Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

О свободе слова

Re: О свободе слова

Якщо чесно, то у випадку з Комариком, я вважаю, мова не йде про свободу слова.

Комарик на приватному форумі почала критикувати діїї адміністрації форума, чим порушила одне з правил ФУПа. За це її і забанили.

Все.

До чого взагалі зараз розбирати її політичну позицію та якусь  упоротість? 

Але ж ні. Їй тут згадали все.

Все, що потрібно - попрохати адміністрацію ФУПа передивитися цей бан та замінити його, по можливості, на обмежений.
   
Re: О свободе слова

правила https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=789302.0

Так, Комарик заступила за червону лінію.

Тому тут і просять адміністрацію по можливості  замінити вічний бан на обмежений.

Ви - "за" чи "проти"?
   
Re: О свободе слова

Так, Комарик заступила за червону лінію.

Тому тут і просять адміністрацію по можливості  замінити вічний бан на обмежений.

Ви - "за" чи "проти"?
я проти вічних банів
   
Re: О свободе слова

я проти вічних банів

О, дякую!

Я теж проти.
   
Re: О свободе слова

Наразі ви демонструєте взірець як заради переможної  патетіки нехтуєте елементарною  об'єктивністю.
Тема про свободу слова і перенесена сюди з клубу.
   
Re: О свободе слова

я проти вічних банів
Да. вичный можно заменить десятью годами. B-)  Будет гуманно.
   
Re: О свободе слова

Я може й не проти довічних банів, але за умов вказати прямо пункт порушених правил і посилання на допис.
Я твердо на тому стою. Так хоч буде тема для дискусіі та/або як кажуть в назіданіє нащадкам.
А так звичне я насяльнік ти дурак виходить. І головне кожен може бути наступним.
От я зараз пишу і вже не впевнений. А раптом поки я працював десь пройшло таке радикальне відхилення
від лініі партіі, а я не помітив...
   
Re: О свободе слова

Наразі ви демонструєте взірець як заради переможної  патетіки нехтуєте елементарною  об'єктивністю.
Тема про свободу слова і перенесена сюди з клубу.

Я написала, що до бану Комарика не можна прив'язати свободу слова. Бо її забанили за інше.

Я не права? І про яку переможну патетіку тут йде мова?
   
Re: О свободе слова

Комарик на приватному форумі почала критикувати діїї адміністрації форума, чим порушила одне з правил ФУПа. За це її і забанили.
Вперше чую про приватність цього форуму.
І особисто я не бажала би Комарику того жорсткого струсу, який вона отримала.
   
Re: О свободе слова

І про яку переможну патетіку тут йде мова?
Ось про цю ''Я дійсно не розумію тих дописувачів, які приходять до гілок, в яких фупчеки просять за розбан, і починають писати, що саме цього фупчека не треба розбанювати, бо він протилежних з Вами поглядів. А тому - ату його і не випускайте з бану.''
Це ж мені адресовано?
Я написала, що до бану Комарика не можна прив'язати свободу слова.
І шо? Ви так вважаєте, і я автоматично повинна рахуватися з вашою думкою? Самовпевненість ще та, матінко.
   
Re: О свободе слова

Вперше чую про приватність цього форуму.
І особисто я не бажала би Комарику того жорсткого струсу, який вона отримала.

Перелік табу і "червоних ліній" є в правилах, почитайте уважно.

А якщо не бажаєте такого радікального струсу Комаріку  - підтримуйте, будь-ласочка, її розбан. :)

   
Re: О свободе слова

Свобода слова аж ніяк не означає свободу дурості та брехні.
   
Re: О свободе слова

Ось про цю ''Я дійсно не розумію тих дописувачів, які приходять до гілок, в яких фупчеки просять за розбан, і починають писати, що саме цього фупчека не треба розбанювати, бо він протилежних з Вами поглядів. А тому - ату його і не випускайте з бану.''
Це ж мені адресовано?І шо? Ви так вважаєте, і я автоматично повинна рахуватися з вашою думкою? Самовпевненість ще та, матінко.

Та ні. Я просто пояснила, чому я написала те, що написала. Ви вільні рухатися у бідь-якому напрямку, який обрали...

І, окрім Вас, тут відписалося багато фупчеків, які настроєні проти розбану. Чому Ви все сприймаєте особисто на себе?

Останнє редагування: 27 лютого 2020 14:19:01 від шуша
   
Re: О свободе слова

Перелік табу і "червоних ліній" є в правилах, почитайте уважно.

А якщо не бажаєте такого радікального струсу Комаріку  - підтримуйте, будь-ласочка, її розбан. :)
В правилах сказано про приватність форуму?
Не буду підтримувати, бо не впевнена що там не сидить насправді зашкарублий бот, який не зміг вийти з програмованого стану.
   
Re: О свободе слова
rst

Предложение Вени о бойкоте им ФУПа услышано и поддержано адмнистрацией, я вижу :D
   
Re: О свободе слова

Я дійсно не розумію тих дописувачів, які приходять до гілок, в яких фупчеки просять за розбан, і починають писати, що саме цього фупчека не треба розбанювати, бо він протилежних з Вами поглядів.
+1
   
Re: О свободе слова

Предложение Вени о бойкоте им ФУПа услышано и поддержано адмнистрацией, я вижу :D
та нічо
зараз Венька на фДД бореться за право писати російською, бо там хтось хотів "законодавчо" обмежити до однієї список мов форумного спілкування
отакий вам щирий армовірщик наш Вені-Віді :weep:
   
Re: О свободе слова

В правилах сказано про приватність форуму?
Не буду підтримувати, бо не впевнена що там не сидить насправді зашкарублий бот, який не зміг вийти з програмованого стану.

Тоді не заважайте, будь ласочка,  іншим пробувати витягти Комарика з бану.

Це ж не йде врозріз з вашими устоями?

   
Re: О свободе слова

+1

Дякую, Мирося.
   
Re: О свободе слова

Свобода слова аж ніяк не означає свободу дурості та брехні.

А судді хто, - мабуть риторичне.
Для більшості дурість це всього лише неспівпадіння його особистих думок з думками опонента.
Такий от радикалізм. Свобода вона або є, а бо її не має. Як осетрина другої свіжості.
Я вважаю особисто що в нашому сучасному житті ніякої свободи не існує, бо одні люди
керують іншими. І так було завжди і тому я нічому в свої 50+ років не дивуюсь.
І нажаль є ще така майже аксіома - Все що починається за здравіє врешті решт закінчується
за упокій.
   
Re: О свободе слова

Да. вичный можно заменить десятью годами. B-)  Будет гуманно.
ну, я взагалі за короткі бани, але за кожне порушення. Але для цього потрібна наполеглива, постійна праця модераторів. А це розкіш
   
Re: О свободе слова

Дякую, Мирося.
немає за що  ;)
насправді - ІМХО, звісно - серйозною проблемою на цьому форумі є  відсутність найменших пояснень з боку модерів про причину бану
раніше хоча би у приват надсилали лінк на "поганий" пост
а зараз мовчанка по всіх напрямках
відтак і залишаються незрозумілими причини бану, для винуватця так і залишається таємницею, де саме він схибив, як на думку модерів робити НЕ МОЖНА
тому він не убезпечений і в подальшому від повторення "помилки", яка призвела до бану

Останнє редагування: 27 лютого 2020 14:48:22 від Myroslava
   
Re: О свободе слова

Тоді не заважайте, будь ласочка,  іншим пробувати витягти Комарика з бану.

Це ж не йде врозріз з вашими устоями?
Тобто ''підтримуй або сховайся"?
Ото і все що треба знати про свободу слова у виконанні порохоботів. )
   
Re: О свободе слова

Тобто ''підтримуй або сховайся"?
Ото і все що треба знати про свободу слова у виконанні порохоботів. )

Ні. Маяч тут. Щоб усі бачили і не забували, що саме ти - проти.
   
Re: О свободе слова

Я ж Вас теж дратую?
та не то слово!  :punish:
   
Re: О свободе слова

Вперше чую про приватність цього форуму.
І особисто я не бажала би Комарику того жорсткого струсу, який вона отримала.
Какой такой "струс"? Ей пенсию снизили? Чи Порошенка заарестовали, шо она озверела? ЕЕ дрысня заразней вухатого вируса. B-)
   
Re: О свободе слова
rst

та нічо
зараз Венька на фДД бореться за право писати російською, бо там хтось хотів "законодавчо" обмежити до однієї список мов форумного спілкування
отакий вам щирий армовірщик наш Вені-Віді :weep:

Да, жалеет, что погорячился с бойкотом. Думал на понт взять, а тут хоба-на и закрыли)))) А  Веня - очень форумозависимый йузер. Скачет с одного на другой, обсирая предыдущий :D
   
Re: О свободе слова

Да, жалеет, что погорячился с бойкотом. Думал на понт взять, а тут хоба-на и закрыли)))) А  Веня - очень форумозависимый йузер. Скачет с одного на другой, обсирая предыдущий :D

Гнилая тактика плевать в колодец, который летом пересох.
   
Re: О свободе слова

немає за що  ;)
насправді - ІМХО, звісно - серйозною проблемою на цьому форумі є  відсутність найменших пояснень з боку модерів про причину бану
раніше хоча би у приват надсилали лінк на "поганий" пост
а зараз мовчанка по всіх напрямках
відтак і залишаються незрозумілими причини бану, для винуватця так і залишається таємницею, де саме він схибив, як на думку модерів робити НЕ МОЖНА
тому він не убезпечений і в подальшому від повторення "помилки", яка призвела до бану
абсолютно логічно  (tu)
навіть на ДД модери завжди писали причину бану,
наприклад якщо банились неугодні, які не порушують правил,
то в бан-листі вказувалась причину бану "зафлуд",
а чорнороті недоторкані, які масово штампували кляузи на сильних культурних опонентів,
пояснювали свої такі вчинки просто: "то троляка, яка не має права тут висловлювати свою позицію
чи відповідати на наклепи, тому всі його пости то липкий флуд,
такий юзер нехай іде в бан терміном місяць або два"
   
Re: О свободе слова

Какой такой "струс"? Ей пенсию снизили? Чи Порошенка заарестовали, шо она озверела? ЕЕ дрысня заразней вухатого вируса. B-)
Какой- какой? Такий!
Бабця тільки розійшлася, шабля наголо, а тут бац і кисень перекрили.
   
Re: О свободе слова

ну, я взагалі за короткі бани, але за кожне порушення. Але для цього потрібна наполеглива, постійна праця модераторів. А це розкіш
Каждый сам себе модератор. Это не при Сляве-Свете. Никого не банят за просто так. Когда меня банят, я прекрасно понимаю, где хватил лишку. Иногда трудно удержаться в рамках парламентских выражений.  ;) Хотя парламент сейчас не эталон, конечно.БГГГ
   
Re: О свободе слова

Какой- какой? Такий!
Бабця тільки розійшлася, шабля наголо, а тут бац і кисень перекрили.
Надо значит перед интернетами запасаться корвалолом.  :)
   
Re: О свободе слова

та не то слово!  :punish:

 :kiss3:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія