Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Очконули? B-)

Re: Очконули? B-)

Французи повстануть на захист Пороха?   ;o
Ну на твой захист гандон вообще ни кто не встанет. Ты же был жителем ПП г. Харькова, теперь по легенде ты житель Черкас.
А по факту ты многоразовый презерватив.
   
Re: Очконули? B-)

ви навіть не помітили, як стали ворогами України, дебіли.
та ти шоо? ;o

А ви, сучари, помітили? як Порошкович став партнером Хуйла? Помітили!, але продовжуєте нагло обкрадати країну.
   
Re: Очконули? B-)

sli, tituhan ti yobaniy. bila b v Ukraine Vlast Zakona, to vas, bidluganov, uzhe davno b slozhili pipolam!
Про "власть закона" вже краще б мовчав, болєзний. де був закон, коли прокуратура позакривала всі справи проти одіозних поплічників Януковича? Де той "закон", що дозволяє ТРИ роки розслідувати справу "діамантових"
і т.д. А я скажу де так званий "закон". Він в руках "кивалових-підарахуїв" та "плокуЛОЛів" на вірній службі Порошковичу.
   
Re: Очконули? B-)

  Ще одне піс тоболко намалювалось.
  Що сказати хочешь?
   Йди на вибори, пропонуй кращу кандидатуру, і переконай людей що він буде тим чарівником, який все все виправить, Так тиж цього не хочеш. Тобі кров потрібна.

  П.С. Я тепер більше розумію Порлха. В друзях він був певен, що то своі. А от білецькі та інші консерви московські... не знаєш де тебе підставлять
   
Re: Очконули? B-)

:gigi:

і нічо смішного. нк феєрично обісрався.
   
Re: Очконули? B-)

Це черговий аля бляхєривсіхпорвемо. Клоуни. 
   
Re: Очконули? B-)

Очканув Финикс. Зрозумів що Це був фатальний косяк. Тепер банда покотиться вниз. Народ цього гімна не потерпить.

Тепер кожен чесний громадянин Зобов'язаний відправити на два метри нижче нуля при зустрічі  будь -якого Нац.Корпусника.

Бо він є загрозою для нормального життя людей.  Наволоч.

а свинарчук ? загроза чи ні ?
   
Re: Очконули? B-)

Справа ще в тому , що коли ціх  запакують, то на їх підтримку ніхто не вийде . Нормальні люди бачать різницю між подіями 14го року , та зараз.
Приємно дуже те, що всі Ці дії недолугих хлопців , люди не підтримують,  тоб то навчилися мислити . Це ще раз підкреслює,  шо як би не намагався хуйло , наступним президентом буде Порошенко.
   
Re: Очконули? B-)

в 97-му році подібна штурханина з комуністами у Львові дала старт у "велику політику" Парубію...
Той хлопака, шо нині заліз на сцену, також колись стане якимось діпутатом...(якщо його до того часу не посадять!)
Але...!!! Догадуєшся, шо кажуть нині про Парубія хлопці, котрі з ним тоді в тій бійці участь приймали?

хєрньою ви займаєтесь... При чому - вторинність і мавпування у всьому, давним-давно пройденому...  :(

   про Парубія можна сказати тільки те, що він - найкращий Голова ВРУ за роки незалежності
   
Re: Очконули? B-)

Фенікс, я підтрумую будь який двіж, окрім насильства. Мені шкода, що НК провів тупу провокацію замість демократичного протесту. Влада не пакувала вас, вона підступно з*їбалась. Вас використали......
   
Re: Очконули? B-)

про Парубія можна сказати тільки те, що він - найкращий Голова ВРУ за роки незалежності
Те ж справку маєш? Постійне порушення Конституції та регламенту - найкраще? Зовсім з глузду з'їхали?
   
Re: Очконули? B-)

Якщо кнур таки влізе на табуретку через фальсифікації, то буде кровавий замес (майдан-3 не буду уротребляти).

Але будуть не колядувати, а підуть уже по козинам-кончам з автоматами та гранатометами. Суспільство вже закіпає. Для пару треба свисток, інакше Петра казнять з його родиною.
   
Re: Очконули? B-)

а свинарчук ? загроза чи ні ?
а Семочки всех мастей?
   
Re: Очконули? B-)

Те ж справку маєш? Постійне порушення Конституції та регламенту - найкраще? Зовсім з глузду з'їхали?
та нехай.....скоро ще скажуть, що парубій був найкращим комендантом Майдану, а луценко взагалі найкращим польовим командиром, на одно рівні з Че Геварой
   
Re: Очконули? B-)

Одна уже говорили "бу"  :laugh:  теперь греет шконку
   
Re: Очконули? B-)

Я от подумав, що якщо кнур таки влізе на табуретку через фальсифікації, то буде кровавий замес (майдан-3 не буду уротребляти).

Але підуть уже по козинам-кончам з автоматами та гранатометами. Суспільство вже закіпає.
НК для того і заснований, аби нікому було того зробити. якщо не схаменуться та не втечуть хлопці від білецього, буде нам горе ще на 5 років табуретку займати
   
Re: Очконули? B-)

Якщо кнур таки влізе на табуретку через фальсифікації, то буде кровавий замес (майдан-3 не буду уротребляти).

Але будуть не колядувати, а підуть уже по козинам-кончам з автоматами та гранатометами. Суспільство вже закіпає. Для пару треба свисток, інакше Петра казнять з його родиною.

У петі немає ніяких ресурсів до фальсифікації. ТОбто якщо він виграє то це означатиме що він виграв чесно. І тоді замєс що спробують організувати фінікси звичайно буде.
   
Re: Очконули? B-)

Та ні, і тоді і зараз за ідею. Просто це ідея ніколи не співпадала з ідеєю більшості. Воював за Україну? Можливо. Але виключно за своє бачення України. Зрозумійте для них немає ніякої різниці між Хуйлом і БУДЬ-ЯКИМ не їх президентом Україні. І той і інший ворог, який заважає будувати країну для білої раси.

чітко описав погляд свиноферми.
Або Педро, або хуйло
   
Re: Очконули? B-)

У петі немає ніяких ресурсів до фальсифікації. ТОбто якщо він виграє то це означатиме що він виграв чесно. І тоді замєс що спробують організувати фінікси звичайно буде.
:lol:  :weep:  :lol:
   
Re: Очконули? B-)

в 97-му році подібна штурханина з комуністами у Львові дала старт у "велику політику" Парубію...
Той хлопака, шо нині заліз на сцену, також колись стане якимось діпутатом...(якщо його до того часу не посадять!)
Але...!!! Догадуєшся, шо кажуть нині про Парубія хлопці, котрі з ним тоді в тій бійці участь приймали?

хєрньою ви займаєтесь... При чому - вторинність і мавпування у всьому, давним-давно пройденому...  :(
Да пусть шугают прихильники певної політсили тебе то что
Чем больше прихильники певної політсили обоссут тем больше Кошулинский получит процентов
   
Re: Очконули? B-)

Ви маєте захищати спільного кандидата від об'єднаної демократичної опозиції.... все інше робе вас ворогами України...  не дайте себе використати

Это вы про Нацкорпус? Точно?
Мое мнение про нацкорпус сложилось еще год-два назад, когда после оплаченных акций нацкорпуса по разным офисам всяких компаний, все что в результате оставалось - это заявы от власныкив офисов о пропаже всяких мелких вещей. Самое смешное было о пропаже электрочайника с кухни.
   
Re: Очконули? B-)

Ні.
   
Re: Очконули? B-)

   
Re: Очконули? B-)

і нічо смішного. нк феєрично обісрався.

обісралися парашенки

В схемах с оборонными заказами участвовали сотрудники НАБУ, ГФС и СБУ, - Луценко
На пути к получению оборонного заказа фирме "Оптимумспецдеталь" пришлось несколько раз "договариваться" с ГФС, СБУ и НАБУ.

https://censor. net.ua/news/3115717/v_shemah_s_oboronnymi_zakazami_uchastvovali_sotrudniki_nabu_gfs_i_sbu_lutsenko
   
Re: Очконули? B-)

Якщо кнур таки влізе на табуретку через фальсифікації, то буде кровавий замес (майдан-3 не буду уротребляти).

Але будуть не колядувати, а підуть уже по козинам-кончам з автоматами та гранатометами. Суспільство вже закіпає. Для пару треба свисток, інакше Петра казнять з його родиною.
Нормальный проевропейский президент уже бы снял кандидатуру с выборов, но кнуряка хочет крови
   
Re: Очконули? B-)

Да пусть шугают прихильники певної політсили тебе то что
Чем больше прихильники певної політсили обоссут тем больше Кошулинский получит процентов

мені прикро, що цілком нормальні люди ведуться на розводняк...
І я розумію, що спільними зусиллями ми зробили б набагато більше ніж нарізно.
   
Re: Очконули? B-)

Фенікс, я підтрумую будь який двіж, окрім насильства. Мені шкода, що НК провів тупу провокацію замість демократичного протесту. Влада не пакувала вас, вона підступно з*їбалась. Вас використали......

 :laugh:

тобто влада повинна була спакувати малолітніх придурків, щоб ваші роботодавці могли розіграти наступний акт марлезонського балету "влада кривавих бариг репресує патріотів"

але влада замість цього "підступно з*їбалась", ти бач які падлюки  :lol:

чергова вистава зірвалась, грошей використаним презервативам  не заплатять, щей пи3дюлів видадуть  :weep:
   
Re: Очконули? B-)

ви навіть не помітили, як стали ворогами України
Гладковские тоже не  помітили и ничего - живут не тужат
   
Re: Очконули? B-)

та ти шоо? ;o

А ви, сучари, помітили? як Порошкович став партнером Хуйла? Помітили!, але продовжуєте нагло обкрадати країну.

Порошенко не ставав партнером хуйла. цією брехнею ви хочете прикрити свою роботу проти України.
   
Re: Очконули? B-)

очконула-очконула. тегеранский движ 79-го я помню очень хорошо, и чем закончилось - тоже.
   
Re: Очконули? B-)

Якщо кнур таки влізе на табуретку через фальсифікації, то буде кровавий замес (майдан-3 не буду уротребляти).

Але будуть не колядувати, а підуть уже по козинам-кончам з автоматами та гранатометами. Суспільство вже закіпає. Для пару треба свисток, інакше Петра казнять з його родиною.

вологі мрії збоченця
   
Re: Очконули? B-)

:gigi:

Разочаровался в тебе.
   
Re: Очконули? B-)

мені прикро, що цілком нормальні люди ведуться на розводняк...
І я розумію, що спільними зусиллями ми зробили б набагато більше ніж нарізно.

  Хто нормальні люди?Кацапи?Невже у Свободи так погано з баблом?
   
Re: Очконули? B-)

Справа ще в тому , що коли ціх  запакують, то на їх підтримку ніхто не вийде . Нормальні люди бачать різницю між подіями 14го року , та зараз.
Приємно дуже те, що всі Ці дії недолугих хлопців , люди не підтримують,  тоб то навчилися мислити . Це ще раз підкреслює,  шо як би не намагався хуйло , (1) наступним президентом буде Порошенко.
Майже все правільна кажеш....
Ось тільки (1)..
Повинно звучати ось так наступним президентом буде той хто кого вибірки. 31.03.2019.. а потім у другому турі..

І той кого вибіруть люди той і буде президентом..

Наступні 5 років..

   
Re: Очконули? B-)

Ви маєте захищати спільного кандидата від об'єднаної демократичної опозиції.... все інше робе вас ворогами України...  не дайте себе використати
І хто це?
   
Re: Очконули? B-)

Очканув Финикс. Зрозумів що Це був фатальний косяк. Тепер банда покотиться вниз. Народ цього гімна не потерпить.



Ти про жабоїдів в жовтих жилетах?  :fool:
   
Re: Очконули? B-)

Якщо кнур таки влізе на табуретку через фальсифікації, то буде кровавий замес (майдан-3 не буду уротребляти).

Але будуть не колядувати, а підуть уже по козинам-кончам з автоматами та гранатометами. Суспільство вже закіпає. Для пару треба свисток, інакше Петра казнять з його родиною.

хто піде з гранатометами?
бздюльки з прихильники певної політсили і нацжонами?

ну-ну   :laugh:
   
Re: Очконули? B-)

Ти про жабоїдів в жовтих жилетах?  :fool:


Жовті Жилети втратили підтримку в широкому колі населення

саме через скотобидляцьку поведінку, точно як Нацкорпус
   
Re: Очконули? B-)

Це питання кому? Пересічним? Боюсь, вони таки очканули такого перфомансу і на виборах за Педро проголосують, хоча збирались за інших кандидатів  :D
   
Re: Очконули? B-)

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія