Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

надання громадянства Невзорову

надання громадянства Невзорову

Опитування
Чи підтримуєш надання громадянства Невзорову Олександру, росіянину
Всього проголосувало: 227
так  99 
 
 44% 
ні  98 
 
 43% 
мені однаково  30 
 
 13% 




відкрито три чи чотири теми. У кожного свої доводи. Зробимо простіше - проголосуємо і в ОП. Ось тільки не ігноруйте, якщо зайшов, то проголосуй. Буфет працює  :D
   
Re: надання громадянства Невзорову

Прекрасно понимаю тех кто против,но все таки конкретно в его случае проголосовал за
   
Re: надання громадянства Невзорову

Прекрасно понимаю тех кто против,но все таки конкретно в его случае проголосовал за
+1
   
Re: надання громадянства Невзорову

Мені все одно.
Я одного не розумію - навіщо він це зробив?
   
Re: надання громадянства Невзорову

не розумію про громадянство без знання мови і проживання в Україні
   
Re: надання громадянства Невзорову

В соседней ветке есть пост  Вахтанга Кипиани , я с ним согласен на все 146%
При всем моем уважении к Невзорову проголосовал против.
   
Re: надання громадянства Невзорову

Мені все одно.
Я одного не розумію - навіщо він це зробив?

певне тому, шо це виявилось найпростішою дорогою, тому мені і цікаво, хочеш тут жити то одне, а громадянство то інше
отримати паспорт, шоб без проблем їздити по закордонах? мати нормальні банківські рахунки і т.д., а нашо воно нам?
   
Re: надання громадянства Невзорову

Як сказав Дроздов, багатьом за цей паспорт відрізали руки та знімали шкіру живцем, у багатьох вбили родичів чи дітей на очах. Це паспорт вільної людини окраплений кровью та сльозами тисяч українців. Не можна його роздавати на ліво і направо, але невзоров не москаль по крові і духу. Останнім часов близький телефонний друг Калини та Азову. І я впевнений що саме спілкування з Азовом вплинуло на таке рішення. Хоча і те що тепер зможе спокійно відкрити банківські рахунки і інше, також… Але паспорт потрібно видавати через 10 років проживання та екзамену з мови та культурно- соціального розвитку України.

Останнє редагування: 4 червня 2022 13:45:24 від Jivaquake
   
Re: надання громадянства Невзорову

не розумію про громадянство без знання мови і проживання в Україні

+++

Зачем нам этот мотлох ?

   
Re: надання громадянства Невзорову

певне тому, шо це виявилось найпростішою дорогою, тому мені і цікаво, хочеш тут жити то одне, а громадянство то інше
отримати паспорт, шоб без проблем їздити по закордонах? мати нормальні банківські рахунки і т.д., а нашо воно нам?
Гадаю, що нам важлива кожна проукраїнська позиція в Росії.
Але ж він зі всім своїм сибаритством не збирається жити в Україні, змінювати звичний устрій.
   
Re: надання громадянства Невзорову

проти
   
Re: надання громадянства Невзорову

Гадаю, що нам важлива кожна проукраїнська позиція в Росії.
Але ж він зі всім своїм сибаритством не збирається жити в Україні, змінювати звичний устрій.

Його жінка писала, що орки на початку травня на нього відкрили справу, після того, як деякий час намагались перетягнути на свій бік. І вони боялись, що Ізраїль їх може видати в рашку по лінії Інтерполу, як зараз із Шарієм ми пробуємо. Хз чи то правда, але якщо так - то мотивація у Невзорова є. Тут швидше питання, навіщо це Зеленському?
   
Re: надання громадянства Невзорову

Бля ще одна гілка про Невзорова  :facepalm:
мабуть таки він більше допомага
   
Re: надання громадянства Невзорову

не розумію про громадянство без знання мови і проживання в Україні
він володіє досконально російською, якою в Україні спілкуються десятки мільйонів українців
   
Re: надання громадянства Невзорову

він володіє досконально російською, якою в Україні спілкуються десятки мільйонів українців

Це привiд надати громадянство ?

   
Re: надання громадянства Невзорову

Як сказав Дроздов, багатьом за цей паспорт відрізали руки та знімали шкіру живцем, у багатьох вбили родичів чи дітей на очах. Це паспорт вільної людини окраплений кровью та сльозами тисяч українців. Не можна його роздавати на ліво і направо, але невзоров не москаль по крові і духу. Останнім часов близький телефонний друг Калини та Азову. І я впевнений що саме спілкування з Азовом вплинуло на таке рішення. Хоча і те що тепер зможе спокійно відкрити банківські рахунки і інше, також… Але паспорт потрібно видавати через 10 років проживання та екзамену з мови та культурно- соціального розвитку України.

З Вашого допису зрозуміло, навіщо паспорт України Нєвзорову, але на фіга сам Нєвзоров Україні здався?
   
Re: надання громадянства Невзорову

не розумію про громадянство без знання мови і проживання в Україні

   
Re: надання громадянства Невзорову

+++

Зачем нам этот мотлох ?

 :facepalm1:

Це ти про той, який досі так і не навчився писати українською?
   
Re: надання громадянства Невзорову

Це привiд надати громадянство ?
звичайно,  що ні,  але і не привід відмовити у ньому
   
Re: надання громадянства Невзорову

не розумію про громадянство без знання мови і проживання в Україні

Саме так.  В усіх країнах потрібно деякий час прожити, знайти роботу і  здати екзамен по мові, щоб отримати громадянство.   За які такі заслуги Невзорову вса це жопу сунуть?
   
Re: надання громадянства Невзорову

а колоборанти мають громадянство України
сподіваюсь на зміни конституції щодо громадянства
Як промовчав Дроздов що Бойко і компані та ще купа блядін мають громадянство України
   
Re: надання громадянства Невзорову

Нажаль голосування на ФУП в переважній більшості не відображають суспільну думку, бо то відомо чия ферма тут спотворює реальність буття, тут п'ятий і досі в опитуваннях  перший...
   
Re: надання громадянства Невзорову

Нажаль голосування на ФУП в переважній більшості не відображають суспільну думку, бо то відомо чия ферма тут спотворює реальність буття, тут п'ятий і досі в опитуваннях  перший...

ну пан Порошенко дав громадянство деякому Фуксу, за шо і чому? шоб він міг переписувати власність сім'ї Януковича... зіц-прєдсєдатєль
а далі шо???

Олігарх Павло Фукс перед повномасштабною війною платив людям у Харкові за малювання свастики на стінах — Rolling Stone
https://www.rollingstone.com/politics/politics-features/putin-russia-ukraine-invasion-nazi-operation-1325817/

За інформацією видання, Фукс платив через посередників від 500 до 1500 доларів за малювання нацистських графіті. Робили вони це з грудня по лютий. За задумом, це мало створити правильне інформаційне тло перед вторгненням і довести «нацифікованість» України.

достойна людина, пан Порошенко знав, кому паспорт громадянина України дарувати.
   
Re: надання громадянства Невзорову

певне тому, шо це виявилось найпростішою дорогою, тому мені і цікаво, хочеш тут жити то одне, а громадянство то інше
отримати паспорт, шоб без проблем їздити по закордонах? мати нормальні банківські рахунки і т.д., а нашо воно нам?
(tu)
Не кажучи вже про небезпечну тему про "харошіх ускіх" під час російсько-української війни.
   
меня сейчас наверняка забанят снова, но я скажу все, что думаю

этим действием Зеленский подтвердил мое мнение, что он НЕ президент Украины, а шоумен.
поясню.
1. мы воюем с рашкой. с 24 февраля рубка идет ЖЕСТКАЯ. такой рубки мир не видел с 2-й мировой.
2. на нашей стороне НА ПОЛЕ БОЯ воюют и россияне, и беларусы. НАШЕГО гражданства у них нет. хотя, воюют неплохо. и кровь проливают за нас. а некоторые и жизнь отдают. но по гражданству им фигвам.
3. Невзоров и балтийцы. только глухой/слепой не знает, КАК Невзоров насрал им в душу. и НЕ ИЗВИНИЛСЯ. Этим действом ЗЕ!компашка насрала на наши отношения С БЛИЗКИМИ СОЮЗНИКАМИ.

Невзорову вполне хватило бы вида на жительство.
потом - в установленном порядке ПОСЛЕ ПОБЕДЫ - экзамен по нашей истории и экзамен по языку. сдал - ПОЛУЧАЙ ПАСПОРТ. ПРИ УСЛОВИИ, ЧТО ДРУГОГО ГРАЖДАНСТВА УЖЕ НЕТ.

ЗАКОН ОДИН ДЛЯ ВСЕХ.
ЗЕ!компашка СНОВА НАСРАЛА НА ЗАКОН. чем возмутила многих. в т.ч. и среди воюющих.
но разборки отложены ДО ПОБЕДЫ.
но ВОПРОСЫ остаются.
и это 100% правда.

можете банить за критику власти. но ВО ВРЕМЯ ВОЙНЫ НЕЛЬЗЯ ТАК УНИЖАТЬ НАШЕ ГРАЖДАНСТВО, как это было сделано.
Украина - не помойка. МЫ ДОЛЖНЫ УВАЖАТЬ НАШИ СИМВОЛЫ. и паспорт тоже.

ЗЫ я боюсь, чтобы это не было "пробным камнем" и чтоб Украину не захлестнули "хорошие россяне". что бывает потом - точно сказал Скоропадский. и тут я с ним на 100% согласен.

и напоследок. УКРАЇНА ПОНАД УСЕ! И это не пустые слова.
   
Re: надання громадянства Невзорову

Гадаю, що нам важлива кожна проукраїнська позиція в Росії.
Але ж він зі всім своїм сибаритством не збирається жити в Україні, змінювати звичний устрій.
ніхто крім нього не може знати що він збирається робити
   
Re: надання громадянства Невзорову

Громадянство треба заслужити - жити, працювати і платити податки в Україні + екзамен з мови, історії

І більше ніяких підстав для надання громадянства не має бути

Треба у президентів забрати право роздавати громадянство на власний розсуд і бажання і не буде пройобів, за які потім соромно всім українцям, тим хто видав паспорт - пох, для них сорому нема.

Для Невзорових достатньо було політичного притулку чи у нас чи десь на Заході
Навіщо так стрімко знадобилось наше громадянство - мутна історія. Бо Саакє наш паспорт порібен був щоб прорватись до влади у нас. Які плани у Невзорова, давнього гебешника,  - питання
   
Re: надання громадянства Невзорову

Нажаль голосування на ФУП в переважній більшості не відображають суспільну думку, бо то відомо чия ферма тут спотворює реальність буття, тут п'ятий і досі в опитуваннях  перший...
теж впевнена що переважна більшість українців
цілком адекватно сприйняли цю новину про Нєвзорова.
   
він володіє досконально російською, якою в Україні спілкуються десятки мільйонів українців

 :facepalm1:
і ЩО З ТОГО?

див. Скоропадського.

"Після приїзду людина мовчить, спить та їсть - це перша стадія. Друга - хвалить, каже що Україна - диво, і мова - милозвучна, і клімат - гарний, і Київ - красивий, і уряд - нормальний, одним словом, рай!", - згадував про тенденцію поведінки росіян у Києві.

Але за кілька тижнів, за словами Скоропадського, починались ще дві стадії - критики.

"За деякий час він бачить когось із тих, хто приїхав раніше. Після цього починається третя фаза. Він ще веселий та люб'язний, але їхав з візником, і він поганий. І бруківка місцями неякісна. "Дозвольте, кажеш йому, ви згадайте, що в Совдепії було… Дякуйте Богу, що живі", - розповів гетьман.

Після цього, за його словами, людина йде і наступає четверта стадія.

"Він вже гарно одягнений, ситий, рум'яний. "Знаєте ви, що скажу - ваша Україна - маячня… Треба творити єдину неподільну Росію, та й українців ніяких нема, все це вигадка німців", - згадував Павло Скоропадський.
   
Re: надання громадянства Невзорову

теж впевнена що переважна більшість українців
цілком адекватно сприйняли цю новину про Нєвзорова.

Переважна більшість українців і не здогадуються ху із Нєвзоров :D
   
теж впевнена що переважна більшість українців
цілком адекватно сприйняли цю новину про Нєвзорова.

   
Переважна більшість українців і не здогадуються ху із Нєвзоров :D

напоминаю, на этой неделе в Киев мылилась кацапская пропагандонша. слава Богу, не доехала.
но сдается мне, кое-кто решил РЕАЛЬНО ухи похлебать, пока все патриоты заняты войной..
   
Re: надання громадянства Невзорову

проти
деякі іноземці давно тут живуть, платять податки і зараз воюють
їм -ніфуя, не заслужили
а тут чувак, який все своє життя прислуговував кремлю і навіть хуйлу - будь ласка
підараси
   
Re: надання громадянства Невзорову

Прекрасно понимаю тех кто против,но все таки конкретно в его случае проголосовал за

+1
   
Re: надання громадянства Невзорову

звичайно,  що ні,  але і не привід відмовити у ньому

Так а якi пiдстави його надати ? Просто тому що людина хороша ?

А я наприклад все життя мрiю про Англiю, чи можна менi теж попросити громадянство ?

   
Re: надання громадянства Невзорову

Переважна більшість українців і не здогадуються ху із Нєвзоров :D

Бо той нєвзоров авторитет в основному для тих, хто інформацію бере з ру-сегменту інтернета.
   
Re: надання громадянства Невзорову

Був у Литві у 89-90 му. Тому проти. Радий би в Рай, та гріхи не пускають - це про нього.
   
Re: надання громадянства Невзорову

Мені все одно.
Я одного не розумію - навіщо він це зробив?
Ну він пояснив. А крім того з українським громадянством зараз набагато легше в світі жити чим з російським.
   
Re: надання громадянства Невзорову

напоминаю, на этой неделе в Киев мылилась кацапская пропагандонша. слава Богу, не доехала.
но сдается мне, кое-кто решил РЕАЛЬНО ухи похлебать, пока все патриоты заняты войной..

Вона, на жаль, доїхала до Одеси.
   
Вона, на жаль, доїхала до Одеси.

ШО?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія