Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Визитка Коломойского - герой преданный "патриотами" :(

ТС, їпанат, вже й фотожоп якийсь виклав )))
   
ТС, їпанат, вже й фотожоп якийсь виклав )))

Не мели эта карточка ходила по всей Украине, и это мой лично пакет могу сфоткать крупным планом
   
Не мели
Чому частина літер слова "баланс" проглядає крізь картку, вона шо напівпрозора? :gigi:
   
Там же видно написано слово баланс , это конверт пакет от карточки
   
это конверт пакет от карточки
то нафуя ти це висрав?
   
Это тест карта какая то, какой пакет :D
   
то нафуя ти це висрав?

ты шо ку ку, на конверте нарисована карта которая выдавалась в приват банке по всей Украине в 2014 году, сильнейшая патриотическая акция за всю историю Украины . Любой ватник вынужден был это читать и оно мелькало независимо от его воли  :D
   
У них всегда на пакете нарисована карта которая внутри. Так что я вам выложил реальное изображение приват карты

   
ты шо ку ку, на конверте нарисована карта которая выдавалась в приват банке по всей Украине в 2014 году
Так вона видавалась для тих,  кому  потрібна була картка, чи новий клієнти привату, чи термін дії старої картки вийшов.  А це ніфуя не  більшість клієнтів привату.
Тим паче  шо такий дизайн доволі швидко припинили.
Якшо в тебе є така картка, то збережи її,  може колись буде раритет )))
   
Вот я набрал в поиске - карта приват картинка и ...

   
У них всегда на пакете нарисована карта которая внутри. Так что я вам выложил реальное изображение приват карты


А фінансовий номер поміняв, я перевірив )))
   
Так вона видавалась для тих,  кому  потрібна була картка, чи новий клієнти привату, чи термін дії старої картки вийшов.  А це ніфуя не  більшість клієнтів привату.
Тим паче  шо такий дизайн доволі швидко припинили.
Якшо в тебе є така картка, то збережи її,  може колись буде раритет )))

дружище картки разные бывают по содержанию, читай, это Универсальная ката, на ней и на пакете написано.

 :D
   
читай, это Универсальная ката, на ней и на пакете написано.
До сраки. В мене тих універсальних три штуки помінялись, й я на такий дизайн не попав.
   
Не мели эта карточка ходила по всей Украине, и это мой лично пакет могу сфоткать крупным планом
підтверджую.  така десь валяється у шухляді не активована
   
Один был богатый но реально патриот, но страна ватных патриотов предателей  ........ :(

   
"Патриоты" аж притихли, ...испугались предатели   :weep:
   
Кремлівський колаборант Сметана проти децентралізації, підтриманої та впроваджуваної паном Президентом та Головнокомандувачем Зеленським.

Цитувати
Понеділок, 1 березня 2021, 21:28

Президент Володимир Зеленський наголосив, що державні службовці мають працювати в інтересах громадян, а децентралізацію потрібно поглиблювати для підвищення рівня життя в регіонах.

Цитувати
Президент Володимир Зеленський закликав Верховну Раду ухвалити зміни до Конституції України в частині децентралізації.

«Ми дійсно прагнемо, аби низку питань на місцях вирішували не чиновники в столичних кабінетах, а безпосередньо ті люди, що живуть в тому чи іншому регіоні України.
   
Кремлівський колаборант Сметана підтримує людину, на яку наклав санкції наш ключовий союзник - США.

Кремль пересилає Сметані 30 срібників на ці картки Приватбанку?
   
Все трохи складніше.
В 2014 шляхи України і Коломойського співпали - і тому було показове підкреслення українськості. Пам'ятаєте, як хасиди півроку тому на україно-білоруському кордоні у вишиванках гімн співали. Так це не тому що вони дуже люблять Шевченка.
А в 2019-2020 шляхи Коломойського і України повністю розійшлись. І тому були отакі заяви:
Український олігарх Ігор Коломойський вважає, що Україні пора відмовитися від Заходу і налагоджувати відносини з Росією.
Джерело: The New York Times

Але. ІМХО, роль Коломойського у 2014 році неоціненна.
   
Кремлівський колаборант Сметана підтримує людину, на яку наклав санкції наш ключовий союзник - США.

Кремль пересилає Сметані 30 срібників на ці картки Приватбанку?

Не так, я просто помню кто и как спасал в 2014 Украину, и помню шо писал батько солдата которого Беня одевал вооружал, кормил и ему платил. Той батько дуже его хвалил, Коломойского. Я не пойму в чем его вина перед Украиной ?  В том шо у него забрали банк ?
   
Не так, я просто помню кто и как спасал в 2014 Украину, и помню шо писал батько солдата которого Беня одевал вооружал, кормил и ему платил. Той батько дуже его хвалил, Коломойского. Я не пойму в чем его вина перед Украиной ?  В том шо у него забрали банк ?
Кремлівський колаборант знов виступає проти США за гроші Кремля.
   
В том шо у него забрали банк ?
Кремлівський колаборант виступає проти чинної влади, яка планує приватизувати державний банк Приватбанк.
   
Все трохи складніше.
В 2014 шляхи України і Коломойського співпали - і тому було показове підкреслення українськості. Пам'ятаєте, як хасиди півроку тому на україно-білоруському кордоні у вишиванках гімн співали. Так це не тому що вони дуже люблять Шевченка.
А в 2019-2020 шляхи Коломойського і України повністю розійшлись. І тому були отакі заяви:
Український олігарх Ігор Коломойський вважає, що Україні пора відмовитися від Заходу і налагоджувати відносини з Росією.
Джерело: The New York Times

Але. ІМХО, роль Коломойського у 2014 році неоціненна.

Сколько эту тупость я слышу от ватных патриотов !!!

А у Фирташа не совпали интересы, а у Ахметова не совпали интересы, а у солдата ВСУ не совпали интересы с Украиной ? ? ?

Останнє редагування: 17 квітня 2021 11:30:07 від Сметана
   
Сколько эту тупость я слышу от ватных патриотов !!!
Підпалили кремлівського колаборанта. Нічого, і до тебе дійде черга.
   
Підпалили кремлівського колаборанта. Нічого, і до тебе дійде черга.

Я не пойму Вас уважаемый, вы стебаетесь , шутите ???
   
вы стебаетесь , шутите ???
Які жарти з кремлівським колаборантом, який в умовах російської агресії публічно виступає проти ініціатив Президента та Головнокомандувача з децентралізації, який починає писати кремлівські фейки про начеб-то незаконний відбір Приватбанку саме коли наша чинна влада оголосила про намір його приватизувати.
   
Ага, были такие карты, мне предлагали, я отказался, сказал никаких флагов и лозунгов.
 :laugh:
   
Сколько эту тупость я слышу от ватных патриотов !!!
А Фирташа не совпали интересы, а Ахметова не совпали интересы, а солдата ВСУ не совпали интересы с Украиной ? ? ?
Ахметова і Фірташа не співпали. Бо вони ватні дураки, ще в 2010-2013 сподівались на мирне об'єднання з Росією. Їх великий кормчий, Януковоч, і Азаров-пахло, не пам'ятаєте який курс пропагував. Не пам'ятаєте заяви Азірова в кінці 2013 у Верховній Раді про розворот в Рашку? Ахметов правда в квітні 2014 зрозумів швидко що натворив, намагався подудіти в трубочку, але було вже пізно, треба було в 2010 році думати.
П.С. Харківські угоди, наїзд на мову - це все було в 2010 році. Від Ахметових і Фірташів (контрольованих ними депутатів) в тому числі.

Останнє редагування: 17 квітня 2021 11:39:09 від Rocket_Ua
   
Ахметова і Фірташа не співпали. Бо вони ватні дураки, ще в 2010-2013 сподівались на мирне об'єднання з Росією. Їх великий кормчий, Януковоч, і Азаров-пахло, не пам'ятаєте який курс пропагував. Не пам'ятаєте заяви Азірова в кінці 2013 у Верховній Раді про розворот в Рашку? Ахметов правда в квітні 2014 зрозумів швидко що натворив, намагався подудіти в трубочку, але було вже пізно, треба було в 2010 році думати.

А зачем же Коломойский спасал Донбасс Ахметова ? Я лично знаю как наш район и соседний спасал. А зачем Харьков и Одессу спасал?  ....предатели ищут себе оправдание  :S 
   
Проект Постанови про призначення Шевченка К.Є. на посаду Голови Національного банку України
Цитувати
Ініціатор(и) законопроекту:
    Зеленський Володимир Олександрович Президент України

Поіменне голосування про проект Постанови про призначення Шевченка К.Є. на посаду Голови Національного банку України (№3857) - в цілому
Цитувати
Фракція політичної партії "СЛУГА НАРОДУ"

За:226

Приватбанк скоро виставлять на продаж – голова НБУ
Цитувати
За планами НБУ, скоро на продаж виставлять Приватбанк - у Нацбанку вважають, що приватизація Приватбанку зацікавить найпрестижніших міжнародних інвесторів, у тому числі зі США і ЄС.

Про це в інтерв'ю GlobalCapital заявив голова НБУ Кирило Шевченко.

Коломойского.  у него забрали банк ?

Висновок: Сметана - кремлівський колаборант.
   
Проект Постанови про призначення Шевченка К.Є. на посаду Голови Національного банку України
Поіменне голосування про проект Постанови про призначення Шевченка К.Є. на посаду Голови Національного банку України (№3857) - в цілому
Приватбанк скоро виставлять на продаж – голова НБУ
Висновок: Сметана - кремлівський колаборант.

Вы не шутите а раскажите почему у него забрали банк, я не разу не слышал внятного объяснения,  как его разоряли ?
   
почему у него забрали банк
Фейки Кремля від кремлівського колаборанта.
   
А зачем же Коломойский спасал Донбасс Ахметова ? Я лично знаю как наш район и соседний спасал. А зачем Харьков и Одессу спасал?  ....предатели ищут себе оправдание  :S
Скільки коштує одне відділення привату? Найближче біля вас. Таке мабуть невеличке, на 10-15 працівників, на квадратів 200-300 площі, з комп'ютерною базою, з 5 терміналами, + закредитоване населення найближчих 20 9-поверхівок, + десяток закредитованих підприємств під іпотеку. Приблизно.
Скільки коштує безпечна захисна смуга для Дніпропетровської області?

Останнє редагування: 17 квітня 2021 11:48:06 від Rocket_Ua
   
Скільки коштує одне відділення привату? Найближче біля вас. Таке мабуть невеличке, на 10-15 працівників, на квадратів 200-300 площі, з комп'ютерною базою, з 5 терміналами, + закредитоване населення найближчих 20 9-поверхівок, + десяток закредитованих підприємств під іпотеку. Приблизно.
Скільки коштує безпечна захисна смуга для Дніпропетровської області?


Ага, от оно шо, т.е. если бы он был главнокомандующий то он бы спас Всю Украину  :D
   
Читайте Маркса. Битие определяет сознание. Не забувайте про менталітет, віросповідання, мову. Як свій, так і Коломойського. Я, наприклад, укранською пишу.
   
Ага, от оно шо, т.е. если бы он был главнокомандующий то он бы спас Всю Украину  :D
Ну, головою проблемної облдержадміністраці ї станом на 2014 його Порох поставив недарма.  Хоча за нормальних умов він би ні туди, ні в СБУ, ні в поліцію не пройшов.
   
Ну, головою проблемної облдержадміністраці ї станом на 2014 його Порох поставив недарма.  Хоча за нормальних умов він би ні туди, ні в СБУ, ні в поліцію не пройшов.

Поняв, т.е у Порошенко тоже совпали интересы с Украиной как и у Бени ?
   
Поняв, т.е у Порошенко тоже совпали интересы с Украиной как и у Бени ?
Тут трохи складніше питання. Вони обидва підприємці. Бариги. Купцьі первой гильдии. Таких до державної влади допускати в принципі не можна. Про це ще Арістотель з Платоном писали. Але я припускаю, що Беня більший підприємець, до мозга костєй. Порох українською говорить, а Бєня як Азіров. У Пороха освіта гуманітарна пристойна. Є досвід державного управління. Що важливо, до Пороха у Байдена претензій немає.

Останнє редагування: 17 квітня 2021 12:13:17 від Rocket_Ua
   
Я не пойму за шо вы на меня накинулись, я просто рылся в столе и наткнулся на этот мой старый пакет, где лежат и другие пакеты, и когда увидел надпись на карточке и вспомнил про визитку Яроша , и подумал а это визитка Коломойского  :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія