Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ВЫБРАЛИ? ЖРИТЕ! :gigi:

Re: ВЫБРАЛИ? ЖРИТЕ!  :gigi:

25% два роки тому
шкоди паскуда нанесла справді неміряно

Ога, ога: країну зберігли, економіка зростала. Та ясно, що для тебе, зесрані, то погано.
   
Re: ВЫБРАЛИ? ЖРИТЕ!  :gigi:

ні
продажність і надмірна зажерливість петро
і саме тому Кадра з Мирославою обрали ляльку Коломойського на посаду Президента України
   
Re: ВЫБРАЛИ? ЖРИТЕ!  :gigi:

Сцука,продовжуєцця і далі ця ідіотська гра в "доброго царя"!!! :facepalm1:
Типу,от виберемо хорошого,а не того,що зараз і автоматично все стане саїпісь,і робити нічого не треба буде! [ua]
Манюпаси-козаченьки- це щось! (tu)
Що доводить- щоб ви не вибрали з того,що вам "наші "ЗМІ запропонують та підсунуть- будете жерти!
Але жерти будете ВСІ!
Амінь! :shuffle:
ПиСи Точно карикатура з  двома стадами овець,де на плакаті одних-вовк,а на плакаті інших-ведмідь,які жарять шашлики з баранів! :facepalm1:
що пропонуєте українцям змінити в своєму мисленні про вибір влади?
за кого їм голосувати аби нарешті в своїй країні мати гідний рівень життя?
   
Re: ВЫБРАЛИ? ЖРИТЕ!  :gigi:

Ога, ога: країну зберігли, економіка зростала.
якщо і зростала то не на користь простих людей,
і ті всі "жири в маслі" опинялися у кишені мародера.
   
Re: ВЫБРАЛИ? ЖРИТЕ!  :gigi:

і саме тому Кадра з Мирославою обрали ляльку Коломойського на посаду Президента України
Кадра обрала Юлю, але більшість українців
не погодилися з цим вибором, адже задурені зливою владного брехливого бруду
на адресу єдиного опозиційного лідера, вчергове голосували за логікою "аби неЮля",
от і мають декілька мерзотників на троні за 11 років часу свого життя.
Мабуть так має бути, адже народ, який не здатен мислити адекватно,
не заслуговує на гідне життя.
   
Re: ВЫБРАЛИ? ЖРИТЕ!  :gigi:

якщо і зростала то не на користь простих людей,
і ті всі "жири в маслі" опинялися у кишені мародера.
зате зараз - при обраному Вами з Мирославою ПреЗЕ! - всі жири в маслі належать народу
   
Re: ВЫБРАЛИ? ЖРИТЕ!  :gigi:

зате зараз - при обраному Вами з Мирославою ПреЗЕ! - всі жири в маслі належать народу
тоді ми не знали що він такий самий як петро,
тому сподівалися на краще, даючи шанс опоненту мародера.
Він ним не скористався, і продовжив справу петра,
тобто нічого не змінилося, країна так само гниє як і при мародеру,
тому шкодувати за петром нема сенсу.
Просто не дивіться на фейс президента і живіть як жили останні 7 років.

   
Re: ВЫБРАЛИ? ЖРИТЕ!  :gigi:

   
Re: ВЫБРАЛИ? ЖРИТЕ!  :gigi:

:lol:
Мырко, тебе не надоело дурковать ? Тебе уже раз пяцот на фупе поясняли, что  в списке было еще 43 фамилии, ты долдонишь свое. Ты тупая ?
Японскій городовой! Бякусю, скільки ще разів тобі повторити : я - не - маю - жодного - стосунку - до - формування - саме - такої - пекельної - парочки - на - другий - тур!!!
Я вже навіть питати боюся, чи не тупа ти часом.. :(
   
Re: ВЫБРАЛИ? ЖРИТЕ!  :gigi:

Ога, ога: країну зберігли, економіка зростала. Та ясно, що для тебе, зесрані, то погано.
свиносрань, ти часом не помиляєшся? Крим і Донбас - це не Україна?
   
Re: ВЫБРАЛИ? ЖРИТЕ!  :gigi:

т.е., если бы номинально вы выбирали бы между Порохом и хYйлом, вы выбрали бы хYйла? #абыНеПорох

Так вони так і обрали.
   
Re: ВЫБРАЛИ? ЖРИТЕ!  :gigi:

що пропонуєте українцям змінити в своєму мисленні про вибір влади?

Перше - знати, що за все, що обираєш, несеш відповідальність. Друге - розуміти, що, якщо не вмієш, вчися, не хочеш вчитися - просто роби так, як тобі кажуть робит розумні люди, не розмірковуй і не внось свого. Тільки такий шлях дає шанси ідіотам обирати для себе найкращі варіанти незалежно від того, що вони про це думають і як до цього ставляться.

за кого їм голосувати аби нарешті в своїй країні мати гідний рівень життя?

Нарешті не буде. Якщо і буде, то ду-у-у-у-же повільно. Альтернатива - ніяк. Для того, щоб просування до гідного життя було можливим (зразу зроблю ремарку, що під гідним життям я розумію якесь узагальнене поняття, інтуїтивно зрозуміле для всіх. "Тількинепорошенко" або "Тількиюлянацарство" сюди ніяк не входять), треба обирати тих, які до цього хоч якось ведуть. Не знаєш - слухай розумних людей. Перші років 10 буде дуже складно, потім років 10 (я беру два терміни президента) трохи-трохи легше, далі ще трохи легше і так далі. На якомусь етапі відбудеться якісний стрибок у менталітеті як громадян, так і посадовців, і зміни відбуватимуться набагато швидче. Але то точно буде не раніше як за 30 років за умови, що весь цей час без винятку обиратимуть Ющенків та Порошенків, а не Тимошенко, Януковичів та Зеленських. Бо після будь-кого з останніх персонажів відлік почнеться з нуля у найкращому випадку. І це ніяк не зміниться від того, що ви хочете, не хочете, подобається чи не подобається, буде так.
   
Re: ВЫБРАЛИ? ЖРИТЕ!  :gigi:

що пропонуєте українцям змінити в своєму мисленні про вибір влади?
за кого їм голосувати аби нарешті в своїй країні мати гідний рівень життя?
---
Кадра,я намагаюсь вам пояснити,а Ви знову за своє- за кого голосувати! :facepalm1:
Все вивчаєцця і використовується проти нас.
Гарантую,що наступним презом буде типу Патріот до мозку кісток..
Але ніякого толку з того для країни і людей не буде.
Свій рецепт я ще в 2015-му викладав- нагадаю.
Треба не фуйнею займатися- типу штурмувати та захоплювати урядові установи- там уже на той час нікого не буде і 100% буде беркут,омон,СБУ чи ще яка озброєна трясця.
Треба захоплювати відразу ЗМІ.
Без їх підтримки  влада безсила і нічого зробити не зможе.
А от населенню ЗМІ конче необхідні.
Далі.Відстріляти всіх нелояльних до населення олігархів. B-)
Снайперські групи.
Все.  :D
Знаю,знаю,Нотатки Божевільного,скажете.
Але це моє бачення шляху .
Ви маєте своє?
Тільки не кажіть що то "чесні" вибори.
Ну його нафіг! :facepalm1:

Останнє редагування: 18 червня 2021 18:26:50 від Blokh
   
Re: ВЫБРАЛИ? ЖРИТЕ!  :gigi:

я - не - маю - жодного - стосунку - до - формування - саме - такої - пекельної - парочки - на - другий - тур!!!
+1 і респект за влучний епітет щодо парочки фіналістів (tu)
   
Re: ВЫБРАЛИ? ЖРИТЕ!  :gigi:

Треба не фуйнею займатися


Звичайно ми всі займаємося фуйнею. А треба “захоплювати відразу ЗМІ” та “відстріляти всіх нелояльних до населення олігархів”.

Ну прямо як по леніну.  :facepalm:

І звідки ви такі беретеся? Хоча 70 років совка, селекція...
   
Re: ВЫБРАЛИ? ЖРИТЕ!  :gigi:

Перше - знати, що за все, що обираєш, несеш відповідальність.
так, але що стосується другого туру виборів 2019,
то там вже відповідальність умовна, адже питання стояло приблизно так:
"петро - 100% вірогідності пожирання країни мега-корупцією,  зе - 99%",
от притомні люди дали шанс людині яка могла виявитись рятівником України,
бо петро ним не став за першої каденції і ніколи вже не стане.


Друге - розуміти, що, якщо не вмієш, вчися, не хочеш вчитися - просто роби так, як тобі кажуть робит розумні люди, не розмірковуй і не внось свого. Тільки такий шлях дає шанси ідіотам обирати для себе найкращі варіанти незалежно від того, що вони про це думають і як до цього ставляться.
ой, якщо людина ідіот, то вона не тільки не здатна зробити правильний вибір влади самостійно,
а ще і довіряє порадам таких же ідіотів, вважаючи їх розумними.
Я в цьому переконалась коли намагалась пояснити деяким своїм знайомим
чому треба голосувати за Юлю.. у відповідь чула приблизно таке:
"вона все вкрала", "у неї калбуки", "янукович казав що вона прєступніца",
навіть була версія типу "невістка її двоюрідного дяді посварилася з сусідкою"..
   
Re: ВЫБРАЛИ? ЖРИТЕ!  :gigi:

...за умови, що весь цей час без винятку обиратимуть Ющенків та Порошенків, а не Тимошенко, Януковичів та Зеленських. Бо після будь-кого з останніх персонажів відлік почнеться з нуля у найкращому випадку.
якийсь дивний у вас поділ президентів на два табори.. :umnik2:
дві мерзоти відокремили від інших двох, до яких чомусь додали Тимошенко,
яку вони всі четверо завжди смертельно ненавиділи за її справедливу вдачу.
   
Re: ВЫБРАЛИ? ЖРИТЕ!  :gigi:

---
Кадра,я намагаюсь вам пояснити,а Ви знову за своє- за кого голосувати! :facepalm1:
Все вивчаєцця і використовується проти нас.
Гарантую,що наступним презом буде типу Патріот до мозку кісток..
Але ніякого толку з того для країни і людей не буде.
Свій рецепт я ще в 2015-му викладав- нагадаю.
Треба не фуйнею займатися- типу штурмувати та захоплювати урядові установи- там уже на той час нікого не буде і 100% буде беркут,омон,СБУ чи ще яка озброєна трясця.
Треба захоплювати відразу ЗМІ.
Без їх підтримки  влада безсила і нічого зробити не зможе.
А от населенню ЗМІ конче необхідні.
Далі.Відстріляти всіх нелояльних до населення олігархів. B-)
Снайперські групи.
Все.  :D
Знаю,знаю,Нотатки Божевільного,скажете.
Але це моє бачення шляху .
ну як привід потриндєть на форумі цей текст має право на існування.

Ви маєте своє?
Тільки не кажіть що то "чесні" вибори.
Ну його нафіг! :facepalm1:
дійсно, якщо більшість виборців неадекватно сприймають політичні події,
то тут вибори, навіть чесні, навряд чи щось змінять
Залишається сподіватися що президента Україні призначить Ісус Христос.
   
Re: ВЫБРАЛИ? ЖРИТЕ!  :gigi:

"Тількинепорошенко" або "Тількиюлянацарство"
Мені принцип ПЄСдюків бачиться дещо інакше
тількипетроініхтоін шийкрімпетраінакшен ехайхочзгоритьтаукр аїна
   
Re: ВЫБРАЛИ? ЖРИТЕ!  :gigi:

Мені принцип ПЄСдюків бачиться дещо інакше
тількипетроініхтоін шийкрімпетраінакшен ехайхочзгоритьтаукр аїна
:umnik2: таке враження що подібні персонажі з відставкою петра втратили якийсь додатковий дохід
   
Re: ВЫБРАЛИ? ЖРИТЕ!  :gigi:

так, але що стосується другого туру виборів 2019,
то там вже відповідальність умовна, адже питання стояло приблизно так:
"петро - 100% вірогідності пожирання країни мега-корупцією,  зе - 99%",
от притомні люди дали шанс людині яка могла виявитись рятівником України,
бо петро ним не став за першої каденції і ніколи вже не стане.


ой, якщо людина ідіот, то вона не тільки не здатна зробити правильний вибір влади самостійно,
а ще і довіряє порадам таких же ідіотів, вважаючи їх розумними.
Я в цьому переконалась коли намагалась пояснити деяким своїм знайомим
чому треба голосувати за Юлю.. у відповідь чула приблизно таке:
"вона все вкрала", "у неї калбуки", "янукович казав що вона прєступніца",
навіть була версія типу "невістка її двоюрідного дяді посварилася з сусідкою"..

Ви знаєте, я не дискутую, наскільки можливим є здійснення тієї програми, яку я описав. На мій погляд - неможливо. Але це все одно нічого не змінює щодо іншого аспекту - виконання такої програми є єдиним шляхом до процвітання та становлення України як нормальної країни незалежно від того, чи ідіоти на це здатні, чи ні.
   
Re: ВЫБРАЛИ? ЖРИТЕ!  :gigi:

якийсь дивний у вас поділ президентів на два табори.. :umnik2:
дві мерзоти відокремили від інших двох, до яких чомусь додали Тимошенко,
яку вони всі четверо завжди смертельно ненавиділи за її справедливу вдачу.

Ну тут умовний поділ. Я просто обрав найяскравіших осіб. Одна група - то люди, які явно вклалися у становлення та розвиток України (і я зовсім не коментую, з яких міркувань то було, і ніяк не торкаюся питання, чи були вони, наприклад, патріотами або хоча б проукраїнськими. Ні, просто головна лінія їхньої діяльності йшла на користь Україні). Друга група - то люди, яким Україна мінімум пофігу. І я з Вами абсолютно згоден, Тимошенко має бути в окремій категорії, не можна сказати, що їй Україна пофіг, бо в її понятійному апараті України просто не існує. Там окрім себе любимої і табуретки для примощення сраки нічого більше немає.
   
Re: ВЫБРАЛИ? ЖРИТЕ!  :gigi:

Мені принцип ПЄСдюків бачиться дещо інакше
тількипетроініхтоін шийкрімпетраінакшен ехайхочзгоритьтаукр аїна

Якщо дуже примітивно, але у той же час і занадто ускладнено, то можна і так висловитися. Тільки Петро - це справедливо для конкретно етапу від 2014 року. Не тому, що Петро ідеал, а тому, що кращих і не проглядається. Хай хоч згорить та Україна - так теж можна сказати, це абсолютно безпечно, бо точно відомо, що як раз за Петра вона і не згорить, за нього вже її раз врятували і весь час підтримували.
   
Re: ВЫБРАЛИ? ЖРИТЕ!  :gigi:

:umnik2: таке враження що подібні персонажі з відставкою петра втратили якийсь додатковий дохід

Ні, не додатковий дохід. Але впевненість у поступі країни, яка була за Петра - втратили, віру в розум співгромадян - втратили, сподівання на те, що тут можливо чомусь доброму бути - втратили, радість від того, що нарешті у нас адекватна влада, і країна рухається у правильному напрямку - втратили. Зараз немає навіть найменшого сподівання, що буде хоч якийсь просвіт хоча б для онуків, не кажучи вже за дітей і тим більше за самих себе. Після того, як за Петра було спокійне відчуття, що Україна вже склалася, тепер тільки треба іти вперед та розвиватися, розчаровуватися до повної безпросвітності мінімум на декілька поколінь - то дійсно дуже боляче.
   
Re: ВЫБРАЛИ? ЖРИТЕ!  :gigi:

Не тому, що Петро ідеал, а тому, що кращих і не проглядається.
нема нікого краще злодійкуватого, безпринципного, брехливого, надміру зажерливого і надміру цинічного російсько-українського олігарха?
це що, вирок Україні?
   
Re: ВЫБРАЛИ? ЖРИТЕ!  :gigi:

в 2008-му році Юля зробила все на посаді премьера щоб Україна чиненайгірше у світі перенесла світову кризу, лягла під хуйла підписавши грабіжницьку угоду з Газпромом, не підтримала Грузію, і поперлась на вибори з найвищим антирейтингом будучи єдиною хто міг програти Янику...

Жодної позитивної дії в цієї паскуди за все її життя не було але є такі які хочуть довірити їй країну
Саме так!
   
Re: ВЫБРАЛИ? ЖРИТЕ!  :gigi:

Проблема была в том что Украина хотела повышения тарифа на транзит ,а РФ пугало что отключит газ . Переговоры заходили в тупик , Минченко звонил в Киев и консультировался . Только лажа была в том что Тимошенко и Абдуллин играли в этой игре на стороне противника , поэтому по итогу государственные интересы были сданы и контракт подписан на условиях РФ . Сразу после окончания переговоров ФСБ наградило Юлию Владимировну Тимошенко орденом Святой Великомученицы Варвары, правда вручали орден через свой филиал РПЦ . На свой первый рабочий день в ВР она с гордостью одела этот орден
   
Re: ВЫБРАЛИ? ЖРИТЕ!  :gigi:

Звичайно ми всі займаємося фуйнею. А треба “захоплювати відразу ЗМІ” та “відстріляти всіх нелояльних до населення олігархів”.

Ну прямо як по леніну.  :facepalm:

І звідки ви такі беретеся? Хоча 70 років совка, селекція...
----
Ну,я своє бачення виклав- людина запитала.
А ви і далі можете пробувати один і той же спосіб,сподіваючись на інший результат!  (tu)   :-)o
І далі розбивати собі лоби!
Більшовики,які б вони не були,владу на відміну від декого успішно захопили.
Не бачу причини,чому б їх досвід не брати за приклад,якщо він успішний,а ваш-ні. B-)
   
Re: ВЫБРАЛИ? ЖРИТЕ!  :gigi:

ну як привід потриндєть на форумі цей текст має право на існування.

дійсно, якщо більшість виборців неадекватно сприймають політичні події,
то тут вибори, навіть чесні, навряд чи щось змінять
Залишається сподіватися що президента Україні призначить Ісус Христос.
---
Ну,або купити собі інший народ,щоб він вашим критеріям відповідав- все просто! :weep:
   
Re: ВЫБРАЛИ? ЖРИТЕ!  :gigi:

нема нікого краще злодійкуватого, безпринципного, брехливого, надміру зажерливого і надміру цинічного російсько-українського олігарха?
це що, вирок Україні?

За рівнем досягнень для країни немає нікого кращого наразі, навіть порівняного з тим, кого Ви називаєте злодійкуватим, ну і так далі. Можете ще надриву додати, але об'єктиної ситуації то не змінить. І уточню, я кажу за нормальне сприйняття і нормальні пріоритети, не Ваші, тобто коли, наприклад, відновлення армії сприймають як величезний плюс або безвіз, а на обмовки не звертають уваги. Якщо ж у Вас пріоритети геть спотворені, Ви мене не зрозумієте. Але і це об'єктивної ситуації з найбільшими досягненнями саме Порошенка і саме для прогресу України не змінить.
   
Re: ВЫБРАЛИ? ЖРИТЕ!  :gigi:
LSD

якби президетом України в 2010 чи 2014 стала Юля,
ніякої війни не було б, і Крим не був би анексований хуйло.
Були б окремим федеральним округом. :D
   
Re: ВЫБРАЛИ? ЖРИТЕ!  :gigi:

так, адже краще дружити ніж воювати.

не хочешь на передок к нам съездить? подружить..
думаю, после первого обстрела 120-ми минами у тебя чувство дружбы станет еще сильнее  B-)
   
Re: ВЫБРАЛИ? ЖРИТЕ!  :gigi:

Цікаво, як голосували параолімпійці ?

якби за пороха, то вже проявили би активність.
а так сидять перед зомбоящиками, мабуть, та бідкаються.
   
Re: ВЫБРАЛИ? ЖРИТЕ!  :gigi:

Их нет! Не хотят работать ни судьи, ни прокуроры. Больше года переносят суды, ни один не состоялся.
   
Re: ВЫБРАЛИ? ЖРИТЕ!  :gigi:

А как так получается,  что судьев значительный недобор?
И з/п и пенсии у них огромные,  а никто идти не хочет
Парадокс
   
Re: ВЫБРАЛИ? ЖРИТЕ!  :gigi:

А как так получается,  что судьев значительный недобор?
И з/п и пенсии у них огромные,  а никто идти не хочет
Парадокс
Не пускают туда никого. Блатные засели. И сами работать не хотят, и другим не дают.
   
Re: ВЫБРАЛИ? ЖРИТЕ!  :gigi:

Ту ТС - це є нормальним, коли у судів інколи немає грошей для сплати за поштові послуги, щоб надіслати, наприклад, повістку до суду, у той час коли самі судді мають можливість завдяки  іншим джерелам  фінансування (хабарям) купити собі віллу у Шпейні!
Про судові  приміщення та умови... я взагалі мовчу, тому треба починати державі демонструвати, що суди повинні фінансуватись за рахунок бюджету держави, а не підсудних сторін!
Ну, звичайно, паралельно тре робити саму судову реформу!!! 
   
Re: ВЫБРАЛИ? ЖРИТЕ!  :gigi:

https://www.facebook.com/gennadiy.druzenko/posts/10158341443393412
Косташу, що має довести цей ролік стосовно параолімпійців?
   
Re: ВЫБРАЛИ? ЖРИТЕ!  :gigi:

Перше - знати, що за все, що обираєш, несеш відповідальність. Друге - розуміти, що, якщо не вмієш, вчися, не хочеш вчитися - просто роби так, як тобі кажуть робит розумні люди, не розмірковуй і не внось свого. Тільки такий шлях дає шанси ідіотам обирати для себе найкращі варіанти незалежно від того, що вони про це думають і як до цього ставляться.

  Як  ---аси, які вибрали офшорного жмурука, понесли відповідальність?

  ПиСи. Жодне пєдрілко ПО СУТІ нічого не скаже.
   
Re: ВЫБРАЛИ? ЖРИТЕ!  :gigi:

---
Ну,або купити собі інший народ,щоб він вашим критеріям відповідав- все просто! :weep:
достатньо буде якщо український народ увімкне мізки хоча б на виборах
і нарешті проголосує за кандидата який забезпечить їм гідний рівень життя.
Поки-що цього не сталося, на жаль.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія