Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

И еще немного про современную школу...

Re: И еще немного про  современную школу...

Та ні, в нас же були і домашні завдання, як мінімум на годину, в школі  займалися, а не байдики били.
Навантаження не порівняти.
Тут діти РАДІСНО йдуть в школу не можуть дочекатися, бо школа - це де граються, а в нас, коли казали, що урока не буде, бо вчителька захворіла - то було свято

Гиии. А як я вставляла зубчики від гребінця в замок двері, щоб зірвати урок сольфеджіо!  Якраз контрольна була за чверть  - замок так і не відкрили, урок - тютю. Я була героїня ! :) Ну, контрольна була на наступному уроці - але то таке :)
Нє, нас реально навантажували, але й школа була спец. Слабаки, травмовані - нах з пляжу. З 1-го класу всі це знали і ставились до цього як до чогось природнього. Намагаємося і дитину зараз навантажувати. Чоловік - з диференційними рівняннями в 10 років, я - мовами та літературами. Нєнуачо: час летить, його не повернеш, треба встигнути років до 13-14, коли вже коники підуть :))
   
Re: И еще немного про  современную школу...

   
Re: И еще немного про  современную школу...

Поспівчувайте тим, хто працює касиром чи розкладає по поличках товари в Волмарті, бо колись батьки забили на їхнє навчання.

все відносно...
звичайно, розвивати дитину - це добре.
але ж многіє знанія - многіє пєчялі ©
переважна більшість не біжить за знаннями.
тому надрозумний часто приречений на самотність - і це зворотній бік медалі...
   
Re: И еще немного про  современную школу...
Пшениця

в загальноосвітній школі розрахунок на середнього учня, бо їх більшість.
Згоден. Тому і займаюся з нею додатково.
У нас є пару математичних шкіл у місті, куди ходять її подруги, я її відвів пару разів, але проблема навіть ще гірша: хоч в класі всього 8 учнів, але розрахунок вже не на середнього, а на найслабшого, бо це приватна школа, батьки того найслабшого не схочуть надалі навчати, якщо їхня дитина не зрозуміє урока, а почне вже наступний.
Моя мала сказала, що там їй скучно сидіти майже годину і тупо втикати в стелю, поки найслабший не зрозуміє.
Інші її подруги, що ходять і теж там нудьгують, потім приходять на зайняття до нас.
   
Re: И еще немного про  современную школу...

Матір Божа...шо це ????
Чувак забиває 7 річній дитині баки, тим що їй буде потрібно роки через 3 - 4. і вихваляється тут...  :shuffle:
   
Re: И еще немного про  современную школу...

Групове навчання, окрім розвитку соціальних навичок - це дурниця.
В школі навчають в розрахунку на найтупішого в класі. Тим, хто розумніший стає нудно і вони починають біситися.

Це так....Я дуже засмутилася, коли вчора син сказав, що йому нудно у школі :-(
Ось шукаю навчання онлайн, щоб якось освіжити процеси...
   
Re: И еще немного про  современную школу...
Пшениця

Матір Божа...шо це ????

Це моїй малій 7.5 років  :gigi:
   
Re: И еще немного про  современную школу...

Це моїй малій 7.5 років  :gigi:

Я реально ніфіга не розумію з написаного...але ж я гуманітарій, мені можна  :D
   
Re: И еще немного про  современную школу...

:facepalm1:
Пане, та ви сам задрот...  :shuffle: І дитину такою ж задроткою виховуєте... сподіваюсь вона скоро пошле вас подалі. чим раніш, тим для неї краще.

Та ну перестаньте ! МОже дитині подобається !
   
Re: И еще немного про  современную школу...
Пшениця

Це так....Я дуже засмутилася, коли вчора син сказав, що йому нудно у школі :-(
Ось шукаю навчання онлайн, щоб якось освіжити процеси...

https://www.youtube.com/user/RuTutorOnline/videos

   
Re: И еще немного про  современную школу...

:lol: Ну прям філАнтроп. Своїй дитині життя псує, ще й інших дітей мучить... а чо... головне безкоштовно...  :rotate:

Дайте вгадаю, за кого ви голосували ?  :gigi:
   
Re: И еще немного про  современную школу...
Пшениця

Re: И еще немного про  современную школу...

Це моїй малій 7.5 років  :gigi:
МОже дитині подобається !
:facepalm1: В 7 років? Так ну може в 10, навіть у 9 повірю. Але навіщо в 7? ... 
   
Re: И еще немного про  современную школу...
Пшениця

https://www.youtube.com/user/MindYourDecisions/videos

Буде ще і англійська мова  (tu)
   
Re: И еще немного про  современную школу...

https://www.youtube.com/user/RuTutorOnline/videos

Дякую !!!
   
Re: И еще немного про  современную школу...
Пшениця

:facepalm1: В 7 років? Так ну може в 10, навіть у 9 повірю. Але навіщо в 7? ... 

Ти не забув, куди тебе послали, коли почав вистьобуватися ?  :K
Іди і не оглядайся.
   
Re: И еще немного про  современную школу...

Ти не забув, куди тебе послали, коли почав вистьобуватися ?  :K
Іди і не оглядайся.
Сам туди йди. Ти не забув на якому форумі, ковбаснику?  Пи3dui на місцеві і пиши там шо хоч, а тут будь ласкав притули пельку. ок?
   
Re: И еще немного про  современную школу...
Пшениця

Дякую !!!

Наздоров"я, аби в корисить
   
Re: И еще немного про  современную школу...
Пшениця

Сам туди йди. Ти не забув на якому форумі, ковбаснику?  Пи3dui на місцеві і пиши там шо хоч, а тут будь ласкав притули пельку. ок?
О, нарешті тебе прорвало. І виліз з тебе злющий, заздрісний і придуркувати совок :K
   
Re: И еще немного про  современную школу...

О, нарешті тебе прорвало. І виліз з тебе злющий, заздрісний і придуркувати совок :K
:lol:
   
Re: И еще немного про  современную школу...

В селе дети никогда не дерутся.

А ви точно в селі були?
Там штахетою по морді можна схопити за виграшки  :lol:
   
Re: И еще немного про  современную школу...

А ви точно в селі були?
Там штахетою по морді можна схопити за виграшки  :lol:
Нє, у селі отримать штахетою по морді ймовірність менша, ніж у місті. Зараз у селі людей штахетопомордійного віку дуже мало... усі в місто повиїхали...  :shuffle:
   
Re: И еще немного про  современную школу...

Нє, у селі отримать штахетою по морді ймовірність менша, ніж у місті. Зараз у селі людей штахетопомордійного віку дуже мало... усі в місто повиїхали...  :shuffle:

Когда-то в нашем селе даже стенка на стенку ходили, а сейчас и дискотеки нет, молодые все в Киев подались, благо рядом. Летом бывает 20-30 детей и естественно, все друг-друга знают, и родители все знакомы, тут особо не подерёшься.
   
Re: И еще немного про  современную школу...

Чоловік - з диференційними рівняннями в 10 років
Боже збав!
   
Re: И еще немного про  современную школу...

Re: И еще немного про  современную школу...

з диференційними рівняннями в 10 років
Рівняння не диференційні, а диференціальні. І не треба воно дитині в 10 років. Ну чесно... Навантажте краще гантелями, або штангою, чи в футбол краще хай побігає...  :shuffle:
   
Re: И еще немного про  современную школу...

Боже збав!
(tu)  Підтримую у цьому питанні цього дописувача!
   
Re: И еще немного про  современную школу...

Рівняння не диференційні, а диференціальні. І не треба воно дитині в 10 років. Ну чесно... Навантажте краще гантелями, або штангою, чи в футбол краще хай побігає...  :shuffle:

Девочке в 3-м классе гантели, штангу, футбол?! Может лучше сразу кикбоксинг?
   
Re: И еще немного про  современную школу...

Девочке в 3-м классе гантели, штангу, футбол?! Может лучше сразу кикбоксинг?
У Бяки, здається, хлопчик... і трохи старший... З штангою, мабуть так, ранувато... згоден... можна і кікбоксинг... можна і піаніно...   :shuffle:
   
Re: И еще немного про  современную школу...
Пшениця

Девочке в 3-м классе гантели, штангу, футбол?! Может лучше сразу кикбоксинг?
Та той "кандитат"  трошки хворий на голову, не звертайте увагу
Я йому натякав, що він підзабув як це бути дитиною, але воно вперте ! Як осляка.

Останнє редагування: 30 листопада 2019 22:03:21 від Пшениця
   
Re: И еще немного про  современную школу...

Та той "кандитат"  трошки хворий на голову, не звертайте увагу
Я йому натякав, що він підзабув як це бути дитиною, але воно вперте ! Як осляка.

Я тут редко бываю в последние годы, а людей много новых и они разные...
   
Re: И еще немного про  современную школу...

Та той "кандитат"  трошки хворий на голову
:lol: Ти ще своїй не впарюєш диф. рівняння, "нехворий наголову"? З якого віку плануєш?
   
Re: И еще немного про  современную школу...

:lol: Ти ще своїй не впарюєш диф. рівняння, "нехворий наголову"? З якого віку плануєш?
Як тільки дитина зрозуміє, в чому інтегрування за Ріманом відрізняється від інтегрування за Лебегом - одразу можна починати. Думаю, років у 8.
   
Re: И еще немного про  современную школу...

Як тільки дитина зрозуміє, в чому інтегрування за Ріманом відрізняється від інтегрування за Лебегом - одразу можна починати. Думаю, років у 8.
:-B
І справді хулі там розуміти... тіки напрямки міняй... І да! Спочатку треба учить інтегрувать, а потім уже диференціювать! Да?...  :shuffle:
   
Re: И еще немного про  современную школу...

:-B
І справді хулі там розуміти... тіки напрямки міняй... І да! Спочатку треба учить інтегрувать, а потім уже диференціювать! Да?...  :shuffle:
Так якщо пішли дифури, то явно дитина засвоїла інтегрування, точки розриву і усе інше  X(
   
Re: И еще немного про  современную школу...

Про шо ото ви зараз балакаєте ?
Харашо біть бландінкай - какой с нєьо спрос :)
   
Re: И еще немного про  современную школу...

Про шо ото ви зараз балакаєте ?
Харашо біть бландінкай - какой с нєьо спрос :)
Якщо коротко, то про те, що сучасні батьки (деякі) натурально _#&#-£(-&&((!
   
Re: И еще немного про  современную школу...

Зараз якраз треба механічно вивчити напам'ять табличку множення (так, щоб вночі прокинутись і усе пам'ятати), а не забивати голову степенями.
і перед степенями бажано усе таки розібратись з дробами, простими числами... Хочете дресерувати дитину? Наздоров'я, але візьміть якусь систему, а не те що у голову збреде впарюйте.

Либо пшениця ее с 4 лет задрачивает либо где то привирает .  Система координат , площади треугольников , круга , это все вводится одновременно с основами тригонометрии . Пишет что год назад она это уже знала в 6 лет -  не верю .
   
Re: И еще немного про  современную школу...

Либо пшениця ее с 4 лет задрачивает либо где то привирает .  Система координат , площади треугольников , круга , это все вводится одновременно с основами тригонометрии . Пишет что год назад она это уже знала в 6 лет -  не верю .
Та ні. Усе те можна дитині помаленьку впарювати з 6 років. Але питання в тому, навіщо?.. Щоб тоді коли в школі будуть це проходить, позіхала і кричала вчителям мені не цікаво я усе це знаю?.. :shuffle:
   
Re: И еще немного про  современную школу...

Та ні. Усе те можна дитині помаленьку впарювати з 6 років. Але питання в тому, навіщо?.. Щоб тоді коли в школі будуть це проходить, позіхала і кричала вчителям мені не цікаво я усе це знаю?.. :shuffle:

так он пишет что в 6 она уже это знала и кидает листики , для того чтоб ввести понятийный аппарат нужно время . в 4 стартанул ? Тоже маловероятно такие дети слабо еще соображают .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія