Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як можна не кохати жінку?

Як можна не кохати жінку?

Що виховала твою дитину?
Хоч і  не живете ви разом 23 роки?
   
Re: Як можна не кохати жінку?

Вмазав?
   
Re: Як можна не кохати жінку?

Звичайно не можна не кохати якщо не жив з нею та не виховував всі ці 23 роки дитину
   
Re: Як можна не кохати жінку?

зручненько так кохати на відстані))

ні обіцянок, ні пробачень))
   
Re: Як можна не кохати жінку?

зручненько так кохати на відстані))

ні обіцянок, ні пробачень))
в смысле поебывать по старой памяти иногда?
   
Re: Як можна не кохати жінку?

в смысле поебывать

Практична дама  B-)
   
Re: Як можна не кохати жінку?

а от так

можна кохати тільки себе  ;)
   
Re: Як можна не кохати жінку?

А чо ж не живеш? В мене те ж є перша дружина,що виховала мого сина від першого шлюбу. Мені її жалко,але кохати? В мене є дружина,яку я кохаю вже 30 років!
   
Re: Як можна не кохати жінку?

знаешь, а ради ребенка мог бы и терпеть 23 года, или любовь к своему взяла верх? Если так, то как бы повод свернуть тупой вопрос.
   
Re: Як можна не кохати жінку?


 Тут главное слово УВАЖАТЬ!!!!!!! Которая воспитала
   
Re: Як можна не кохати жінку?

и да, а ребенок в свои 23, признает в тебе кого? И как ты на фоне того мужика, какой в реале вырастил и воспитал?
   
Re: Як можна не кохати жінку?

знаешь, а ради ребенка мог бы и терпеть 23 года, или любовь к своему взяла верх? Если так, то как бы повод свернуть тупой вопрос.
=================================
Те,кто так терпят лишь по этому,увлекаются подлёдным ловом...часто по среди водоёма, особенно в оттепель... Я подозреваю,что у них скрытый суицидальный комплекс. B-)
   
Re: Як можна не кохати жінку?

поважати можна, а раз не жили всі ці роки, значить були якісь причини
   
Re: Як можна не кохати жінку?

Що виховала твою дитину?
Хоч і  не живете ви разом 23 роки?


Уважать можно и нужно. Ну а любить это по желанию.
   
Re: Як можна не кохати жінку?

Да що тут сперечатися... прихильники певної політсили не витримав боротьби зі змієм кольору весняної травички...
   
Re: Як можна не кохати жінку?

Як можна не кохати жінку?Що виховала твою дитину?
Не кохати, а любити
   
Re: Як можна не кохати жінку?

Що виховала твою дитину?
Хоч і  не живете ви разом 23 роки?
Якщо жінка повнолітня, то чому не кохати?..
   
Re: Як можна не кохати жінку?

Всі відмітилися. Цікавий розріз фупосуспільства. X(
   
Re: Як можна не кохати жінку?

Всі відмітилися. Цікавий розріз фупосуспільства. X(
  :kez_04:  :drinks:  ты ж на это и рассчитывал))))) жук))))


любить на расстоянии лехко, особенно если при этом трахать кого-то другого))  то эдакая прошедшая мечта, с которой жить тяжело, но забыть невозможно)))

а потрудиться понять, простить, принять и жить вместе до гробовой доски - не, это не про нас, гордых и решительных)))
   
Re: Як можна не кохати жінку?

кохають не за щось, а часто - всупереч чомусь.
Поважати можна. Ну як поважають мати чи сестру.
 А кохати і займатися коханням - це зовсім інше.
   
Re: Як можна не кохати жінку?

Що виховала твою дитину?
Хоч і  не живете ви разом 23 роки?
Такие темы обычно создают те кто любит сам себя и не понимает, почему его не любит кто то другой, особенно когда ему от того другого чего то прямо счас надо (да той же любви и уважения) :).

Варианты правильного названия этой темы :

скажем в 20 лет заделав ей ребенка и затем cвалив (т.е. ты на ребенка положил) - через 23 года любишь ее за то что она без тебя твоего ребенка воспитала? :) Тогда правдивое название темы скорее всего звучит так - "почему она считает меня козлом, ведь я очень уважаю ее за то, сколько она вложила в воспитание моего биологического ребенка без меня?". :D

Или заделав, а потому воспитав с ней ребенка скажем до 17 лет (т.е. женщине  20 + 17 = 37 лет) и свалив к другой, помоложе лет на 15 скажем - через 23 года (т.е. женщине родившей ребенка 37 + 23 = 60 лет) продолжаешь "любить" за то что воспитывала ребенка вместе с тобой? :) Опять расшифруем название темы - "почему она считает меня козлом, ведь я очень ценю те годы, когда мы с ней вместе воспитывали нашего ребенка?" :D
   
Re: Як можна не кохати жінку?
PAL

Кеп, тут у сусідній гілці як раз такий випадок обговорюється, коли мамаша ізолювала дитину від батька
   
Re: Як можна не кохати жінку?

Хотела вчера  просить вы шо все по залету женились? Но интернет был медленный. Уберег. Ну вот не удержалась. Спросила сегодня
   
Re: Як можна не кохати жінку?

Такие темы обычно создают те кто любит сам себя и не понимает, почему его не любит кто то другой, особенно когда ему от того другого чего то прямо счас надо (да той же любви и уважения) :).

Варианты правильного названия этой темы :

скажем в 20 лет заделав ей ребенка и затем cвалив (т.е. ты на ребенка положил) - через 23 года любишь ее за то что она без тебя твоего ребенка воспитала? :) Тогда правдивое название темы скорее всего звучит так - "почему она считает меня козлом, ведь я очень уважаю ее за то, сколько она вложила в воспитание моего биологического ребенка без меня?". :D

Или заделав, а потому воспитав с ней ребенка скажем до 17 лет (т.е. женщине  20 + 17 = 37 лет) и свалив к другой, помоложе лет на 15 скажем - через 23 года (т.е. женщине родившей ребенка 37 + 23 = 60 лет) продолжаешь "любить" за то что воспитывала ребенка вместе с тобой? :) Опять расшифруем название темы - "почему она считает меня козлом, ведь я очень ценю те годы, когда мы с ней вместе воспитывали нашего ребенка?" :D
гениально епт
   
Re: Як можна не кохати жінку?

Хотела вчера  просить вы шо все по залету женились? Но интернет был медленный. Уберег. Ну вот не удержалась. Спросила сегодня
у вас якась образа на чоловіків відчувається. Сорі за прямоту.
Відповім питанням на питання: а чи має чоловік одружуватись , якщо жінка від нього залетіла та бажає, щоб він одружився тепер? Чи це буде помилкою з боку чоловіка одружуватись на таких жінках?
   
Re: Як можна не кохати жінку?

у вас якась образа на чоловіків відчувається. Сорі за прямоту.
Відповім питанням на питання: а чи має чоловік одружуватись , якщо жінка від нього залетіла та бажає, щоб він одружився тепер? Чи це буде помилкою з боку чоловіка одружуватись на таких жінках?
мне вобще все равно кто при каких обстоятельствах женицца. мой вопрос не имел двойного дна
просто на форуме толпа мужиков развелись очень быстро. вопрос был -вы что по залету женились? подразумевает ответ да, нет
   
Re: Як можна не кохати жінку?

в смысле поебывать по старой памяти иногда?

тебе таке не влаштовує?))))
   
Re: Як можна не кохати жінку?

тебе таке не влаштовує?))))
тема не про меня, но если ты настаиваешь
" иногда" не устраивает
   
Re: Як можна не кохати жінку?

Кохання не залежить від наявності у жінки твоєї дитини...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія