то вже невакцинований

Виходить що визнчення вакцинованого це коли у вколотого є у наявності міокардит від 'вакцини'.

А як тіко є можливість той міокардит пережити, то одразу стаєш невакцинованим і треба срочно нову дозу міокардитної 'вакцини'.

Геноцид, так геноцид.

A record 2 million new cancer cases are projected to occur in the U.S. in 2024, with incidences of six out of the top 10 cancers expected to rise, according to new projections from the American Cancer Society (ACS).

ACS released its “Cancer statistics, 2024” report last week in which it projected 2,001,140 new cancer cases would occur in the U.S. in 2024 along with 611,720 cancer deaths. While cancer mortality continued to trend downward in 2021 — the most recent year from which data can be sourced — ACS said that progress was threatened by gains in some of the top 10 cancers.

:read:

https://twitter.com/view/status/1749889375549178186:read:

(tu)

1. Пфайзери/модерни тупо брехали (знову) про те, що нема ДНК в 'вакцинах'
2. Пфайзери/модерни тупо навмисно приховували що 'вакцини' мають СВ40
3. Рагулятори визнали обидва факти і що це протирічить власним рагуляціям і що ви гадаєте вони роблять? Правильно, переписують власні рагуляції щоби задовольнити фарму (Геноцид, так геноцид)
4. ДНК таки вбудовується в геном і може визивати раки. Дані показують що раки таки підвищуються.

природній імунітет працює.  (tu)

а вакцини заважають  (td)

Все зависит от иммунитета.

Я ни разу не вакцинировался, не носил маску, не мыл руки после каждого выхода на улицу и ни разу не болел даже легко...

Вакцины от гриппа не может быть в принципе... он постоянно мутирует... только иммунитет.

Все зависит от иммунитета.

Я ни разу не вакцинировался, не носил маску, не мыл руки после каждого выхода на улицу и ни разу не болел даже легко...

Вакцины от гриппа не может быть в принципе... он постоянно мутирует... только иммунитет.

так треба було вакцинуватися щоб відчути різницю... :)

Я вже дакно цю тему для себе закрив, але я бачу на фупі вона ще жива.
Скажу за свій круг. На роботі  двое вже по третьему разу з ковідом. Воні всі вакціновані. і не раз.
В Україні кумовья, другий раз. Теж вакціновані двічі.
Так шо , думайте сами , решайте сами.

ну це як наркозалежність...

Скажу декілька слів в цій темі.

Декілька знайомих дуже важко перехворіли цим ковідом. А двоє знайомих -- померло.

Я вважаю,  що це є ідіотизмом заперечувати необхідність щеплення.

(tu)

1. Пфайзери/модерни тупо брехали (знову) про те, що нема ДНК в 'вакцинах'
2. Пфайзери/модерни тупо навмисно приховували що 'вакцини' мають СВ40
3. Рагулятори визнали обидва факти і що це протирічить власним рагуляціям і що ви гадаєте вони роблять? Правильно, переписують власні рагуляції щоби задовольнити фарму (Геноцид, так геноцид)
4. ДНК таки вбудовується в геном і може визивати раки. Дані показують що раки таки підвищуються.

Цю ху йню вже давно спростували.
А вакцини рак не визивають, а навпаки - вони дають менш навантаження на імунну систему ніж ковід без попередньої вакцинації і тому імунна система легше бореться з раком. Це загальні відомі факти, дятли

І любий онколог скаже хворому раком вакцинуватися, тому що ризик померти від ковіду без попередньої вакцинації у рази більше

Цю ху йню вже давно спростували.
А вакцини рак не визивають, а навпаки - вони дають менш навантаження на імунну систему ніж ковід без попередньої вакцинації і тому імунна система легше бореться з раком. Це загальні відомі факти, дятли

І любий онколог скаже хворому раком вакцинуватися, тому що ризик померти від ковіду без попередньої вакцинації у рази більше

а тих хто не хворий на рак треба зробити таким?

Експерт з геноміки Кевін МакКернан свідчить перед законодавчим органом штату Массачусетс про забруднення ДНК, виявлене в мРНК вакцин проти COVID «Послідовність, яка міститься в цих дозах, у мільярдах копій на дозу, взаємодіє з геном P53. Це ген-супресор пухлини, тому все, що взаємодіє, оскільки забруднення в гені — це червоний прапор. Натисніть на гальма, зупиніться. У вас є мільярди копій чогось, що взаємодіє з нашою системою придушення пухлин. Це ризик раку. Це в патентах Moderna. Ми знаємо, що зараз у вакцинах Pfizer. Це має бути червона зупинка».

а тих хто не хворий на рак треба зробити таким?

«Хворий на рак» це термін фіксації якоїсь великої кількості ракових клітин, які вже накопичуються безконтрольно. У здоровій людині завжди у кожну секунду є ракові клітини, але імунна система їх знаходить і вбиває, це легко зробити коли їх небагато і коли нема навантаження на імунну систему іншими агентами. Так само як бувші гепатитчики завжди мають гепатит і при іммуносупресії часто відбувається реактивація гепатиту, і коли лікують таких від раку, їм колять антивірусні від гепатиту. Вакцинація як раз приводить до того, що коли пацієнт захворіє ковідом, він буде більш озброєний щоб продовжувати вбивати нові ракові клітини. А при ковіді без попередньої вакцинації рак розвивається швидше, тому «здоровий» може раптово стати «хворим на рак». Статистичний ріст кількості захворювань в світі як раз може свідчити як доказ впливу ковіду на розвиток раку. Але для цього треба аналізувати по групам хто хворів і вакцинувався, хто не вакцинувався і не хворів, хто тільки вакцинувався і хто тільки хворів. А загальний ріст це сферичний кінь у вакуумі

Ти думаєш чому у хворих на рак часто розвивається вторинний рак іншого типу, нетпов’язаний з метастазами? Як раз тому що імунна система розбита

Сполучене Королівство зіткнулося зі спалахом кору, а випадки захворювання також з’явилися в кількох штатах США за останні тижні, що змусило органи охорони здоров’я по обидва боки ставка видавати термінові попередження.

Вірус, який було оголошено знищеним у США у 2000 році, є тривожним сигналом про важливість вакцинації для особистого та громадського здоров’я.
Сполучене Королівство лише нещодавно досягло статусу елімінації кору в 2021 році після того, як втратило цю відзнаку в 2018 році.

На відміну від вакцин проти COVID-19, які допомагають запобігти серйозним захворюванням, але не запобігають інфекції, вакцина проти кору майже на 100 відсотків ефективна для запобігання інфекції.
І майже всі, хто недавно був інфікований у Великобританії та США, не щеплені проти кору.

A record 2 million new cancer cases are projected to occur in the U.S. in 2024, with incidences of six out of the top 10 cancers expected to rise, according to new projections from the American Cancer Society (ACS).

ACS released its “Cancer statistics, 2024” report last week in which it projected 2,001,140 new cancer cases would occur in the U.S. in 2024 along with 611,720 cancer deaths. While cancer mortality continued to trend downward in 2021 — the most recent year from which data can be sourced — ACS said that progress was threatened by gains in some of the top 10 cancers.

ще на початку цього глобального антилюдяного експерименту тут на форумі вже писалося про це, скільки незаангажованих науковців і лікарів про це попереджали.
здається, це була ще раніша гілка, відкрита мікробою і називалася "температура". ось там намагалися пояснити, але дарма, як то кажуть.

Маю надію що ти вколов 2 рази вакцину і 3 бустери бо інакше ти просто антивакс і не віриш в сцяєнс і Пфайзер

є певний тип людей, яким можна безкінечно сцяти в очі, а вони будуть твердити, що це божа роса

Можна подумати що брехня та спотворення реальності це щось погане

ще на початку цього глобального антилюдяного експерименту тут на форумі вже писалося про це, скільки незаангажованих науковців і лікарів про це попереджали.
здається, це була ще раніша гілка, відкрита мікробою і називалася "температура". ось там намагалися пояснити, але дарма, як то кажуть.

З дебілами тоді поводились рішуче
Під час пандемії іспанки «Носи маску або вирушай у в'язницю». США, 1920-ті роки.

З дебілами тоді поводились рішуче
Під час пандемії іспанки «Носи маску або вирушай у в'язницю». США, 1920-ті роки.
Ти вколов собі 2  плюс 3 бустери,бо якщо ні ти задрот антиваксер і проти сцяєнс

Ідіотів антиваксерів все ще корчить як скажених.  :facepalm1:

Ідіотів антиваксерів все ще корчить як скажених.  :facepalm1:
Тепес  схоже відпочиває, спитаю я.

Тепес  схоже відпочиває, спитаю я.

:lol:

Поздоровляю, ти офіційно визнав себе ідіотом-конспірологом.  :good:

Ти думаєш чому у хворих на рак часто розвивається вторинний рак іншого типу, нетпов’язаний з метастазами? Як раз тому що імунна система розбита

я думаю, вам байдуже на хворих. Вам аби більше платили за уколізацію населення. Інше ждя вас не цікаве.

Ідіотів .. все ще корчить як скажених. 

Не корчись, не будь ідіотом.

Чому тебе корчить від того, що хтось не хоче колотись?

я думаю, вам байдуже на хворих. Вам аби більше платили за уколізацію населення. Інше ждя вас не цікаве.

Чому ти так вирішив що байдуже? В мене дуже багато комунікацій з хворими і найкращими в світі лікарями, тому я і в темі. А ти? Ти черпаєш інфу тільки з конспірологічних твітів?

Скажу декілька слів в цій темі.

Декілька знайомих дуже важко перехворіли цим ковідом. А двоє знайомих -- померло.

Я вважаю,  що це є ідіотизмом заперечувати необхідність щеплення.

тут важливо вияснити - за яких обставин вони померли? дуже важливо - де? вдома, чи таки з больнічки не повернулися живими?

Чому ти так вирішив що байдуже? В мене дуже багато комунікацій з хворими і найкращими в світі лікарями, тому я і в темі.

Шукаєте разом шляхи, як більше людей зробити хворими?

А я шукаю шляхи, як звільнитись від вас.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей

Повна версія