Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Так что-таки нападёт? Названа по-сути дата нападения Рашки в Украину.

Вольфганг таллий добавляет в свои целебные мази. Или мышьяк.
==============================
Ні...талій вже знають... це вчорашній день... Є більш прогресивні сполуки 2|Fe(NO)(CN)5 наприклад.... У нас наукова лабораторія,а не ХЗ що... а ви що думали? Що в відрі? Палкою? Все повинно бути естетично. B-)  Мишьяк це взагалі средньовічча. :D  А взагалі ви про що? B-)
   
Що до нападу. Побачимо у вівторок-середу результати перемовин Байдена та Х...йла по скайпам... Хоча я не особливо вірю,що Байден передавить.
   
Що до нападу. Побачимо у вівторок-середу результати перемовин Байдена та Х...йла по скайпам... Хоча я не особливо вірю,що Байден передавить.

А чого він повинен давити? Українське населення вже надавило - хоче дружити.
   
А чого він повинен давити? Українське населення вже надавило - хоче дружити.
======================================
 Побачимо.
   
======================================
 Побачимо.

Вже бачимо!
   
+400
там один вже писав про 400 тис. з убд, які пройшли ато-оос
тільки забув згадати скільки серед них прокурорських, митників, податківців, які ще ті вояки, що з'їздили на тиждень, щоб отримати ксиву
   
Вже бачимо!
================================
Та ви,німці,вже давно перед кацапами ноги розвинули. Мовчало б краще.
   
================================
Та ви,німці,вже давно перед кацапами ноги розвинули. Мовчало б краще.

фууу...   Голландія сере на тебе, доходить?
   
фууу...   Голландія сере на тебе, доходить?
==================================
 Зібрався ось-ось летіти. Якщо не введуть додаткові обмеження по Ковіду. Взагалі то для себе хатинку там підшукую. Голандія в 100 разів краще за твій концтабір. :fuck:
   
==================================
 Зібрався ось-ось летіти. Якщо не введуть додаткові обмеження по Ковіду. Взагалі то для себе хатинку там підшукую. Голандія в 100 разів краще за твій концтабір. :fuck:

Голандія - це та ж сама Німеччина.

Але, звідки тобі, селюку неосвіченому, про це знати.

Приізжай, поживеш з десяток років, може шось зрозмієш.
   
Голандія - це та ж сама Німеччина.
га?   ;o
   
га?   ;o
ну для кацапів і Україна це Росія
   
Голандія - це та ж сама Німеччина.

Але, звідки тобі, селюку неосвіченому, про це знати.

Приізжай, поживеш з десяток років, може шось зрозмієш.
=======================================
  Я в Голандії був тричі щороку, зараз трохи меньше-бо Ковід, а в Німеччині був разів 10. Звісно, що якщо прожити у тебе в Дахау 10 років,то може навіть і звикнеш та до ортунга теж,але живи сам. Мені не подобається.  Мені там не види не подобаються.а люди. Німці-лайно. Для цього не тре жити довго,щоб зрозуміти. Вони повністтю інші. Вони настільки ксенофоби,що ненавидять навіть з інших земель співвідчизників. Що? Не так? Тільки арабам раді та кацапам. :D
   
Взагалі то для себе хатинку там підшукую.


я ж казав  :laugh:  :facepalm1:
   
я ж казав  :laugh:  :facepalm1:
а ти б хотів погнати його на передову з пляшкою шмурдяка наперевіс? :gigi:
   
Взагалі то для себе хатинку там підшукую.

Я не пойняв ! А хто очолить диверсійну групу "Вольфганг" ? !!! :X
   
Ось який "хитрий" план у нашого міністра
Резніков хоче розмістити інструкторів з Канади, США та Британії біля лінії фронту
"Було б добре, якби канадські інструктори... були розміщені у Харкові, Маріуполі, Краматорську, Одесі та на острові Зміїному".
https://www.pravda.com.ua/news/2021/12/5/7316341/
   
Ось який "хитрий" план у нашого міністра
Резніков хоче розмістити інструкторів з Канади, США та Британії біля лінії фронту
"Було б добре, якби канадські інструктори... були розміщені у Харкові, Маріуполі, Краматорську, Одесі та на острові Зміїному".
https://www.pravda.com.ua/news/2021/12/5/7316341/

це досить по-жидівські
   
1 .суд при ООН
2. суд в гаазі
3. ще десь три штуки не памятаю

+ ad hok арбітражі

Поки ті всі суди зберуться і щось вродять питання давно вирішиться щодо того нападе не нападе. Такі суди роками йдуть.Так що сильно на них надіятись не варто
   
це досить по-жидівські

Якщо це весь план то я б по іншому сказав,жалюгідно.Ніхто так робити не буде.
   
Якщо це весь план то я б по іншому сказав,жалюгідно.Ніхто так робити не буде.

А як воно може бути по іншому у жалюгідного інфантила ?

Корчинський вірно сказав, не так лякає агресія хуйло, як неадекватність зеленського

бо коли розвідка США доповідає тобі про можливий напад, а ти продовжуєш велике будівництво, це означає одне - ти дебіл

та й взагалі мудре відео, все чітко пояснив що і як робити



   
а ти б хотів погнати його на передову з пляшкою шмурдяка наперевіс? :gigi:

Та ні) Всі ілюзії зникли після того, як пан госпітальєр в 2014 поїхав перевіряти продуктове забезпечення госпіталю і повернувся з криками танки в Запорізжі...
на цьому супротив скінчився, бо більше в той час дописів на фупі не було. мабуть був в глибоких роздумах - до кого примкнути..
в решті решт підшукує хатинку  :lol:  :facepalm1:
   
Я не пойняв ! А хто очолить диверсійну групу "Вольфганг" ? !!! :X

та вже нiхто  :laugh:

до зустрiчi в Тель-Авiвi
   
Лукашенко встал на сторону хуйло и пообещал Украине “очень большие развязки” после Нового года

Белорусский диктатор Александр Лукашенко в очередной раз стал на сторону Москвы и заявил о том, что Запад "повесил ярлык" на Россию из-за ее планов нападения в Украину.

"Надо же повод для того, чтобы молотить Россию. Вот они повесили этот ярлык. Хотя никто в России не собирается нападать в Украину. Россия прекрасно видит, что творится в Украине. И то, что там творится и что планируют натовцы и американцы там, неприемлемо не только для России, но и для нас, потому что тут мы рядом", - цитирует Лукашенко диктаторская пресс-служба. "Поэтому какие-то развязки - я думаю, очень большие - будут и после Нового года".

https://zn.ua/WORLD/lukashenko-vstal-na-storonu-putina-i-poobeshchal-ukraine-ochen-bolshie-razvjazki-posle-novoho-hoda.html
   
Лукашенко встал на сторону хуйло и пообещал Украине “очень большие развязки” после Нового года

Белорусский диктатор Александр Лукашенко в очередной раз стал на сторону Москвы и заявил о том, что Запад "повесил ярлык" на Россию из-за ее планов нападения в Украину.

"Надо же повод для того, чтобы молотить Россию. Вот они повесили этот ярлык. Хотя никто в России не собирается нападать в Украину. Россия прекрасно видит, что творится в Украине. И то, что там творится и что планируют натовцы и американцы там, неприемлемо не только для России, но и для нас, потому что тут мы рядом", - цитирует Лукашенко диктаторская пресс-служба. "Поэтому какие-то развязки - я думаю, очень большие - будут и после Нового года".

https://zn.ua/WORLD/lukashenko-vstal-na-storonu-putina-i-poobeshchal-ukraine-ochen-bolshie-razvjazki-posle-novoho-hoda.html

 :lol: усатого кацапы  взяли в заложники и он как бы подмигивает, что кацапы ни на кого конечно "нападать не собираются",  но после нового года нападут погнав впереди себя белорусское мясо..очень мило
   
что кацапы ни на кого конечно "нападать не собираются",  но после нового года нападут

типа, будут вынуждены
   
Країни ЄС і НАТО підтримали оцінку адміністрації Джозефа Байдена щодо того, що Росія може вторгнутися в Україну, після безпрецедентного обміну між США та союзниками розвідувальними даними про військові приготування Москви.

Джерело: "Financial Times"

Деталі: Тижні постійних дипломатичних контактів США з європейськими урядами, підкріплених обміном розвідувальними даними, допомогли переконати деякі раніше скептично налаштовані столиці, включаючи Берлін, що Кремль може незабаром наказати ввести свої війська в Україну.


Тобто загроза таки реальна скоріш за все.
   
"Ще багато чого зміниться за цей місяць. Ви ще багато побачите. Ми побачимо ось цю розв'язку від Чорного до Балтійського моря, до чого прийдемо... Якісь розв'язки - я думаю, дуже великі - будуть і після Нового року", - диктатор лукашенко
   
"Ще багато чого зміниться за цей місяць. Ви ще багато побачите. Ми побачимо ось цю розв'язку від Чорного до Балтійського моря, до чого прийдемо... Якісь розв'язки - я думаю, дуже великі - будуть і після Нового року", - диктатор лукашенко

Бульбофюрер безумовно щось знає. І на відміну від гебіста любить повихвалятися. Те що план вторгнення є нема найменших сумнівів. Але план то ще не вторгнення. Багато чинників.
   
та так, але здається що зараз все висить на волоску
   
Родственник в газпроме работает.. Общаемся по скайпу. Говорит, - какая война?. Транзит газа перекрываем зимой, по какой либо причине. И не кого побеждать не нужно. Сами в плен сдадутся. (мой пост не является запугиванием, либо агитацией).
   
по суті, доля війни вирішиться післязавтра

Союзники США у Європейському союзі й НАТО підтримали висновки американської розвідки про те, що Росія може вторгнутися на територію України, пише Financial Times із посиланням на джерела.

Співрозмовники видання розповіли, що американська сторона на початку листопада перед самітом НАТО надала широкий обсяг розвідданих. До цього деякі країни ЄС сумнівалися у переконливості доказів Вашингтона щодо можливого введення російських військ в Україну.

Financial Times пише, що змінити думку союзників змогли надані відомості про концентрацію російських військ поблизу українського кордону.

Представник Білого дому заявив, що Москва може планувати вторгнення в Україну вже на початку 2022 року, а половина військових частин, які планують залучити до наступу, прибули до кордону з Україною протягом останнього місяця.

Президент США Джо Байден 7 грудня у розмові по відеозв’язку з президентом Росії Володимиром хуйло має намір застерегти Кремль від нападу на Україну.
   
Родственник в газпроме работает.. Общаемся по скайпу. Говорит, - какая война?. Транзит газа перекрываем зимой, по какой либо причине. И не кого побеждать не нужно. Сами в плен сдадутся. (мой пост не является запугиванием, либо агитацией).
ну єслі роцтвєнік з гаспрому по скайпу сказал что войни нє будєт, то расходімся :beach:
   
оптика насторожує: на форумі вже якісь невідомі два ніка відкривають постійно теми, всі решта гілки відсувають таким чином на другу сторінку. Таке було під час останнього Майдану.
   
треба покрічать на сову :beach:
   
ну єслі роцтвєнік з гаспрому по скайпу сказал что войни нє будєт, то расходімся :beach:

ти не поспішай,
людина тільки з бану вийшла
у неї накопичилось
зараз буде
про Майдан
про гражданскую вайну
про маладиє рєспублікі
про пєнсію
   
про маладиє рєспублікі завжди цікаво :beach:
   
Що до нападу. Побачимо у вівторок-середу результати перемовин Байдена та Х...йла по скайпам... Хоча я не особливо вірю,що Байден передавить.

А шо побачити. у хуйла куди не глянь піздося і ьізмєна встойот сколєн. загналася оброссьія.
   
Цитувати
Канада не планує спрямовувати додаткові війська в Україну на тлі інформації про можливе вторгнення Росії. Глава канадських збройних сил Вейн Ейрі побоюється, що розширення присутності НАТО в Україні може спровокувати, а не стримати президента Росії Володимира хуйло.

Джерело: начальник Штабу оборони Канади Вейн Ейрі в інтерв’ю The Globe&Mail
   

Значить план нашого міністра все. А задумка яка була класна)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія