Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

Продемонструвати підбірку від Южаніна? А в цій шілці по цьому принципу он Тірас вже продемонстрував зрадохуйлоботство  :laugh:


Він не правий в цьому.
   
То владу радує що просрано ригам?
Чому влада поруч з Самопоміччю не виставила свою потужну команду щоб перемогти Вілкулів? Вілкули владу влаштовують?
По такому принципу владу у всьому можна звинувачувати. У Дніпрі Філатов теж ставленик влади?
   
Re: Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

Я живу на юго-востоке Украины, как раз в том городе, который обещала "освободить" кремлёвская фашистская крыса. И только благодаря многим и в том числе усилиям Пороха у меня дома нет москальско-фашистского быдла с его фашистским "узким миром". И такое положение меня вполне устраивает. А вот выбрыки грузинского туриста, у которого в Украине совершенно ни чего нет и он ни чем не рискует, ставит под угрозу мою безопасность и мое будущее. Потому грузинский турист как и кремлёвское Хуйло для меня являются врагами покушающиеся на мою жизнь. И я от них буду защищаться.

 Более того я буду считать любого, кто произнесет словосочетание "досрочные выборы" своими врагами, поскольку считаю что проведение выборов во время войны создает угрозу мне живущему в зоне риска как и миллионам других украинцам живущих на юго-востоке Украины. Но Конституция есть Конституция и на выборы 2019 года, скрепя сердцем я вынужден согласиться. Но на май 2019 года и ни на месяц раньше. К тому времени фашистская Раша под санкциями станет слабее чем сегодня и угроза в 2019 году будет меньше.

Вцілому погоджуюся та підтримую.
І про грузинського авантюриста, і про вибори 19-го, і про мерзенну шоблу зрадойобців та жульків-підарасів яких треба лікувати, бажано ногами..

Але є зауваження і побажання :
1. Ти Южанен живеш не "на югавастокє" а На Півдні України, в Миколаєві.
    Порох зробив його можливе. Люди зробили більше. В Україні політики Завжди відставали від громадянського суспільства, І в ближчий час цього не змінити.
2. Не бійся перейти на українську мову. В україномовний Миколаїв жодне москальсько-фашистське бидло Не Полізе Ніколи. Не важливо персона президента на момент.
    Навіть не подумає. А руцкоязичьний югавасточьний Нікалаєв Завжди Буде Мішень. І через десять років.
3.  Давай подумаєм разом з розумними людьми як Жулью з сектою хворих уєбанів відправити на Марс, в Кацапію, або на цвинтар. Однаково, аби подалі ..
   
Re: Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

По такому принципу владу у всьому можна звинувачувати. У Дніпрі Філатов теж ставленик влади?

Чи виставляла влада потужну команду в цих двох містах?
Переміг Вілкул в Кривбасі- влаштовує владу, переміг би молодший в Дніпрі- теж влаштувало б
   
.Вцілому погоджуюся та підтримую.
І про грузинського авантюриста, і про вибори 19-го, і про мерзенну шоблу зрадойобців та жульків-підарасів яких треба лікувати, бажано ногами..
Але є зауваження і побажання :
1. Ти Южанен живеш не "на югавастокє" а На Півдні України, в Миколаєві.
    Порох зробив його можливе. Люди зробили більше. В Україні політики Завжди відставали від громадянського суспільства, І в ближчий час цього не змінити.
2. Не бійся перейти на українську мову. В україномовний Миколаїв жодне москальсько-фашистське бидло Не Полізе Ніколи. Не важливо персона президента на момент.
    Навіть не подумає. А руцкоязичьний югавасточьний Нікалаєв Завжди Буде Мішень. І через десять років
3.  Давай подумаєм разом з розумними людьми як Жулью з сектою хворих уєбанів відправити на Марс, в Кацапію, або на цвинтар. Однаково, аби подалі ..

Дуже просто. Вскрити її зв'язок з спецслужбами раші
   
Чи виставляла влада потужну команду в цих двох містах?
Переміг Вілкул в Кривбасі- влаштовує владу, переміг би молодший в Дніпрі- теж влаштувало б

а чи виставляла влада потужну команду в інших містах?
і друге запитання- а чи взагалі має влада виставляти потужну команду на виборах в усіх містах без виключення, і якщо так- то навіщо, щоб підпорядкувати себе ще й місцеве самоврядування?
 B-)
   
Re: Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

Wall.Street.Insider, он читай що зрадохуйлоботи витворяють в особі Boxter  :weep:
Юльки й не подумали щось матюче писати, а ти поглянь на оті перли  :lol:
   
Re: Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

Более того я буду считать любого, кто произнесет словосочетание "досрочные выборы" своими врагами, поскольку считаю что проведение выборов во время войны создает угрозу мне живущему в зоне риска как и миллионам других украинцам живущих на юго-востоке Украины.

Южанин и ко перед очередными выборами.
   
Re: Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

а чи виставляла влада потужну команду в інших містах?
і друге запитання- а чи взагалі має влада виставляти потужну команду на виборах в усіх містах без виключення, і якщо так- то навіщо, щоб підпорядкувати себе ще й місцеве самоврядування?
 B-)

То владу влаштовує риговладп на місцях? То владу влаштує риговлада по всій Україні?  B-)
   
Wall.Street.Insider, он читай що зрадохуйлоботи витворяють в особі Boxter  :weep:
Юльки й не подумали щось матюче писати, а ти поглянь на оті перли  :lol:

Не має слів. Для мене юльки, прихильники певної політсили однаково мої люди, і я знаю що вони українці... Про мамку саму на жаль так сказати не можу
   
Re: Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

Wall.Street.Insider, он читай що зрадохуйлоботи витворяють в особі Boxter  :weep:
Юльки й не подумали щось матюче писати, а ти поглянь на оті перли  :lol:

 жульки і думати - поняття несумісні, це просто зловредні комахи-роботи. Центр управління ними в Жульї між ногами

накаже Мамка - рідну маму продаш чи обкладеш матюками   :laugh:
   
Re: Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

Более того я буду считать любого, кто произнесет словосочетание "досрочные выборы" своими врагами,

только ты понимай две вещи :

- очередные (не досрочные) выборы все равно тоже будут во время войны
- чем дольше пройдет времени до выборов, тем сильнее станет ненависть и разочарование в этой власти

т.е. ты за то, чтобы следующие выборы стали как можно выгоднее хуйло
   
То владу влаштовує риговладп на місцях? То владу влаштує риговлада по всій Україні?  B-)
Нема її по всій Україні. І ареал цей зменшується.
Але, на жаль, Україна неоднорідна і є місця де ті ж перефарбовані риги мають підтримку.
Але в нас демократія і поки В ЛЮДЕЙ не поміняється світогляд, з тим важко щось робити.
Ви пропоуєте СИЛОЮ то змінити?  А потім волати про адмінресурс влади?

Але давайте гнобити владу де і як тільки можна, а потім вимагати її підтримки від виборців на місцевому рівні!
   
Re: Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

жульки і думати - поняття несумісні, це просто зловредні комахи-роботи. Центр управління ними в Жульї між ногами

накаже Мамка - рідну маму продаш чи обкладеш матюками   :laugh:

Wall.Street.Insider, читай, колекція доповнюється  :gigi:

Образа опонента - це стандартний прийом зрадо або хуйло бота.
Таким чином вони стараються нівелювати аргументи, проти яких ним нема чого сказати.
Так що, не переймайтесь, це ознака вашої правоти.
    :lol:
   
То владу влаштовує риговладп на місцях? То владу влаштує риговлада по всій Україні?  B-)

тобто відповідсти на питання ти не можеш?
я так і думав

владу влаштовує будь-яке місцеве самсоврядування, обране місцевими мешканцями на законних виборах
все, як і має бути за Конституцією
чи ти хочеш, щоб Київ узурпував всю владу, включно з місцевим самоврядуванням?
   
жульки і думати - поняття несумісні, це просто зловредні комахи-роботи. Центр управління ними в Жульї між ногами

накаже Мамка - рідну маму продаш чи обкладеш матюками   :laugh:

Все рівно вони наші люди. Може трохи наївні, але наші.

   
Re: Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

тобто відповідсти на питання ти не можеш?
я так і думав

владу влаштовує будь-яке місцеве самсоврядування, обране місцевими мешканцями на законних виборах
все, як і має бути за Конституцією
чи ти хочеш, щоб Київ узурпував всю владу, включно з місцевим самоврядуванням?

Це я не можу? Хоча так, не можу, я не можу відповісти чому представники блоку Петра Порошенка цілеспрямовано не боролись на місцевих виборах, чому не запропонували таку програму розвитку регіону, яка би зацікавила місцевих виборців і вони дали мандат блоку на її втілення.
От тепер ти скажи, чому БПП своєю інфантильністю сприяли перемозі перефарбованих ригів?
   
підтримую.саака корисний ідіот путлєра.Нічого позитивного воно не принесе.Якийсь біснуватий.Бе бе бе
   
Re: Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

Це я не можу? Хоча так, не можу, я не можу відповісти чому представники блоку Петра Порошенка цілеспрямовано не боролись на місцевих виборах, чому не запропонували таку програму розвитку регіону, яка би зацікавила місцевих виборців і вони дали мандат блоку на її втілення.
От тепер ти скажи, чому БПП своєю інфантильністю сприяли перемозі перефарбованих ригів?

на місцях була відносно чесна боротьба і влада майже не втручалася. згадайте вибори мера Миколаєва - виграв Сенкевич і влада забезпечина його вступ на посаду, хоча різниця там була невелика.
виграв Філатов в Дніпрі - влада зробила теж саме.
ну виграв в Кривому Розі Вілкул - то що мала робити влада? і чи пішло на користь державі те беззаконня яке вчинила потім самопоміч?

П.С. а вам би задуматися, як будуть поводити себе всякі єгоркі зіміни якщо дійсно довуться до влади.
   
Re: Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

Так що, Южанин ригів з Кривбасу не боїться, вони лише місцеве самоуправління.  Міхо боїться, Міхо монстр на західному кордоні  :(
   
Це я не можу? Хоча так, не можу, я не можу відповісти чому представники блоку Петра Порошенка цілеспрямовано не боролись на місцевих виборах, чому не запропонували таку програму розвитку регіону, яка би зацікавила місцевих виборців і вони дали мандат блоку на її втілення.
От тепер ти скажи, чому БПП своєю інфантильністю сприяли перемозі перефарбованих ригів?

я ставив зовсім інші питання
   
Я живу на юго-востоке Украины, как раз в том городе, который обещала "освободить" кремлёвская фашистская крыса. И только благодаря многим и в том числе усилиям Пороха у меня дома нет москальско-фашистского быдла с его фашистским "узким миром". И такое положение меня вполне устраивает. А вот выбрыки грузинского туриста, у которого в Украине совершенно ни чего нет и он ни чем не рискует, ставит под угрозу мою безопасность и мое будущее. Потому грузинский турист как и кремлёвское Хуйло для меня являются врагами покушающиеся на мою жизнь. И я от них буду защищаться.

 Более того я буду считать любого, кто произнесет словосочетание "досрочные выборы" своими врагами, поскольку считаю что проведение выборов во время войны создает угрозу мне живущему в зоне риска как и миллионам других украинцам живущих на юго-востоке Украины. Но Конституция есть Конституция и на выборы 2019 года, скрепя сердцем я вынужден согласиться. Но на май 2019 года и ни на месяц раньше. К тому времени фашистская Раша под санкциями станет слабее чем сегодня и угроза в 2019 году будет меньше.

+100
   
Re: Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

на місцях була відносно чесна боротьба і влада майже не втручалася. згадайте вибори мера Миколаєва - виграв Сенкевич і влада забезпечина його вступ на посаду, хоча різниця там була невелика.
виграв Філатов в Дніпрі - влада зробила теж саме.
ну виграв в Кривому Розі Вілкул - то що мала робити влада? і чи пішло на користь державі те беззаконня яке вчинила потім самопоміч?

П.С. а вам би задуматися, як будуть поводити себе всякі єгоркі зіміни якщо дійсно довуться до влади.

Навіщо задумуватись ящо є фуп і порохоботи все розтовкмачуть.
От хочу почути в чому були незаконні вчинки Самопомочі, хто допустив беззаконня?


   
Чо ви такі дрібні?

В 2050 році загроза взагалі зникне. Тому до 2050 року вибори в Україні мають бути заборонені під страхом негайного розстрілу всіх причетних. У нас тепер є Залізний Гетьман, ми повинні забезпечити йому максимально комфортні умови для проведення радикальних реформ. Для цього він не повинен боятись виборів і всякої наволочі, яка сміє щось патякати про демократію.

Вся влада Залізному Гетьману, Пожиттєвому Шефу всіх економічно ефективних манюпасів!
   
Re: Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

Навіщо задумуватись ящо є фуп і порохоботи все розтовкмачуть.
От хочу почути в чому були незаконні вчинки Самопомочі, хто допустив беззаконня?

самопоміч згвалтувала ВР щоб та назначила перевибори. допустив беззаконня в тому числі і Порошенко, бо йому були потрібні голоси самопомочі. а самопоміч і їх прихильники кричали, що Порох продався ригам.
переголосування було повнястю незаконне, в суді ніхто нічого не довів.
   
Re: Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

Все рівно вони наші люди. Може трохи наївні, але наші.

хто наші люди, жульки ?  :weep:

це Aliens

   
Re: Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

Чо ви такі дрібні?

В 2050 році загроза взагалі зникне. Тому до 2050 року вибори в Україні мають бути заборонені під страхом негайного розстрілу всіх причетних. У нас тепер є Залізний Гетьман, ми повинні забезпечити йому максимально комфортні умови для проведення радикальних реформ. Для цього він не повинен боятись виборів і всякої наволочі, яка сміє щось патякати про демократію.

Вся влада Залізному Гетьману, Пожиттєвому Шефу всіх економічно ефективних манюпасів!

ашнар, ви бачили як жахливо виглядає тимошенко? не знаєте, вона захворіла чи щось сталося?
   
Re: Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

я ставив зовсім інші питання

Милобог то феномен Самопомочі. а не сам Милобог. Імхо, вважали що потрібна більш відома особистість, та й команда Вілкула спрацювала. Он циган на таксі до виборчих дільниць возили.  :laugh:
А, доречі, про законність. Вибори повторно призначили. Чи покарала влада законними методами порушників процедури виборів? Чи будеш казати що це справа місцевого самоврядування?  B-)
   
Милобог то феномен Самопомочі. а не сам Милобог. Імхо, вважали що потрібна більш відома особистість, та й команда Вілкула спрацювала. Он циган на таксі до виборчих дільниць возили.  :laugh:
А, доречі, про законність. Вибори повторно призначили. Чи покарала влада законними методами порушників процедури виборів? Чи будеш казати що це справа місцевого самоврядування?  B-)

яких саме порушників процедури виборів?
про які порушення йдеться і чим вони встановлені?
   
засрали уже весь форум со своим саакашвили...
видать таки нормальный пацык этот саака..если так пылает..у тварей...
который день..

а то я уже стал к сааке критически относиться..
но после такого колличества поноса вего сторону..опять за него стал. :D

кноп, извини но ты придурок
   
Re: Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

самопоміч згвалтувала ВР щоб та назначила перевибори. допустив беззаконня в тому числі і Порошенко, бо йому були потрібні голоси самопомочі. а самопоміч і їх прихильники кричали, що Порох продався ригам.
переголосування було повнястю незаконне, в суді ніхто нічого не довів.

То може Самопоміч й Генпрокурора зможе згвалтувати? Ну щоб той розшифрував схему Ротердам +? Ану скажи, ти вважаєш, що Самопоміч така потужна сила, що згвалтувала цілий парламент на чолі з коаліцією?
   
ашнар, ви бачили як жахливо виглядає тимошенко? не знаєте, вона захворіла чи щось сталося?
Цілком нормально вона виглядає на свій вік, і враховуючи її навантаження.

Ви від теми не відволікайтесь. Скасовуємо вибори до 2050 року, чи будемо шатати човна?
   
Re: Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

яких саме порушників процедури виборів?
про які порушення йдеться і чим вони встановлені?
порушників з Інгулецького району. То їх влада навіть й не встановила?  ;o  Ану підкажи, яка влада повинна встановлювати порушників?  B-)
   
Re: Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

Цілком нормально вона виглядає на свій вік, і враховуючи її навантаження.

Ви від теми не відволікайтесь. Скасовуємо вибори до 2050 року, чи будемо шатати човна?

жахливо:(. і стилісти в неї якісь вже не ті...
не світтить їй вже нічого:( бо перестала бути прикладом для жінок бальзаківського віку :this:

вибри не скасовуємо, в 2019 будуть.
   
жахливо:(. і стилісти в неї якісь вже не ті...
не світтить їй вже нічого:( бо перестала бути прикладом для жінок бальзаківського віку :this:
Звичайно, не світить. У нас є чудом вибраний і вимолений народом Залізний Гетьман, в якого закоханий стар і млад, і який буде правити країною до самої смерті.
вибри не скасовуємо, в 2019 будуть.
Але ж Хуйло скористається. Загроза же, знову ж таки. Грузини через кордони пруть.
   
Re: Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

То може Самопоміч й Генпрокурора зможе згвалтувати? Ну щоб той розшифрував схему Ротердам +? Ану скажи, ти вважаєш, що Самопоміч така потужна сила, що згвалтувала цілий парламент на чолі з коаліцією?

самопоміч тоді була частиної коаліції, і для збереження коаліції Порох погодився на перевибори. зараз самопоміч саму себе хіба що може згвалтувати.
   
Re: Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

Звичайно, не світить. У нас є чудом вибраний і вимолений народом Залізний Гетьман, в якого закоханий стар і млад, і який буде правити країною до самої смерті.
Але ж Хуйло скористається. Загроза же, знову ж таки. Грузини через кордони пруть.

ви мабуть за політикої не слідкуєте. в тренді Чудова Четвірка: саахов, садовий, непрхідний і васько.
якщо все спокійно і законно то не скористається.

Останнє редагування: 16 вересня 2017 12:45:51 від karuby
   
Про Кривий Ріг "борцунам" та "патріотам" краще б промовчати.
Це наочна демонстрація того що буде в Україні, якщо просто "скинути баригу",
не пропонуючи дійсно притомної альтернативи. 70:11  Всуху.
ага. Ще можна згадати авторів і виконавців цієї геніальної тактики.  Тих хто зрадив своїх виборців і фактично здав Кривий Ріг Вілкулу
   
ви мабуть за політикої не слідкуєте. в тренді Чудова Четвірка: саахов, садовий, непрхідний і васько.
Це все дрібні зрадники, які мають негайно бути розстріляні, разом з усіма їх прибічниками. Вони є агенти Хуйла і загроза Залізному Гетьману, а це народ України їм не пробачить. Нікому не дозволено претендувати на місце президента, поки йде звитяжна і виснажуюча війна.

Слава Богу, Залізний Гетьман вчора сказав, що армія тепер в його власності. Можна не боятись, що ці підхуйлятники влаштують переворот.
   
блин, до сих срутся. Да поймите же вы, ульки, саакососы и прочая примкнувшая к ним нечисть, что вы просто мешаете добропорядочным гражданам и патриотам Украины сигнализировать всем своим поведением хуйлу: мы все поняли, сидим тихо, у нас все хорошо, как и было до 2014, только не трогайте нас, ради бога!

Поймите и пожалейте этих людей, пожалуйста.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія