Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Дію" хакнули? :K

Re: "Дію" хакнули?  :K

 :facepalm1:

   
Re: "Дію" хакнули?  :K

А если вдруг окажется, что не правда?

Если вдруг у бабушки окажутся яйца, то это будет дедушка.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

у кого то есть этот линк на anonfiles на слитое из e-driver ?
   
Re: "Дію" хакнули?  :K
dmp

у кого то есть этот линк на anonfiles на слитое из e-driver ?

[redacted]Но ты ж понимаешь, что это ГРУ/ФСБ? С такой херней надо быть аккуратным очень.


Останнє редагування: 25 січня 2022 22:26:53 від dmp
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Сорцы сайта.
Но ты ж понимаешь, что это ГРУ/ФСБ? С такой херней надо быть аккуратным очень.

Спасибо.
Если честно я больше опасаюсь наших доморощенных киберполиций и прочих, которые могут начать прессовать свидетелей их проеба.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Кстати, еще один кирпичик, и обьяснение почему у меня нет ни капли сомнений в том что пишут о сливах - в том первоначальном сливе пробнике 100тыс данных нашел своего знакомого. Расспросил его все данные и время регистрации в Дие - всё совпало с тем что в дампе. И дата тоже.

Потому когда прибегают прихильники певної політсили с попыткой отбрехаться, то это уже вызывает просто глумливую улыбку.

Примерно такую
   
Re: "Дію" хакнули?  :K
dmp

Спасибо.
Если честно я больше опасаюсь наших доморощенных киберполиций и прочих, которые могут начать прессовать свидетелей их проеба.

Ну это само собой :)
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Кстати, еще один кирпичик, и обьяснение почему у меня нет ни капли сомнений в том что пишут о сливах - в том первоначальном сливе пробнике 100тыс данных нашел своего знакомого. Расспросил его все данные и время регистрации в Дие - всё совпало с тем что в дампе. И дата тоже.

Потому когда прибегают прихильники певної політсили с попыткой отбрехаться, то это уже вызывает просто глумливую улыбку.

Примерно такую
Показати зображення...
Мій знайомий програмер теж знайшов там близького друга. Він зв'язався з ним, зробили перевірку. Все підтверджується.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

   
Re: "Дію" хакнули?  :K
dmp

Потому когда прибегают прихильники певної політсили с попыткой отбрехаться, то это уже вызывает просто глумливую улыбку.

А я вспоминаю нормативку: "Інформація, що є власністю держави повинна бути...", "Набори данних більш ХХХХХ мають гриф ХХХ" і таке інше.
И я очень хорошо понимаю, почему Федоров извивается как глист на сковородке..
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Re: "Дію" хакнули?  :K
ATF

А я вспоминаю нормативку: "Інформація, що є власністю держави повинна бути...", "Набори данних більш ХХХХХ мають гриф ХХХ" і таке інше.
И я очень хорошо понимаю, почему Федоров извивается как глист на сковородке..

І що йому буде?
Він кореш найвеличнішого.
Генпрокурор 100% своя людина.
Зневага в колі ІТ - та плюював він на всіх.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

І що йому буде?
Він кореш найвеличнішого.
Генпрокурор 100% своя людина.
Зневага в колі ІТ - та плюював він на всіх.

Скільки вже "корешів" найвеличнішого попали в зневагу і получили під зад ?

А цей поставлений на стратегічний напрямок. І облажався
   
Re: "Дію" хакнули?  :K
dmp

І що йому буде?
Він кореш найвеличнішого.
Генпрокурор 100% своя людина.
Зневага в колі ІТ - та плюював він на всіх.

Ну.. в таких випадках я дуже люблю одеський анекдот:

"Один еврей пришел к раввину.
– Ребе, – сказал он, – у меня в жизни все плохо.

Денег нет, жена ушла к другому, дети перестали слушаться, друзья предают…
Что мне делать?
Ребе сказал:

– Напиши на листе бумаги «так будет не всегда» и повесь на стену.
Через неделю еврей опять пришел к ребе.

– Ребе! – сияя, закричал он. – Ты был прав! Жизнь наладилась! Как я могу тебя отблагодарить?
– Не снимай лист, – ответил ребе."
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Если вдруг у бабушки окажутся яйца, то это будет дедушка.

В современном мире вполне возможный вариант.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Кто хочет разобраться, лучше читать тут с деталями
https://dou.ua/forums/topic/36213/

Там человек взял кусок тестовой базы от хакера и сделал возможность проверки себя в этом куске онлайн. Я себя не нашел, хотя в декабре делал справки через портал, а в приложении обновлял сертификат вакцинации. Я не говорю что не было взлома Дии, данных пока не достаточно, но умные хакеры могли спокойно фальсифицировать этот взлом просто имею базы скачанные ранее, добавить в фальсифицированную БД такую же группу как в реальной БД имея кеш не сложно, просто кеш это не вся БД, но судя по деталям всплывающим на форуме dou (где народ в теме) так конечно все плохо в целом, даже если не было взлома всей БД, дырок куча.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Я себя не нашел, хотя в декабре делал справки через портал
В цьому куску 100 тис користувачів Дії. Я найшов доньку, хоча вона встановила Дію в грудні. Злита база - свіжа.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

чи є тут юристи? наскільки можливо через цей масовий злив персональних даних примусити державу безоплатно змінити громадянину прізвище і поміняти йому усі документи, від паспортів до свідоцтв про права власності?
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

не юрист, але нмд ніяк
держава навіть не визнала, що дані були злиті
значить офіційно цього не відбулось
а те що пишуть по отим вашим інтернетам -
фейк і елемент гібридної війни (с)  :K
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

а якщо заяву про злочин мусорам написати? це ж п***а, те що відбулося. за це певні люди мають сідати в тюрму
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Ми попросили одного з розробників, який знайшов свої дані у вкраденій базі, перевірити, чи збігається його ID в «Дії» з даними семплу. Коли він зайшов у «Дію», йому запропонували заново пройти процедуру реєстрації та ввести дані. Розробник припускає, що таким чином спеціалісти «Дії» замітають сліди після витоку даних:

    «Наче „випилили“ мене. Звичайно, ID вже не збігається. З „Дії“ видалили мій обліковий запис. Виглядає так, ніби там замітають сліди».


Весь текст:

З «Дії» чи ні? Звідки хакери взяли персональні дані 2 млн українців. Розслідування DOU
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

звісно вони замітають сліди. бо за те що ці покидьки зробили вже мають сидіти купа осіб включно з міністром :X
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Експерт з інформаційної безпеки Сергій Факас назвав витік, що стався, чи ненайгіршим кіберінцидентом в історії України:

    «Загроза така сама, як при крадіжці документів. Тільки тут ще гірше, бо вкрадені цифрові документи неможливо відрізнити від невкрадених. Другий ешелон загроз — на відміну від українського суспільства, зловмисники мають інформацію про архітектуру і „нутрощі“ системи, яка обробляє наші приватні дані і генерує документи, прирівняні до юридично вагомих паперових. Третій — ніхто не знає, чи внесли якісь зміни в реєстри і чи не з’явилися або зникли там люди».

Провину Сергій Факас покладає на некомпетентну команду й самого міністра цифрової трансформації Михайла Федорова. Експерт наголошує, що розпочинати потрібно було не з розробки порталу «Дія», а зі створення і впровадження стандартів для всієї державної ІТ-структури:

    «Безпека даних — це процес, який має покривати всю систему, що оперує чутливими даними. Нам необхідна програма з інформаційної безпеки — безперервна і така, що покриває усі компоненти системи, процеси і персонал», — наголошує Сергій Факас.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

коротше, зараз виправити ситуацію і захиститися собі та своєму майну можна тільки якщо терміново змінити прізвище, ім‘я чи по-батькові. а також перевипустити усі доки :(
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Зловмисники виклали 900 ГБ даних з поштових скриньок Мінрегіону

Цитувати
В ніч з 13 на 14 січня відбулася атака на ряд урядових порталів, після чого зловмисники виклали архів з персональними даними користувачів сайту «Дія», хоча в Мінцифрі заперечують витік. Тепер, схоже, ті самі люди опублікували в даркнеті під ніком FreeCivillian архів з 904 ГБ даних електронної пошти співробітників Міністерства розвитку громад та територій України.

В архіві знаходяться актуальні листи аж до грудня 2021 року. Поки складно сказати, наскільки критичною є опублікована інформація, проте з огляду на розмір архіву, там може бути дуже багато персональних даних. Ніякої офіційної реакції на новий витік ще немає.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K
PAL

Зловмисники виклали 900 ГБ даних з поштових скриньок Мінрегіону

я абсолютно не здивуюся, якщо на компах мінрегіону (ну які під віндою, ясна річ) виявиться встановлений Каспєрскій чи DrWeb у якості "антивірусу"
   
Re: "Дію" хакнули?  :K
U2

Так чья будет головная боль минцифры и дии? Не создадут ли министерские себе дию-2? После окончания каденции?
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

я абсолютно не здивуюся, якщо на компах мінрегіону (ну які під віндою, ясна річ) виявиться встановлений Каспєрскій чи DrWeb у якості "антивірусу"
Касперський і веб офіційно не купиш - санкції.
Тому швидше за все там нема антивірусів взагалі
   
Re: "Дію" хакнули?  :K
ATF

я абсолютно не здивуюся, якщо на компах мінрегіону (ну які під віндою, ясна річ) виявиться встановлений Каспєрскій чи DrWeb у якості "антивірусу"

Держ. установи не куплять. В них обмеження на закупівлю цих антивірусів. Тому там може бути все що завгодно. Або, як ви виразились - нічого. В 2013 в пенсійному фонді і соцзабехах так і було. Нічого.
І коли бухг-р вертався з флешкою звідти то антивірус скаженів.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Голова мінцифри - колишній СММ самого Зе.
А це не він часом недавно фінансовим експертом працював? Чи то однофамілець?

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія