Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Компромісна фігура.

Re: Компромісна фігура.

Це в моєму розумінні радянський совок.
Тобто юлькізм. :)

До українофобії тут ваші дії.
Але ті дії то дурість, яка правда буває гіршою чим зрада.
Тобто ви побічно стверджуєте тут що "петро = Україна" і після цього пафосно запитуєте "а хто тут упороті ПЄСдюки?"  ?
   
Re: Компромісна фігура.

Дончанин навпаки, до 2018 був більш-менш лояльним до Петра, а у 2018 став різко педрофобом

Я про психотип юлька.
У них немає інших кольорів, біле або чорне.
   
Re: Компромісна фігура.

Я про психотип юлька.
У них немає інших кольорів, біле або чорне.
а які кольори у вас, упоротих свиносектантів?

Які антиукраїнські дії у мене ви роздивилися?
   
Re: Компромісна фігура.

Тобто ви побічно стверджуєте тут що "петро = Україна" і після цього пафосно запитуєте "а хто тут упороті ПЄСдюки?"  ?

Зараз ви приписали мені те чого я ніколи не стверджував.
Ні прямо ні побічно.
Але це зовсім не дивно.
"Ромбаро".
В голові. :(
   
Re: Компромісна фігура.

а які кольори у вас, упоротих свиносектантів?

Які антиукраїнські дії у мене ви роздивилися?

Я завжди стверджував що ті про кого ви згадуєте існують лише у вашій голові.
Антиукраїнським НМД є дії коли ви відмовляєтеся впливати на обрану вами владу.
Вони так само антиукраїнські як і і безвідповідальні.
Бо саме ваші дії дають сьогодні карт бланш вашій владі.
Але вам того не зрозуміти. :(
   
Re: Компромісна фігура.

Юлю пропонували?
Я за Юлю!  :love:

 :)

Нє, ще не пропонували - буде свіжа хвігура  :weep:
   
Re: Компромісна фігура.

Продам партретік Зеркаль ув позолоченій рамці Ціна договірна. Гуртові знижки

Ви сектантка ?  ;o  навіщо накоепали пальтретікі ?
   
Re: Компромісна фігура.

мені  здається, що потрібно не підходящу кандидатуру шукати, а потрібно знайти спосіб як захистити, найбільш достойного кандидата від нечесної, протизаконої боротьби з ним його опонетів під час виборів і зовсім відсторонити від впливу на вже обраного тих же олігархів і різноманітних пройдисвітів.  Крім того під час виборчої компанії край необхідно всім його прибічникам вести активну потужну  агітацію за  нього
   
Re: Компромісна фігура.

Нє, ще не пропонували - буде свіжа хвігура  :weep:
як це нє?

Re: Компромісна фігура.
патріот
cьогодні в 10:27
IP/Host: 217.196.161.---
Юля - президент,  Петя - прем'єр  і
 
  Они сошлись. Волна и камень,
  Стихи и проза, лед и пламень.
   
Re: Компромісна фігура.

на превеликий  жаль у нас немає кадрів  для хунти, та й хуйлo відразу ж скористається можливістю розпочати крупномасштабну операцію і Захід при цьому і не пікне, а навіть підтримає, бо ж хунта
Може, і є кадри. А для хуйла що такого привабливого і сприятливого для вторгнення під час правління хунти? Навпаки, боєготовність країни однозначно буде вищою.
І не треба ото "захід"...
Ми вже практично маємо гівняну зелену "хунту" - РНБО, котре бере на себе які завгодно повноваження, і всім пох.
   
Re: Компромісна фігура.

ну ок, ты пошутил (весьма не смешно), по сути что?

для  тебе цитую ще раз себе  :D

- мені  здається, що потрібно не підходящу кандидатуру шукати, а потрібно знайти спосіб як захистити, найбільш достойного кандидата від нечесної, протизаконої боротьби з ним його опонетів під час виборів і зовсім відсторонити від впливу на вже обраного тих же олігархів і різноманітних пройдисвітів.  Крім того під час виборчої компанії край необхідно всім його прибічникам вести активну потужну  агітацію за  нього
   
Re: Компромісна фігура.

А Вам не приходило на думку, що для України нинішній Президент є перехідним від "старої гвардії комуняк- бандитів 90-х" до нового формату держави, яку очолить молоде покоління?  зараз весь негатив від злому тієї системи візьме на себе "клоун"- він же шут, шо з нього взять? А надалі піде інша формація.. І та ж умовна Зеркаль ( до якої я відношусь з повагою) прийме Країну вже трошки іншою...До речі - я б не дуже насміхався над інтелектуальними здібностями Зеленського- думаю що він знав на ЩО йшов і розумів ЧИМ для нього це може закінчитись...


Ви надто гарної думки про нього.
Або просто приписуєте йому свої думки (це також буває)  :shuffle:
   
Re: Компромісна фігура.

Ви сектантка ?  ;o  навіщо накоепали пальтретікі ?
Тіко для бізнесу..
Бачу, нова секта утворюється - ЗаЗеркаль. Чому б не допомогти?
   
Re: Компромісна фігура.

Я не думаю що Кадра українофобка.
Вата зразкова. Їй перманентно пече мова, і все, що стосується української нації. Не "фобка", то надто сильна емоція, просто звичайний екземпляр совкової какойразніци.
   
Re: Компромісна фігура.

Може, і є кадри. А для хуйла що такого привабливого і сприятливого для вторгнення під час правління хунти? Навпаки, боєготовність країни однозначно буде вищою.
І не треба ото "захід"...
Ми вже практично маємо гівняну зелену "хунту" - РНБО, котре бере на себе які завгодно повноваження, і всім пох.
ні, ну якби Україна була розташовано десь на екваторі тоді і хунта пройшла б.
А з іншого боку чим вам двічі не сподобався Полковник? Потрібно було підтримати, однозначно кращий ніж два останніх.
   
Re: Компромісна фігура.

мені  здається, що потрібно не підходящу кандидатуру шукати, а потрібно знайти спосіб як захистити, найбільш достойного кандидата від нечесної, протизаконої боротьби з ним його опонетів під час виборів і зовсім відсторонити від впливу на вже обраного тих же олігархів і різноманітних пройдисвітів.  Крім того під час виборчої компанії край необхідно всім його прибічникам вести активну потужну  агітацію за  нього

Тоді спочатку треба звільнити ЗМІ від олігархічного впливу.

Або принаймні примусити ставити на відповідних змі лого - належить олігарху такому-то  :K

То люди хоч знатимуть який олігарх яку кандидатуру підтримує/не підтримує  :gigi:
   
Re: Компромісна фігура.

Предателям Украины нужен предатель и не нравится Зеленский  :S
   
Re: Компромісна фігура.

Тіко для бізнесу..
Бачу, нова секта утворюється - ЗаЗеркаль. Чому б не допомогти?
до речі, а ви не збираєтесь пламєнную лєворуціонєрку  Хваріон у 24-му виставляти?
   
Re: Компромісна фігура.

для  тебе цитую ще раз себе  :D

- мені  здається, що потрібно не підходящу кандидатуру шукати, а потрібно знайти спосіб як захистити, найбільш достойного кандидата від нечесної, протизаконої боротьби з ним його опонетів під час виборів і зовсім відсторонити від впливу на вже обраного тих же олігархів і різноманітних пройдисвітів.  Крім того під час виборчої компанії край необхідно всім його прибічникам вести активну потужну  агітацію за  нього

нужно найти способ, чтобы все были богаты, счастливы и здоровы. это, мне кажется, будет проще.
   
Re: Компромісна фігура.

до речі, а ви не збираєтесь пламєнную лєворуціонєрку  Хваріон у 24-му виставляти?

На цю роль є ще Ніцой, яка до того ж не замазана участю у КПРС  :gigi:
   
Re: Компромісна фігура.

Як йдуть пошуки чергової фігурки для мастурбації для рабів?
   
Re: Компромісна фігура.

Тоді спочатку треба звільнити ЗМІ від олігархічного впливу.

Або принаймні примусити ставити на відповідних змі лого - належить олігарху такому-то  :K

То люди хоч знатимуть який олігарх яку кандидатуру підтримує/не підтримує  :gigi:
та це видно не озброєним оком
   
Re: Компромісна фігура.

А з іншого боку чим вам двічі не сподобався Полковник? Потрібно було підтримати, однозначно кращий ніж два останніх.
Це який? Мостовий, чи що?
Потужний жарт, достоєн кварталу-95.
   
Re: Компромісна фігура.

нужно найти способ, чтобы все были богаты, счастливы и здоровы. это, мне кажется, будет проще.
так цей спосіб очевидний і відомий, цивілізований світ ним давно користується  -  обрання достойних кандидатів на керування державою   :D
   
Re: Компромісна фігура.

То люди хоч знатимуть який олігарх яку кандидатуру підтримує/не підтримує
І обиратимуть того олєгарха, який наразі їм здається хорошим олєгархом. B-)
   
Re: Компромісна фігура.

так цей спосіб очевидний і відомий, цивілізований світ ним давно користується  -  обрання достойних кандидатів на керування державою   :D
В суспільстві нема єдиної думки про те, що є "достойний кандидат".
Кому й Голобородько - нєвєста.
   
Re: Компромісна фігура.

Це який? Мостовий, чи що?
Потужний жарт, достоєн кварталу-95.
хто зна, хто зна. Тільки попробувавши можна оцінити
   
Re: Компромісна фігура.

Зеленський і є компромісна фігура яка кардинально не влаштовує тільки купку свиней
   
Re: Компромісна фігура.

Тіко для бізнесу..
Бачу, нова секта утворюється - ЗаЗеркаль. Чому б не допомогти?

Сектантці всюди секти примарюються  :laugh:
   
Re: Компромісна фігура.

ні, ну якби Україна була розташовано десь на екваторі тоді і хунта пройшла б.
А з іншого боку чим вам двічі не сподобався Полковник? Потрібно було підтримати, однозначно кращий ніж два останніх.

Цуко....інфантил-підкаблучник-ворішка - Палковнік  :facepalm:
   
Re: Компромісна фігура.

В суспільстві нема єдиної думки про те, що є "достойний кандидат".
Кому й Голобородько - нєвєста.
Евріка!  Ти мене наштовхнув на геніальну думку.  Потрібно змінити в Конституції термін перебування на посаді Президента з 5 років до 1-2-х  протягом першого  десятиліття з дня зміни. Тоді швиденько можна всіх перенмацати та обрати кращого  І менше шкоди від них за рік ніж за пять.
   
Re: Компромісна фігура.

хто зна, хто зна. Тільки попробувавши можна оцінити
Я тебе прошу...  :facepalm1:
Вже спробували в 2019.
Невже кожну купу собачого лайна варто пробувати на зуб, аби переконатись що це саме воно?
Вищий офіцер, з прекрасною освітою і досвідом управління, котрий під час війни не висунув носа з-під жінчиної спідниці - іде нах притьмом. Палковнік, блєать...
   
Re: Компромісна фігура.

Як йдуть пошуки чергової фігурки для мастурбації для рабів?

Ти вже хочеш не на бідона маструбувати, а на когось ще ?  :gigi:
Какой ті нєпастаянний, аднака !
   
Re: Компромісна фігура.

Тоді швиденько можна всіх перенмацати
Не факт, що року достатньо для обмацувпння. Крім того, нашому наріду буде поганим будь-хто, якщо не насипле халяви щедрою лопатою.
   
Re: Компромісна фігура.

Ітогі падвєдьом: по ачкам рішуче перемагає Чаєчка ! Їйо й оберемо  :weep:
p.s. хоть паржом. Опять.
   
Re: Компромісна фігура.

Я тебе прошу...  :facepalm1:
Вже спробували в 2019.
Невже кожну купу собачого лайна варто пробувати на зуб, аби переконатись що це саме воно?
Вищий офіцер, з прекрасною освітою і досвідом управління, котрий під час війни не висунув носа з-під жінчиної спідниці - іде нах притьмом. Палковнік, блєать...
ну сьогоднішнє, як ти сказав, лайно ідентифікувало себе ще дуже давно, тут все ясно.
А ось полковнику ти даремно закидаєш. У нас  же ш ще з совка заведено не підпускати до влади та інших високих посад розумніших від себе. Петя строго дотримувався цього принципу. І в підсумку - клоун
   
Re: Компромісна фігура.

ну сьогоднішнє, як ти сказав, лайно ідентифікувало себе ще дуже давно, тут все ясно.
А ось полковнику ти даремно закидаєш. У нас  же ш ще з совка заведено не підпускати до влади та інших високих посад розумніших від себе. Петя строго дотримувався цього принципу. І в підсумку - клоун

Так а що Мостовому завадило доїхати таки до фронту ?
   
Re: Компромісна фігура.

Вона тупа як пробка.  (td)
Жаль що ви цього не можете зрозуміти.
якщо Ви вважаєте що ця риса притаманна Юлі,
то в чому саме, на Вашу думку, вона проявляється?
   
Re: Компромісна фігура.

Хто б сумнівався. :laugh:
Зловісно-кошлатого, виправ.
а Миросі нехай би навіть Кривопук, аби не Жмурук. :facepalm:
   
Re: Компромісна фігура.

Не факт, що року достатньо для обмацувпння. Крім того, нашому наріду буде поганим будь-хто, якщо не насипле халяви щедрою лопатою.
помиляєшся. я готовий обходитися найменшим, час важкий тепер, але я як з цепа зриваюся почувши як відсипають цілими вагонами-ешалонами усіляки лєщєнкам з наємами, коболєвим  з вітренками, та й іншим міністрам, прокурорам, суддям а в підсумку що  вони створили?  Нікуя
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія