Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Форум хтось слухає?

Re: Форум хтось слухає?

Хотя президент выглядел хорошо, прекрасно владеет информацией, отвечал корректно на все вопросы - отлично!
А вот журналисты (иностранных очень много) подкачали
Не задали главных вопросов за полтора часа, которые волнуют общество.
Он Зе легимный или нет скоро.
Когда уволит Ермака
И почему не выпустил Петро в Мюнхен

:facepalm1:
заспокойся, твої шутейки заєбали всіх ще рік назад

в кого з перших була інфа? В Арьєва Бєрьози Бутусова.
То б***ь думай-те.

Тільки квартал95 напевно знову не до суті добиратиметься у буде ШОУ
яка інфа?? про що мова взагалі?

яка інфа?? про що мова взагалі?

:facepalm1:  йди вже помолись в козинській капличці

слухаю Зеленьского, він не хоче поспілкуватись з Зеленьским версії до 24.02.2022 ??
спитати про ТРО, про підготовку,про хто там в кабінетах,про "війни не буде", про не можемо збільшувати армію, бо дороги...

:facepalm1:  йди вже помолись в козинській капличці
чоловіче в тебе все гаразд? може поспи?

поспілкуватись з Зеленьским версії до 24.02.2022 ??
поспілкуйся з порошенком,  ТРО створені в 2017

поспілкуйся з порошенком,  ТРО створені в 2017
давай вже про "віддали ядерну зброю та ракети". хед шот.

давай вже про "віддали ядерну зброю та ракети". хед шот.
з тобою все нормально чоловіче?

Нічого святого в цих невірних немає.  :cray:  Навіть дрища вже не згадують, а московського диякона все склоняють  :gigi:

Может то потому, что дрисч не тратится на свое медиа-присутствие? :)

слухаю Зеленьского, він не хоче поспілкуватись з Зеленьским версії до 24.02.2022 ??
спитати про ТРО, про підготовку,про хто там в кабінетах,про "війни не буде", про не можемо збільшувати армію, бо дороги...

Про це не спитали :)

СОня Кошкіна питає :)

Симпатична чи не дуже?  :)

https://t.me/Tsaplienko/48891

"Моя нелегітимність – це наративи російської федерації, ніхто з ними не згоден."

Десь у Голандії хтось заплакав... :(

Цей 2023 рік стане переломним у війні з Росією, Україна має перемогти - Резніков

https://interfax.com.ua/news/general/918906.html

Президент Володимир Зеленський заявив, що українські військові зможуть знову відтіснити армію РФ, коли перевага окупантів у артилерії значно зменшиться.

Зеленський розповів, що інтенсивність застосування артилерії з боку росіян наприкінці минулого року та на початку цього була 1 до 12, а зараз перевага ворога зменшилася, але все ще суттєва — 1 до 6.

"Нам треба прийти до тих моментів, коли в нас були відповідні операції, контрнаступальні дії, коли ми йшли 1 до 1,5-3. Тоді ми зможемо відтіснити росіян. Поки не буде такої кількості, ми будемо або стояти, або втрачати по 150-100 метрів", — зазначив президент.

Короче все просто - "дайте грошей".

Короче все просто - "дайте грошей".

Та можна і просто зброї дати.

"Моя нелегітимність – це наративи російської федерації, ніхто з ними не згоден."

У цій фразі уже суперечність. Якщо кацапи згодні, то може виявитися що й китайці згодні, і трампісти і багато хто ще.

Тому вживати "ніхто не згоден". Ну....такоє.

Та можна і просто зброї дати.

Та якби то було просто, то вже б дали...

Десь у Голандії хтось заплакав...
вольтарен приїде люстріровать згідно канстітуціІ

А що, ніхто не вимагав звільнення Їрмака?
Всі куплені?

У цій фразі уже суперечність. Якщо кацапи згодні, то може виявитися що й китайці згодні, і трампісти і багато хто ще.

Тому вживати "ніхто не згоден". Ну....такоє.

ті хто "згоден" ті "ніхто"  :-)o

TC

Десь у Голандії хтось заплакав... :(

Скоріше налив. :)

https://t.me/voynareal/84508
О, так незабаром будемо знати, що це Залужний із Шапталою їх злив. Почне традиційно Безугла, потім виявиться, що вже відкрито справу, і вуаля!

Потихенько повертаэмося к Петру ©

От єдине, про що жалкую, що не заспівали з тобою славня Петру  :laugh:

Подивилася нинішній Форум про майбутнє.

Що бойові дрони на голови ворогу будуть запускати геймери прямо з компʼютерного клубу в Вінниці; програма відновлення ЄОселя масштабується на всі зруйновані території ; економіка виросте щонайменше на 4,6%; логістика поновиться до повоєнного рівня… І все це в 2024…

Захотілося піти зварити борщ, бо має ж в житті бути хоч щось реальне…

І обійняти когось з тих, хто зараз на передку в холодних окопах, без звʼязку, з мінімумом снарядів і волонтерськими дронами тримають нам всім 2 роки реальну Україну…
©

https://t.me/prozapas77/3918
Ого, знатно вас там штиріть на цьому прозапасі.

От єдине, про що жалкую, що не заспівали з тобою славня Петру  :laugh:

[ua]

Переслане от Петра Порошенко:
Нам потрібні інші правила мобілізації. Бо головне, чого нам зараз не вистачає — це люди. Ми маємо берегти людей і на фронті, і в тилу. І ми маємо повертати людей.

Що я маю на увазі? Мобілізуватися зараз мають люди, які будуть воювати з укріплених позицій, фортифікаційних споруд. Там можуть бути і оператори РЕБ, там можуть бути оператори дронів, там можуть бути і спостерігачі, якщо їх позиції є підготовлені, обладнані. А не так, як зараз змушують ставати на непідготовлені позиції і не просто ризикувати, а жертвувати своїм життям. І ми точно цього допустити не можемо.
Нам треба перейти нарешті  повністю на натівські стандарти. Дуже важливо, коли воїн в захисній споруді з планшетом, маючи високотехнологічний дрон, буде робити все можливе для того, щоби підвищити ефективність Збройних сил. Саме так і буде, я вас запевняю.

А наших співгромадян я хочу заспокоїти, що нічого іншого в нас, крім перемоги, зараз не має турбувати. Повірте мені: як буде перемога, то ми відновимо, відбудуємо країну дуже-дуже швидко. І на це знайдемо і гроші, і в тому числі конфісковані російські активи, і на це знайдемо і партнерів. Я не маю з цього приводу жодного сумніву. І впевнений, що все в нас вийде.

Останнє редагування: 25 лютого 2024 21:54:13 від Златадобра

https://t.me/Tsaplienko/48891
падаждітє, а що тоді  безугла вимагала від Залужного?
якійсь план, здається
і арахаміч щось піддакував про план
і трампанзі в Конгрессі що про плани війни базікали

падаждітє, а що тоді  безугла вимагала від Залужного?
якійсь план, здається
і арахаміч щось піддакував про план
і трампанзі в Конгрессі що про плани війни базікали

Безуглу ніхто не підозрює :)

Ну наскільки я зрозумів Зеленського він не хоче нікому той план показувати, бо підозрвіває когось в зливі.

Партнерів ?

Ну наскільки я зрозумів Зеленського він не хоче нікому той план показувати, бо підозрвіває когось в зливі.

Партнерів ?
чесно кажучи, коли влітку з усіх прасок лунало про наш грядущий наступ, я дещо охренівала: невже про подібне повідомляють в соцмережах? І припускала що то можливо якийсь хитрий задум.

Цей 2023 рік стане переломним у війні з Росією, Україна має перемогти - Резніков

https://interfax.com.ua/news/general/918906.html

Якби вся допомога, яку Україна отримала прийшла у 2022, то того ж року все б закінчилося...  (P) Але дехто хотів зберегти хуйлу обличчя.  :facepalm1:  Досі ф16 немає, хоча в багатьох країнах їх уже списують

чесно кажучи, коли влітку з усіх прасок лунало про наш грядущий наступ, я дещо охренівала: невже про подібне повідомляють в соцмережах?

+

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія