Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ганьба як з відра. Кожен день новий зашквар нон-стоп :X

мої діти то моя особиста справа

Та ну? А хто закошмарив весь ФУП пафосними розповідями про своїх дітей та про свого чоловіка у будь-якій гілці, куди ти причвалаєш?


   
твої родичі теж потрепали в 46 му від посухи?


із того, що мені прабабця розказувала, то мерли люди у 33-му
46 був голодним, але в селі ніхто не помер саме від голоду.
52 теж голодний був, але там все фактично обмежилось тим, що хліб якийсь поганий був у магазині, із неякісного зерна муку робили
ще потім у Хрущова був кукурузяний хліб теж поганий
   
Та ну? А хто закошмарив весь ФУП пафосними розповідями про своїх дітей та про свого чоловіка у будь-якій гілці, куди ти причвалаєш?
розповісти те що я вважаю за потрібне - то моє право,
але вимагати у мене звіту про особисте життя
і тим більше тиражувати плітки на цю тему то ваша самодіяльність
і я в ній участі не приймаю принципово.
Пишіть що хочете, мені то нижче резинки.

   
Та ну? А хто закошмарив весь ФУП пафосними розповідями про своїх дітей та про свого чоловіка у будь-якій гілці, куди ти причвалаєш?
то ви утрьох з цінителькою та Миросею намагались кошмарити когось
плітками про чужих дітей, дійсно в усіх гілках куди причвалаєте, як ось у цій темі
про зашквари влади.  :facepalm:
   
Кадра, ти тут майже кожен день виконуєш стриптиз на публіку, детально розповідаючи своє приватне життя аж до бридких нюансів, як, наприклад,  інцест твого першого чоловіка з власною матір'ю чи розлучення твого власного сина, а потім ображено  вимагаєш від панства щоб ніхто нічого не коментував та не писав на цю тему - бо то, як виявляється, твоє "особисте життя".

І ще раз - ти приперлася в цю гілку і ні слова не написала по темі, але миттєво пройшлася по Шуші, хоча тебе взагалі тут ніхто не чипляв і не згадував, пам'ятаючи про прислів'я "Згадай про гівно - а ось і воно", а тепер чомусь  ображаєшся, коли Шуша пройшлася по тобі?

Ти ухі не об'їлася, часом?
   
ми говоримо про післявоєнні роки, яка там худоба.
на практиці замнаєшся чи ні, але якщо із присадибної ділянки урожай зібрати то із голоду не помреш навіть із 7 дітьми.
інша справа, що в той рік якраз засуха урожай знищила.

Засуху 1946 року описують як найбільшу в ХХ ст. для центру і півдня України. Щось подібне було тільки у 1891 році.

ЗІ. тільки побачив що я Докучаєва обізвав Тімірязєвим  :facepalm1:

Ти намагаєшся "сперечатися про смак устриць з тими хто їх їв"?!
Я тобі економіку неголодного року конкретної сім'ї виклав, а ти мені власні фантазії транслюєш про помреш-непомреш.
Ще коли розпитував батька про ті роки треба було послухати його поради "та пошли його нах такого розумника"
Тож кажу тобі толерантно наскільки можливо: не пзди про те в чому ти ні вухом ні рилом.
З 30 соток він би прожив. Піди проживи.
   
Ти намагаєшся "сперечатися про смак устриць з тими хто їх їв"?!
Я тобі економіку неголодного року конкретної сім'ї виклав, а ти мені власні фантазії транслюєш про помреш-непомреш.
Ще коли розпитував батька про ті роки треба було послухати його поради "та пошли його нах такого розумника"
Тож кажу тобі толерантно наскільки можливо: не пзди про те в чому ти ні вухом ні рилом.
З 30 соток він би прожив. Піди проживи.


не надувай щоки, ти їв те ж саме що  і я.
я дитинство у селі провів, і якраз бачив ті присадибні 30 соток і що із них збирали. в магазин ходили тільки за хлібом і то тому, що це просто дешевше було

Останнє редагування: 8 травня 2021 12:49:55 від OldBoy
   
не надувай щоки, ти їв те ж саме що  і я.
я дитинство у селі провів, і якраз бачив ті присадибні 30 соток і що із них збирали. в магазин ходили тільки за хлібом і то тому, що це просто дешевше було

У деда с бабкой на Хмэльныччыни було десь соток 50....+ куры, свиней и корову вроде не держали,зачем,если есть у соседей.Глухое село

Реально кушали то,что выросло. Да,примитивно, но экономно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія