Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

І про те, як можна було втратити країну....ФУП читати неможливо, це просто якась вакханалія.
Вам не соромно, паневе ? Історія дійсно нічому не вчить ???
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

а шо не так?
чому я не бачу вакханалію? може її бачать тільки ті хто #твердозаптра?
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

а шо не так?
чому я не бачу вакханалію? може її бачать тільки ті хто #твердозаптра?

не набридло дурньою маятись?
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

І про те, як можна було втратити країну....ФУП читати неможливо, це просто якась вакханалія.
Вам не соромно, паневе ? Історія дійсно нічому не вчить ???

Нас вчить. Владу ні.
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

а шо не так?
чому я не бачу вакханалію? може її бачать тільки ті хто #твердозаптра?

Нє, всьо нормально. Прадалжайті в том же духє.
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

не набридло дурньою маятись?

Кому ? Бидлоеліті , яка просирає країну ? Схоже ні.
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Все-таки ми не Ізраїль, нажаль, і ніколи ним не будемо. Бо там - Ізраїль понад усе, а тут - жулька-пєтька.
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

І про те, як можна було втратити країну....ФУП читати неможливо, це просто якась вакханалія.
Вам не соромно, паневе ? Історія дійсно нічому не вчить ???

А що можуть навчитись люди, які ніколи і не були патріотами і українцями?

Тут орда юльків, що активно співпрацювали з бригадою сру і синяччям, коли треба було завалити лайном Ющенка. Тепер так само пишуть однаково з рашинськими пропагандонами. Вже все відверто і відкрито, не криються.

Цим особам все одно хто з ними в одному окопі, що вони знищують країну - там лише важливі гроші та інтереси группи, яка хоче влади.
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

підтримую тс - красти може лише петро , бо він з усіх президентів найбільше відстьогує на потреби держави (tu)
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

юльки срали на Україну, їм аби жЮлька пашляла бабло кремлядське..
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

а тут - жулька-пєтька.

Не хуцпи. Ти ж #твердозапетра
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Бяка , риба гніє з голови. Завжди.  Ти маєш знати як домогосподарка. І реформи жодна країна в світі не робила знизу. Ніде і ніколи.

Те ж саме стосується боротьби з корупціює та відновленню правосуддя. Це має робити не натовп, а еліта. Але якщо замість еліти в країні бидло, то країна переворюється
в стайню..
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Все-таки ми не Ізраїль, нажаль, і ніколи ним не будемо. Бо там - Ізраїль понад усе, а тут - жулька-пєтька.

там еврей понад усе а не ізраіль
там країна яку будують для евреїв всього світу
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

юльки срали на Україну, їм аби жЮлька пашляла бабло кремлядське..

На хєр. Юльку теж.
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Нас вчить. Владу ні.

і чому ж ТЕБЕ навчило?
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Все-таки ми не Ізраїль, нажаль, і ніколи ним не будемо. Бо там - Ізраїль понад усе, а тут - жулька-пєтька.

що заважає сісти,та домовитися нарешті про розподіл бабла\потоків на якихось  паритетних засадах , холча б на  найближчі 5 років?
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

підтримую тс - красти може лише петро , бо він з усіх президентів найбільше відстьогує на потреби держави (tu)

Я погоджуюсь з Портніковим: зараз у нас вибір між поганим бандитом і трохи кращим бандитом. Ну ось такий у нас зараз вибір.
Але досить вищати: все, що робить Президент - все погано ! Якби не ввів ВС - теж було б погано: утерся !
 І ось це є 1918 рік.
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

І про те, як можна було втратити країну....ФУП читати неможливо, це просто якась вакханалія.
Вам не соромно, паневе ? Історія дійсно нічому не вчить ???
може у юльків та зрадофілів теж є зайва хромосома?
для них історія - це кількість обіцянок та газ попійсят.
тому їм і не соромно
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

там еврей понад усе а не ізраіль
там країна яку будують для евреїв всього світу

Ні, Ізраїль: відновлення третього храму.
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Все-таки ми не Ізраїль, нажаль, і ніколи ним не будемо. Бо там - Ізраїль понад усе, а тут - жулька-пєтька.

Дякую за гарний приклад.
Якби еліта в Їзраілі крала, а не будувала державу , то євреї точно так як зараз українці їхали б звідти , а не туди.
А якщо еліта в Їзраілі починає красти , то вона йде в буцегарню. Незалежно від  рівня. І прем*єри і президенти теж.
Отакий простий рецепт розбудови держави. Ти, Бяко, шукаєш простих відповідей на складні питання. Так не буває
.
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

   Все це вже було:
                              Проголошення незалежності України.
22 січня 1918 року Центральна Рада проголосила IV Універсал згідно котрого Україна стала незалежною. Все то воно так, але в державі панував хаос – Рада не мала підтримки в народі. Депутати засідали цілодобово а от толку від тих засідань було нуль. Солдати були одурені комуністичними агітаторами отож не бажали воювати, городяни не сприймали націоналістичну політику, селяни хотіли землі, усі інші - реформ. Армія на той час була розвалена. Влада була примарною - міністри проголошували заклики, себто грали в солдатиків, українізовували армію, вводили в моду оселедці та бриті голови, полковників перейменовували в старшин, поруччиків - в хорунжих. Погані актори грали ролі запорожців. Тим часом вулицями сновигали сірі шинелі.
У відповідь на проголошення незалежності України в Києві розпочався страйк якому співчувала Міська дума, суд, університет, вся російська інтелігенція. Погасло світло, перестав працювати водогін, зупинилися трамваї, почалося збройне більшовицьке повстання на заводі "Арсенал". Київ  охопила паніка, яка підсилилась тим, що ніхто не знав що робиться за межами міста оскільки газети не виходили.
Українська влада стала проводити безглузді обшуки, під час котрих у обшукуваних зникали цінності. На вулицях стріляли, ночами гриміли гармати.
Ще 19го припинилося залізничне сполучення. Урядовці  засідали безперервно.
Тим часом більшовицьке військо розпочало наступ і при нейтралітеті більшої частини населення невпинно просувалося на Київ. Чому більшовики так вчинили? Керівник жовтневого перевороту і водночас творець Червоної армії Лев Троцький пояснював: "Без Украины нет России. Без украинского угля, железа, руды, хлеба, соли Черного моря Россия существовать не может: она задохнется, а с ней и советская власть, и мы с вами".
В умовах повного розвалу армії Рада підписала договір про допомогу військ Німеччини та Австро-Угорщини в обмін на український хліб.
А втім, хто, як і чому розвалив армію?
На протязі всього 1917 року Центральна Рада робила все для морального розладу і знищення армії. В результаті у січні 1918 уряд УНР було нікому захищати. (Якби не ця бездарна політика то маючи 300 тисячну армію владі не довелося б кликати на оборону іноземців та необстріляних юнаків.)
Першим усвідомив сувору дійсність генеральний секретар військових справ Центральної ради Симон Петлюра. (За це його й зняли з посади.) Тоді він поїхав на Полтавщину, де із загонів вільного козацтва встиг сформувати два коша гайдамаків, котрі прийняли активну участь у боях із більшовиками.
Ніби проснувшись від летаргічного сну, уряд почав спішно формувати добровольчі частини. Добровольцями зголосилися стати студенти та юнаки із школи імені Богдана Хмельницького. Всього на станцію Крути відправилося від 400 до 600 бійців із 18 кулеметами та саморобним броне потягом, оснащеним  гарматою. За спогадами очевидців, в основному вигляд вояків був таким: власне взуття, солдатські штани поверху перев’язані вірьовкою, гімназична чи студентська куртка а зверху шинель, у котрої, як мінімум, не вистачало одної поли. Озброїли студентів старими іржавими гвинтівками. (Між іншим за місяць до того склади ломилися від нових чобіт, амуніції та зброї.)
Бійці під Крутами зайняли позиції й успішно відбивали більшовицькі атаки. Та… все зіпсувала поведінка "українізованих" офіцерів, котрі тим часом пиячили та грали в карти у штабному вагоні. Побачивши ворога… офіцери втекли разом із наповненими снарядами та набоями вагонами. (!)
На жаль, наказ про відступ поступив занадто пізно – не було налагодженого зв’язку. Ще й до того приблизно 40 молодих бійців заблудилися й потрапили у полон. Невдахи були заколоті штиками.
Частина бійців розпорошилася по околицям, інша, домовившись надалі видавати себе за демобілізованих російської армії, викинула зброю, документи та знаки розрізнення й стала перебралася через Дніпро по тонкому льоду. Частина із тих сміливців провалилася крізь лід й потонула.
А втім, у тому бою кров патріотів пролилася не дарма. "Крутянам" вдалося на 10 днів затримати наступ більшовиків на Київ й цим дати час урядовцям для підписання в Бресті домовленостей із Німеччиною та Австро-Угорщиною. 
Ось як той бій під Крутами описував Михайло Муравйов в донесенні своєму командуванню: "После двухдневного боя 1-я революционная армия Егорова при поддержке 2-й армии Берзина у ст. Круты разбила контрреволюционные войска Рады... Петроградская Красная гвардия, выборгская и московская гвардия вынесли почти одни весь бой на своих плечах. Войска Петлюры во время боя насильно пустили поезд с безоружными солдатами с фронта навстречу наступавшим революционным войскам и открыли по несчастным артиллерийский огонь. Войска Рады состояли из батальонов офицеров, юнкеров и студентов... Иду на Киев".
Генерал більшовицької армії Муравйов виступив на мітингу: "Нечего жалеть киевских жителей! Кровью заплатят они нам!"  й дав наказ: "беспощадно уничтожить в Киеве всех офицеров и юнкеров, гайдамаков, монархистов и всех врагов революции".
23 січня 1918 року армія Муравйова, котра йшла із Харкова - більшовицької столиці України, підійшла до Києва. Коли ж операція по захопленню міста почала затягуватися, колишній царський офіцер Муравйов використав для "ускорения" заборонені міжнародними конвенціями отруйні гази.
Захопити Залізнодорожний міст ворогові допомогли більшовики із повсталого заводу "Арсенал", котрі замаскувалися на Києво-Печерській лаврі й звідти поливали захисників в спину кулеметним вогнем, примусивши тих відступити.   
Після десятиденного обстрілу військо та члени Центральної Ради поспіхом покинули столицю й Київ зайняли червоні. Пізніше Муравйов так описував свої подвиги: "Мы идем огнем и мечом устанавливать советскую власть. Я занял город, бил по дворцам и церквям… бил, никому не давая пощады. 28 января Киевская дума просила перемирия. В ответ я приказал душить их газами. Сотни генералов были безжалостно убиты…"
В захопленому червоними напівзруйнованому обстрілами та пожежами Києві розпочалася вакханалія грабунків та вбивств – Муравйов на три дні віддав місто на розграбування. П’яні, накокаїнені червоноармійці убивали усіх, хто потрапляв на очі, розпочалися повальні обшуки та грабунки. Роздягнених киян убивали пострілами у потилицю, проколювали штиками, не говорячи про інші тортури та знущання. Патрулі ходили по квартирах під приводом перевірки документів. Заарештовували офіцерів, "буржуїв", українських патріотів, студентів. Власникам посвідчень УНР засовували ці документи в рот і стріляли у потилицю. Описані випадки, коли громадяни отримували кулю в лоб лише за те, що їхнє взуття чи пальто сподобалися солдатам.
Звірськи розправилися із митрополитом Київським і Галицьким Володимиром – всадили шість куль та покололи штиками.
По місту роз’їжджали авто із п’яними "борцами за всеобщую справедливость", котрі прогулювали награбована в кабаках та ресторанах. Вдень убивали та грабували – ночами гуляли. Ще й до того розпочався розгул бандитизму – зупинити злочинців було нікому. Ціни стали стрімко зростати – селяни перестали возити в Київ продукти із-за страху бути пограбованими. 
В ті дні були убиті по різним підрахункам від 6 до 10 тисяч киян. Усі схили та парки були вкриті убитими, котрих ніхто не прибирав. Між трупами бігали голодні собаки. Аналогічні безчинства відбувалися на усій окупованій більшовиками території.
Через три тижні більшовицької окупації Київ визволили українські війська слідом за котрими йшли покликані Радою на допомогу німецькі війська.
Відступ більшовиків запам’ятався колонами возів, під зав’язку завантажених награбованим. Солдати та моряки, котрі сиділи на тих возах, були одягнені в награбовану на інтендантських складах гусарську форму -  червоні штани, темні розшиті золотом кітелі.
Після втечі червоних всюди стали створюватися загони самооборони. З прибуттям німців розгул бандитизму різко пішов на спад.
З поразкою Німеччини у війні її війська були виведені з території України у листопаді 1918. Українська Держава. позбувшись їхньої підтримки,  згодом втратила незалежність. Більшовики прийшли вдруге і вже надовго.  :facepalm1:
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

і чому ж ТЕБЕ навчило?

Що безвідповідальність народжує безвідповідальність в кубі. І те, що смоктанням шоколаду відповідальності шоколаду не прибавиться.
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

 :facepalm: Людас...  :facepalm: Плять...
Ну в розумінні що не він саме ...плять...а це просто емоційно..- для зв'язки слів.
Бо цей полтавець- зрадойобський манівець...тільки за сьогодні вже...настругав  :facepalm: 104 ну просто дуууже "розумних" коментаря..А ще ж доба не закінчилась.
От цікаво ..він що інвалід?.. :(

Останнє редагування: 28 листопада 2018 21:14:06 від Лисогорець
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

може у юльків та зрадофілів теж є зайва хромосома?
для них історія - це кількість обіцянок та газ попійсят.
тому їм і не соромно

Ще раз. Ти , мабуть. не помітив. Юля така ж бидлоеліта як і Петро. І оті два Віті перед цим..І Леоніди теж.
Шанс був з Чорноволом. Але його вбили.
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

що заважає сісти,та домовитися нарешті про розподіл бабла\потоків на якихось  паритетних засадах , холча б на  найближчі 5 років?

національна риса: 2 українці  - 3 гетьмани.
Це я навіть бачу по Миргороду: у нас спочатку був єдиний волонтерський рух (собак-котів збирали, роздавали, кастрували, стерилізувати і т.ін), так навіть ТААААМ примудрилися посратися на розділитися на дві оганізації! І я точно знаю, що ніяких грошей там не було ! Що срач - НЕ за гроші, а за те, хто головний ! Опаний стид....
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

:facepalm: Людас...  :facepalm: Плять...
Ну в розумінні що не він саме ...плять...а це просто емоційно..
Бо цей полтавець- зрадрйобський манівець...тільки за сьогодні вже...настругав  :facepalm: 104 ну просто дуууже "розумних" коментаря..
От цікаво ..він що інвалід?.. :(

Та ні. Просто маю час і натхнення. В тебе такого не буває ?
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

І про те, як можна було втратити країну....ФУП читати неможливо, це просто якась вакханалія.
Вам не соромно, паневе ? Історія дійсно нічому не вчить ???
А  як  на  большевіков  кацапів далі  в  1918  гетьман  президент  далі  працював теж  зрозуміли ?
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Я погоджуюсь з Портніковим: зараз у нас вибір між поганим бандитом і трохи кращим бандитом. Ну ось такий у нас зараз вибір.
Але досить вищати: все, що робить Президент - все погано ! Якби не ввів ВС - теж було б погано: утерся !
 І ось це є 1918 рік.

ну, х.з. я ,звичайно ,теж читаю в змі та бачу в новинах ,як все погано, корупція й т.д.
але на побутовому рівні не так вже й кепсько  . хоча зростання цін на все  не може не турбувати
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

та все зрозуміло - у 1918 році влада теж фігнею займалася і брала "на слабо" молодих наївних патріотів...
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

І про те, як можна було втратити країну....ФУП читати неможливо, це просто якась вакханалія.
Вам не соромно, паневе ? Історія дійсно нічому не вчить ???
Нет никакого смысла метать здесь бисер. Не проймет и ничем не поможет. B-)
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Ще раз. Ти , мабуть. не помітив. Юля така ж бидлоеліта як і Петро. І оті два Віті перед цим..І Леоніди теж.
Шанс був з Чорноволом. Але його вбили.
про Чорновола, на відміну від тебе, я помітив ще в 90-х.
але то вже історія, яка ніяк не корелюється з вашим теперішним зрадойoбством
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Та ні. Просто маю час і натхнення. В тебе такого не буває ?
ну щоб більше сотні чи сотня- скоріше ні. Праця. Гроші. Кермо. Вільний час на ФУП. Або на рибалку. Або на сусідку Вовчика.
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

ну, х.з. я ,звичайно ,теж читаю в змі та бачу в новинах ,як все погано, корупція й т.д.
але на побутовому рівні не так вже й кепсько  . хоча зростання цін на все  не може не турбувати

Проблема в тому, що на 5-му році війни ми до сих пір боремося за вектор розвитку країни. І, схоже, що 2019 рік стане, нарешті, вирішальним....
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

так бяко все ж таки скажи за кого треба голосувати?
от я можу сказати про себе шо  за пєтю-юлю не буду, накуй обох
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Ось так робиться 1918 рік.  Гілка поряд.

Хроніки ВС: одеські патріоти сказали рішуче "ні" агенту Кремля Гриценку




https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1022079.0
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

про Чорновола, на відміну від тебе, я помітив ще в 90-х.
але то вже історія, яка ніяк не корелюється з вашим теперішним зрадойoбством

Ні? То значить Чорновола не вбили? Це ж конспілогія, та зрадо&обство!
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Доречі, ситуація зараз розвивається так, і настрої такі, і підігрівається так грамотно (на той же ФУП подивіться), що в 2019 реальна громадянська війна. Ну, якщо не війна - то якесь протистояння. Вже занадто накриває всих істерикою...Істерик а прагне розрядки :-(
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Ні? То значить Чорновола не вбили? Це ж конспілогія, та зрадо&обство!
це дуболобство. та ще й на фупі.
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Реально злість бере. У нас найвища крутість то насрати на своїх. У кацапів такого немає. І як серуни збираються перемагати більш згуртованого ворога? Доречі, я впевнений, що 8 з 10 серунів позатикаюь писки у разі великої дупи.
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

ні. різниця є

в ті часи не було ЛіКванЮ

не було з кого прикладу брати шоб садити 3х друзів та будувати супер успішну державу.

тому тоді і проєбали… а зара шо  ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія