Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ввід війск НАТО в Україну

Re: Ввід війск НАТО в Україну

Показати зображення...
Колян правий як ніколи.
Сука уебани, накуй ви тут потрібні, щоб ще їх тут захищати , невже так тяжко дати те що просить Україна і не їпати мізки всякою куйньою.
   
Re: Ввід війск НАТО в Україну

Я в це не вірю. Бо якщо і починати цю допомогу, то треба не 1-2 тис військових, а хочаб 20-30 тис.

яка країна зараз у Європі зможе надати стільки? Польща? Ні. Чехія? Ні. Німеччина? Вона навіть тауруси не надають. Країни південної Європи? Ні.

Залишається Франція, UK та Північ Європи. Але це буде дуже складне рішення для їх суспільства. Це не Ірак та не Афганістан.

Тому максимум на що я маю надію це на допомогу у ВПС та ППО.

Наприклад Іноземний легіон.  Макрон може його відправити без усякого спротиву суспільства.
   
Re: Ввід війск НАТО в Україну

"Він зазначив, що усі лідери згодні із фактом, що не бажають вступати у війну з "російським народом", а також висловили намір дотримуватись стримування ескалації, як вони це роблять від початку вторгнення РФ в Україну."
Це Макрон в сенсі зазначив. Тому все це бла бла,під провокуючим заголовком. Там вже доречі Макрона у Франції критикують і праві і ліві тільки за слова про можливу відправку військ. Це рішення в місцевого наріду не може бути популярним. Ніц не буде з того.
   
Re: Ввід війск НАТО в Україну

Наприклад Іноземний легіон. Макрон може його відправити без усякого спротиву суспільства.

вони вже є, правда не так багато і на специфічних завданнях, але з вигляду того що каже макрон намір збільшити цю кількість він явно має
   
Re: Ввід війск НАТО в Україну

Місцеві хуйлята будуть шатать суспільство, ходити на мітинги нєт войнє
Це політичне самовбивство для політиків, на таке ніхто не піде
Ну, якщо
Хтось вийде на якісь блокуючі мітінги проти наприклад англійців та французів, я вже не кажу про балтійців...то сам вийду с дрючком і буду хуярить тих блокувальників, але повторюю це не вихід, хай просто дадуть все що в них є в товарній кількості, та і не потрібні тут будуть ті війська.
   
Re: Ввід війск НАТО в Україну

вони вже є, правда не так багато і на специфічних завданнях, але з вигляду того що каже макрон намір збільшити цю кількість він явно має

Это первый шаг. Декларация возможности отправки войск.
То, что до этого было официально немыслимо.

Заявил Макрон, так как это позволяет сохранить дистанцию Байдену.


ПыСы. Конечно есть и были с первых дней, но в малых количествах.
   
Re: Ввід війск НАТО в Україну

ряд країн-членів НАТО та ЄС вважають, що вони надішлють свої війська в Україну на двосторонній основі. Я не можу сказати, з якою метою і що вони там повинні робити", – сказав Фіцо.

можливо хуйлу не вистачає мотивації для свого бидла і йому потрібна декоративна присутність НАТО в Україні.
   
Re: Ввід війск НАТО в Україну

Колян правий як ніколи.
Сука уебани, накуй ви тут потрібні, щоб ще їх тут захищати , невже так тяжко дати те що просить Україна і не їпати мізки всякою куйньою.

Ну вони домовились за 10 днів зібрати гроші і викупити 800 тисяч снарядів про які домовився  Петер Павел . Данія прямо там 100 мільонів виклала на бочку.
Там багато конкретних дій порішали.

   
Re: Ввід війск НАТО в Україну

Ну, якщо
Хтось вийде на якісь блокуючі мітінги проти наприклад англійців та французів, я вже не кажу про балтійців...то сам вийду с дрючком і буду хуярить тих блокувальників, але повторюю це не вихід, хай просто дадуть все що в них є в товарній кількості, та і не потрібні тут будуть ті війська.

У товарних кількостях це тільки в США. А США зараз у кризі.
   
Re: Ввід війск НАТО в Україну

вони вже є, правда не так багато і на специфічних завданнях, але з вигляду того що каже макрон намір збільшити цю кількість він явно має

Який це шалений крок від жодної ноги солдата НАТО від байдена до деякі країни вже планують відправку  що Фіцо вже тремтить від страху.
   
Re: Ввід війск НАТО в Україну

А США зараз у кризі.

И да и нет... Есть паралич в палате представителей, но заводы работают и продажу вооружения союзникам еще никто не запрещал.
   
Re: Ввід війск НАТО в Україну

И да и нет... Есть паралич в палате представителей, но заводы работают и продажу вооружения союзникам еще никто не запрещал.
Головне щоб передачу і перепродаж купленого несоюзникам від союзників не перекривали  :-)o
   
Re: Ввід війск НАТО в Україну

И да и нет... Есть паралич в палате представителей, но заводы работают и продажу вооружения союзникам еще никто не запрещал.

Нема дурних єврогроші витрачати на американське.
Чех знайшов снаряди у Африці, але то німецькі снаряди зроблені дочкою рейнметалю.  Отак.
   
Re: Ввід війск НАТО в Україну

Это первый шаг. Декларация возможности отправки войск.
То, что до этого было официально немыслимо.

Який це шалений крок від жодної ноги солдата НАТО від байдена до деякі країни вже планують відправку

про що і мова, успішно пройшли етап заперечення, швидко проскочили гнів, тепер починається торг  (tu)
   
Re: Ввід війск НАТО в Україну

Може  наш бубочка дав обіцянку макрону після війни десь помогти у африці французам?
   
Re: Ввід війск НАТО в Україну

Чех знайшов снаряди у Африці

 :lol:

В контексте жаль, что кацапы Эквадор додавили...
   
Re: Ввід війск НАТО в Україну

Може  наш бубочка дав обіцянку макрону після війни десь помогти у африці французам?

Наши там уже два года... Помогают.
   
Re: Ввід війск НАТО в Україну

Ну вони домовились за 10 днів зібрати гроші і викупити 800 тисяч снарядів про які домовився  Петер Павел . Данія прямо там 100 мільонів виклала на бочку.
Там багато конкретних дій порішали.
Ну, хоть буде на перший час якась кількість снарядів і то гарно.
   
Re: Ввід війск НАТО в Україну

Наши там уже два года... Помогают.
Пару груп ссо то таке, я про маштабування.
   
Re: Ввід війск НАТО в Україну

И да и нет... Есть паралич в палате представителей, но заводы работают и продажу вооружения союзникам еще никто не запрещал.

Яка різниця, чому це сталося: є конфлікт гілок влади і навіть окремих палат у законодавчій гілці, один із кандидатів прямо заявляє, що буде заохочувати Хуйла нападати на тих членів НАТО, які не доплачують у спільну касу (до речі, нема такої вимоги в документах НАТО). Ну і на що має сподіватися тоді Україна?
   
Re: Ввід війск НАТО в Україну

:lol:

В контексте жаль, что кацапы Эквадор додавили...
Ну, південну африку наврядчи додавлять.
   
Re: Ввід війск НАТО в Україну

один із кандидатів прямо заявляє, що буде заохочувати Хуйла нападати на тих членів НАТО

Я бы не стал к этому относиться особо серьезно... Есть пятая статья и обязанности США согласно оной... То, что Трамп периодически ляпает, только подтверждает что он не политик...
   
Re: Ввід війск НАТО в Україну

була офоційна інфа, десь місяць чи два тому, москалі попали в готель під харковом, де загинули "французські громадяни", так мало того, москалі ще й викликали французського здається посла, для, не вибачень, а надання пояснень, що там робили французи.
тому думай те, що то були за "французи" і відколи кацапів хвилює доля кого вони вбивають щоб вимагати від потерпілої сторони ще й якихось пояснень щого вони їх вбили...
   
Re: Ввід війск НАТО в Україну

   
Re: Ввід війск НАТО в Україну

була офоційна інфа, десь місяць чи два тому, москалі попали в готель під харковом, де загинули "французські громадяни", так мало того, москалі ще й викликали французського здається посла, для, не вибачень, а надання пояснень, що там робили французи.
тому думай те, що то були за "французи" і відколи кацапів хвилює доля кого вони вбивають щоб вимагати від потерпілої сторони ще й якихось пояснень щого вони їх вбили...
Ну кацапи щось спизділи, навіщо над такою хнею "думати" ?  :-)o

Влада Франції спростувала заяву Російської Федерації про те, що під час недавнього удару по Харкову там загинули десятки "французьких найманців", які воювали за ЗСУ.

"У Франції немає найманців ні в Україні, ні ще будь-де, на відміну від деяких", – заявило міністерство закордонних справ Франції.

Твердження Росії там назвали "грубою маніпуляцією".
   
Re: Ввід війск НАТО в Україну

Я бы не стал к этому относиться особо серьезно... Есть пятая статья и обязанности США согласно оной... То, что Трамп периодически ляпает, только подтверждает что он не политик...

Якщо він планує допомагати Україні потім, то чому не робить цього зараз? Я думаю, відповідь очевидна.
   
Re: Ввід війск НАТО в Україну

Якщо він планує допомагати Україні потім, то чому не робить цього зараз? Я думаю, відповідь очевидна.

 Зараз йому потрібно завалити бідона. Це пріорітетніша задача
   
Re: Ввід війск НАТО в Україну

Поляки та шведи вже заявили, що не будуть відправляти війська в Україну.
   
Re: Ввід війск НАТО в Україну
slp

лучше бы дали денег на наемников
это в конце концов дешевле чем вводить собственные войска
   
Re: Ввід війск НАТО в Україну

Премьер міністр Франції Атталь  також не виключив можливість відправки військ в Україну.
Тобто це обговорювалося на кабінеті міністрів. Слова Макрона не були випадковим експромтом .
А от про міражі 2000 це поки що не в планах. Але українські  пілоти навчаються. Отак.
   
Re: Ввід війск НАТО в Україну

Зараз йому потрібно завалити бідона. Це пріорітетніша задача

Трамп перший запустив, і зараз постійно піджливлює цю ідею: що Україні допомогу треба припинити. До того респи практично всі були налаштовані за Україну більше за демів.
   
Re: Ввід війск НАТО в Україну

взагалі цікаво чому зараз про це заговорили, ще більш цікава реакція нашого гаранта (можливо вже була)...



   
Re: Ввід війск НАТО в Україну

Зараз це нагадую поведінку США та НАТО у січні-лютому 22, коли вони постійно говорили, що їх військові не будуть допомогати Україні.

Так і зараз поки що ми чуємо так це те, які країни направляти своїх військових не будуть
   
Re: Ввід війск НАТО в Україну

Зверніть увагу як тихенько відповідає москва. Проти Франції не побикуєшь , там є ядерна тріада і час підлету ракети до Москви 4 хвилини.
А відповісти нема чим.
   
Re: Ввід війск НАТО в Україну

ніхто з натовців воюватьне буде, бо бояться , і нашо тягнути  на Фуп вислів якого гось хлопця :gigi:     
   
Re: Ввід війск НАТО в Україну

Фантамас Макрон розбушувався
   
Re: Ввід війск НАТО в Україну

взагалі цікаво чому зараз про це заговорили, ще більш цікава реакція нашого гаранта (можливо вже була)...

https://t.me/voynareal/84587
https://t.me/voynareal/84598
https://t.me/voynareal/84599

не планують не означає, що не пошлють
   
Re: Ввід війск НАТО в Україну

Зараз це нагадую поведінку США та НАТО у січні-лютому 22, коли вони постійно говорили, що їх військові не будуть допомогати Україні.
до речі
чому байден тоді розписувався за всіх солдатів нато
от приміром якщо б та ж франція захотіла направити іноземний легіон
він що заборонив би це французам чи як
   
Re: Ввід війск НАТО в Україну

Есть пятая статья и обязанности США согласно оной...
ще раз по цій статті кожна країна сама визначає форму і обсяги допомоги
так що не обов'язково військами
 прислали пару тепловізорів а то й якихось ковдр - 5 стаття вважай виконана
   
Re: Ввід війск НАТО в Україну

   Схоже на пробний камінь. Регуляри ні, проте "відпускники" на Міражах, Гріпенах чи Єврофайтерах можливі. Гібридно так. У еворейських політиків є на те прагматичні причини, та й відносно недороге буде рішення.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія