Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Закони України мають виконуватися на ФУПі? [ua]

Раза три уже написал. Поехали в гуглю:
+===============================================+
Яким "язіком" брешуть хуйло, соловьлв та скабеєва???
Саме тому це "язік окупанта"...
   
   Ага. А мої пращури були ірландці, не будемо відриватись від коріння)).
   Тож, Happy St. Patrick's Day!
Одягніть щось зелене та хильніть келих Guinness. А краще три. Годі сваритися...

так ви себе позиціонуєте ірландцем чи українцем?
я думаю, що якби ви в Ірландії почали розповідати, що ви ірландець і принципово не говорили державною мовою зі співрозмовниками, а говорили виключно українською, то навіть при тому, що Україна не нападала на Ірландію, на вас би дивились як мінімум як на людину з тарганами в голові.
   
тобто ти сам не знаєш хто ти є, таке собі перекотиполе, наче визнаєш себе українцем, але основним маркером мовою не володієш, то ти просто громадянин україни, який є частиною політичної нації українців, але стверджувати, що я українець це зокрема визнавати свою приналежність до культури, звичаїв, національних традицій, знову ж таки мови, але для тебе це все є чужим, а це і є основним маркером для етнічних українців належиш ти до цієї спільноти чи ні
він відкинув і належність до політичної української нації, бо в Україні єдина державна націєутворююча мова - українська.
   
Мне 30 с лишним лет назад мой препод по истории доказывал, что коммунизм - высшая стадия развития общества, и это миллион раз доказанный исторический факт. Такой как ты в армии через год исключал меня из комсомола за то, что я усомнился в правильности принятых решений и отказывался выходить в лес на 30 градусный мороз в шинели и без валенок. Такой как ты замполит рассказывал, что США - наш главный враг, а наши 8 ракет средней дальности с 5 боеголовками направлены в сторону таких же врагов - Великобритании и ФРГ.  Мне не 18 лет уже, чтобы я спокойно воспринимал очередной выбрык псевдопатриотов и переписывание истории. Я обычный инженер производственник, не лез в политику и привык действовать с помощью элементарной логики и имеющихся ресурсов и возможностей. Я не хочу спорить с Фарионами и иже с ними, которые тогда доказывали, что США и ФРГ - это наши исконные враги, а теперь рассказывают, что это лучшие друзья. Как всегда - истина где-то посередине. Я не считаю нужным отказываться от родного языка (вот это именно манкурты) из-за политических проходимцев, наживающихся на этом и полезных идиотов, которые им поддакивают, или уникумов типа Анатоля, которые имеют проблемы с головой.

з якої це радості всі перелічені "такі як я"?
історію переписували саме комуняки, які всіляко намагались знищити будь-яку згадку про українську ідентичність як ідентифікатор самостійної національності.
все те саме, що вони робили з іншими поневоленими народами, перетворюючи всіх на совєтского чєловєка.
те саме зараз роблять кацапи на окупованих українських територіях, треба бути дебілом щоб цього не бачити.
так шо не пізди про переписування історії в даному контексті. Зараз іде саме спростування совкової пропаганди про "адіннарот" і "придуманих члєніним українців" та їх мову, яку "прідумал австійскій гєнштаб".

а взагалі обговорювана проблема вирішується до смішного просто: спілкуйся з україномовними українською, яка є державною мовою країни, в якій ти живеш, і не буде до тебе ніколи ніяких питань.
що тут незрозумілого?
   
Re: Закони України мають виконуватися на ФУПі?  [ua]

Питання в мене одне єдине: що спонукає російськомовного громадянина України спілкуватись з україномовним російською якщо останній проти? Це якийсь психічний розлад, чи свідома провокативна поведінка? Може ви підкажете?

Это называется ПРИВИЛЕГИИ по признаку языка. Вы причислили себя к касте господ и требуете привилегии от холопа...

Цитувати
Конституція України
....
Стаття 24. Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.

Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.
....
   
Это называется ПРИВИЛЕГИИ по признаку языка. Вы причислили себя к касте господ и требуете привилегии от холопа...

+==================================================+
Ну, то не дивуйся що до тебе ставлення як до кацапоагента.
І, схоже, тобі подобається такий стан...
   
тобто ти хочеш сказати, що в "цивілізованих країнах" уїбанська поведінка, якщо вона не суперечить закону, не має ніяких наслідків для уїбана. І на твою думку це абсолютно нормально, правильно я розумію?

Ну якщо поведінка не суперечить закону, то її уїбанність субʼєктивна, тобто вважається неприємною лише частиною суспільства, інакше б змінили закон, логічно? Уїбанність це не те, що коїться без порушення законів та не подобається комусь, а саме коли закони порушують і це комусь подобується. Задача здорового суспільства створити закони, які будуть виконуватися і поважатися.

В нас це з твоїм прикладом для доріг з однією смугою вирішується просто - кожні X км будується коротка друга для обгону і правилом, що авто зі швидкістю менш ліміта повинна бути зліва (тобто справа для України). Ну і ще є в законі штрафи за unreasonable slow speed з прикладами та також прикладами коли це reasonable їхати повільно
   
Re: Закони України мають виконуватися на ФУПі?  [ua]

+==================================================+
Ну, то не дивуйся що до тебе ставлення як до кацапоагента.
І, схоже, тобі подобається такий стан...


Цитувати
Стаття 68. Кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.
   
Это называется ПРИВИЛЕГИИ по признаку языка.


А хто тебе обмежує? тобі ніхто не забороняє спілкуватись російською з тими, хто не проти.
Те, що ти включаєш дурочку і свідомо не говориш українською з україномовними, хоча як громадянин України зобов'язаний її знати, то це виключно твої таргани і прояв неповаги.
Російська має єдиний статус в Україні - мова нацменшин. Ніхто з громадян не зобов'язаний її знати, розуміти і спілкуватись нею. Державну мову повинні знати всі громадяни. Це прописано в Конституції, на яку ти постійно посилаєшся, щоправда, вибірково, тільки там, де тобі зручно.

Чи мають право спілкуватись російською інші особи окрім нацменшин? Безумовно, будь-хто може нею спілкуватись. Чи зобов'язані? Ні.
   
Re: Закони України мають виконуватися на ФУПі?  [ua]

А хто тебе обмежує? тобі ніхто не забороняє спілкуватись російською з тими, хто не проти.
Те, що ти включаєш дурочку і свідомо не говориш українською з україномовними, хоча як громадянин України зобов'язаний її знати, то це виключно твої таргани і прояв неповаги.
Російська має єдиний статус в Україні - мова нацменшин. Ніхто з громадян не зобов'язаний її знати, розуміти і спілкуватись нею. Державну мову повинні знати всі громадяни. Це прописано в Конституції, на яку ти постійно посилаєшся, щоправда, вибірково, тільки там, де тобі зручно.

Ты утверждаешь, что в общении только один имеет право "хотеть" выбирать язык общения. А второй - уебан, и ему не положено. Это просто классическое требование привилегий.

Питання в мене одне єдине: що спонукає російськомовного громадянина України спілкуватись з україномовним російською якщо останній проти? Це якийсь психічний розлад, чи свідома провокативна поведінка? Може ви підкажете?
   
Ты утверждаешь, что в общении только один имеет право "хотеть" выбирать язык общения. А второй - уебан, и ему не положено. Это просто классическое требование привилегий.


Яких, б***ь, прівєлєгій? ти ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ знати українську згідно Конституції держави, громадянином якої ти являєшся! Українська - ЄДИНА державна мова цієї країни, всі інші мови є мовами нацменшин. Чи від тебе хтось вимагає спілкуватись китайською?
   
Re: Закони України мають виконуватися на ФУПі?  [ua]

Яких, б***ь, прівєлєгій? ти ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ знати українську згідно Конституції держави, громадянином якої ти являєшся! Українська - ЄДИНА державна мова цієї країни, всі інші мови є мовами нацменшин. Чи від тебе хтось вимагає спілкуватись китайською?
До речі. Російськомовні українці, до нацменшин не належать.   ;)

Останнє редагування: 17 березня 2024 15:20:30 від Oleksandr
   
+==========================================+
Таке ставлення не є порушенням законів України.
Ніхто не може заборонитися українцям зневажати
хуйловців. Дуже часто ця зневага закінчується
пострілом між роги...
   
До речі. Російськомовні українці, до нацменшин не належать.   ;)

я вище написав, що будь-хто може використовувати мови нацменшин за власним бажанням.
державну повинні знати всі.
   
Re: Закони України мають виконуватися на ФУПі?  [ua]

я вище написав, що будь-хто може використовувати мови нацменшин за власним бажанням.
державну повинні знати всі.
Будь хто може використовувати любу мову яку знає, не тільки мову нацменшин.  :)
   
Re: Закони України мають виконуватися на ФУПі?  [ua]

И еще хочу добавить, пока меня не забанили: вы все, уроды моральные, которые тут сидят жопами и якым мова пече й болыть, вы никто, НИКТО из вас не желает идти в окопы умирать за эту мову! Большинство из вас, мовоозабоченных уродов, вообще свои сраки за границей держит. Гавкаете своими рагулиными языками, а сделать, чтоб эта мова выжила, ничего не хотите. Козлы вы двуличные! Пойдите на передок, посмотрите, на какой мове хлопцы и дивчата в окопах говорят, и потребуйте от них всех перейти на украинский.

похоже, ты "тему" так и не понял. мова в данной ситуации - повод, инструмент.  тут дело, глубже. арийцы гиперкомпенсируют. сорта.

після вирішення питання мови, почнеться вимірювання чогось ще, черепів, місць народження,  проживання, потім до батьків....потім, (і це неминуче за законами жанру) - прийдеться доїбатися аж до мишей
   
Чесно кажучи, я в цю дискусію втрутився з єдиною метою: ще раз спробувати отримати відповідь що саме тисне на яйця тим, хто знаючи державну мову, вперто відмовляється нею спілкуватись з україномовними.
Бо виходить так наче для них це якесь приниження і "ущємлєніє", спілкуватись державною мовою.
Наприклад, я абсолютно не розумію кримсько-татарської, але я і не зобов'язаний її знати. При цьому кримські татари як громадяни України повинні володіти державною мовою. То як ми мали би спілкуватись? звісно, що мовою держави, громадянами якої ми являємось.
Я вчора тут постив інтерв'ю з казахом, який приїхав в Україну воювати проти кацапів, вивчив українську і спілкується нею, хоча в Казахстані значна більшість знає російську, як і в Україні, і його б всі чудово розуміли якби він спілкувався російською.
Так от він знає і розуміє навіщо він вчив українську і чому спілкується нею, про що і розповідає в інтерв'ю, хоча живе тут порівняно недовго. Натомість, місцеві "носітєлі руского язика" за 33 роки незалежності не спромоглися того зрозуміти.
   
Будь хто може використовувати любу мову яку знає, не тільки мову нацменшин.  :)

на здоров'я. але ніхто в Україні не зобов'язаний його розуміти
   
Re: Закони України мають виконуватися на ФУПі?  [ua]

похоже, ты "тему" так и не понял. мова в данной ситуации - повод, инструмент.  тут дело, глубже. арийцы гиперкомпенсируют. сорта.

після вирішення питання мови, почнеться вимірювання чогось ще, черепів, місць народження,  проживання, потім до батьків....потім, (і це неминуче за законами жанру) - прийдеться доїбатися аж до мишей
Ну ви ідіоти. В багатьох країнах є форуми, де дозволяють дописи тільки державною мовою. І ніхто там не кричать про фашизм, чи утиски. То чому в Україні не може бути такого форуму?
Ви хворі як і ваш хуйло.
   
Re: Закони України мають виконуватися на ФУПі?  [ua]

Я багато поїздив по світу, більш толерантної нації ніж українці, ще потрібно пошукати. Тільки підхуйловці можуть кричати про якийсь нацизм в Україні.
   
Чесно кажучи, я в цю дискусію втрутився з єдиною метою: ще раз спробувати отримати відповідь що саме тисне на яйця тим, хто знаючи державну мову, вперто відмовляється нею спілкуватись з україномовними.
Бо виходить так наче для них це якесь приниження і "ущємлєніє", спілкуватись державною мовою.
Наприклад, я абсолютно не розумію кримсько-татарської, але я і не зобов'язаний її знати. При цьому кримські татари як громадяни України повинні володіти державною мовою. То як ми мали би спілкуватись? звісно, що мовою держави, громадянами якої ми являємось.
Я вчора тут постив інтерв'ю з казахом, який приїхав в Україну воювати проти кацапів, вивчив українську і спілкується нею, хоча в Казахстані значна більшість знає російську, як і в Україні, і його б всі чудово розуміли якби він спілкувався російською.
Так от він знає і розуміє навіщо він вчив українську і чому спілкується нею, про що і розповідає в інтерв'ю, хоча живе тут порівняно недовго. Натомість, місцеві "носітєлі руского язика" за 33 роки незалежності не спромоглися того зрозуміти.

Я уже отвечал на этот вопрос: мы, русскоязычные, как и вы, украиноязычные, прекрасно знаем и понимаем оба языка — и русский, и украинский. Нам, русскоязычным, абсолютно фиолетово, на каком языке с нами говорят. Мы никогда не возражали против того, что с нами общаются на украинском. Какого хрена вы, украиномовные, возражаете против того, чтоб мы писали тут на русском?
   
42 публікацій від 12 дописувачей на гілці, біля 350 переглядів і тільки 6 (шестеро!!!!) знайшли в собі сміливість проголосувати ща дотримання Законів України на ФУПі!
Бойтесь своих желаний
они имеют свойство сбываться
Ты своими руками строил этот концлагерь на ФУПе
И это касается языка прежде всего в последнюю очередь
Ты давно заходил на бан лист
Так вот занимай там свою очередь


Останнє редагування: 17 березня 2024 16:11:57 від vadym
   
Re: Закони України мають виконуватися на ФУПі?  [ua]

Какого хрена вы, украиномовные, возражаете против того, чтоб мы писали тут на русском?
Ти взагалі тут не можеш писати. Бо тебе нама на цьому форумі. Ти його покинув, добровільно.
   
Ти можеш не повірити, але на заході, наприклад в АУ, ніхто тебе їбало не набʼє за це (якщо їхав по закону), тому що закон є закон. А як раз за сигнали фарами, чи словесний абʼюз чи набивання їбала накажуть.
12.9
Водієві забороняється:
в)
перешкоджати іншим транспортним засобам, рухаючись без потреби з дуже малою швидкістю;
   
Re: Закони України мають виконуватися на ФУПі?  [ua]

Можна ще попросити адміністрацію, щоб відкрили розділ, російськомовний ФУП і там будуть писати російською, всі хто бажає. Як варіант?
   
Я багато поїздив по світу, більш толерантної нації ніж українці, ще потрібно пошукати. Тільки підхуйловці можуть кричати про якийсь нацизм в Україні.

Що ви хочете від людей, які на питання про спілкування державною мовою починають розповідати про шовінізм?
Це ж не тільки проблема України. Все те саме відбувається в усіх колишніх республіках совка. Маю друзів в Казахстані, там багато етнічних німців (я так розумію, завезених після 2СВ), так з них одиниці знають державну мову, всі шпрехають російською. Мій один з друзів - німець - до речі, німецької теж не знає. Ну нехай ще німці, але ж те саме з північними регіонами, які межують з кацапією. Так там навіть етнічні казахи можуть не знати рідної мови і в ютубі купа відео як вони агряться на тих, хто розмовляє з ними казахською, мені друзі кидали посилання цього парадоксу. А серед осіб слов'янської зовнішності, так взагалі ніхто її не знає.
В країнах Балтії та ж херня з російськомовними, білоруси взагалі своєю мовою практично не користуються.
Ну з Балтією теж зрозуміло, туди масовано переселяли кацапську воєнщину і іншу номенклатурщину (як в Крим після 14-го) і ота вся навезена піздота і їх нащадки зараз з себе корчить більших корінних ніж самі естонці, латвійці і литовці. І більшість принципово відмовляються вчити державну мову та спілкуватись нею. А білорусів хуятька вже майже повністю асимілював з кацапами.
Просто цікаві паралелі можна проводити і різниці в поведінці не видно.
   
Я уже отвечал на этот вопрос: мы, русскоязычные, как и вы, украиноязычные, прекрасно знаем и понимаем оба языка — и русский, и украинский. Нам, русскоязычным, абсолютно фиолетово, на каком языке с нами говорят. Мы никогда не возражали против того, что с нами общаются на украинском. Какого хрена вы, украиномовные, возражаете против того, чтоб мы писали тут на русском?

Ти мені скажи з якого хрєна ти можеш возражать проти використання державної мови? Взагалі вже поплавило?
   
Просто подумайте, через скільки днів українська мова зникає як явище, після того, як оці русскачєлюстні нєвазражатєлі отримують владу на окупованих територіях.
   
Ти мені скажи з якого хрєна ти можеш возражать проти використання державної мови? Взагалі вже поплавило?

Я ніколи не заперечував тут проти використання кимось державної мови, не бреши! Але ти тільки що довів те, що розумієш російську, адже прочитав мій допис. Так само її тут розуміють абсолютно всі. То чому я не можу писати тут російською, тоді як ти міг би писати українською?
   
И еще хочу добавить, пока меня не забанили: вы все, уроды моральные, которые тут сидят жопами и якым мова пече й болыть, вы никто, НИКТО из вас не желает идти в окопы умирать за эту мову! Большинство из вас, мовоозабоченных уродов, вообще свои сраки за границей держит. Гавкаете своими рагулиными языками, а сделать, чтоб эта мова выжила, ничего не хотите. Козлы вы двуличные! Пойдите на передок, посмотрите, на какой мове хлопцы и дивчата в окопах говорят, и потребуйте от них всех перейти на украинский.



Я вже висловлювався з цього приводу в іншій гілці, а зараз уточню: я не проти, щоб російською мовою говорили такі расисти і українофоби, як автор наведеної вище цитати. Бачите, як він сичить у своїй ненависті до українців?.. І нехай  кожна притомна людина знає, що перед ним расист і українофоб. Щоправда, малоосвічений з куцим світоглядом, хоч і закінчив Київський університет, як і я. На щастя, серед випускників КДУ таких потвор мало.
   
Re: Закони України мають виконуватися на ФУПі?  [ua]

Так само її тут розуміють абсолютно всі¹. То чому я не можу писати тут російською², тоді як ти міг би писати українською³?
¹ для ² не аргумент, за ³ може вам ще подякувати?
   
Пауль, ти боровся/виступав проти КПСС у молодості.
Добре.
Але так і не побачив України.
Ти проспав Україну (як ще один форумчанин, який боровся за джинси, але впритул не бачив боротьби України за своє існування).
Втім, на відміну від Ме... у вас немає лютої ненависті до України і тому таких я вважаю сліпцями, але не ворогами.
   
з якої це радості всі перелічені "такі як я"?
історію переписували саме комуняки, які всіляко намагались знищити будь-яку згадку про українську ідентичність як ідентифікатор самостійної національності.
все те саме, що вони робили з іншими поневоленими народами, перетворюючи всіх на совєтского чєловєка.
те саме зараз роблять кацапи на окупованих українських територіях, треба бути дебілом щоб цього не бачити.
так шо не пізди про переписування історії в даному контексті. Зараз іде саме спростування совкової пропаганди про "адіннарот" і "придуманих члєніним українців" та їх мову, яку "прідумал австійскій гєнштаб".

а взагалі обговорювана проблема вирішується до смішного просто: спілкуйся з україномовними українською, яка є державною мовою країни, в якій ти живеш, і не буде до тебе ніколи ніяких питань.
що тут незрозумілого?
Я за пол-века своей жизни могу отличить пропаганду и переписывание истории от спростування совковои пропаганды. У меня нет претензий к тебе, возможно ты заблуждаешься непренамеренно. Я 50 лет прожил в регионе, в котором можно было месяц ходить по городу и не услышать украинской речи. Для меня Украина такая и русский в ней равноправен. Я могу дышать в противогазе и спать на полу, но зачем мне в здравом уме заниматься самоистязанием, вместо того, чтобы дышать полной грудью и использовать кровать? Я учил в школе украинский, владею им, но предпочитаю использовать родной язык и имею на это полное право. И мне фиолетово, возникнут ли ко мне какие-то вопросы у неадекватных граждан, живущих ни политических лозунгах и бросающихся из одной крайности в другую в зависимости от политической конъюнктуры.
Я уже писал, меня трижды исключали из комсомола при СССР за свое мнение и попытки его отстаивать. Теперь другие такие же псевдопатриоты шьют мне что-то подобное. И риторика чем-то похожа: все до смешного просто, если ты будешь как все, то и вопросов к тебе не будет. Причем как все, означает, так как я хочу.   
   
Re: Закони України мають виконуватися на ФУПі?  [ua]

Ти проспав Україну (як ще один форумчанин, який боровся за джинси, але впритул не бачив боротьби України за своє існування).

А я у вас уже спрашивал, это не вы тогда в райкоме КПРС работали инструктором идеологического отдела? В 234-й комнате? Дядя Миша, это вы?

Про борьбу коммунистов с гидрой мирового империализма я помню, видел. И видел "борьбу" тех же коммунистов (ТЕХ ЖЕ!!!!) за независимость Украины. Они называли себя "поміркованими комуністами" (это не про Ирку Фарион), но так и остались аферистами. Вы проспали, совка уже нет 30+ лет. А совки все не кончаются...
   
Re: Закони України мають виконуватися на ФУПі?  [ua]

Мне 30 с лишним лет назад мой препод по истории доказывал, что коммунизм - высшая стадия развития общества, и это миллион раз доказанный исторический факт. Такой как ты в армии через год исключал меня из комсомола за то, что я усомнился в правильности принятых решений и отказывался выходить в лес на 30 градусный мороз в шинели и без валенок. Такой как ты замполит рассказывал, что США - наш главный враг, а наши 8 ракет средней дальности с 5 боеголовками направлены в сторону таких же врагов - Великобритании и ФРГ.  Мне не 18 лет уже, чтобы я спокойно воспринимал очередной выбрык псевдопатриотов и переписывание истории. Я обычный инженер производственник, не лез в политику и привык действовать с помощью элементарной логики и имеющихся ресурсов и возможностей. Я не хочу спорить с Фарионами и иже с ними, которые тогда доказывали, что США и ФРГ - это наши исконные враги, а теперь рассказывают, что это лучшие друзья. Как всегда - истина где-то посередине. Я не считаю нужным отказываться от родного языка (вот это именно манкурты) из-за политических проходимцев, наживающихся на этом и полезных идиотов, которые им поддакивают, или уникумов типа Анатоля, которые имеют проблемы с головой.
Ти все правильно написав, окрім одного.
Тебе турбують твої почуття і не турбують почуття тих, хто сприймає російську мову як колорадку на рукаві кацапського солдата.
Таких багато, і прізвище у них не Фаріон.
   
Я ніколи не заперечував тут проти використання кимось державної мови, не бреши! Але ти тільки що довів те, що розумієш російську, адже прочитав мій допис. Так само її тут розуміють абсолютно всі. То чому я не можу писати тут російською, тоді як ти міг би писати українською?

Я і не писав, що ти заперечуєш (точніше, виступаєш проти) використання української. Моє питання було до ось цього речення:

Цитувати
Мы никогда не возражали против того, что с нами общаются на украинском.

З якої радості тобі взагалі придумалось, що російськомовні мають право виступати проти використання кимось в Україні державної мови?
Я, наприклад, ніколи не виступав проти того, щоб сонце світило, бо це тупо навіть припускати такі дії.

П.С. звісно я розумію російську, бо як би я дискутував тут з російськомовними. Але це аж ніяк не стосується піднятої теми. Кримсько-татарської, наприклад, я не розумію, то як мені спілкуватись з кримськими татарами? Вони такі ж громадяни України і згідно точки зору російськомовних на цьому форумі я маю розуміти кримсько-татарську, бо це їх рідна мова, а українською вони можуть спілкуватись за бажанням.

П.П.С. і шо, перевернувся в тебе світ як написав українською? чи тебе це якимось чином принизило?
   
Я за пол-века своей жизни могу отличить пропаганду и переписывание истории от спростування совковои пропаганды. У меня нет претензий к тебе, возможно ты заблуждаешься непренамеренно. Я 50 лет прожил в регионе, в котором можно было месяц ходить по городу и не услышать украинской речи. Для меня Украина такая и русский в ней равноправен. Я могу дышать в противогазе и спать на полу, но зачем мне в здравом уме заниматься самоистязанием, вместо того, чтобы дышать полной грудью и использовать кровать? Я учил в школе украинский, владею им, но предпочитаю использовать родной язык и имею на это полное право. И мне фиолетово, возникнут ли ко мне какие-то вопросы у неадекватных граждан, живущих ни политических лозунгах и бросающихся из одной крайности в другую в зависимости от политической конъюнктуры.
Я уже писал, меня трижды исключали из комсомола при СССР за свое мнение и попытки его отстаивать. Теперь другие такие же псевдопатриоты шьют мне что-то подобное. И риторика чем-то похожа: все до смешного просто, если ты будешь как все, то и вопросов к тебе не будет. Причем как все, означает, так как я хочу.   

Припустимо, що все так.
Ти вважаєш взагалі нормальним, що в Україні за 33 роки незалежності від йобаного совка і кацапів існують регіони, де можна місяць ходити по вулиці і не почути української мови? В нас єдина державна мова, визначена Конституцією, вся державна діяльність, навчання, трудові відносини - все провадиться виключно державною мовою згідно чинного законодавства. Згідно того ж законодавства російська мова ніяк не може бути рівноправною з українською. В цю дрочню грались підхуйлячі риги, які загравали питанням російської як другої державної саме перед цими регіонами, про які ти говориш. І саме ці підари розповідали, що є дві України: російськомовна (правильна) і рагулі-западенці, які сидять зі своєю "мовай" в вишиванках у правильних на шиї. А тепер, коли вже реально все стало очевидним хто, що і для чого робив, ви продовжуєте тягнуть цю всю х.й.ю далі, хоча ті, хто це все роздмухував, вже давно з'їбнули до своїх хазяїв кацапів і ржуть з обох сторін цієї безкінечної суперечки.

Ще раз тобі повторюю, ніхто вам не заважає спілкуватись своєю мовою, яку ви вважаєте для себе рідною. Хто не проти - спілкуйтесь з ними нею на здоров'я. Але якщо ви в цій країні збираєтесь жити і надалі, то вже давно час зрозуміти, що державна мова в цій країні одна - українська!
І поки існуватиме ця держава інакше тут вже не буде ніколи.
   
Re: Закони України мають виконуватися на ФУПі?  [ua]

Тебе турбують твої почуття і не турбують почуття тих, хто сприймає російську мову як колорадку на рукаві кацапського солдата.
Таких багато, і прізвище у них не Фаріон.

Это очень заметное явление. Причем, к огромному сожалению, в большинстве случаев причина его распространения - не война. У меня через дорогу общежитие, в котором живут перемещенные лица. Я там, и не только, часто бываю, и общаюсь. За два года там прошли тысячи людей из Мариуполя, Лисичанская, Рубежного, Бахмута, и других восточных городов, включая лично моих друзей из этих городов. Это люди, которые НЕПОСРЕДСТВЕННО подвергались обстрелам, которые видели лично колорадку кацапского солдата, и что эти солдаты (не поворачивается язык их так называть) там творили. Но я ни разу не встречал тут украинцев, которые бы переносили вину бандитов на "язык общения". Тем более, среди них очень немногие общаются на украинском языке.

Но при этом, "язык" болит тем, кто живет на востоке Украины, или вообще, за ее пределами. У тех, кто ни разу не видел этого самого кацапского солдата. А взрывы, ну может разок--другой слышал где-то в далеке прилет...

На два года "идеологи" всех мастей пихали "языковой вопрос" со всех интернетовских дыр. Тут и Ирочка Фарион постаралась до того, что ее вышибли из Политехники нахер, и Сережка Стерненко во всю давил идеологическую  пропаганду. Да та же Вия из Германии нам тут постоянно рассказывала, как она ненавидит слышать русскую речь... Но при этом, там в Германии, не въехала ни одному кацапу по роже. В общем, я считаю это одной из успешнейших пропагандистских операций по перекладыванию вины с террористов на собственных граждан, которые не поддерживают идеологию определенных политических сил в Украине. Политической силы, обанкротившейся на политическом поле Украины, и цинично решившей взять реванш, спекулируя на войне и горе украинцев...
   
И еще хочу добавить, пока меня не забанили: вы все, уроды моральные, которые тут сидят жопами и якым мова пече й болыть, вы никто, НИКТО из вас не желает идти в окопы умирать за эту мову! Большинство из вас, мовоозабоченных уродов, вообще свои сраки за границей держит. Гавкаете своими рагулиными языками, а сделать, чтоб эта мова выжила, ничего не хотите. Козлы вы двуличные! Пойдите на передок, посмотрите, на какой мове хлопцы и дивчата в окопах говорят, и потребуйте от них всех перейти на украинский.

Я вже висловлювався з цього приводу в іншій гілці, а зараз уточню: я не проти, щоб російською мовою говорили такі расисти і українофоби, як автор наведеної вище цитати. Бачите, як він сичить у своїй ненависті до українців?.. І нехай  кожна притомна людина знає, що перед ним расист і українофоб. Щоправда, малоосвічений з куцим світоглядом, хоч і закінчив Київський університет, як і я. На щастя, серед випускників КДУ таких потвор мало.

Показово, що заперечити нічого із написаного мною ти не в змозі. Спромігся лише на набір лозунгів та речьовок. Так, ви всі, борцуни усраті, є тими, про яких я написав.

Ти подивись хоча б на результат голосування — 31% за збереження статусу-кво, при тому, що половина форуму і я в тому числі позбавлена права голосувати. Але вас упоротих це аніяк не хвилює. Як не хвилює і те, що тисячі російськомовних воюють зараз на фронті, поки ви тут свої аутентичні сраки грієте.
   
Это очень заметное явление. Причем, к огромному сожалению, в большинстве случаев причина его распространения - не война. У меня через дорогу общежитие, в котором живут перемещенные лица. Я там, и не только, часто бываю, и общаюсь. За два года там прошли тысячи людей из Мариуполя, Лисичанская, Рубежного, Бахмута, и других восточных городов, включая лично моих друзей из этих городов. Это люди, которые НЕПОСРЕДСТВЕННО подвергались обстрелам, которые видели лично колорадку кацапского солдата, и что эти солдаты (не поворачивается язык их так называть) там творили. Но я ни разу не встречал тут украинцев, которые бы переносили вину бандитов на "язык общения". Тем более, среди них очень немногие общаются на украинском языке.

Но при этом, "язык" болит тем, кто живет на востоке Украины, или вообще, за ее пределами. У тех, кто ни разу не видел этого самого кацапского солдата. А взрывы, ну может разок--другой слышал где-то в далеке прилет...

На два года "идеологи" всех мастей пихали "языковой вопрос" со всех интернетовских дыр. Тут и Ирочка Фарион постаралась до того, что ее вышибли из Политехники нахер, и Сережка Стерненко во всю давил идеологическую  пропаганду. Да та же Вия из Германии нам тут постоянно рассказывала, как она ненавидит слышать русскую речь... Но при этом, там в Германии, не въехала ни одному кацапу по роже. В общем, я считаю это одной из успешнейших пропагандистских операций по перекладыванию вины с террористов на собственных граждан, которые не поддерживают идеологию определенных политических сил в Украине. Политической силы, обанкротившейся на политическом поле Украины, и цинично решившей взять реванш, спекулируя на войне и горе украинцев...

Тебе хтось звинувачує в кацапських злочинах? Ну то пошли їх нахуй.
Мої друзі, хто воює, ще в перші дні війни сказали, що до перемоги ніяких срачів між собою ні про політику, ні про інші суспільно-болючі теми.
Тому я завжди гризусь з тими, хто, сидячи в спокійному тилу (порівняно з передовою), намагається в срачі по політичних питаннях, мовних чи інших, вплітати військових.
Вони за себе своє слово скажуть самі всім коли прийде для того відповідний час. Але коли спілкуєшся щоденно по багато часу, то цілком зрозуміло хто про що думає.
І повір, я ще дууууже лояльно висловлююсь на ці теми.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія