Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Проехался я недавно на Tesla :crazy_pil:

Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Это... ты в субботу на Чайке будешь ? Пересечемся?

Да, буду)
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

А Вам 300 км здається мало?
600 км по трасі  у бензиновому двигуні дає хіба що якийсь Форд Фієста, та й то напевно на соплях. Ну літровий Up! на 100 км/год дасть до 1000 км.
Вже якийсь паркетник з 2.0 двигуном, якщо дотягне до 450 км автономії - то вже добре.
в жінки мерседес 350 cls,  на баку спокійно робить 1100 км
3 літри дізель ,265 коней , середнє 6,5-7,5 літрів /100 км
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Вот именно! Не ходовые характеристики, не разгонная динамика, не кайф от технологий будущего, а именно понты! Чтобы зебуинчик барс слюну пускал при виде успешных порохоботов, и ядом на форуме брызжал)))
И это работает)))

Слюной здесь как раз ты брызнул, я констатировал очевидный факт.
Как сказала одна допысувачка в соседней ветке - Мнение сотни земляных червяков меня мало волнует.
Вы, типа успешные, от рака дохнете так же как и все остальные.
А я себе прикупил электробайк и катаюсь летом с ветерком, а не стою в пробняках. B-)
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

А я себе прикупил электробайк и катаюсь летом с ветерком, а не стою в пробняках.
Наличие Теслы не означает отсутвие электробайка
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Наличие Теслы не означает отсутвие электробайка

В твоих условиях она еще как-то оправдана.
В Украине нет. Аргументов выше привели предостаточно.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Слюной здесь как раз ты брызнул, я констатировал очевидный факт.
Как сказала одна допысувачка в соседней ветке - Мнение сотни земляных червяков меня мало волнует.
Вы, типа успешные, от рака дохнете так же как и все остальные.
А я себе прикупил электробайк и катаюсь летом с ветерком, а не стою в пробняках. B-)

Вот именно, мнение зебуина это постольку-поскольку.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Вот именно, мнение зебуина это постольку-поскольку.

Серьезные люди с деньгами ведут себя немного не так как ты.
Ты просто быкуешь, что характеризует тебя мягко говоря некрасиво.
Причем здесь в технической ветке полипристрастия?
Тебе высраться больше негде, порохобот-присоска.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Серьезные люди с деньгами ведут себя немного не так как ты.
Ты просто быкуешь, что характеризует тебя мягко говоря некрасиво.
Причем здесь в технической ветке полипристрастия?
Тебе высраться больше негде, порохобот-присоска.

Мне, мягко говоря, наплевать на твое мнение по любому вопросу. Да и откуда тебе знать, как ведут себя "серьёзные люди"... так что, зебуинчик, можешь и дальше рассказывать о том, почему зачем люди покупают теслы, ездят на отдых не в Железный Порт, и не покупают хуавеи.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

   

Світові автовиробники за підсумками 2018 року продали близько 1,6 млн. електромобілів.

Такий прогноз оприлюднили дослідники ResearchAndMarkets. com в дослідженні ринку «зелених» авто за підсумками перших 6 місяців минулого року.



Це майже на 300 тис. більше, ніж в 2017-му, і в 11 разів перевищує показники 2013 року.

У дослідженні йдеться, що до половини всіх продажів припадає на Китай, де в першому півріччі реалізовано понад 421 тис. електромобілів. Тільки за червень 2018-го в країні реалізовано 89 тис. авто на електротязі – стільки ж, скільки було реалізовано сукупно 6-ма країнами-конкурентами з ТОП-7. Причому половина з куплених китайцями електромобілів випущені місцевими виробниками.

Серед «зелених» авто за підсумками першого півріччя 2018-го найбільше продається український улюбленець Nissan Leaf. За прогнозами, сукупні продажі моделі по всьому світу досягнуть за підсумками року 89 тис. одиниць.

А ось частка Tesla в глобальних продажах поки зберігається на рівні 17% – приблизно стільки ж компанія займала на ринку 5-ма роками раніше. Втім, незабаром ситуація може змінитися.

Дослідники відзначають, що цього року на ринок вийдуть 18 нових моделей електромобілів різних автовиробників.
За матеріалами УБР
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Прогнозы о будущем из прошлого - это странный подход.
Можно ведь просто взять реальную статистику:

В 2018 году было продано электромобилей и подзаряжаемых гибридов на 791130 единиц больше, чем в 2017 году, рост продаж составил 64%.




   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

А Вам 300 км здається мало?
600 км по трасі  у бензиновому двигуні дає хіба що якийсь Форд Фієста, та й то напевно на соплях. Ну літровий Up! на 100 км/год дасть до 1000 км.
Вже якийсь паркетник з 2.0 двигуном, якщо дотягне до 450 км автономії - то вже добре.
У мене "Пежо-307". Двигун 1.6 бензин, коробка - 4-х ступінчатий автомат, ємність баку - 60 літрів. Запас ходу - 800 км (це якщо не економити). Що я роблю не так ?  :D
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Так зупинка 5 хв і ти знову вільний
Це із-за розвиненої інфраструктури
Пригадайте, скільки продовжувалась та "зупинка" у умовах дефіциту СРСР, наприклад.
Якщо розвинуть краще інфраструктуру електрозаправних, буде майже невідчутно різницю.
У Аргентині багато авто їздить на стиснутому газі. Автономія взагалі куца - 140-200 км. Тим не менше, є інфраструктура, при якій можна доїхати на газу практично у кожний куток Аргентини. І вартість - макс. 50% від вартості подорожі на бензині.
Тобто - при розвитку інфраструктури дещо обмежена автономія елестромобілів перестає бути проблемою. І це (розвиток) стається швидше, ніж хтось може собі уявити.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Це із-за розвиненої інфраструктури
Пригадайте, скільки продовжувалась та "зупинка" у умовах дефіциту СРСР, наприклад.
Якщо розвинуть краще інфраструктуру електрозаправних, буде майже невідчутно різницю.
У Аргентині багато авто їздить на стиснутому газі. Автономія взагалі куца - 140-200 км. Тим не менше, є інфраструктура, при якій можна доїхати на газу практично у кожний куток Аргентини. І вартість - макс. 50% від вартості подорожі на бензині.
Тобто - при розвитку інфраструктури дещо обмежена автономія елестромобілів перестає бути проблемою. І це (розвиток) стається швидше, ніж хтось може собі уявити.

в "умовах дефіциту СРСР" і вибору не було крім Жигулєй :)

зараз вибір є, нехай будується інфраструктура електрозаправок, зростає ємність батарей, швидкість заряджяння - і будуть зростать продажі ;)
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Мав щастя проїхатись  в реношці електричній.
Грьобана приміська електричка! Тіки колеса по рейках не стукають! :facepalm:
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Мав щастя проїхатись  в реношці електричній.
Грьобана приміська електричка! Тіки колеса по рейках не стукають! :facepalm:

І як воно? Хочу жінці машину обновити, а тут якраз в салоні пропонують нову зою за 600 тис грн.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

І як воно? Хочу жінці машину обновити, а тут якраз в салоні пропонують нову зою за 600 тис грн.
то була фігня типу кенгурика.  щодо відчуттів - кажжу ж, електричка :lol: двз-шна верія набагато приємніша. 
я в тих електричках стіки наїздився, шо тепер у мене відраза до всякого електроприводу. ну... хіба на модел ес прокатають
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

меня вертикальный планшет раздражает, хочется его повернуть , ну шо за дизайн ?
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

У мене "Пежо-307". Двигун 1.6 бензин, коробка - 4-х ступінчатий автомат, ємність баку - 60 літрів. Запас ходу - 800 км (це якщо не економити). Що я роблю не так ?  :D
Бак 60 літрів. Стардартний бак - 45 л.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:
PAL

У мене "Пежо-307". Двигун 1.6 бензин, коробка - 4-х ступінчатий автомат, ємність баку - 60 літрів. Запас ходу - 800 км (це якщо не економити). Що я роблю не так ?  :D

сома трошки зменьши :laugh:
нема там 7.5 літрів на автоматі
9 - погоджуся.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:
PAL

Бак 60 літрів. Стардартний бак - 45 л.

в останній модифікації ряду бак був 60, легко перевірити
а ось про розход збрехав пан
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:
PAL

І як воно? Хочу жінці машину обновити, а тут якраз в салоні пропонують нову зою за 600 тис грн.

моє особисте враження - воно стіки не коштує
забагато хочуть за пусту автівку з маленьким реальним пробігом на одній зарядці
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

моє особисте враження - воно стіки не коштує
забагато хочуть за пусту автівку з маленьким реальним пробігом на одній зарядці

А Тесла за 2500000 коштує ?
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

безрадиаторная морда теслы делает её похожей на запорожец
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

безрадиаторная морда теслы делает её похожей на запорожец
і чим дизайн запора поганий?
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

і чим дизайн запора поганий?


от автомобиля позиционирущего себя как футуристический, законно ожидать прорывного дизайна, а тесла скучна
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

от автомобиля позиционирущего себя как футуристический, законно ожидать прорывного дизайна, а тесла скучна
еска? та ну... от  тесла 3 - так, попса
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

еска? та ну... от  тесла 3 - так, попса


мне нравится Люсид, а вот Тесла не моё
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

сома трошки зменьши :laugh:
нема там 7.5 літрів на автоматі
9 - погоджуся.
За этот экземпляр не знаю, но на цивике 4D автомат бака (44л) практически хватает Киев-Львов в режиме +20 км/ч
А в прошлом веке ездил на 405м пежо в крым правда на палке, так бака (70л) хватило до Симферополя.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Бак 60 літрів. Стардартний бак - 45 л.
На Пежо-307 стандартний бак 60 літрів. Можете погуглити, якщо цікаво.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

в останній модифікації ряду бак був 60, легко перевірити
а ось про розход збрехав пан
Що вам не  так ?
Ось його мануал http://peugeot-citroen.net/images/upload/307.pdf
Читаємо:
1.6 16V автоматична коробка передач - Заміський цикл - 6.2 літри на 100 км.
                                                                - змішаний цикл - 7.9 літри на 100 км.
В мене "на коло" виходить десь близько 7.5 (60/8=7.5). Найекономічніша швидкість руху для цього авто - 100 - 110 км/год.
Це вже неодноразово перевірено практикою в поїздках.
Так що не потрібно мені доводити, що чорне це біле, а біле - це чорне.


Останнє редагування: 17 червня 2019 15:29:56 від Влад
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Минулого року покатали знайомі... Космоліт. Це зовсім ІНШЕ ніж все, що до цього водив
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

моє особисте враження - воно стіки не коштує
забагато хочуть за пусту автівку з маленьким реальним пробігом на одній зарядці

250км зараз ніби. І зарядка щось типу за годину.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

На Пежо-307 стандартний бак 60 літрів. Можете погуглити, якщо цікаво.
Я вітаю той факт, що у Пежо запхали 60 літровий бак. Але моделі та марки автомобілів бензинових далеко не обмежуються Пежо 307 і у більшості авто, навіть паркетниках, баки на 45 літрів.
Таким чином якийсь Дастер з 2 літровим двигуном якщо на трасі зробить 450 км - гут.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Я вітаю той факт, що у Пежо запхали 60 літровий бак. Але моделі та марки автомобілів бензинових далеко не обмежуються Пежо 307 і у більшості авто, навіть паркетниках, баки на 45 літрів.
Таким чином якийсь Дастер з 2 літровим двигуном якщо на трасі зробить 450 км - гут.
ок, заправити ще так раз- 5хв. скіки часу тре заряджати теслу?
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

ок, заправити ще так раз- 5хв. скіки часу тре заряджати теслу?
Я вже написав з цього приводу вище. 5 хв - це якщо заправка ідеально безлюдна.
Я до того, що 300 км автономії - це не так мало. І з розвитком інфраструктури цей час зарядки перестане бути критичним фактором. Тим більше, що мало хто витрачає менше 15-20 хв на заправці при подорожах на довгі дистанції
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Я вітаю той факт, що у Пежо запхали 60 літровий бак. Але моделі та марки автомобілів бензинових далеко не обмежуються Пежо 307 і у більшості авто, навіть паркетниках, баки на 45 літрів.
Таким чином якийсь Дастер з 2 літровим двигуном якщо на трасі зробить 450 км - гут.
Добре. Тоді візьмемо автомобіль із дизельним двигуном і баком на 45 літрів. В мене не має під рукою точних данних по витраті пального на більш сучасних двигунах, тому я візьму той самий Пежо-307 тільки із дволітровим дизелем.
Витрата пального : заміський цикл - 4.3 літри на 100 км
                                 змішаний цикл - 5.2 літри на 100 км.
Таким чином 45 літрового баку вистачить на 1000 км в заміському циклі і на 860 км в змішаному циклі.
Крім того зважте, що можна ще в багажник і п'ятилітрову каністру вкинути (про всяк випадок, якщо не розрахував і вчасно не заправився). В будь'якому випадку на трасі без пального не застрягнеш. Я бути з цим на електромобілі - я не знаю.

Останнє редагування: 17 червня 2019 20:55:20 від Влад
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Крім того зважте, що можна ще в багажник і п'ятилітрову каністру вкинути (про всяк випадок, якщо не розрахував і вчасно не заправився). В будь'якому випадку на трасі без пального не застрягнеш. Я бути з цим на електромобілі - я не знаю.

Вкинути у багажник батарейку!  :laugh:
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Добре. Тоді візьмемо автомобіль із дизельним двигуном і баком на 45 літрів. В мене не має під рукою точних данних по витраті пального на більш сучасних двигунах, тому я візьму той самий Пежо-307 тільки із дволітровим дизелем.
Витрата пального : заміський цикл - 4.3 літри на 100 км
                                 змішаний цикл - 5.2 літри на 100 км.
Таким чином 45 літрового баку вистачить на 1000 км в заміському циклі і на 860 км в змішаному циклі.
Крім того зважте, що можна ще в багажник і п'ятилітрову каністру вкинути (про всяк випадок, якщо не розрахував і вчасно не заправився). В будь'якому випадку на трасі без пального не застрягнеш. Я бути з цим на електромобілі - я не знаю.

Це все добре, тільки більшість людей використовують авто для поїздок на роботу і назад.
А на дальні відстані їздять раз на рік.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Я вже написав з цього приводу вище. 5 хв - це якщо заправка ідеально безлюдна.
Я до того, що 300 км автономії - це не так мало. І з розвитком інфраструктури цей час зарядки перестане бути критичним фактором. Тим більше, що мало хто витрачає менше 15-20 хв на заправці при подорожах на довгі дистанції
Так як не буде ? Тобто мені потрібно буде або майже годину тирчати на зарядці, доки електромобіль зарядиться. Або їхати "короткими перебіжками" по 100 км. від зарядки до зарядки і на кожній витрачати по 20 хвилин. І збільшення ємності батарей вас не врятує. Тому що закони фізики ніхто ще не відміняв, навіть для електромобілів. Збільшуєте емність батарей - збільшуєте час зарадки. Або потрібно піднімати силу струму зарядки, а з цим є проблеми.

Останнє редагування: 17 червня 2019 21:08:36 від Влад
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія