Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тариф на газ для користувачів газових плит - просто смішний

Плита газова при наявності гарячого водопостачання
1 людино-місяць
Ціна за 1 м3 з ПДВ з 01.04.2015 р., - 7,188 грн.
Вартість,  з 6 травня 2015 р. - 21,56 грн.


б***ь, за користування газовою плитою впродовж місяця однією людиної ціна рівна вартості пачки цигарок.
Родина із трьох осіб буде тепер витрачати в місяць на газ аж три пачки цигарок чи 0,75 літра горілки.
   
Плита газова при наявності гарячого водопостачання
1 людино-місяць
Ціна за 1 м3 з ПДВ з 01.04.2015 р., - 7,188 грн.
Вартість,  з 6 травня 2015 р. - 21,56 грн.


б***ь, за користування газовою плитою впродовж місяця однією людиної ціна рівна вартості пачки цигарок.
Родина із трьох осіб буде тепер витрачати в місяць на газ аж три пачки цигарок чи 0,75 літра горілки.

Чи ти єбанько, чи я тебе не розумію.
Ну то продай свою хату, сам з сім"єю піди на панель, а зароблені гроші віддавай пєдрі.  :lol:
   
шарик, с чего вы взяли, что трех кубов в месяц достаточно для приготовления еды
   
Плита газова при наявності гарячого водопостачання
1 людино-місяць
Ціна за 1 м3 з ПДВ з 01.04.2015 р., - 7,188 грн.
Вартість,  з 6 травня 2015 р. - 21,56 грн.


б***ь, за користування газовою плитою впродовж місяця однією людиної ціна рівна вартості пачки цигарок.
Родина із трьох осіб буде тепер витрачати в місяць на газ аж три пачки цигарок чи 0,75 літра горілки.
б***ь откуда вы лезете такими толпами??? Столько уебанов и все про водку рассказывают  :S
   
Чи ти єбанько, чи я тебе не розумію.
Ну то продай свою хату, сам з сім"єю піди на панель, а зароблені гроші віддавай пєдрі.  :lol:

на відміну від тебе, в мене гроші на нові тарифи є.
так що на панелі ти будеш стояти і мріяти про забутий Совок, коли ковбаса була по 2,20  :lol:
   
шарик, с чего вы взяли, что трех кубов в месяц достаточно для приготовления еды

так це не я, це все - Яценюк
   
на відміну від тебе, в мене гроші на нові тарифи є.
так що на панелі ти будеш стояти і мріяти про забутий Совок, коли ковбаса була по 2,20  :lol:

хєр в тебе є в штаніх, а не гроші, я ж знаю хто ти такий  :lol:  :lol:
   
Шо за бред? Пришло 43 за человека, вот нам на 5 человек надо заплатить только за кухонный газ 216 гривен при том, что используем мы его раз в 10 меньше. Счетчик поставить надо выбегать полгода по инстанциям и заплатить за установку 4000 гривен при том, что сам счетчик стоит 300 гривен.
   
так це не я, це все - Яценюк

а дрищ андрейович  :lol:
   
Шо за бред? Пришло 43 за человека, вот нам на 5 человек надо заплатить только за кухонный газ 216 гривен при том, что используем мы его раз в 10 меньше. Счетчик поставить надо выбегать полгода по инстанциям и заплатить за установку 4000 гривен при том, что сам счетчик стоит 300 гривен.

Лічильник МАЮТЬ ВСТАНОВЛЮВАТИ БЕЗПЛАТНО. ПОВНІСТЮ,
   
та вообще смешна эта свистопляска на тарифах.

я предлагал зимой отключить нах газ, нет они б***ь напечатали гривни и сделали кратный девал.

а нужно было отключить (про хуйло сказку придумать), а весной включить но уже по высокой цене. кто не хочет пусть не покупает.
   
Шо за бред? Пришло 43 за человека, вот нам на 5 человек надо заплатить только за кухонный газ 216 гривен при том, что используем мы его раз в 10 меньше. Счетчик поставить надо выбегать полгода по инстанциям и заплатить за установку 4000 гривен при том, что сам счетчик стоит 300 гривен.

по 43 було в квітні, з 6 травня - по 21,56
ну й вибачайте, на приготування їжі на 5 осіб ну ніяк не вийде з лічильником на місяць 3 куба, як Ви написали, та й 15 кубів на 5 осіб теж малореально. Так шо вашій родині лічильник взагалі не потрібен. Будете платити 108 грн. на місяць.
   
Власники квартир з безлімітним дешевим газом бунтують проти тарифів!

А що робити власникам квартир, де газу НЕМА? А є лише електрика за лічільником? Коли кожен літр нагрітої води має певну ціну?

ЗІ. більше 400 квт на місяць (це разом з приготуванням їжі), за старими тарифами було десь 120 грн/міс, за новими виходить більше 250.

А ці.... задрипанці ще кажуть, що 21 грн на місяць на людину за газ - це багато!!!  :X
   
Плита газова при наявності гарячого водопостачання1 людино-місяцьЦіна за 1 м3 з ПДВ з 01.04.2015 р., - 7,188 грн.Вартість,  з 6 травня 2015 р. - 21,56 грн.
43,13гривень .Так что не надо ля..ля
   
43,13гривень .Так что не надо ля..ля

вже ні
http://poltavagaz.com.ua/?page_id=25
   
Власники квартир з безлімітним дешевим газом бунтують проти тарифів!

А що робити власникам квартир, де газу НЕМА? А є лише електрика за лічільником? Коли кожен літр нагрітої води має певну ціну?

ЗІ. більше 400 квт на місяць (це разом з приготуванням їжі), за старими тарифами було десь 120 грн/міс, за новими виходить більше 250.

А ці.... задрипанці ще кажуть, що 21 грн на місяць на людину за газ - це багато!!!  :X

+1

здраво рассуждаешь. но ниче, когда-то и бензин был по "тарифам", что уряд затвердить..... лет 20 назад.

забудется и устаканеться со временем.....
   
Счетчик поставить надо выбегать полгода по инстанциям и заплатить за установку 4000 гривен при том, что сам счетчик стоит 300 гривен.
Сегодне был в Киевгазе,вызов 139гривень,в целом 3300...3500гривеь
   
Коли ставили лічильники на воду, теж багато хто думав, що то марне витрачання грошей. А зараз всі ставлять аж бігом!

Те саме і з газом буде.
   
шарик, с чего вы взяли, что трех кубов в месяц достаточно для приготовления еды

3 кубів забагато на місяць
   
на відміну від тебе, в мене гроші на нові тарифи є.
так що на панелі ти будеш стояти і мріяти про забутий Совок, коли ковбаса була по 2,20  :lol:

Від чого ти отримуєш більше задоволення: від того що в тебе є гроші, чи від того, що в когось їх немає?
   
Чи ти єбанько, чи я тебе не розумію.
Ну то продай свою хату, сам з сім"єю піди на панель, а зароблені гроші віддавай пєдрі.  :lol:

Це я тебе не розумію. Поставити треба усім лічильники та продавати газ по світовій ціні; принаймні у 10 разів більше.
Нехай люди працюють та/або купують газ у інших.
   
та вообще смешна эта свистопляска на тарифах.

я предлагал зимой отключить нах газ, нет они б***ь напечатали гривни и сделали кратный девал.

а нужно было отключить (про хуйло сказку придумать), а весной включить но уже по высокой цене. кто не хочет пусть не покупает.
Сука реальный даун  :facepalm1: Може у тебя 47я проклюнулась?
   
+1

здраво рассуждаешь. но ниче, когда-то и бензин был по "тарифам", что уряд затвердить..... лет 20 назад.

забудется и устаканеться со временем.....
  Чи є субсидії і пільги на бензин, і чи відпускають його в борг?
   
Від чого ти отримуєш більше задоволення: від того що в тебе є гроші, чи від того, що в когось їх немає?

в кого нема грошей - оформлює субсидію, а хто отримує ліві прибутки і боїться оформлювати субсидію, а то вдруг впіймають, той вимагає тарифів, як при Союзі були, щоб не дай Боже свої ліві прибутки на комуналку не потратить
   
Сука реальный даун  :facepalm1: Може у тебя 47я проклюнулась?
я одного сегодня уже кинул в игнор за пост, где ничего кроме оскорблений. либо разговаривай корректно с моими постами, либо я просто не буду их видеть.
   
SS, cьогодні в 16:55Розгорнути попередні цитати... Шарик72, cьогодні в 16:44Плита газова при наявності гарячого водопостачання1 людино-місяцьЦіна за 1 м3 з ПДВ з 01.04.2015 р., - 7,188 грн.Вартість,  з 6 травня 2015 р. - 21,56 грн.43,13гривень .Так что не надо ля..лявже ніhttp://poltavagaz.com.ua/?page_id=25
Не знаю что в Полтаве,Киевгаз,Голосеево,возле Демеевского рынка,4 этаж,телефон для вызова 4950404,4844110.Вот!43,13гр.
   
вже ні
http://poltavagaz.com.ua/?page_id=25

благодаря Юле лимиты уменьшили
   
я одного сегодня уже кинул в игнор за пост, где ничего кроме оскорблений. либо разговаривай корректно с моими постами, либо я просто не буду их видеть.
Да пофиг мне игнор прихильники певної політсили. Но ты ж сам думай что пишешь...  :fool:
   
Не знаю что в Полтаве,Киевгаз,Голосеево,возле Демеевского рынка,4 этаж,телефон для вызова 4950404,4844110.Вот!43,13гр.

http://www.kyivgaz.ua/ua/nashym-klijentam/ciny-ta-taryfy-na-gaz

Природний газ для потреб населення (крім випадків, які передбачені п.2)
плиту газову при наявності гарячого водопостачання, грн. на 1 людину
21,56
   
  Чи є субсидії і пільги на бензин, і чи відпускають його в борг?

нема.

как и нема плакальщиков как старенький дедушка на 3х литровой волге будет ездить.
   
в кого нема грошей - оформлює субсидію, а хто отримує ліві прибутки і боїться оформлювати субсидію, а то вдруг впіймають, той вимагає тарифів, як при Союзі були, щоб не дай Боже свої ліві прибутки на комуналку не потратить
Субсидию  с моих налогов платить будут? Опять через полгода у нас будет 100500 тысяч учасныков АТО с домами в 5 этажей и дилянкой на 100га и с субсидией.
Дебилы б***ь. А содержать толпу субсидирующих пидарасов тоже с наших налогов?
   
Да пофиг мне игнор прихильники певної політсили. Но ты ж сам думай что пишешь...  :fool:

мне точно также пофиг твои обвинения. на конкретику отвечаю конкретикой. на "а попиздеть" - это не ко мне.
   
нема.

как и нема плакальщиков как старенький дедушка на 3х литровой волге будет ездить.
Дедушка волгу может поставить и не пользоваться... Но тот же дедушка не может отказаться от отопления.  :fool:
   
Не знаю у кого как, у меня статистика такая: 8-10 кубов в месяц (семья из 2-х человек), 15-20 кубов (семья тестя из 3-х чел.)
   
в кого нема грошей - оформлює субсидію, а хто отримує ліві прибутки і боїться оформлювати субсидію, а то вдруг впіймають, той вимагає тарифів, як при Союзі були, щоб не дай Боже свої ліві прибутки на комуналку не потратить

 Оборот розничной торговли с начала года снизился на 21,2%, - Госстат http://цензор/news/328713/oborot_roznichnoyi_torgovli_s_nachala_goda_snizilsya_na_212_gosstat

Тобто і ліві і праві прибутки зменшились, то де брати гроші на субсидії?
   
для газплиты балона сжиженного газа нам хватает на три месяца. До подорожания купил два по 500 грн. Несложно посчитать сколько выходит в месяц...
   
Дедушка волгу может поставить и не пользоваться... Но тот же дедушка не может отказаться от отопления.  :fool:

Може переіхати в хату та палити дровами
   
Плита газова при наявності гарячого водопостачання
1 людино-місяць
Ціна за 1 м3 з ПДВ з 01.04.2015 р., - 7,188 грн.
Вартість,  з 6 травня 2015 р. - 21,56 грн.


б***ь, за користування газовою плитою впродовж місяця однією людиної ціна рівна вартості пачки цигарок.
Родина із трьох осіб буде тепер витрачати в місяць на газ аж три пачки цигарок чи 0,75 літра горілки.

Позравляю, Шарік ти балбєс(С)
   
Може переіхати в хату та палити дровами
Ебать! прихильники певної політсили смени методичку.  :fuck:
   
нема.

как и нема плакальщиков как старенький дедушка на 3х литровой волге будет ездить.
Ты не понял, я имею ввиду, что наличие субсидий и льгот, а также отпуск товара(газа) в долг может привести к тому, что потребление не уменьшится в должной степени. При таком субсидировании выигрывает поставщик, в том числе газпром.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія