Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

що раз більше ригів та сєпарів при владі ...

схоже на то
тому всім там їм разом доволі комфортно, старі раби московії передають молоді досвід, діляться спогадами про батька микілу козлянича
достатньо лише для манюпасів періодично влаштовувати виставу
саме так, молоді старі слуги-риги допомагають портновим злочевським та іншим собакевичам повернути позиції
   
При Порошенку його якось покарали за "РуSSкую вісну"? Хоча б оштрафували?

Взяли под крылышко  :laugh:
   



Зе привів до влади регіоналів. При тому 2-3 номери бо перші втікли. І ці другорядні особи це найгірше що було бо це вони виконували ті злочинні накази що давали перші особи. Це їх руки  в крові а не у Януковича бо він лише керував. Цю мразоту Зе зробив владою.
Ви зробили це разом
   
Re: що раз більше ригів та сєпарів  при владі ...

їх руки  в крові а не у Януковича бо він лише керував
рафік неувінават...
   
Re: що раз більше ригів та сєпарів  при владі ...

https://twitter.com/view/status/1781012584142938281Зе привів до влади регіоналів. При тому 2-3 номери бо перші втікли. І ці другорядні особи це найгірше що було бо це вони виконували ті злочинні накази що давали перші особи. Це їх руки  в крові а не у Януковича бо він лише керував. Цю мразоту Зе зробив владою.
Ви зробили це разом
Цікаво яку посаду він займав 4 роки тому.
   
Петро Анатолійович Чєрнишов (нар. 14 червня 1968[1] м. Свердловськ, СРСР) — український топ-менеджер, президент компанії «Київстар» з 2015 по 2018 рік. Ідейний лідер та засновник ГО «Kontora Pi»[2]. У липні 2014 разом з сім’єю вирішив відмовитись від російського громадянства, на той момент проживав в Україні вже більше 10 років.[3] Указом Президента України Петра Порошенка в серпні 2015 року Чернишову надано українське громадянство,порекомендував призначити  Сємйонову Ксєнію,Народилась 3 березня 1990 року у Кривому Розі,батьки дружать з батьками сонцесяйного,Чєрнишов порекомендував призначити Сємйонову ректором авіаційного університету.
Сємйонова є депутатка Київської міської ради 9-го скликання від “Слуги народу”, викладачка та волонтерка. В.о. ректора НАУ (з 2024 року)
тепер всьо буде добре...
   
Re: що раз більше ригів та сєпарів  при владі ...

Петро Анатолійович Чєрнишов (нар. 14 червня 1968[1] м. Свердловськ, СРСР) — український топ-менеджер, президент компанії «Київстар» з 2015 по 2018 рік. Ідейний лідер та засновник ГО «Kontora Pi»[2]. У липні 2014 разом з сім’єю вирішив відмовитись від російського громадянства, на той момент проживав в Україні вже більше 10 років.[3] Указом Президента України Петра Порошенка в серпні 2015 року Чернишову надано українське громадянство,порекомендував призначити  Сємйонову Ксєнію,Народилась 3 березня 1990 року у Кривому Розі,батьки дружать з батьками сонцесяйного,Чєрнишов порекомендував призначити Сємйонову ректором авіаційного університету.
Сємйонова є депутатка Київської міської ради 9-го скликання від “Слуги народу”, викладачка та волонтерка. В.о. ректора НАУ (з 2024 року)
тепер всьо буде добре...

 :)

А що конкретно ти маєш проти Семенової? От хоч якийсь компромат цікаво прочитати)). Моя донька працювала з нею в одному проєкті декілька років, тож це той випадок, коли я знаю дещо про цю людину)
   
:)

А що конкретно ти маєш проти Семенової? От хоч якийсь компромат цікаво прочитати)). Моя донька працювала з нею в одному проєкті декілька років, тож це той випадок, коли я знаю дещо про цю людину)
прочитай то має право претендувати на посаду ректора.
часи проффесора януковоча повернулися...
   
прочитай то має право претендувати на посаду ректора.
часи проффесора януковоча повернулися...

Вона в.о., до цього була в.о. проректора з наукової роботи.От Пьодорич якраз ідеально зайшов би на ректорську посаду- доктор наук, проффесор!)). Ректорська посада-це перш за все менеджмент, а так би Патона треба було б призначати, якби живий був. В нього PhD найдовше було))
 поцікався хто зараз став в НАУ проректором з наукової роботи
   
Re: що раз більше ригів та сєпарів  при владі ...

:)

А що конкретно ти маєш проти Семенової? От хоч якийсь компромат цікаво прочитати)). Моя донька працювала з нею в одному проєкті декілька років, тож це той випадок, коли я знаю дещо про цю людину)

Пам'ятаєте, був такий депутат від слуг Трубіцин, який торгував місяцями для МАФів? Його спіймали на хабарі, після чого він виїхав по листу Буланова за кордон?

Зараз замість Трубіцина хабарі бере Семенова.
   
   
Re: що раз більше ригів та сєпарів  при владі ...

Ковбасне кацапське іпсо
   
Ковбасне кацапське іпсо

тобто Роман Лозинський кацапське іпсо, ок

https://uk.wikipedia.org/wiki/Лозинський_Роман_Ми хайлович
"У жовтні 2021 року Роман Лозинський підписав контракт на проходження служби в резерві Збройних Сил України у 73 морському центрі ССО[23].
В 2022 році після початку повномасштабного російського вторгнення в Україну 7 березня добровільно мобілізувався та проходив службу в ЗСУ[24] Воював на Херсонському напрямку [5].
Був одним з перших, хто зайшов в Херсон 11 листопада 2022 року. Отримав Відзнаку Головнокомандувача Збройних сил України "Золотий Хрест".
Від березня 2023 року працював у парламенті[24], з літа 2023 прикомандирований до Верховної Ради України із залишенням на строк виконання депутатських повноважень на службі.[25][26]"
   
Re: що раз більше ригів та сєпарів  при владі ...

тобто Роман Лозинський кацапське іпсо, ок

https://uk.wikipedia.org/wiki/Лозинський_Роман_Ми хайлович
"У жовтні 2021 року Роман Лозинський підписав контракт на проходження служби в резерві Збройних Сил України у 73 морському центрі ССО[23].
В 2022 році після початку повномасштабного російського вторгнення в Україну 7 березня добровільно мобілізувався та проходив службу в ЗСУ[24] Воював на Херсонському напрямку [5].
Був одним з перших, хто зайшов в Херсон 11 листопада 2022 року. Отримав Відзнаку Головнокомандувача Збройних сил України "Золотий Хрест".
Від березня 2023 року працював у парламенті[24], з літа 2023 прикомандирований до Верховної Ради України із залишенням на строк виконання депутатських повноважень на службі.[25][26]"
Симороз взагалі без ніг на війні лишився, але ми всім ФУПом вирішили, що його потрібно катувати на підвалі за спробу замаху на Шуляк.
   
Re: що раз більше ригів та сєпарів  при владі ...

   
Re: що раз більше ригів та сєпарів  при владі ...

Через п'ять років моновлдади зараз будуть петросянити, що Порошенко ж реформував суди, тому нахуй щось новій владі робити.
   
Пам'ятаєте, був такий депутат від слуг Трубіцин, який торгував місяцями для МАФів? Його спіймали на хабарі, після чого він виїхав по листу Буланова за кордон?

Зараз замість Трубіцина хабарі бере Семенова.

 :facepalm:
   
Вона в.о., до цього була в.о. проректора з наукової роботи.От Пьодорич якраз ідеально зайшов би на ректорську посаду- доктор наук, проффесор!)). Ректорська посада-це перш за все менеджмент, а так би Патона треба було б призначати, якби живий був. В нього PhD найдовше було))
 поцікався хто зараз став в НАУ проректором з наукової роботи
ригівські кадри апріорі не можуть бути корисні для держави
   
Re: що раз більше ригів та сєпарів  при владі ...


ригівські кадри апріорі не можуть бути корисні для держави
Окрім твого педі! (tu)
   
Окрім твого педі! (tu)
сучка, де я коли про пєді писав.згинь нах
   
Re: що раз більше ригів та сєпарів  при владі ...

сучка, де я коли про пєді писав.згинь нах
Клован, ти охуїв???мене матусєю ригівського виблядка обзивати???
   
Корупційні таємниці Івана Федорова на виконанні фортифікаційних робіт в Запорізькій області
Іван Федоров відмінив тендер, проведений ще попереднім головою ЗОВА Юрієм Малашко, в якому фігурувала закупівельна ціна 1500 грн. за штуку та провів новий, де ціна за один “зуб дракона” становить уже 1800 грн. Варто відзначити, що реальна ціна, за якою закуповують “зуби дракона” військові становить 1300 грн.
хто нає Фйодорова? возможно таке чи ні?
   
Re: що раз більше ригів та сєпарів  при владі ...

Корупційні таємниці Івана Федорова на виконанні фортифікаційних робіт в Запорізькій області
Іван Федоров відмінив тендер, проведений ще попереднім головою ЗОВА Юрієм Малашко, в якому фігурувала закупівельна ціна 1500 грн. за штуку та провів новий, де ціна за один “зуб дракона” становить уже 1800 грн. Варто відзначити, що реальна ціна, за якою закуповують “зуби дракона” військові становить 1300 грн.
хто нає Фйодорова? возможно таке чи ні?
Аби не Порошенко
   
айсітіві,ти в ігнорі
мабуть ти було кацапопропагандон
   
п дор коля сакальскій колаборант чи сєпар?
   
а мусор Андрій Довгун чий кадр? бачили який розмах?
   
навколо Зе одніриги. По суті, у владі неоригианали.
Я назвав би їх більше синімими аніж зеленими...
   
Я назвав би їх більше синімими аніж зеленими...
це випускники синіх,падаляки та інші младориги
   
цікава історія
для всіх смертних Конституція на паузі,особливий стан
чому ж тоді до казнокрадів і мародерів(бо красти підчас війни це мародерство) не застосовується кара згідно до воєнного часу?
   
Re: що раз більше ригів та сєпарів  при владі ...
Geo

Pohuy. Хоть посмеёмся! (с)
   
Pohuy. Хоть посмеёмся! (с)
всьому є кінець(Б.Хмельницький)
з пов,
   
Re: що раз більше ригів та сєпарів  при владі ...
Geo

всьому є кінець(Б.Хмельницький)
з пов,

Отут 100%. Запрограмований.
   
цікава історія
для всіх смертних Конституція на паузі,особливий стан
чому ж тоді до казнокрадів і мародерів(бо красти підчас війни це мародерство) не застосовується кара згідно до воєнного часу?
Яка саме кара згідно воєнного часу? І кому?)
   
Точка входу хуйла слуга Потураєв знов протягує заборону українського дублювання іноземних фільмів. Отакі є підари при владі.
   
Суддя стрийського міськрайонного суду Вікторія Бучківська 22 квітня засудила до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна 22-річного уродженця Кривого Рогу Станіслава Шевченка. Чоловіка визнали винним у шахрайстві, легалізації майна, отриманого незаконно, та у несанкціонованому втручанні в роботу електронних комунікаційних та інформаційний систем. Про це ідеться у вироку суду на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

Чоловік розсилав смс-повідомлення та розміщував у соцмережах оголошення про можливість отримати допомогу від держави. Посилання у них вели на фішингові сайти, повідомляє прокуратура Львівської області.

На цих сайтах потерпілі вводили свої справжні дані для доступу до онлайн-банкінгу. Таким чином Станіслав Шевченко отримував коди доступу до банківських рахунків потерпілих та можливість вкрасти їхні гроші. Загальна сума вкрадених таким чином грошей з банківських рахунків становить 107 тис. грн. Ідеться про трьох постраждалих, які звернулися до суду.

Як ідеться у вироку суду, 22-річний чоловік перебуває під вартою від 20 травня 2023 року. Цей термін зарахують до терміну відбування покарання. Рішення суду набере чинності, якщо засуджений не подасть апеляційну скаргу упродовж 30 днів.


https://zaxid.net/news/
вкрав би 100млн-вийшов би нормально,а так лошара...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія