Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

От клята Супрун наприймала :X

Re: От клята Супрун наприймала  :X

з часів реформи Супрун був в сімейного один раз
записався на сайті прийшов за десять хвилин до часу запису почекав 15 хвилин
пожалівся, поспілкувався нормально, виписала ліки і потрібні направлення

чому мені так допомогла реформа, а  іншим українцям ні   :-o
Аналогічно. При цьому моїм батькам за 80, я не маю проблем з їхнім сімейним лікарем, хоть і розумію, що ми її трохи підзадовбали. Її телефон є у мене і у сестри, хоть ми і не її пацієнти.

Останнє редагування: 13 липня 2020 16:27:23 від Agni
   
Re: От клята Супрун наприймала  :X

А шо заважає сіменийм лікарям виписувати направлення всім бажаючим? Я шось не догнав
поясню як я це розумію. 
Кінцева мета медреформи супрун  це до мінімума скоротити витрати держави на медицину. Коли пацієнт лікується у сімейного, то держава витрачає на це мінімум коштів, левова частка лягає на пацієнта. Коли ж сімейний направляє до профільного чи в стаціонар, то витрати держави збільшуються на порядки більше. І держава вимагатиме і можливо заохочуватиме сімейних якнайдовше утримувати пацієнта у себе. При цьому внаслідок значно нижчої кваліфікації сімейного  в порівнянні з профільним при лікуванні складніших випадків захворювання пацієнт швидше відправиться на цвинтар і тим самим швидше буде йти оптимізація кількості населення в Україні, про яку давно нав'язують нам ззовні.
   
Re: От клята Супрун наприймала  :X

Наприклад, у пакети НСЗУ не входить харчування пацієнта, його проживання у лікарні чи послуги санітарки. Юрій Шень каже, зараз розглядають варіант зробити ці послуги платними. Затвердити перелік цих послуг та конкретні розцінки має спеціально створена комісія обласної ради.

Юрій Шень, виконуючий обов’язки генерального директора медичного центру сучасної онкології, пояснює: «Вибір в чому стоїть, що пацієнт може лягти за два-три дні в стаціонар, але він за це платить кошти і він знає, що він за це заплатить, чесно ми йому кажемо. Це - вартість наприклад, готелю, ми взяли за основу готель «Україна», там 380 гривень перебування».

«Люди тепер купують не медикаменти, а купують палатні послуги.
Тобто за ці доходи ми зможемо, наприклад, преміювати хірурга, який робить надзвичайно складні, ексклюзивні операції, ту саму медсестру, яка ночами не спить на ургентних операціях.

Зараз в онкоцентрі працює більше п’ятисот людей. 67 з них - лікарі. Скорочувати персонал онкоцентру у зв’язку з реформою, каже лікар, не планують.

UA: Чернігів

https://www.gorod.cn.ua/news/foto-i-video/114873-harchuvannja-i-prozhivannja-v-chernigivskomu-onkocentri-mozhe-stati-platnim.html
нахріна хірургу ваша премія у 50 грн., якщо він від кожного пацієнта отримає у тищуп'ятьсот разів більше не залежно від результату операції бо гроші доводиться давати  до а не після   :weep:
   
Re: От клята Супрун наприймала  :X

через що страждання?
Через узаконенную коррупцию в медицине, при которой еще и никто ни за что в итоге не отвечает.
   
Re: От клята Супрун наприймала  :X

Ви дебіл дурак?

У людини майже більше 40 років стажу вчителем в одній школі, на пенсію вийшла в дев'яності, всі гроші на книжці згоріли - про яке таке "лєто красноє пропєла, лікуйся як можеш, не напружувався в молодості, не напружуйся і лікуватися"?
В такому випадку кажуть: вкусися в язик, бо наздожене. Але нехай його наздоганяє.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія