Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

НБУ хоче списувати витрати за комуналку з карт українців.



НБУ хоче списувати витрати за комуналку з карт українців.

Національний банк України виступає за широке поширення та популяризацію в Україні послуги Direct Debit, яка передбачає договірне списання коштів банком з рахунку клієнта для оплати кредитів і комунальних послуг. - ЗМІ

http://сайт Народного фронта/news/2017/03/10/nbu_khoche_spysuvaty_vytraty_za_komunalku_z_kartok_ukrayinciv

   
Давно таке є. Що нового ця дура придумає? А взагалі яке до цієї процедури відношення має НБУ?
   
Провокативна назва гілки
Виступає за поширення послуги і хоче списувати трохи різні речі
   
Упоротые зрадоебы
   
Провокативна назва гілки
Виступає за поширення послуги і хоче списувати трохи різні речі
До того как суть да дело, еще 150 раз переиграть успеют и дополнить. Сделав поправки в свою сторону.
   
Checking and Saving accounts я так понимаю не очень распространено у Украинцев. У них больше 3 Liter Banka account )))

как жили в доисторическом каменном веке так и живут... и упорото любые поползновения к цивилизации называют зрадой )))


   
у нас тут все услуги - подключаешь к карте или счету и оно автоматом списует... это же ебнуться можна все оплачивать каждый раз вручную!
   
у нас тут все услуги - подключаешь к карте или счету и оно автоматом списует... это же ебнуться можна все оплачивать каждый раз вручную!
Приват банк тоже так умеет, и автоматом показывает сколько и за что надо платить. Нахрена изобретать велосипед.
   
До того как суть да дело, еще 150 раз переиграть успеют и дополнить. Сделав поправки в свою сторону.
ніколи такий закон не приймуть
Ніхто крім власника рахунку не може їм розпоряджатися
Можна поширювати у маси цю послугу, можна надати якісь знижки тощо
   
Приват банк тоже так умеет, и автоматом показывает сколько и за что надо платить. Нахрена изобретать велосипед.

при чем тут банк  :facepalm1: банк тебе дает счет. дальше идешь к поставщику услуг - онлайн можно - даешь ему свои счета и они списуют...
   
у нас тут все услуги - подключаешь к карте или счету и оно автоматом списует... это же ебнуться можна все оплачивать каждый раз вручную!

В Приват24 така послуга діє вже хуйзнаєскільки часу. Навіть рахунки приходять прямо в Приват24, можна поставити оплату по рахункам, або ж поставити певну суму та день сплати за певну послугу.
Ну але більшість совкус зрадойобус віддає перевагу похода в банк та стоянням в чергах для оплати компослуг, бо ж в Приват24 ти владу не поклянеш у чаті  :gigi:
   
у нас тут все услуги - подключаешь к карте или счету и оно автоматом списует... это же ебнуться можна все оплачивать каждый раз вручную!
Где это у вас?Я уже пять лет так плачу и твои понты здесь неуместны.Думаю эта алкоголичка принудительно хочет списывать
   
ніколи такий закон не приймуть
Ніхто крім власника рахунку не може їм розпоряджатися
Можна поширювати у маси цю послугу, можна надати якісь знижки тощо

ну я так понимаю это для удобства на добровольных началах. никто силовать не будет.
   
"НБУ хоче списувати витрати за комуналку з карт українців."
і
"Національний банк України виступає за широке поширення та популяризацію в Україні послуги Direct Debit, яка передбачає договірне списання коштів банком з рахунку клієнта"
не одне і теж
це просто мистецтво заголовку паскудників від інформації
   
Приват банк тоже так умеет, и автоматом показывает сколько и за что надо платить. Нахрена изобретать велосипед.

так і в чому ж тоді велика зрадойобська проблема, що НБУ виступає за популяризацію та поширення через інші банки такої послуги? У вас там що вся  більш-менш толкова :zrada: закінчилась?
   
при чем тут банк  :facepalm1: банк тебе дает счет. дальше идешь к поставщику услуг - онлайн можно - даешь ему свои счета и они списуют...
у нас можна в банку отримати таку послугу
Називається постійне доручення, тобто з твого рахунку у певний період щомісяця списується сума туди куди тобі треба
   
Где это у вас?Я уже пять лет так плачу и твои понты здесь неуместны.Думаю эта алкоголичка принудительно хочет списывать

у нас это в штатах. опять же в Украине я так понимаю нет такого чтобы ты дал кому то свои счета и они списывали напрямую. это не про банк. про поставщиков услуг.

по поводу твоих домыслов за "алкоголичку" - "передбачає договірне списання коштів банком з рахунку клієнта для оплати кредитів і комунальних послуг"
   
ну я так понимаю это для удобства на добровольных началах. никто силовать не будет.
звісно ні, тільки за згодою клієнтів
   
В Приват24 така послуга діє вже хуйзнаєскільки часу. Навіть рахунки приходять прямо в Приват24, можна поставити оплату по рахункам, або ж поставити певну суму та день сплати за певну послугу.
Ну але більшість совкус зрадойобус віддає перевагу похода в банк та стоянням в чергах для оплати компослуг, бо ж в Приват24 ти владу не поклянеш у чаті  :gigi:
Десь з 2013 року точно, я з тих пір так і сплачую. А паперові рахунки й досі приходять, ніяк від них не вдається відмовитися
   
было б шо списывать

или она хочет долги списывать, как банкам?
 :laugh:
   
у нас можна в банку отримати таку послугу
Називається постійне доручення, тобто з твого рахунку у певний період щомісяця списується сума туди куди тобі треба

"у нас можна в банку отримати таку послугу" - при чем тут  банк вообще?? какая такая услуга? вы банк просто даете номер счета и все. больше вас ничего волновать не должно.

клиент сам с этим счетом идет куда угодно и заключает какой угодно договор. и с тем с кем он заключил договор снимают со счета! я так понимаю такое в Украине не работает до сих пор?
   
у нас это в штатах. опять же в Украине я так понимаю нет такого чтобы ты дал кому то свои счета и они списывали напрямую. это не про банк. про поставщиков услуг.

по поводу твоих домыслов за "алкоголичку" - "передбачає договірне списання коштів банком з рахунку клієнта для оплати кредитів і комунальних послуг"
ні, у нас не може третя особа розпоряджатися без довіреності  (банківського або нотаріального) рахунками
   
забаньте уебанов зрадойобов
   
у нас это в штатах. опять же в Украине я так понимаю нет такого чтобы ты дал кому то свои счета и они списывали напрямую. это не про банк. про поставщиков услуг.

по поводу твоих домыслов за "алкоголичку" - "передбачає договірне списання коштів банком з рахунку клієнта для оплати кредитів і комунальних послуг"
Так шо получается алкоголичка с перепою не разобралась что сие действо уже десять лет существует?
   
хня якась, а не новина
припустимо я вже пару років як поставив функцію в приваті і списую більшу частину комуналки з карти
це окрім квартплати, яку здійснюю через ощад 24/7 - вже в ручному режимі, хоча і там ніби можна автоматизувати, треба просто покопирсатись
   
при чем тут банк  :facepalm1: банк тебе дает счет. дальше идешь к поставщику услуг - онлайн можно - даешь ему свои счета и они списуют...
Тобто постачальники напряму з твого рахунку списують проплати ?
В нас такий номер не пройде. Ніхто недовірить комунальщикам списувати напряму свої бабки - ті такої насписують, а потім фіг щось повернеш.
Тому в нас поки працює проміжний варіант : банк (Приват) має сервіс - показує онлайн тобі список комунальних послуг і суму платежу за кожну.
Якщо згідний - жмеш оплатити і готово. А можна налаштувати списання коштів на автоматі щомісячно, хто довіряє комунальщикам :)
   
Слава Мураеву, он призвал народ не платить по всей Украине !
   
Договорное ..главное слово..
   
Так шо получается алкоголичка с перепою не разобралась что сие действо уже десять лет существует?

за широке поширення та популяризацію

В Україні послуга поки не набула широкого поширення, однак вже використовується деякими платіжними системами і банками.
   
ні, у нас не може третя особа розпоряджатися без довіреності  (банківського або нотаріального) рахунками

бляяяя... доверенности бумажки как все мрачно и заебано... я так понимаю эта ваша как вы ее называете "алкоголичка" хочет хоть как то упростить жизнь чтобы без всяких бумажек и походов в банк можно было автоматически платить....

но и тут видят зраду  :facepalm1:
   
хня якась, а не новина
припустимо я вже пару років як поставив функцію в приваті і списую більшу частину комуналки з карти
це окрім квартплати, яку здійснюю через ощад 24/7 - вже в ручному режимі, хоча і там ніби можна автоматизувати, треба просто покопирсатись
в статті йдеться про поширення!!!!!не всі банки надають таку послугу
Вам замало проблем в житті? Ви собі іх ще й вигадуєте???
   
Тобто постачальники напряму з твого рахунку списують проплати ?
В нас такий номер не пройде. Ніхто недовірить комунальщикам списувати напряму свої бабки - ті такої насписують, а потім фіг щось повернеш.
Тому в нас поки працює проміжний варіант : банк (Приват) має сервіс - показує онлайн тобі список комунальних послуг і суму платежу за кожну.
Якщо згідний - жмеш оплатити і готово. А можна налаштувати списання коштів на автоматі щомісячно, хто довіряє комунальщикам :)

ну а я о чем говорю! тут в Штатах все так. ты даешь счет поставщику заключаешь договор - 99% онлайн и они списуют. практически все. кредиты помесячные, телефон, аренда... никто не парится никакими походами и ручными платежами.

все в любую секунду можно отменить.

ну вот тут весь вопрос в доверии. понимаешь. тут вот если есть доверии появляются чеки - по сути гарантии оплаты на словах. у вас просто общество никто никому не верит и не доверят...

я так понимаю Гонтарева хочет сделать исключительно для коммунальщиков чтобы упростить жизнь бабушек и убрать дибильные очереди в ощад банках...
   
бляяяя... доверенности бумажки как все мрачно и заебано... я так понимаю эта ваша как вы ее называете "алкоголичка" хочет хоть как то упростить жизнь чтобы без всяких бумажек и походов в банк можно было автоматически платить....

но и тут видят зраду  :facepalm1:
гадаю ми не скоро до цього прийдемо
В країні люди не дуже довіряють банкам і партнерам, купа несанкціонованих списань з рахунків, потім суди і все таке
   
гадаю ми не скоро до цього прийдемо
В країні люди не дуже довіряють банкам і партнерам, купа несанкціонованих списань з рахунків, потім суди і все таке

ну baby steps. вот типа первый шаг - для коммунальщиков. вроде как только для них.

кстати - безвиз хотите - а такую простую хрень "гадаю ми не скоро до цього прийдемо"  :(
   
в статті йдеться про поширення!!!!!не всі банки надають таку послугу
Вам замало проблем в житті? Ви собі іх ще й вигадуєте???
в мене, хвала аллаху, все чудово, проблеми є, але цікаві та переважно приємні  :)
до чого то все?
   
Я переживала перехід пенсіонерів з книжок на картки, то був мрак :facepalm1:
Я переживала перехід підприємств з паперових платіжок на клієнт банк, то був ще більший мрак
   
все будет хорошо :) главное глотки позатыкайте зрадунам всяким которые зраду у себя в трусах уже видят ))
   
бляяяя... доверенности бумажки как все мрачно и заебано... я так понимаю эта ваша как вы ее называете "алкоголичка" хочет хоть как то упростить жизнь чтобы без всяких бумажек и походов в банк можно было автоматически платить....

но и тут видят зраду  :facepalm1:
шо вин несе?Мы о чем здесь целый час гутарим?
   
ну baby steps. вот типа первый шаг - для коммунальщиков. вроде как только для них.

кстати - безвиз хотите - а такую простую хрень "гадаю ми не скоро до цього прийдемо"  :(
ну з комуналкою найпростіше буде, а решта подивимось
Вопчєм можна розходитися, зради немає)
   
ну а я о чем говорю! тут в Штатах все так. ты даешь счет поставщику заключаешь договор - 99% онлайн и они списуют. практически все. кредиты помесячные, телефон, аренда... никто не парится никакими походами и ручными платежами.

все в любую секунду можно отменить.

ну вот тут весь вопрос в доверии. понимаешь. тут вот если есть доверии появляются чеки - по сути гарантии оплаты на словах. у вас просто общество никто никому не верит и не доверят...

я так понимаю Гонтарева хочет сделать исключительно для коммунальщиков чтобы упростить жизнь бабушек и убрать дибильные очереди в ощад банках...

у нас все теж так лише з точністю до навпаки
Кожен споживач послуг має особистий рахунок в організації яка постачає тепло, воду, газ, електроенергію, інтернет, телефонний зв"язок, кабельне телебачення.
Є можливість надати банку ці особисті рахунки і встановити, які суми щомісяця оплачувати на ці рахунки чи оплачувати повністю суми, які банку надсилатиме постачальник в рахунках, можна обрати карту з якої оплачувати.
Постачальники не знають номера рахунку з якого їм олачуються надані ними послуги.
Крім того, можна оплачувати послуги за інших осіб, для цього достатньо знати лише їх особистий рахунок у відповідній організації.
Гонтарєва має на увазі лише одно - поширення такої послуги в інших банках, які сьогодні її не надають і нічого більше. Ніхто постачальним організаціям ніяких номерів персональних рахунків у банках не надаватиме. Все і так простіше далі нікуди.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія