Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Марічка! :love:

Марічка!  :love:

   
Re: Марічка!  :love:

Ну це фактично те ж саме що і паперовий кацапський посейдон.....

Одне не розумію - як під водою зв'язуватись з тим дроном
   
Re: Марічка!  :love:
Agh

Щось занадто активно рекламують :( Краще б по факту вже розповіли про результати практичного застосування.
   
Re: Марічка!  :love:

Ну це фактично те ж саме що і паперовий кацапський посейдон.....

Одне не розумію - як під водою зв'язуватись з тим дроном
а нахіба з ним зв"язуватись, не підкажеш?
   
Re: Марічка!  :love:

На поверхні - звичайний зв'язок  потім занурення і Інерціальна система наведення в район цілі. Далі - як карта ляже :)
   
Re: Марічка!  :love:

Дідусь, не лазь по кацапських ресурсах

   
Re: Марічка!  :love:

Щось занадто активно рекламують
щоб ворог почав ворушитись та робити помилки. Може воно зовсім не таке і мета ввести в оману. А "присунуть" вже чимось іншим.
   
Re: Марічка!  :love:

https://t.me/insiderUKR/61123


Головне завдання російської мови - маскування пuздеця. Оці всі хлопки, отріцатєльниє всплитія й прєдбєдниє росіянє. Бо й росіян ніяких насправді нема - чудь, весь і татари, яким вибили з голів рідномовне й закачали туди Агнію Барто.

Це теж маскування порожнечі. В РФ нема власне російської національної республіки, що зорко помітив Єльцин, але зробив геть не ті висновки. Просто є марійці в Марі Ел, і марійці, які переїхали в Москву і не признаються. Маскуються за московським акцентом, зарплатами, хамством і бігом по ескалаторах. Тільки б не викрили, що ти не корєнной дядя Гіляй. Гіляровський, до речі, був з України, але це вони теж маскують.

Цивілізація болотного камуфляжу, байок Крилова, алюзій, еліпсисів і темних натяків.

- Вавілон вийді вон! - співає їх гуру, і вони із захватом шушукаються три тижні Вконтактє:

- Це він про Путєна! Как смєло!

Порівняйте це з гранично відвертою і нецензурною творчістю харківських футбольних фанатів 2014 року. Говорячи про хуйло, вони не приховують цього й цілком однозначно його характеризують. І на це їм знадобилося два слова й приспів ла-ла-ла-ла ла-ла ла-ла.

Як на мене, це головна риса української мови - називати речі своїми іменами. В українській літературі може бути роман "Повія", включений в шкільну програму, а в російській (фі, как грубо!) - тільки "Інтердєвочка".

Кожен, хто розмовляє російською, щось від вас приховує за мовою. Просто майте це на увазі. Ні Суббота, ні Арестович українською неможливі. Брехуни триматимуться за язик до останнього.

- Він відкрив рота?
- Так.
- Значить бреше.


Антон Санченко, письменник
   
Re: Марічка!  :love:

На поверхні - звичайний зв'язок  потім занурення і Інерціальна система наведення в район цілі. Далі - як карта ляже :)
:facepalm: акустична сигнатура корабля нічого не говорить? дрони часів 2св були розумніші!
   
Re: Марічка!  :love:

:facepalm: акустична сигнатура корабля нічого не говорить? дрони часів 2св були розумніші!
Нє, наразі акустичний та магнітний профіль не є достатнім, вже навчились імітувати  сигнатури еораблів та підводних човнів доволі успішно.
Можливо наші хлопці придумали щось нове.
   
Re: Марічка!  :love:

Нє, наразі акустичний та магнітний профіль не є достатнім, вже навчились імітувати  сигнатури еораблів та підводних човнів доволі успішно.
Можливо наші хлопці придумали щось нове.
для такої імітації тре знати, шо тебе атакують.....
   
Re: Марічка!  :love:

для такої імітації тре знати, шо тебе атакують.....
Я думаю що засрати гідроакустичний ефір 24/7 білим шумом, тим більш в порту біля берега, великої проблеми не складе.
   
Re: Марічка!  :love:

а нахіба з ним зв"язуватись, не підкажеш?

Ну кажуть що вона може сховатись, залягти на якийсь час, а пізніше атакувати..... Це ж все за сигналами робиться чи як
   
Re: Марічка!  :love:

Я думаю що засрати гідроакустичний ефір 24/7 білим шумом, тим більш в порту біля берега, великої проблеми не складе.
ти не зможеш утримувати його 24/7/365
   
Re: Марічка!  :love:

Ну кажуть що вона може сховатись, залягти на якийсь час, а пізніше атакувати..... Це ж все за сигналами робиться чи як
по заздалегідь заданій програмі
   
Re: Марічка!  :love:

У брата улюблена AR-15 носить ім'я Марічка  :)
   
Re: Марічка!  :love:

прилічний розмір у тієї Марічцки B-)
   
Re: Марічка!  :love:

по заздалегідь заданій програмі

Тобто залягання в цій схемі це просто частина маневрів щоб ввести ворога в оману.

Я б туди ще додав якись поплавок на мотузці
   
Re: Марічка!  :love:

   
Re: Марічка!  :love:

Тобто залягання в цій схемі це просто частина маневрів щоб ввести ворога в оману.

Я б туди ще додав якись поплавок на мотузці
так! і перископ ніхто не відміняв.... поплавка нінада
   
Re: Марічка!  :love:

так! і перископ ніхто не відміняв.... поплавка нінада

Поплавок краще за перейскоп, менше ваги на довшу довжину.
   
Re: Марічка!  :love:

Поплавок краще за перейскоп, менше ваги на довшу довжину.
з поплавком не попливеш
   
Re: Марічка!  :love:

з поплавком не попливеш

Ну можна щоб він скручувався на катушку
   
Re: Марічка!  :love:

Пацани з Колумбії захочуть таке цяцько.
   
Re: Марічка!  :love:

Пацани з Колумбії захочуть таке цяцько.

 :lol:  :lol:  :lol:

який ти наівний

 
   
Re: Марічка!  :love:

Ну можна щоб він скручувався на катушку
перископ краще
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія