Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як я ненавиджу камерофобів :X

Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

Саме так.. заганьна зйомка має бутидозволена без питань..
Але що якщо ти направив камеру у носа комусь і знімаєш тілько його?? що тоді?
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

тільки корупціонери, бандити, психи боятся камери

чесним людям боятися камери не має причин

Почему?Откуда я знаю что ты собираешься делать с этими фото или видео?Обычно спрашивают:можно вас сфотографировать и если человек непротив,то фоткают.Не понимаю что плохого в таком подходе?Может мне не нравится как я в данный момент выгляжу или чтобы меня видели вместе с кем то или в каком-то определенном месте?Т.е. ты теоретически можешь нанести вред мне или моей репутации,а что я за это получаю взамен?То что ты меня не будешь кем то считать?  :weep:
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

тільки корупціонери, бандити, психи боятся камери

чесним людям боятися камери не має причин
а для чего вам фото посторонних людей?  ;o
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

Кста, а за что иногда бьют папараци? Вроде ж ничего не делают, просто снимают что-то.
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

а для чего вам фото посторонних людей?  ;o
коликціоную

хтось марки колекціонує, а я людей
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

як я ненавиджу камерофобів...
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

як я ненавиджу камерофобів...
шо, апаять?
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

виходячи зі свого будинку ви втрачаєте право щоб вас ніхто не знімав, тому не маєте права нікому забороняти себе знімати в публічному місці

У тебя чо, чердак ехать начал?
Ты про личное пространство вообще слышал?
С фуя я должен фотографироваться если я не хочу?
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

як я ненавиджу камерофобів...
ненавидь
попадешься мне - останешься без камеры
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

Кста, а за что иногда бьют папараци? Вроде ж ничего не делают, просто снимают что-то.
Потому что они, зачастую, снимают частную жизнь знаменитостей. Которую те оберегают. И могут себе позволить (охране) избить человека и повредить имущество - заплатив потом ущерб фотографу
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

які камерофоби тупі. хлопець пройшов всі магазини. ніде ніхто не забороняв зьомку. ні. знайшлася в одному магазині одна квочка яка закатила істерику на рахунок зьомки

   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

хтось там казав "ти бандитів зніми, вони тобі камеру в сраку запхають". ну ось чоловік зняв бандитів і що? живий, здоровий. тому що на його боці закон, а бандити дебіли кінчені як і всі камерофоби

   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X



- У нас сьомка на професіональную камєру запрєщєна, а на малєнькую можна

лоооол. це сама смішна маячня камерофобів що я чув!!!!!!!!!!!!!!!  :lol:  :weep:  :lol:
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

- Нє снімайтє мєня! лічнає прастранства. всьо такоє...

дома в тебе власне пространство. вдома!!! а на вулиці тебе має право знімати хто завгодно, камерофоб й-й

   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

- Нє снімайтє мєня! лічнає прастранства. всьо такоє...

дома в тебе власне пространство. вдома!!! а на вулиці тебе має право знімати хто завгодно, камерофоб й-й

https://www.youtube.com/watch?v=5-aducPAj-0
Долбограй, ты заткнешься уже вуайерист фуев.
А может ты на улице и жену мою раздевать будешь, а фули там личного пространства?
Подбежал как у японцев модно, майку содрал типо случайно зацепился, а другой такой же как ты бежит сзади снимает.
Вот дограешься, додоказываешь чото там про камерофобов, что лечение будет дороже камеры.
И доказывать потом будешь ты, что ничего не делал против прохожих. Нарвешься на такого как я,
организую в два счета через закон о защите приватной жизни и вполне себе так легально тебе неприятности.
Не шути и не выёпывайся, береги здоровье.

Останнє редагування: 24 травня 2021 00:14:05 від б_а_р_с
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

- Что ви снімаєтє? а у вас єсть разрєшєніє на сьомку? ви будєтє викладивать ето відео в сєть!

так!!!!!!

в сєть!!!!!!!!

в сєть!!!!!!!!!!!!!!!!!

щоб всі ржали з такої тупої камерофобки!!!!!!!!!!!!

   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

- нє снімайтє мєня. ви нє імєтє права!

а просрочкою торгувати вони мають право

   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

Цитувати
В Днепре трое сотрудников полиции избили патрульного

По словам потерпевшего, старшего сержанта Максима Колыняка, после того, как в конце рабочего дня он сдал табельное оружие, начальство решило ознакомить его с каким-то приказом. Он решил зафиксировать это на видео, что, по словам Колыняка, вызвало агрессию со стороны его руководителя  Вячеслава Маслюка — замначальника УПП в Днепропетровской области. У старшего сержанта выбили из рук телефон, после чего двое коллег схватили его, а начальник начал наносить удары кулаками по лицу и туловищу.

https://d1.ua/v-dnepre-troe-sotrudnikov-politsii-izbili-patrulnogo
грьобані камерофоби не розуміють що зараз камери є в кожного. в кожного. і кожен має право знімати в публічній місцевості, а робота поліції є відкрита
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

Качмар, ты свихнулся похоже окончательно.
Какая связь между съёмкой прилавков магазина и его
персонала как должнстных лиц и приватной съемки
меня как частного лица на улице или в кафе.
Ты конченый идиот, если не понимаешь разницы.
И твои глумления над видосиками то глумленине идиота.
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

Про що мова?

Згідно УКРАЇНСЬКОГО законодавства вийшов на публічний простір і тебе мають право знімати. «Згода особи на знімання її на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку припускається, якщо зйомки проводяться відкрито на вулиці, на зборах, конференціях, мітингах...» Тобто в публічному просторі.

Не передбачена ніяка процедура отримання такої згоди. Та і неможливо це. Як можна отримати згоду фоткаючи чи фільмуючи людей навіть випадково, роблячи власне селфі, скажемо, на концерті чи футболі.

Більше того - прямо вказано, що вихід в публічний простір сприймається як ДОЗВІЛ фільмувати.

За виключенням ПРЯМОГО ЗАПЕРЕЧЕННЯ. І то, лише частині ПРИВАТНОСТІ. Тобто, якщо зафоткав когось на вулиці, повісив в інтернеті і підписав - це Охрім Черезтинногузадерищ енко. Хоч там в законі сформульовано досить розпливчасто що таке приватність.

А от тикати камерою на приватній території то вже прямо заборонено. Звертаю увагу - приватна територія це не лише житло, а і приватні бізнеси, офіси, магазини тощо. Там вже потрібен прямий дозвіл.


Так що, якщо вийшов на вулицю, це значить дав дозвіл на фільмування. Не хочеш щоб тебе фоткали - не виходь, або насувай кукушон на фейс. Але тоді не ображайся, коли поліціянти і охорона турбуватимуть.


І як вірно пишуть вище - вас щосекунди пишуть і архівують десятки камер СКІЗЬ. То чому до тих камер немає запитань, а до випадкової світлини чомусь агресія. Причому НЕЗАКОННА агресія.

Тому фоткайте на вулицях спокійно, ніякого порушення закону тут немає і ніхто вас не притягне до суду. Але будьте готові, що на вас накинуться. Тому що накинутись можуть з будь якого приводу. І взагалі без приводу.










Останнє редагування: 25 травня 2021 20:03:50 від Маковій
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

Территория магазина частная собственность, хозяин скажет не снимать, значит не снимать
Товар частная собственность тоже, хз кто там снимает ценники, может то конкурент, поэтому имеют прачо запретить снимать
Если я не хочу чтобы меня снимали, то при вываливании в ютуб хотя бы пусть забрюлит мою физиономию.
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

Нема моіх фото та відео з початку війни.
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

І як вірно пишуть вище - вас щосекунди пишуть і архівують десятки камер СКІЗЬ. То чому до тих камер немає запитань, а до випадкової світлини чомусь агресія. Причому НЕЗАКОННА агресія.
А чому ти одразу вмикаєш захисну реакцію і дурня і намагання з*ясувати мету зйомки мене агресією?
Давай так, з якого боку мене можна знімати, а з якого ні? Є різниця? Мабуть ні? Так?
А твою дружину з якого боку можна? Зверху можна? А з боку? А знизу чому ні? Вона ж публічному
прострі і дала згоду на зйомку? Ти ж не проти, якщо її труселя навіть без підпису опублікують в інеті?
Закони ваші не регламентують кут зйомки і застосування дзеркал теж не регламентують і стояння
з камерою під сходами закон теж не регламентує ніяк.
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

Территория магазина частная собственность, хозяин скажет не снимать, значит не снимать
Товар частная собственность тоже, хз кто там снимает ценники, может то конкурент, поэтому имеют прачо запретить снимать
Если я не хочу чтобы меня снимали, то при вываливании в ютуб хотя бы пусть забрюлит мою физиономию.
Всё верно, про магазин, хотя и сомнительно, что такого секретного в ценниках если цены честные.
Но и моё лицо есть моя частная собственность.
И улица как многие тут пытаются инсинуировать  не меняет это право.
На улице не запрещено снимать? Ну так и снимайте улицу, а моё лицо тут
при чем? Улица это улица, а я это я.
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

Вот у меня честные, а конкурент слижет цены и поставит на рупь дешевше. От оно мне нада?
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

А що таке чесние? Хтоссь може нижче, то флага йому в руки.
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

Совок, блін, якійсь. Ціни вони на рупь узгодити не можуть. Ааааа, біда  Джон на бакс скінув.
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

То же и ассортимента касается, некуй слизывать,  имхо владелец имеет полное право стать на пороге своего магазина и тупо отстреливать наглых блохеров
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

- Убєрітє камєру! Я вам артістка что лі?

ні, ти автохамка звичайна

   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

сподіваюсь ще при моєму життю камерофоби пропадуть з лиця Землі

   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

- Ви зачєм на тротуар заєхалі?
- Какой тротуар?!

дебіли навіть не розуміють де тротуар, а де парковка, а де придомова территорія

   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

- Убєрітє камєру! Я вам артістка что лі?

ні, ти автохамка звичайна

https://www.youtube.com/watch?v=cekqCiSqor4
почнемо з того, що це право людини, відмовлятися від з'ємки. Як відмовилася - знімати не можна. Дрочіть на відсутність камерофобів та на людей, що жеруть лайно.
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X



- Виключі камеру, пагаварім...

поліцай попався на нецілевому використанню служебного авто  :laugh:
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

скоро на кожному домі буде камера, по небу будуть літати дрони з камерами і всіх кінчених камерофобів знімати  :X
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

скоро на кожному домі буде камера, по небу будуть літати дрони з камерами і всіх кінчених камерофобів знімати  :X
ну а я ненавиджу камерофілів. Йдить до сральніку і там себе знімайте. Не розумію, з якоі дурі я маю бути на фото якогось мудака? Камери спостереження, то таке, ним пам'ять чісьтять за планом часто.
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

ну а я ненавиджу камерофілів. Йдить до сральніку і там себе знімайте. Не розумію, з якоі дурі я маю бути на фото якогось мудака? Камери спостереження, то таке, ним пам'ять чісьтять за планом часто.
это потому что ты нефотогеничный и неухоженый
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

 :) Пошумим, Бегги? Ветка гавно.. хоть на плаву побудет)
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

это потому что ты нефотогеничный и неухоженый
ти диви!!! А колись мене з якімось актором порівнював.... Ну, не ухожений, то не ухожений. Бороди вже нема, Вовка, одна покоцана мармиза лишилася, зараз ще страшніше. Як іду та палю, без маскі, дівчатка на іньший бік вулици переходять, як не сліпі.
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

ти диви!!! А колись мене з якімось актором порівнював.... Ну, не ухожений, то не ухожений. Бороди вже нема, Вовка, одна покоцана мармиза лишилася, зараз ще страшніше. Як іду та палю, без маскі, дівчатка на іньший бік вулици переходять, як не сліпі.
кто поривнював?? я? не.. я поривнював з тренером юхни какой то английской Юргеном Клоопом. Ну .. при условии, что он перестанет за собой следить и проведет немытым год где то под перевалом Дятлова, то будет самое оно)
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

кто поривнював?? я? не.. я поривнював з тренером юхни какой то английской Юргеном Клоопом. Ну .. при условии, что он перестанет за собой следить и проведет немытым год где то под перевалом Дятлова, то будет самое оно)
ну, то продовжемо, як вам подобаеться, доглянутиий ви наш. Від вас штиняе несвіжою спермою. І на ніякого Юргена ви не схожи. І руку вам подавати мені було огидно. Як згадаете, йшов до туалету руки мити зразу. Що ви за людина, що залупаетеся на рівному місци, до того ж з образами? Хочете, так я теж можу.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія