Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Маск вживає наркотики, й це непокоїть керівників його компаній

Тільки чомусь в того ж безоса цукерберга та любого мільярдера, набагато набагато менші результати.

Якщо тема тупо хейтити маска то це одне діло, я б теж йому пєндєлєй відвісив за позицію по Україні. Але якщо дізнатися як насправді, то враховуйте фактори наведені мною вище.

А тепер порахуй скільки людей на планеті користується Амазоном чи Фейсбуком, Інстаграмом, ВотсАпом, а скільки Теслою чи Старлінками.

І ти зрозумієш хто з них робить щось корисне, а хто понти ганяє за великі гроші.
   
А тепер порахуй скільки людей на планеті користується Амазоном чи Фейсбуком, Інстаграмом, ВотсАпом, а скільки Теслою чи Старлінками.

І ти зрозумієш хто з них робить щось корисне, а хто понти ганяє за великі гроші.

Тоді виробники туалетного паперу супер герої рятівники людства  :laugh:

Якщо серйозно то параметрів цінності бізнеса дуже багато. Якщо назагал то як на мене перехід вид використання викопного палива найважливіша задача сучасності
   
Так про що я і кажу. А тим кого це лякає, потрібно записуватись в ряди менонітів чи амішів. найбільш упороті з них і електрикою не користуються.

А золотої середини не існує?
   
Тоді виробники туалетного паперу супер герої рятівникиw людства  :laugh:

Якщо серйозно то параметрів цінності бізнеса дуже багато. Якщо назагал то як на мене перехід вид використання викопного палива найважливіша задача сучасності

Якби не виробники туалетного паперу, ходив би твій наркоман з засраною дупою.

   
То ти пропонуєш повернутись до коня та сохи? Та сучасний John Deer це компʼютер на колесах зі стільниковим та супутниковим звʼязком.

Між іншим зараз ведеться боротьба з Джон Дір щоб вимусити його змінити підхід та дати можливість фермерам ремонтувати його самотужки

https://www.reuters.com/legal/litigation/deere-must-face-us-farmers-right-to-repair-lawsuits-judge-rules-2023-11-27/
   
А Каліфорнія восени стала третім штатом який не дозволить продавати електроніку та побутову техніку, яку нема можливості відремонтувати в звичайних умовах (привіт Еппл  :) )

https://www.sidley.com/en/insights/newsupdates/2023/10/california-becomes-third-us-state-to-join-the-right-to-repair-movement
   
Бля ну хулі ви ведетеся, могли би вже помітити  по Україні що всі ці ніби поважні видання пишуть іноді повну маячню.

Він та його робітники по вимогам НАСА мають проходити драг тест і нічого ніколи не було виявлено.

По друге ви реально вважаєте що навчити саджати ракети, будувати найбільшу ракету в історії, вивести людину в космос, запустити супутниковий інтернет,  випускати найбільше в світі електроавто, стати найбагатшою людиною може наркоман??  :laugh:  Сіріослі? Навіть бетмен з суперменом на таке не здатні  :lol:
===================================
Точно! Ось бубочка твій: ну який він наркоман? Так трішечки.... Ні? :D  Доречі про Маска. При його здібностях- це не він створює, великий колектив вчених та анжанерів. Але нарік може викинути ка зна що і це людей непокоїть. Тим більше нарік в якості преза воюючої країни.
   
А Каліфорнія восени стала третім штатом який не дозволить продавати електроніку та побутову техніку, яку нема можливості відремонтувати в звичайних умовах (привіт Еппл  :) )

https://www.sidley.com/en/insights/newsupdates/2023/10/california-becomes-third-us-state-to-join-the-right-to-repair-movement

До сраки цей закон. Він робить виключення, і правільно побить, для антикрадіжних засобів. Це означає що вироб самому поремонтувати буде і далі неможливо - щоб поставити нову компоненту, потрібно мати спеціальне програмне забезпечення щоб нова компонента була сприйнята системою.

І це правильно - крадіжки IPhone зійшли на нуль. Ремонтувати Іphone далі заміни розбитого екрану та через років 5 батареї (можливо) майже ніколи не потрібно і це чудово робить Apple Service за дуже розумні гроші.
   
зайве підтвердження що фуп це зборище старих пердунів, життя не є чорнобілим, всі ті хто бухає не є алкоголіками, всі ті хто нюхають, чи смалять траву не є наркоманами, мова про залежність, якщо залежності нема, то кому яка справа чим людина займається у свій власний час
   
шо - шо.... слово проти слова... додаткові докази потрібні
Это не обдолбоное чмо?


Останнє редагування: 8 січня 2024 18:24:50 від -Pivas-
   
А хто їх тепер не літає вживає.
   
До сраки цей закон. Він робить виключення, і правільно побить, для антикрадіжних засобів. Це означає що вироб самому поремонтувати буде і далі неможливо - щоб поставити нову компоненту, потрібно мати спеціальне програмне забезпечення щоб нова компонента була сприйнята системою.

І це правильно - крадіжки IPhone зійшли на нуль. Ремонтувати Іphone далі заміни розбитого екрану та через років 5 батареї (можливо) майже ніколи не потрібно і це чудово робить Apple Service за дуже розумні гроші.

А більше 5 років зась....
   
https://www.youtube.com/watch?v=eg9APgsBgEk

то не наркотики... то квн головного мозку...
   
хто з них робить щось корисне, а хто понти ганяє

Йому сподобався бабусин рецепт?
   
то не наркотики... то квн головного мозку...

И анализы здавать в клинике ФСБ на наркоту нифига не палево.  :D
   
А більше 5 років зась....

В Україні досі працює мій перший IPhone 4S 2011 року. Я не знаю що з IPhone потрібно зробити, щоб він перестав працювати. Те саме стосується iPad. Я краще матиму вироб що не має змісту вкрасти та ніколи не потребує ремонту, ніж такий який крадуть та вимагає ремонту що можна зробити в кожному підвалі.
   
В Україні досі працює мій перший IPhone 4S 2011 року. Я не знаю що з IPhone потрібно зробити, щоб він перестав працювати. Те саме стосується iPad. Я краще матиму вироб що не має змісту вкрасти та ніколи не потребує ремонту, ніж такий який крадуть та вимагає ремонту що можна зробити в кожному підвалі.

мені достатньо щоб інформація була захищена. А телефон хай крадуть, але я хочу мати змогу відремонтувати його якщо шось на ньому заглючить
   
В Україні досі працює мій перший IPhone 4S 2011 року. Я не знаю що з IPhone потрібно зробити, щоб він перестав працювати. Те саме стосується iPad. Я краще матиму вироб що не має змісту вкрасти та ніколи не потребує ремонту, ніж такий який крадуть та вимагає ремонту що можна зробити в кожному підвалі.
Ну нокия 3100 тоже работает и что как телефон.  :D
   
Так тут для багатьох дописувачів укурок, коксовик, елесдешник, мухоморщик тощо - свій чувак. Колєга і брат по разуму.
   
ki_, cьогодні в 04:42
Він це заперечує
ЗЕ тоже опровергает и что.

Вони здається можуть знайти  спільну мову
   
В Україні досі працює мій перший IPhone 4S 2011 року.


А я свою Нокію 2003 року переїхав машиною, потім самотужки відремонтував, замінивши корпусні деталі, і кілька років по цьому вона ще в мене безвідказно працювала. 
Айфон таке витримає?

До речі, краєм вуха чув колись що з Епплом був якийсь скандал на тему штучно зниженого терміну служби акумуляторів в якихось там пристроях, а заміна була доволі проблематичною.
Не знаю наскільки правда, може наклеп.
   
А я свою Нокію 2003 року переїхав машиною, потім самотужки відремонтував, замінивши корпусні деталі, і кілька років по цьому вона ще в мене безвідказно працювала. 
Айфон таке витримає?

Настав час чудових історій. Після того як на будь який телефон з 90-х гаде авто в півтори тони, то з нього залишеться тільки мокре місце. Те саме стосується і смартфонів.
   
Настав час чудових історій. Після того як на будь який телефон з 90-х гаде авто в півтори тони, то з нього залишеться тільки мокре місце. Те саме стосується і смартфонів.


Шо ты тут бабушку лохматишь я в дождь Саджем переахал Волгой в 1998 году. На следущий день нашел.
А Ериксоном 320 потом 520 я пиво открывал.

Ебать малолетки заебали.
   
Настав час чудових історій. Після того як на будь який телефон з 90-х гаде авто в півтори тони, то з нього залишеться тільки мокре місце. Те саме стосується і смартфонів.
Зразу видно що 3310 не було...
Фішка його невбиваємості, в конструкції...
Тіло телефону знаходиться в монококу, з доволі дебелої пластмаси...
При чому с зазорами, які демпфують удари...
В мене, коли я їхав на скутері, десь 80 км/ч, він вивалився з карману...
Розлетівся корпус окремо від тіла...
Я його склав і він працюва як ні в чому не бувало...
   
В мене, коли я їхав на скутері, десь 80 км/ч, він вивалився з карману...
Розлетівся корпус окремо від тіла...
Я його склав і він працюва як ні в чому не бувало...

Ті хто їздять на скутері 80 км/год, вже давно на кладовищах перегнили. Або в інвалідному кріслі паралізовані. Тому не вірю.
   
Ті хто їздять на скутері 80 км/год, вже давно на кладовищах перегнили. Або в інвалідному кріслі паралізовані. Тому не вірю.

відривайся іноді від своєї бульбашки

скутер це не самокат, а 80 км /год це не 80 миль на годину

   
Найбагатша людина світу вживає ЛСД, кокаїн, екстазі та психоделічні гриби,
гуляет на свои
трудоспособность не теряет
еще и зожников переживет
какие проблемы?
   
гуляет на свои
трудоспособность не теряет
еще и зожников переживет
какие проблемы?

Ніяких, просто не дивуйтеся, якщо раптом вся його імперія збанкрутує, або буде переписана на когось іншого!
Якщо те, що кажуть про вживання ним тих типів наркоти, правда, то він вже залежний, тому керівники його підрозділів і злили інфу, може після розголосу на нього це вплине...
   
просто не дивуйтеся, якщо раптом вся його імперія збанкрутує
все когда-нибудь заканчивается :)
Маск ведь не Рокфеллеры
чтоб тихо копить и детям передавать
человек экстравагантный
   
все когда-нибудь заканчивается :)
Маск ведь не Рокфеллеры
чтоб тихо копить и детям передавать
человек экстравагантный

Може і екстравагантний, але йобнутий на всю голову у сенсі того, що не вміє обирати друзів та лізе у політику у якої він просто дебіл!
Як то кажуть - скажи хто твій друг і я скажу хто ти...(с)
Заради свого дружбанчика Трампа воно викупило твіттер та майже зхлопнув його, бо Трамп попросив, у якого зуб на твіттер.
Ну, якщо так піде і надалі, то не здивуюсь, що Маска також хтось з повій обісьцить, або, вибачте, на голову насере. 
 
   
Карочі коли хтось навчиться саджати велику ракету, або продавати електрокари без збитків,  або зробити саму масову по продажам машину в світі, або зробе свій старлінк,  дайте знати хто ця людина.


В кацапів був мем такий "спєрва добєйся"    :)  а потім критикуй.
   
Настав час чудових історій. Після того як на будь який телефон з 90-х гаде авто в півтори тони, то з нього залишеться тільки мокре місце. Те саме стосується і смартфонів.

Ви це пробували чи просто припускаєте?

Машина що переїхала була Таврія, заднім колесом.

Теперішні телефони навіть ті що позиціонуються як захищені і протиударні є більш тендітними ніж тодішні.

А вірити чи не вірити то Ваша справа.
   
Зразу видно що 3310 не було...
Фішка його невбиваємості, в конструкції...
Тіло телефону знаходиться в монококу, з доволі дебелої пластмаси...
При чому с зазорами, які демпфують удари...
В мене, коли я їхав на скутері, десь 80 км/ч, він вивалився з карману...
Розлетівся корпус окремо від тіла...
Я його склав і він працюва як ні в чому не бувало...

Відлітання кришки і випадання акумулятора при падінні в тих нокіа бувало часто  :)
   
Ті хто їздять на скутері 80 км/год, вже давно на кладовищах перегнили. Або в інвалідному кріслі паралізовані. Тому не вірю.

Знову припущення і фантазії.
Ще й висловлені в категоричній формі  :)
 
   
Ну що я казав

The National Aeronautics and Space Administration said it isn’t aware of drug use at Elon Musk’s SpaceX that could jeopardize the rocket launch and satellite-service provider’s government contracts.

“The agency does not have evidence of non-compliance from SpaceX on how the company addresses the drug- and alcohol-free workforce regulations,” the National Aeronautics and Spaсe Agency.
   
Ну що я казав

The National Aeronautics and Space Administration said it isn’t aware of drug use at Elon Musk’s SpaceX that could jeopardize the rocket launch and satellite-service provider’s government contracts.

“The agency does not have evidence of non-compliance from SpaceX on how the company addresses the drug- and alcohol-free workforce regulations,” the National Aeronautics and Spaсe Agency.

А що їм ще доводиться робити, вони ж не бувають на вечоринках коли Маск носом дихає.
Поки що більше немає кому возити возика до МКС, розірвати контракти вони не можуть.
Для НАСА безпосередньо Маск не проблема, він є власником, а не головним манагером з купою інженерів..., яки безпосередньо виконують контракти з НАСА.
Тому, на мою думку,  він ніяких тестів не проходить, а якщо проходить, то  після тривалої перерви...!
Це все рівно, що власника якогось футбольного клубу наряду з його футболістами заставляти проходити тест на допінг.
Судячи з його поведінки та з того, що він іноді каже,  він таки присаджений на цікаві драгі.
Час покаже...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія