Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

Ошнарег приперся тень на плетень наводить. Очередное время Че и вся шлоебень мобилизована
   
Re: Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

Це все дрібні зрадники, які мають негайно бути розстріляні, разом з усіма їх прибічниками. Вони є агенти Хуйла і загроза Залізному Гетьману, а це народ України їм не пробачить. Нікому не дозволено претендувати на місце президента, поки йде звитяжна і виснажуюча війна.

Слава Богу, Залізний Гетьман вчора сказав, що армія тепер в його власності. Можна не боятись, що ці підхуйлятники влаштують переворот.


так :( . узурпація влади Шоколадним Баригою стає неминучою :(
була надія на Мать Драконов Юлю, але після невдалої пластики і поганої роботи стиліста шансів і неї майже нема. вбити б того пластичного хірурга - через нього загине демкратія в Україні :this: .

 
   
Ошнарег приперся тень на плетень наводить. Очередное время Че и вся шлоебень мобилизована
А не ти в сусідній гілці щойно писав, що Порошенко - "Богом даний". Що ж тобі тут не подобається, коли збоку власну аргументацію читаєш, да? Чи може, ти уже не за нашого Залізного Гетьмана, а?
   
Re: Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

блин, до сих срутся. Да поймите же вы, ульки, саакососы и прочая примкнувшая к ним нечисть, что вы просто мешаете добропорядочным гражданам и патриотам Украины сигнализировать всем своим поведением хуйлу: мы все поняли, сидим тихо, у нас все хорошо, как и было до 2014, только не трогайте нас, ради бога!

Поймите и пожалейте этих людей, пожалуйста.
Да !
А вы, товарищи, можете проявить свои таланты где-нибудь на местах или в какой-нибудь реформе взять на себя инициативу и довести до победного конца.
В конце концов, можете вернуть Крым.
И вот когда мы увидим, что есть толковая полит. сила, мы сами выйдем на майдан и потребуем досрочных выборов и выберем ее во власть.
   
так :( . узурпація влади Шоколадним Баригою стає неминучою :(
Не узурпація, а отримання президентом всіх належних йому повноважень. В силу 54% відданих за це голосів.
була надія на Мать Драконов Юлю, але після невдалої пластики і поганої роботи стиліста шансів і неї майже нема. вбити б того пластичного хірурга - через нього загине демкратія в Україні :this:
Ніякої демократії під час війни. Все в країні має стати власністю Залізного Гетьмана, тільки тоді країна буде працювати в єдиному ритмі і переможе Хуйла. Це, безумовно, вимагатиме великих жертв. Але український народ на це готовий. Немає такої ціни, яку б він не заплатив за шлях в Европу, а цим шляхом нас поведе тільки Залізний Гетьман. Більше нема кому, решта зрадники, які не розуміють важливості реформ і великих жертв великого шляху.
   
чем дольше пройдет времени до выборов, тем сильнее станет ненависть и разочарование в этой власти

татышо)))
А я думаю чего это разная хуета та внеочередных выборов хочет.. А они оказывается желают взвалить на свои плечи сутулые все тяготы и невзгоды


Останнє редагування: 16 вересня 2017 13:02:17 від Veni-vidi
   
И вот когда мы увидим, что есть толковая полит. сила, мы сами выйдем на майдан и потребуем досрочных выборов и выберем ее во власть.
Ах ти підхуйлятниця. Ось ти себе і видала, кремлівська хвойда. Сказано тобі - ніяких дочасних виборів. Залізний Гетьман уже при владі. Тому сидіть і слухайте, що він скаже, бо він є Богом даний правитель над вами.
   
Да ! ..

Ну, вот так бы сразу и сказала, чем строить из себя целку.
   
Re: Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

Wall.Street.Insider, ось тобі ще один зрадойоб і підхуйлятник. Ич які рулади видає  :gigi:


Ошнарег приперся тень на плетень наводить. Очередное время Че и вся шлоебень мобилизована

Образа опонента - це стандартний прийом зрадо або хуйло бота.
Таким чином вони стараються нівелювати аргументи, проти яких ним нема чого сказати.
Так що, не переймайтесь, це ознака вашої правоти.

татышо)))
А я думаю чего это разная хуета та внеочередных выборов хочет.. А они оказывается желают взвалить на свои плечи сутулые все тяготы и невзгоды


Останнє редагування: 16 вересня 2017 13:07:12 від steol
   
Re: Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

Не узурпація, а отримання президентом всіх належних йому повноважень. В силу 54% відданих за це голосів.
Ніякої демократії під час війни. Все в країні має стати власністю Залізного Гетьмана, тільки тоді країна буде працювати в єдиному ритмі і переможе Хуйла. Це, безумовно, вимагатиме великих жертв. Але український народ на це готовий. Немає такої ціни, яку б він не заплатив за шлях в Европу, а цим шляхом нас поведе тільки Залізний Гетьман. Більше нема кому, решта зрадники, які не розуміють важливості реформ і великих жертв великого шляху.

погоджуюсь.
але можливо на Юлю наклали якесь закляття? може це не хірург винуватий? може ми її розчаклуємо і врятуємо Україну? як думаєте?
   
Це все дрібні зрадники, які мають негайно бути розстріляні, разом з усіма їх прибічниками. Вони є агенти Хуйла і загроза Залізному Гетьману, а це народ України їм не пробачить. Нікому не дозволено претендувати на місце президента, поки йде звитяжна і виснажуюча війна.

Слава Богу, Залізний Гетьман вчора сказав, що армія тепер в його власності. Можна не боятись, що ці підхуйлятники влаштують переворот.
Щось я такого від прохоботів не чув. Навпаки виступають за демократичні вибори, тільки чергові, а не за бажанням будь-кого.

А ці заклики про розстріли і знищення опонентів, звучать якраз зі сторони зрадойобів і підхуйловців, яким потрібен безлад в Україні.
   
Re: Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

Ну, вот так бы сразу и сказала, чем строить из себя целку.
никаких целок
все покупается и продается
   
Re: Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

погоджуюсь.
але можливо на Юлю наклали якесь закляття? може це не хірург винуватий? може ми її розчаклуємо і врятуємо Україну? як думаєте?
треба спробувать Ганьку Герман ще поперешивать. Там хоч позитивна тенденція помітна.
   
никаких целок
все покупается и продается

сразу вспомнилась фраза из какого-то классика: "От греха ее удерживала только высокая рыночная стоимость ее девственности" :lol:
   
Wall.Street.Insider, ось тобі ще один зрадойоб і підхуйлятник. Ич які рулади видає  :gigi:



Ну що сказати... Думаю, що з часом ми трохи тут піднімемо культуру спілкування. Але повторюю, хоча я Тимошенко не вірю, рядові члени БЮТ такі ж наші люди, як пороха, чи садового чи Ляшко. Тому я не розділяю українців не по етнічному, ні по мовному ні по партійному признаках... За одним виключенням - оппо блок. Це явні вороги і оппо вони до самої України як країни
   
А не ти в сусідній гілці щойно писав, що Порошенко - "Богом даний". Що ж тобі тут не подобається, коли збоку власну аргументацію читаєш, да? Чи може, ти уже не за нашого Залізного Гетьмана, а?

згинь дурачек)  Как  был на уровне детсада так и остался
   
Re: Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

Zavol, ти бачиш кого висвітив своєю характеристикою?
 Бачиш хто в цій гілці "зрадо або хуйло боти" Доволєн контингентом?  :weep:

Образа опонента - це стандартний прийом зрадо або хуйло бота.
Таким чином вони стараються нівелювати аргументи, проти яких ним нема чого сказати.
Так що, не переймайтесь, це ознака вашої правоти.
   
Re: Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

сразу вспомнилась фраза из какого-то классика: "От греха ее удерживала только высокая рыночная стоимость ее девственности" :lol:
вот опять словоблудие
а где взятые обязательства заслужить доверие избирателя и майдан?
   
А ці заклики про розстріли і знищення опонентів, звучать якраз зі сторони зрадойобів і підхуйловців, яким потрібен безлад в Україні.
Тобто, Ківа є зрадойоб і підхуйловець?
http://гордон/ukr/news/politics/-kiva-zajaviv-shcho-maje-namir-rozstriljuvati-vsih-hto-pojide-zustrichati-saakashvili-na-kordon-10-veresnja-204972.html

Так і запишемо  :gigi:
   
але можливо на Юлю наклали якесь закляття? може це не хірург винуватий? може ми її розчаклуємо і врятуємо Україну? як думаєте?
Тільки Залізний Гетьман і більше ніхто. Єдиний, неповторний і незамінний.
   
Re: Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

Ну що сказати... Думаю, що з часом ми трохи тут піднімемо культуру спілкування. Але повторюю, хоча я Тимошенко не вірю, рядові члени БЮТ такі ж наші люди, як пороха, чи садового чи Ляшко. Тому я не розділяю українців не по етнічному, ні по мовному ні по партійному признаках... За одним виключенням - оппо блок. Це явні вороги і оппо вони до самої України як країни

я з тобою згоден. Але це може бути хитрий хід в твоєму виконанні. Ти, он на Юльку кажеш Макака, А на Петра Бабуїн не сказав? Та й не сажеш? Та й не кажи. Але на Юльку навіщо кажеш Макака?
Га?
   
я з тобою згоден. Але це може бути хитрий хід в твоєму виконанні. Ти, он на Юльку кажеш Макака, А на Петра Бабуїн не сказав? Та й не сажеш? Та й не кажи. Але на Юльку навіщо кажеш Макака?
Як він може називати Богом даного Залізного Гетьмана бабуїном?  :pleasantr:
   
Re: Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

Тільки Залізний Гетьман і більше ніхто. Єдиний, неповторний і незамінний.
ну хоч лезгінку бздЮлька с Сааковим збацають?
ну хоч щось, щоб можна було згадать як досягнення
   
Ну що сказати... Думаю, що з часом ми трохи тут піднімемо культуру спілкування. Але повторюю, хоча я Тимошенко не вірю, рядові члени БЮТ такі ж наші люди, як пороха, чи садового чи Ляшко. Тому я не розділяю українців не по етнічному, ні по мовному ні по партійному признаках... За одним виключенням - оппо блок. Це явні вороги і оппо вони до самої України як країни

и снова принципиальное заблуждение, повлекшее за собой невольную, надеюсь, ложь.

разделяете Вы украинцев, разделяете. Если не по перечисленным признакам, то по отношению к Украине, которое они ДЕМОНСТРИРУЮТ. А между тем многие из тех, кто бьет себя в грудь, прикрытую вышиванкой, ни в чем главном не отличаются от тех же "оппо". оппы эти даже немного откровеннее. Как и хряк по своему лицемерию шоколадному в подметки не годился.
   
Re: Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

Тільки Залізний Гетьман і більше ніхто. Єдиний, неповторний і незамінний.

абсолютно згоден. зачарував Злочинний Барига нашу Чаєчку та що стала вона схожа на ящірку в спиртовій колбі.
недарма його шоколад називають Чорним Шоколадом.
   
ну хоч лезгінку бздЮлька с Сааковим збацають?
ну хоч щось, щоб можна було згадать як досягнення
Нащо вам та Юлька та Саакашвілі? У вас є Залізний Гетьман. А ви щойно дочасними виборами грозили. Підхуйлятники приховані.  :malyas:
   
вот опять словоблудие
а где взятые обязательства заслужить доверие избирателя и майдан?

вообще-то,любая порядочная шлюха на твоем месте уже давно бы была в монастыре.

но порядочных в ваши ряды, очевидно, не набирают.
   
абсолютно згоден. зачарував Злочинний Барига нашу Чаєчку та що стала вона схожа на ящірку в спиртовій колбі.
недарма його шоколад називають Чорним Шоколадом.
А що це вас на Чаєчку потягло? Чи не молитесь ви потай на неї? Хвилюєтесь за її здоров'я, за її зовнішність... Як ви посміли зрадити Залізного Гетьмана?!!
   
Wall.Street.Insider, ось тобі ще один зрадойоб і підхуйлятник. Ич які рулади видає  :gigi:



да, именно "шлоебень мобилизованная". Ты, Ошнарег и иже с вами. Борцы за свой карман.
Именно "хуета разная". Ваша Макака, Саака и прочая п***а, которая ломится к пирогу и которой насрать, что этим самым они могут страну угробить.
 Эташнадо. Юзер такой оптимистичный)) " Вайна не кончется", "будет только хуже" поэтому давайте угробим страну сейчас.. Истинный юлек правоверный
   
да, именно "шлоебень мобилизованная". Ты, Ошнарег и иже с вами. Борцы за свой карман.
Именно "хуета разная". Ваша Мамка, Саака и прочая п***а, которая ломится к пирогу и которой насрать, что этим самым они могут страну угробить.
 Эташнадо. Юзер такой оптимистичный)) " Вайна не кончется", "будет только хуже" поэтому давайте угробим страну сейчас.. Истинный юлек правоверный
То що, Вєня, забороняємо вибори до 2050 року? Будеш вірним сином Рошена, чи підеш в підхуйлятники, які бажають замінити самого Залізного Гетьмана?
   
Re: Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

А що це вас на Чаєчку потягло? Чи не молитесь ви потай на неї? Хвилюєтесь за її здоров'я, за її зовнішність... Як ви посміли зрадити Залізного Гетьмана?!!

я турбуюсь за демократію в Україні! адже тільки наша Нещасна Зачарова Чаїчка, яка через Чорні Шоколадні Чари стала схожа на Столітню Саламандру, може врятувати і нас всіх і демократію!
   
Re: Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

вообще-то,любая порядочная шлюха на твоем месте уже давно бы была в монастыре.

но порядочных в ваши ряды, очевидно, не набирают.
придет время - и в монастырях порядок наведем
   
прихильники певної політсили, спокійно, поверніть громадянство Саакашвілі, і ведіть себе достойно, а не як істерички.  :-)o
   
я з тобою згоден. Але це може бути хитрий хід в твоєму виконанні. Ти, он на Юльку кажеш Макака, А на Петра Бабуїн не сказав? Та й не сажеш? Та й не кажи. Але на Юльку навіщо кажеш Макака?
Га?

Юлька макака, а порох барига... Але він Президент і Головнокомандувач воюючої країни. Я за Президента, а не за пороха. Коли він вижине/посадить Медведчука, Бойко, вілкула і інших "хероїв рассєї" я буду за нього
   
Re: Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

Читай, Wall.Street.Insider насолоджуйся істерикою "зрадо або хуйло бота"  :lol:

да, именно "шлоебень мобилизованная". Ты, Ошнарег и иже с вами. Борцы за свой карман.
Именно "хуета разная". Ваша Макака, Саака и прочая п***а, которая ломится к пирогу и которой насрать, что этим самым они могут страну угробить.
 Эташнадо. Юзер такой оптимистичный)) " Вайна не кончется", "будет только хуже" поэтому давайте угробим страну сейчас.. Истинный юлек правоверный
   
Ну що сказати... Думаю, що з часом ми трохи тут піднімемо культуру спілкування.

моя культура опустилась нижче всякої міри в торнетах :sad:
А такий культурний раніше був.. Просто страх.
 Бо думав, що маю справу з нормальними людьми хоч і опонентами, а не з пропагадандонами
   
и снова принципиальное заблуждение, повлекшее за собой невольную, надеюсь, ложь.

разделяете Вы украинцев, разделяете. Если не по перечисленным признакам, то по отношению к Украине, которое они ДЕМОНСТРИРУЮТ. А между тем многие из тех, кто бьет себя в грудь, прикрытую вышиванкой, ни в чем главном не отличаются от тех же "оппо". оппы эти даже немного откровеннее. Как и хряк по своему лицемерию шоколадному в подметки не годился.

Я ответил в предыдущем посте Стеолу. Меня много чего не устраивает в порохе... Особенно его барыжничество.... Но! Он Президент и Главнокомандующий.
   
Re: Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

прихильники певної політсили, спокійно, поверніть громадянство Саакашвілі, і ведіть себе достойно, а не як істерички.  :-)o
яке саме? грузинське чи українське?
якщо українське, то оно-но або Самопоміч, або Батьківщина виграють вибори і подарують Саакашвілі НОВЕ громадянство
навіщо йому від шоколадного бариги таку цінність мать?
   
придет время - и в монастырях порядок наведем

ты только эта... монастыри случайно не перепутай. А то еще попадешь в женский.
   
моя культура опустилась нижче всякої міри в торнетах :sad:
А такий культурний раніше був.. Просто страх.
 Бо думав, що маю справу з нормальними людьми хоч і опонентами, а не з пропагадандонами

Просто потрібно бути пасивно-агресивним до образ, постаратися побачити в оппоненті людину. Ми тут 90% любимо свою Країну, просто по різному бачимо її шлях до щастя
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія