Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лендліз коли конгрес підпише?

Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Канада закупила для України 20 000 артилерійських снарядів за стандартами НАТО.
Це амуніція вартістю в 98 мільйонів доларів, яку можна використовувати зокрема й для гаубиць M777 – Канада їх вже надсилала до України, каже міністерка оборони Аніта Ананд

один сняряд - 5 тищ, нехiло ..
тут мабуть вкладена цена пересилки, 1 снаряд 43 кг, + експрес доставка як NUNU просить i неконтовать .. :)


Останнє редагування: 25 травня 2022 06:28:09 від Good-Luck
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Французькі САУ вже в Україні

Українські військові отримали на озброєння французькі самохідні артилерійські установки CAESAR і вже використовують їх для завдання ударів. Про це свідчать відеокадри, на яких можна впізнати самохідну гаубиця французького виробництва.

Скільки всього на озброєнні України може бути 155-мм. самохідних артилерійських установок «CAESAR», - невідомо, оскільки жодних подробиць щодо цього немає, проте фахівці звертають увагу на те, що значною перевагою цих самохідних гаубиць є підвищена мобільність. Це дозволяє ЗСУ швидко змінити позиції після завдання ударів.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?



   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

а чому не 100, не 200?
чому лище зараз?

ти не вiдповiв на питання
з останнього iнтервью президента, вiн сказав, що йому було вiдомо про дату горячоi фази вiйни у вереснi минулого року
скiльки зброi, якоi i в якiй кiлькостi було замовлено з вересня минулого року i по 23 лютого цього року?
Ну вот тебе новости с середины декабря 2021 года.

Українські представники попросили Вашингтон надати системи протиповітряної оборони – йдеться про зенітно-ракетні комплекси Patriot, повідомляє сайт американської телекомпанії CNN.

Це прохання є частиною потреб України у військовій допомозі, яку нині розглядає адміністрація Джо Байдена.

«Адміністрація Байдена все ще роздумує, чи поставити більше озброєнь та техніки українцям, після того, як вже були надані останніми двома місяцями протитанкові ракетні комплекси Javelin та центри командування запусками, патрульні катери класу Island, аптечки першої медичної допомоги, захищені радіостанції, електроне обладнання, медичне обладнання, двигуни, генератори, запчастини, а також малокаліберна зброя та набої. Українці також наполягають на поставках систем протиповітряної оборони – як-от Patriot зі США, як кажуть люди, знайомі з їхніми запитами», – повідомляє CNN.

Телекомпанія також зазначає, що радник президента США з питань національної безпеки Джейк Салліван «передав стурбованість США, що такі поставки можуть бути сприйняті Росією як дуже провокативні в час, коли США, Європа та НАТО намагаються переконати Москву в потребі деескалації». «І все ж Білий дім не виключає нічого цілковито – окрім хіба що можливості розміщення військ США на території України», – пише сайт телекомпан

 И что Украина не то делала? Перед этим запрос был весной 2021 года в период первой эскалации
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Второй немаловажный вопрос, если сша боялись поставлять вооружения шоб не разгневать кацапов. То в случае принятия решения на усиления нашей группировки на юге и севере, не было бы вторжение кацев обработано вокруг этого- Украина нарастила группировку для удара по Крыму, домбасу и Белоруссия и мы вынуждены были отработать на упреждение. Грузия 2008 год. Европа тогда грузинов и сделала виновными. Могли и нас нах послать, мы за мир, а вы бедных кацев спровоцировали. Вот и разбирайтесь сами.
 Так что не все так линейно в этом вопросе
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

не дави на жалiсть
вас попереджали?
якi були прийнятi запобiжнi дii?
вiдповiдь буде?
чи знов сьози, соплi?
І язик сука повертається таке казати. попереджальщики херові.
 попереджали, було.... Змоделюємо ситуацію. Живе собі красива одинока молода дівчина спортсменка. активістка і тд. Має собі  на  стіні в хаті рушницю дісталася їй у спадок, і от один поважний  багатий сусід  почав переконувати дівчину позбутися зброї. і віддати її другому сусіду. Гопнику зі стажем. Аргументи чому віддати? Та тому що її утримувати дорого, користуватися вона не вміє нею, тупа по словах цього багатого сусіда а от у гопника вже є така ж сама зброя значить користуватися нею він точно вміє. Так що відавай йому зброю дівчинонько бо я санкції дружити з тобою не буду. а коли що то я тебе захищу, слово джентельмена. Повірила дурненька дівчина і віддала гопнику і поважному пану зброю. Та і дуже розумний ковбасник емігрант у такій ситуації повірив би. Бо цей шановний пан одним порухом пальця цього гопника б прибив коли що. і от, через деякий час, раптом ні з того ні з сього, гопник починає ображати дівчину спочатку потроху, бо сцикун і все ж бо все ж  побоювався поважного пана  та і дівчина відбивається як може, то пальці гопнику трохи прищепить коли він у двері до неї лізе, то носа. та все  ж сили не рівні він більш ніж у тричі більший від неї і що не роби а сили нерівні. Гопник побачив що пан робить вигляд що дівчини наче і не знає, і він взагалі я не я і обіцянка не моя, і тоді від безкарності взагалі з котушок злетів.

І от зустрічає поважний пан дівчину та і каже їй.
- знаєш що мала я тут чув від свого охоронця, що гопник збирається тебе взагалі через пару місяців чи то згвалтувати чи то вбити чи те і те разом. Готуйся небого. я не кажи що я тебе не попереджав. і не забудь подякувати якщо раптом не заріже а тіки згвалтує...

- Але, пане, як я маю готуватися?

- ну не знаю карате вчи,  яму коло хати викопай, кота тренируй мо поможе чим...  В спортзал сходи підкачайся. Гантель не дам але ідеєю користуйся.

- Дядьку ви бачили його і мене він же втричі більший за мене і в нього зброя! Допоможіть дайте і мені зброю...

- Нічого не знаю небого. Бо сам як на нього гляну біжу штани міняти обпудженні. так шо нравиться не нравиться терпи моя красавица я буду молитись за тебе смілива дівчино. але всеж  дуже не пручайся мо і не задушить....

і ще якщо партньор гопник не дуже образиться то пришлю тобі газового балончика. там наче термін збарігання закінчується але і за це скажи спасибі....

................... ................... ................... .....
От читаєш деяких дописувачів і думаєш а ми ще кацапів кінченими називаємо. Українці для них чужі хоч а це тут свої пишуть і повчають з флорид.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Ну вот тебе новости с середины декабря 2021 года.

Українські представники попросили Вашингтон надати системи протиповітряної оборони – йдеться про зенітно-ракетні комплекси Patriot, повідомляє сайт американської телекомпанії CNN.

а можна була ще авiаносця попросити в аренду
проссити можно те що можливо одержати i вмiти користуватись , iнакше то все пiар i пустi балачки
надiшлють вам Петрiот, хто буде з нього пулять?
надiшлють вам Ф16, хто в нього сяде
повинно було розгортати системну роботу по навчанню ВСУ сучасною зброею, з перспективою ii одержання


   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

І язик сука повертається таке казати. попереджальщики херові.

пiсьля перемоги, язик повернеться щей не таке сказати
поки що висловлюсь словами Арестовича - "пройобали"
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

а можна була ще авiаносця попросити в аренду
проссити можно те що можливо одержати i вмiти користуватись , iнакше то все пiар i пустi балачки
надiшлють вам Петрiот, хто буде з нього пулять?
надiшлють вам Ф16, хто в нього сяде
повинно було розгортати системну роботу по навчанню ВСУ сучасною зброею, з перспективою ii одержання

ну за 2 місяці вже якось би навчились "пулять"
чи ти вважаєш українців тупіших за словаків, які поміняли свої С300 на Patriot ?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

а можна була ще авiаносця попросити в аренду
проссити можно те що можливо одержати i вмiти користуватись , iнакше то все пiар i пустi балачки
надiшлють вам Петрiот, хто буде з нього пулять?
надiшлють вам Ф16, хто в нього сяде
повинно було розгортати системну роботу по навчанню ВСУ сучасною зброею, з перспективою ii одержання
Давай не опускать форум до уровня школоты. Ты тему поднял шо мы некуя не делали.
 Запросы по ПВО были и год назад и в промежутке между маем и декабрем несколько раз. Как показывает нынешняя ситуация вполне обоснованные. Нам отказали, сославшись шо это приведёт к эскалации.
 Дальше смотри, октябрь 21 года, главный Црушник в Москве, уже понятно что реальность войны большая, и он по этому вопросу собственно и летал. Поставки серьезного вооружения ПВО, авиация итд для нас заблокированы наглухо. Только турки продали БПЛА.
 Можно было сказать, ребята вероятность писдеца большая, давайте с ноября нам на переучивание лётчиков, зыриков, артиллеристов… потихоньку начнём .
 Но опять куй, не будем злить кацев.
Я не плачусь, просто врать не стоит что Украина нехуя не делала.
 
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

ну за 2 місяці вже якось би навчились "пулять"
чи ти вважаєш українців тупіших за словаків, які поміняли свої С300 на Patriot ?

а я не знаю чи словаки вже навчились чи ще вчаться, в них не горить
а тут треба зараз, бо горить, тому є iнфа що тi c300 переместились в Украiну
i 3 роки бездарно просранi, бо "В моей голове войны больше нет" — Зеленский

   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

велкам то реаліті. ніхто ,і христя  персонально, не підписувалася на то лоббіювання.  Бо вона член канадського уряду  і відповідає виключно перед канадою.
а от єврейська діаспора підписувалася та вважає своїм обовязком лобіювати інтереси ізраїлю
зате наші ковбасники ледве перетнувши кордон починають обсирати Україну
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

а я не знаю чи словаки вже навчились чи ще вчаться, в них не горить
а тут треба зараз, бо горить, тому є iнфа що тi c300 переместились в Украiну
i 3 роки бездарно просранi, бо "В моей голове войны больше нет" — Зеленский
Понятно. Ещё один любитель лозунги толкать
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

а я не знаю

більше питань не маю
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Давай не опускать форум до уровня школоты. Ты тему поднял шо мы некуя не делали.
 Запросы по ПВО были и год назад и в промежутке между маем и декабрем несколько раз. Как показывает нынешняя ситуация вполне обоснованные. Нам отказали, сославшись шо это приведёт к эскалации.
 Дальше смотри, октябрь 21 года, главный Црушник в Москве, уже понятно что реальность войны большая, и он по этому вопросу собственно и летал. Поставки серьезного вооружения ПВО, авиация итд для нас заблокированы наглухо. Только турки продали БПЛА.
 Можно было сказать, ребята вероятность писдеца большая, давайте с ноября нам на переучивание лётчиков, зыриков, артиллеристов… потихоньку начнём .
 Но опять куй, не будем злить кацев.
Я не плачусь, просто врать не стоит что Украина нехуя не делала.

ми не в рiвному становищу
я вже на бан понаписував, головну думку висловив, деталi пiсьля перемоги обговоремо ..

   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?


   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

не дави на жалiсть
вас попереджали?
якi були прийнятi запобiжнi дii?
вiдповiдь буде?
чи знов сьози, соплi?
Кого "вас" б***ь??

Ти хто взагалі? Ти українець чи твоя національність "ковбасник американський"??

Гидота...
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Кого "вас" б***ь??

Ти хто взагалі? Ти українець чи твоя національність "ковбасник американський"??

Гидота...

 :fuck:

   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

:fuck:
ти забуваєш, що поступки хуйлу за підсумками цієї війни буде грандіозною поразкою Заходу, США, з непередбачуваними наслідками
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

ти забуваєш, що поступки хуйлу за підсумками цієї війни буде грандіозною поразкою Заходу, США, з непередбачуваними наслідками

ти забуваєш подякувати країнам НАТО за допомогу в перемозі Украіни над Московією
 
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

ти забуваєш подякувати країнам НАТО за допомогу в перемозі Украіни над Московією


Перше перемоги ще немає і ще дуже далеко .

Друге ти яким боком що до цього ?

   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Перше перемоги ще немає і ще дуже далеко .

Друге ти яким боком що до цього ?

то може ти боком, а я прямо ..
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Західні понти...
із 40 млрд тільки 6 млрд на зброю. Мало того - на зброю разом з логістикою і розвідданими...

   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Західні понти...
із 40 млрд тільки 6 млрд на зброю. Мало того - на зброю разом з логістикою і розвідданими...

можеш відмовитись з огидою
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

можеш відмовитись з огидою


Що конкретно ти хочеш донести ? Поясни
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Що конкретно ти хочеш донести ? Поясни

що постачання зброі, іі кількість, асортимент і вміння іі використовувати (навчання) планується/договорюеться заздалегіть
а не тоді коли тобі заманеться

   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?
AI

Для розуміння необхідної кількості зброї найкраще взяти дані Зимової війні між Фінляндією та Ордою.

Фінляндія отримала з Заходу з початку війни (найбільше з Британії, Франції та Швеції):
- Біля 200 літаків, переважно британських. Возили в розібраному вигляді і збирали у Фінляндії.
- Більше 500 гармат (звичайних та зенітних) і гаубиць та біля півмільйона артилерійських набоїв.
- Кількасот протитанкових гармат.
- Сотні тисяч гвинтівок.
- Десятки мільйонів патронів.
- Купу іншої зброї, пальне, витратні матеріали та інше спорядження.
- Фінансову допомогу.

Німеччина не дозволяла перевезення зброї через свою територію, на прохання про допомогу зброєю поводилася ухильно (наприклад заявляла про передачу польськох трофеїв без фактичної передачі), і пасивно стромляла палки в колеса, де могла.

Фіни успішно відбили першу навалу, наскиртувавши гори танків та орків, перейшли до позиційних боїв та успішних контратак на віддалених від Орди ділянках. Але Москва пригнала свіже м'ясо на старих розконсервованих танках і тупо кинула в лоб на амбразури на найнасиченішій ділянці, прорвавши фронт. В інших місцях фронту (довжиною як кордони України) помітних проблем не було, місцями навіть йшов контрнаступ. Але під загрозою швидкої втрати територій був підписаний Мінськ (чи то пак Москва) фактично з легітимізацією окупованих територій (12% країни).

Кацапи втратили 200 тисяч загиблими за фінськими даними або більше 200 тисяч загиблих та поранених за московськими. Відновити розполовинену армію до початку Другої світової так і не встигли, плюс мали купу санкцій, схожих на ті, що мають зараз, через що й просрали початок війни.

На момент підписання Мінська Англія, Франція та Польща підготували до 60 тисяч війська для введення до Фінляндії. Інтервенції завадило крутійство Німеччини, яка не тільки сама відмовилась пропускати війська, а й завадила це робити іншим країнам. В результаті не встигли.

Значна кількість зброї також не встигла дійти через схожі причини, або надійшла в останній момент і навіть не була використана.

Іншою проблемою був зоопарк різних видів зброї з різних країн, що ускладнювало її обслуговування.

Можливо десь збрехав, половину писав з пам'яті.

Фіни вважають цей Мінськ великою перемогою. Хоча армія йому не зраділа.

Цікавий факт. Коли кацапосолдатики запитували комісарів, чому на кожній галявині десятки потрощених танків, то комісари відповідали, що то фінські танки. Насправді у фінів танків було всього кілька десятків.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Кацапи втратили 200 тисяч загиблими
Проти 4 мільйонної Фінляндії. Але звичайно заради справедливості треба сказати що такі величезні втрати були великою мірою завдяки зимі і вічному мордорському "за 3 дні хельсінки".

Фіни вважають цей Мінськ великою перемогою. Хоча армія йому не зраділа.
Ну а тут треба розуміти що фіни поступилися територією, бо мордор прорвав лінію маннергейма, і далі його вже нічого не могло стримати - орки були в парі кроків від беззахисного хельсінки.

В нас інша ситуація. Орки забуксували скрізь окрім луганської області, тиск на мордор величезний, допомога і ленд-ліз я дуууууже сподіваюсь все ж таки почнеться скоро і тд.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

вартiсть однiєi М777 5 лiмонiв, це без всього, без тягачiв, снарядiв, систем наведення тощо
то скока Украiна зможе закупити ?
а потрiбно ще багато чого важкого i льогкого ..

Не мені, але відповім. 777-ма дуже (титановий сплав) дорога, навіть як для свого вогневого класу, гаубиця.
Її основні фішка - мобільність, тобто дуже мала вага, яка дає змогу блискавично доставити її на поле бою авіацією (гвинтокрил, конвертоплан, вантажний літак) та, при потребі, перетягнути з місця на місце навіть джипом.
Ще одна фішка - сумісність із керованими снарядами. 777-м має близькі до дорогої САУ параметри, але дуже гнучка у використанні.
По факту вона є засобом "гасіння пожежі".  От ними зараз і гасимо.
Є у рази дешевші (стальні, важчі за вагою) системи, які ніскільки не поступаються (а часом і перевищують) їй за вогневою потужністю, але в рази, якщо не в десятки разів дешевші. І їх є багато на ринку.

По ціні одної 777-ї можна купити кілька повноцінних САУ, які сукупно суттєво перевищать 777-му за вогневою потужністю.
Свого часу ЗСУ купувало у Чехії "Дани" по ціні 1 млн за 1 САУ. І купили мало, бо "дорого".
За мілярд доларів можна було купити 1000 "ДАН". Скільки ми там потратили на дороги та на усілякі кораблі? Скільки сплатили пенсій лугандонцям?
Питання риторичні.




Останнє редагування: 25 травня 2022 18:55:48 від andry
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Аж шкода, таке обмежене...  :weep:
https://ua.kor  respondent.net/world/worldabus/4477815-ukrainski-artylerysty-zryvauit-plany-viisk-rf

Майже 2 тижні тому вже пройшли навчання 370 артилеристів.

Команда однієї гаубиці - 5-8 чоловік.

370 / 7 = 52 розрахунки.

А за ці два тижні навчилось ще я думаю 200-300+ артилеристів.

MUMU, а зачем тебе что-то знать о том, что не анонсированно поставляется и почему ты с таким упорством выспрашиваешь?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Проти 4 мільйонної Фінляндії. Але звичайно заради справедливості треба сказати що такі величезні втрати були великою мірою завдяки зимі і вічному мордорському "за 3 дні хельсінки".

Ну а тут треба розуміти що фіни поступилися територією, бо мордор прорвав лінію маннергейма, і далі його вже нічого не могло стримати - орки були в парі кроків від беззахисного хельсінки.

В нас інша ситуація. Орки забуксували скрізь окрім луганської області, тиск на мордор величезний, допомога і ленд-ліз я дуууууже сподіваюсь все ж таки почнеться скоро і тд.

От як полізуть знов на Київ то й подивимося як вони забуксують.
В нас немає достатньо зброї щоб їх втримати.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

пiсьля перемоги, язик повернеться щей не таке сказати
поки що висловлюсь словами Арестовича - "пройобали"
так прйобали. Пройопали ядерну зброю. повіривши шахраям у Москві і Вашингтоні.а тепер з такою допомогою  нам і штати пройобали свою репутацію. попереджали вони! а попередити Хуйла не судьба була? Типу рипнишся на Україну яку ми позбавили ядерного арсеналу тобі кізда. і не Макдональдс піде з росії а ти хуйло на той світ. Все правильно сказав Зеленський.  Була б атомна зброя ніхто не напав на нас....Хоч один з президентів зміг сказати правду. Тому вас і корчить від правди як чорта від ладана.
а якби Хуйло здуру і напав то зараз до Зеленського чи Порошенка в 2014 черга стояла з Усіх країн. Візьміть будь ласка наші танки і літаки тільки не пуляйте ядерною бомбою по Москві. Дуже ядерної війни нам не хочеться. Нате зброю воюйте тільки без ядерних ракет.
Але все ж я вірю в карму. Чи як кажуть у нас в Україні - Бог не теля усе бачить. Часто помічав таке в житті шахраїв. Зараз Ірани, Кореї, і тд. надивилися що буває з країнами які відали зброю за "гарантії штатів" і зробили висновки. І самі розумієте хто в них основний ворог і куди їх ракети якщо що полетять. За все в житті доводиться платити, Україні зараз за дурість Кравчука і Кучми а Штатам як варіант у майбутньому за сцикливість і перезагрузки, за мільярди і мільярди найновішої зброї в Афганістан талібам і аптечки і ковдри в Україну... і за те звісно спасибі. могли б і того не дати тоді, і цих крихт зараз, я б  навіть і не здивувався.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

так прйобали. Пройопали ядерну зброю. повіривши шахраям у Москві і Вашингтоні.а тепер з такою допомогою  нам і штати пройобали свою репутацію. попереджали вони! а попередити Хуйла не судьба була? Типу рипнишся на Україну яку ми позбавили ядерного арсеналу тобі кізда. і не Макдональдс піде з росії а ти хуйло на той світ. Все правильно сказав Зеленський.  Була б атомна зброя ніхто не напав на нас....Хоч один з президентів зміг сказати правду. Тому вас і корчить від правди як чорта від ладана.
а якби Хуйло здуру і напав то зараз до Зеленського чи Порошенка в 2014 черга стояла з Усіх країн. Візьміть будь ласка наші танки і літаки тільки не пуляйте ядерною бомбою по Москві. Дуже ядерної війни нам не хочеться. Нате зброю воюйте тільки без ядерних ракет.
Але все ж я вірю в карму. Чи як кажуть у нас в Україні - Бог не теля усе бачить. Часто помічав таке в житті шахраїв. Зараз Ірани, Кореї, і тд. надивилися що буває з країнами які відали зброю за "гарантії штатів" і зробили висновки. І самі розумієте хто в них основний ворог і куди їх ракети якщо що полетять. За все в житті доводиться платити, Україні зараз за дурість Кравчука і Кучми а Штатам як варіант у майбутньому за сцикливість і перезагрузки, за мільярди і мільярди найновішої зброї в Афганістан талібам і аптечки і ковдри в Україну... і за те звісно спасибі. могли б і того не дати тоді, і цих крихт зараз, я б  навіть і не здивувався.


Останнє редагування: 25 травня 2022 21:19:50 від cynic
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

так прйобали. Пройопали ядерну зброю. повіривши шахраям у Москві і Вашингтоні.

Тіки не треба так похуйловськи під одну гребінку і Москву і Вашінгтон...... Другий своїх гарантій дотримався - не нападав та на суверенітет не зазіхав......
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

так прйобали. Пройопали ядерну зброю. повіривши шахраям у Москві і Вашингтоні.а тепер з такою допомогою  нам і штати пройобали свою репутацію. попереджали вони! а попередити Хуйла не судьба була? Типу рипнишся на Україну яку ми позбавили ядерного арсеналу тобі кізда. і не Макдональдс піде з росії а ти хуйло на той світ. Все правильно сказав Зеленський.  Була б атомна зброя ніхто не напав на нас....Хоч один з президентів зміг сказати правду. Тому вас і корчить від правди як чорта від ладана.
а якби Хуйло здуру і напав то зараз до Зеленського чи Порошенка в 2014 черга стояла з Усіх країн. Візьміть будь ласка наші танки і літаки тільки не пуляйте ядерною бомбою по Москві. Дуже ядерної війни нам не хочеться. Нате зброю воюйте тільки без ядерних ракет.
Але все ж я вірю в карму. Чи як кажуть у нас в Україні - Бог не теля усе бачить. Часто помічав таке в житті шахраїв. Зараз Ірани, Кореї, і тд. надивилися що буває з країнами які відали зброю за "гарантії штатів" і зробили висновки. І самі розумієте хто в них основний ворог і куди їх ракети якщо що полетять. За все в житті доводиться платити, Україні зараз за дурість Кравчука і Кучми а Штатам як варіант у майбутньому за сцикливість і перезагрузки, за мільярди і мільярди найновішої зброї в Афганістан талібам і аптечки і ковдри в Україну... і за те звісно спасибі. могли б і того не дати тоді, і цих крихт зараз, я б  навіть і не здивувався.
що би ти заспіва в 91 як  би тобі потрібно було траву їсти а всі гроші б пішли на обслугу тої ЯЗ?  мацйдан був би ще тоді і в дружньому пориві захід і схід би там стояв разом,бо їсти хочеться а вони якусь непотрібну ЯЗ утритмують. Чи щось у тому дусі. та нашо про такі далекі часи-тобі б всі ці 8 років після лугандону таку держава виклала програму-40 % бюджету на арміюі ще 10 % на навчання персоналу новим технологіям. і забудь про турцію та сито поїсти (образрно) і теж був би конгсенсус у наступному виборі нових популстів,що б пообіцяли все вернути взад-на соціалну стезю а не мілітариську. B-) 
  А от америка і витрачає на армію достатньо (звичано армія не вдоволена) і громадяни живуть в достатку.Бо їх "кравчуки і кучми" ще двісті пятдесять років тому написали конституцію і вбили в голови громадян зовсім інші скрижалі ніж нашим за всі ці 250 рочків.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

що би ти заспіва в 91 як  би тобі потрібно було траву їсти а всі гроші б пішли на обслугу тої ЯЗ?  мацйдан був би ще тоді і в дружньому пориві захід і схід би там стояв разом,бо їсти хочеться а вони якусь непотрібну ЯЗ утритмують. Чи щось у тому дусі. та нашо про такі далекі часи-тобі б всі ці 8 років після лугандону таку держава виклала програму-40 % бюджету на арміюі ще 10 % на навчання персоналу новим технологіям. і забудь про турцію та сито поїсти (образрно) і теж був би конгсенсус у наступному виборі нових популстів,що б пообіцяли все вернути взад-на соціалну стезю а не мілітариську. B-) 
  А от америка і витрачає на армію достатньо (звичано армія не вдоволена) і громадяни живуть в достатку.Бо їх "кравчуки і кучми" ще двісті пятдесять років тому написали конституцію і вбили в голови громадян зовсім інші скрижалі ніж нашим за всі ці 250 рочків.
Не звизди дурниць. Стратегію можна було задорого продати америці. Так америка змусила задурно віддати москалям. Тактика ж в обслуговуванні зовсім недорога. Ще блядські європейці змусили закрити чорнобильську аес, яка б крім електрики виробляла плутоній. Для його очистки не потрібно дорогих технологій. Могли б тактику підтримувати в боєздатному стані. І це б було значно дешевше ніж теперішні збитки.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Не звизди дурниць. Стратегію можна було задорого продати америці. Так америка змусила задурно віддати москалям. Тактика ж в обслуговуванні зовсім недорога. Ще блядські європейці змусили закрити чорнобильську аес, яка б крім електрики виробляла плутоній. Для його очистки не потрібно дорогих технологій. Могли б тактику підтримувати в боєздатному стані. І це б було значно дешевше ніж теперішні збитки.
Ви уявляєте що би було якщо б зараз у Лукашенко була ядерна зброя? Коли ми віддавали ядерну зброю зовсім не було гарантії що в нас не буде свого Лукашенко або хуйла
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

що би ти заспіва в 91 як  би тобі потрібно було траву їсти а всі гроші б пішли на обслугу тої ЯЗ?  мацйдан був би ще тоді і в дружньому пориві захід і схід би там стояв разом,бо їсти хочеться а вони якусь непотрібну ЯЗ утритмують. Чи щось у тому дусі. та нашо про такі далекі часи-тобі б всі ці 8 років після лугандону таку держава виклала програму-40 % бюджету на арміюі ще 10 % на навчання персоналу новим технологіям. і забудь про турцію та сито поїсти (образрно) і теж був би конгсенсус у наступному виборі нових популстів,що б пообіцяли все вернути взад-на соціалну стезю а не мілітариську. B-) 
  А от америка і витрачає на армію достатньо (звичано армія не вдоволена) і громадяни живуть в достатку.Бо їх "кравчуки і кучми" ще двісті пятдесять років тому написали конституцію і вбили в голови громадян зовсім інші скрижалі ніж нашим за всі ці 250 рочків.

не розповідай тут казки покійного Кравчука, в Украіні було десь 4000 тактичної ЯЗ з дальністью 1000км, все повіддали москалям
та віддалиб вже за справжні гарантіі, приєднання до НАТО, а то за якийсь непотрібний папірець

Могла ли Украина сохранить ядерное оружие?



Останнє редагування: 26 травня 2022 00:03:55 від Good-Luck
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Ну что всякие сралики и дальше рассказывают что с темпами поставок все норм?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія