Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Компромісна фігура.

Re: Компромісна фігура.

Юля.
   
Re: Компромісна фігура.

Показати зображення...
Показати зображення...
потужний хлоп (tu)  :-B
   
Re: Компромісна фігура.

   
Re: Компромісна фігура.

да украінцям хочь молоду Меркель разом з бундестагом замість ради
все одно, на 2й рік будуть волати, що ті для них нічого не роблять щоб вони жили краще ..

українці то волати не будуть

а от порохоботи ще в день виборів будуть рвати волосся чому не Петро  :(
   
Re: Компромісна фігура.

Re: Компромісна фігура.

потужний хлоп (tu)  :-B

   
Re: Компромісна фігура.

Мій №1 в списку - Зеркаль.
Я погоджуюсь.
Блазня треба терміново міняти.
Свою справу він зробив у 2019, а далі недолуге вже вирішило мародерити.
   
Re: Компромісна фігура.

Тада....Портніков - гомік, Зєркаль - лєсбіянка, нє ?
а шо, вона ...таки да?
2 Ламер. В"ятрович не підходить - вже встиг забруднитися обслуговуванням інтересів олігарха. Та й хто такий цей В"ятрович, чим славний?

Давайте шукати серед фронтовиків?
   
Re: Компромісна фігура.

Висувайте також ваші кандидатури
Порошенко
перевірений 2014-2019 рр
 а новачки поки розкачаються і хто-зна що зможуть, та й Захід придивлятиметься рік-два

Останнє редагування: 26 липня 2021 11:29:18 від dacko2
   
Re: Компромісна фігура.

Чому ?

Не пробували, треба спробувати
   
Re: Компромісна фігура.

Ну так шо, зєлєбобіки  - будемо домовлятися чи ну його ?  B-)
Як я вже писала - фтопку стару штопану гвардію. Обираємо серед розумних і красивих професіоналів  :)
Мій №1 в списку - Зеркаль. Нам потрібна наша Майя Санду !  [ua]
Освічена, досвідчена, розумна, дипломатична, в темі і зовнішньої політики і енергетики.
Хто за - хто проти, голосуємо. Висувайте також ваші кандидатури.
Який дитячий садок! За цими критеріями Тимошенко переважає Зеркаль в десятки і десятки разів. Навибирають олігархів, тоді шукають овечку для них. Важковаговик потрібен. Буйний, зубатий, безкомпромісний.
   
Re: Компромісна фігура.

Порошенко
перевірений
Фірташ знову його призначить?
   
Re: Компромісна фігура.

За цими критеріями Тимошенко переважає Зеркаль

шлюха Ахметова шото там провизжала с трибуны?

надо реагировать?

да клали мы на эту старую звезду.
   
Re: Компромісна фігура.

Юля.

поздно. бо земля вже того...уплочено
   
Re: Компромісна фігура.

Військова демократія часів Б.Хмельницького та П.Орлика наш шлях .
Тому За військового генерала.

...за 30 літ всі цивільні обісрались,даруйте на сім слові.
   
Re: Компромісна фігура.

Саака психопат ....Це не образа - просто факт. Звісно, що такі люди роблять багато корисного у владі за специфічних обставин та потреб...І його пустити махати шаблюкою по головах в 2014 році - ото було б супер. Але вже той час знову ж таки минув...
Саакашвілі балабол. Нічого корисного він не робить. Він навіть власних обіцянок не виконує (знаю особисто). В його команді є (були) відповідальні, компетентні особи, але наскільки мені відомо більшість з них повернулася в Грузію.
   
Re: Компромісна фігура.

Саака вже не той,Саака.
Прикро.
   
Re: Компромісна фігура.

Який дитячий садок! За цими критеріями Тимошенко переважає Зеркаль в десятки і десятки разів. Навибирають олігархів, тоді шукають овечку для них. Важковаговик потрібен. Буйний, зубатий, безкомпромісний.
Тимошенко популістки. Зеркаль прагматик. Користі більше від другого.
   
Re: Компромісна фігура.

Ви в своєму свинарнику можете домовлятись скільки завгодно але об'єктивно Зеленський  піде на другий термін.
   
Re: Компромісна фігура.
ATF

Ви в своєму свинарнику можете домовлятись скільки завгодно але об'єктивно Зеленський  піде на другий термін.

Сракою по печі. Поки до виборів дійде, то його будуть ненавидіти навіть собаки, якими розплатилися за комуналку.
   
Re: Компромісна фігура.

Сракою по пе,і. В Растов поїде ваш клован.
отже ніяких компромісів рипнетесь і вас розчавлять ніхто вже не підтримає свинячих заколотів :K
   
Re: Компромісна фігура.

Юля зашла в ВР с явно ахметовскими, а это тупик .
Яценю хорош, но попадает под плохое влияние, Турчинова,Порошенко. Вспомните какой был Яценюк после ЕвроМайдана, и квартиру активистам показывал, а що потом - "СТена", схематоз по  Крыму.
Для партии- Мова без обсуждений, минималка для бюджетников 1200 евро, макс 2000 . Отмена всех, в том числе и топовых зарплат, как все 2000 евро макс, при эффективности- премия в виде оклада.
В  фирмах на госзаказах- аналогично- минималка 1200 евро.
Отмена всех псевдо-гумманитарных кормушек, типа ремонта Мариинского дворца .
   
Re: Компромісна фігура.

Юля зашла в ВР с явно ахметовскими, а это тупик .
Яценю хорош, но попадает под плохое влияние, Турчинова,Порошенко. Вспомните какой был Яценюк после ЕвроМайдана, и квартиру активистам показывал, а що потом - "СТена", схематоз по  Крыму.
Для партии- Мова без обсуждений, минималка для бюджетников 1200 евро, макс 2000 . Отмена всех, в том числе и топовых зарплат, как все 2000 евро макс, при эффективности- премия в виде оклада.
В  фирмах на госзаказах- аналогично- минималка 1200 евро.
Отмена всех псевдо-гумманитарных кормушек, типа ремонта Мариинского дворца .

Це жарт?
   
Re: Компромісна фігура.

Сракою по печі. Поки до виборів дійде, то його будуть ненавидіти навіть собаки, якими розплатилися за комуналку.
Что косвенно подтверждает отсутствие у Зе влияния на процессы, олигархи вошли во вкус.
Кстати неплохо вернуть уплату налогов по месту нахождения предприятий.
   
Re: Компромісна фігура.

Фірташ знову його призначить?
дебіл зєлєнскій (за якого ти проголосував) призначить
   
Re: Компромісна фігура.

Це жарт?
Отдельно проработать программу по ввозу товаров, чтобы стимулировать развитие украинского производства
Думаете нет денег в Украине для зарплат, как в ЕС ? А если поискать ))
   
Re: Компромісна фігура.

Для прихильники певної політсили компромісною фігурою є Мамка бо це одна й та сама сінагога. А так вони готові пооголосувати хоч за чорта хуйло аби не порошенко
   
Re: Компромісна фігура.

я хочу "військову хунту". по персоналіям не принципово - Кривоніс/Забродський/Наєв/Мікац(це його на "параді полонених" побитого по центру Донецька провели?), командири, хто ще в полоні був.
коротше, хто добре розуміє цілі, і на власні очі бачив методи рашистів. почистити держ і владні інституції  від рашеагентів, і ні найменшої влади "єрмакам-татаровим".
і безкомпромісне категоричне геть від москви, дранг нах вест.
схеми-крадівництва не так принципово, бо бачу як хуйло за сущі копійки зкуповлює пачками західних чесних законослухняних політиків, журналістів і інших, хто йому потрібен.
   
Re: Компромісна фігура.

Отдельно проработать программу по ввозу товаров, чтобы стимулировать развитие украинского производства
Думаете нет денег в Украине для зарплат, как в ЕС ? А если поискать ))

Мінімалка в 1200 миттєво знищить нашу економіку, навіть якщо знайти ті гроші.
Чудес не буває. Їх потрібно заробити, а для цього суттєво підвищити продуктивність праці, створити нормальний інвестиційний клімат і ще багато чого...
   
Re: Компромісна фігура.

Військова демократія часів Б.Хмельницького та П.Орлика наш шлях .
Тому За військового генерала.

...за 30 літ всі цивільні обісрались,даруйте на сім слові.
а військові не обісрались? кого вам треба Мамчура чи Муженка?
   
Re: Компромісна фігура.

я хочу "військову хунту". по персоналіям не принципово - Кривоніс/Забродський/Наєв/Мікац(це його на "параді полонених" побитого по центру Донецька провели?), командири, хто ще в полоні був.
коротше, хто добре розуміє цілі, і на власні очі бачив методи рашистів. почистити держ і владні інституції  від рашеагентів, і ні найменшої влади "єрмакам-татаровим".
і безкомпромісне категоричне геть від москви, дранг нах вест.
схеми-крадівництва не так принципово, бо бачу як хуйло за сущі копійки зкуповлює пачками західних чесних законослухняних політиків, журналістів і інших, хто йому потрібен.
в нас уже була хунта. СРСР називається. Прлблема не в хуйлі а тому що більшості населення ця країна не потрібна (і кацапе це прекрасно розуміють). Нажаль це почали розуміти і на Заході
   
Re: Компромісна фігура.

Я погоджуюсь.
Блазня треба терміново міняти.
Свою справу він зробив у 2019, а далі недолуге вже вирішило мародерити.

Які законні підстави для цього ?
   
Re: Компромісна фігура.

Саакашвілі балабол. Нічого корисного він не робить.
та тут вже з досвіду попередніх років - хоча би шкоди не робив
   
Re: Компромісна фігура.

Який дитячий садок! За цими критеріями Тимошенко переважає Зеркаль в десятки і десятки разів. Навибирають олігархів, тоді шукають овечку для них. Важковаговик потрібен. Буйний, зубатий, безкомпромісний.

Можливо я навіть й погодилася на варіант тімашонки, але...просто нудить від її лицемірства.
   
Re: Компромісна фігура.
smx

Мне нравилась Зеркаль, но последние ее интервью поменяли мое мнение на отрицательное. Ее раглагольствования как можно было остановить СП2. Она была зам министра иностранных дел с 2014-2019 потом в нафтогазе и у нее были все возможности реализовать свои идеи по остановке СП2, то если она бл*ть такая умная, почему за 7 лет этого сделала?!
   
Re: Компромісна фігура.

Військова демократія часів Б.Хмельницького та П.Орлика наш шлях .
Тому За військового генерала.

...за 30 літ всі цивільні обісрались,даруйте на сім слові.

теж варіант !  (tu) Кривонос.
   
Re: Компромісна фігура.

Ну так шо, зєлєбобіки  - будемо домовлятися чи ну його ?  B-)
Як я вже писала - фтопку стару штопану гвардію. Обираємо серед розумних і красивих професіоналів  :)
Мій №1 в списку - Зеркаль. Нам потрібна наша Майя Санду !  [ua]
Освічена, досвідчена, розумна, дипломатична, в темі і зовнішньої політики і енергетики.
Хто за - хто проти, голосуємо. Висувайте також ваші кандидатури.
Поки не оберемо Юлю, нічого в Україні не зміниться,
це єдина гідна, підготовлена серйозна кандидатура на пост президента,
і ніякі Буркалі та Дуркалі, яких мільйони протирають штани
в тисячах всіляких офісів, апріорі не здатні навести лад в країні.
   
Re: Компромісна фігура.

Для прихильники певної політсили компромісною фігурою є Мамка бо це одна й та сама сінагога.
А як вам такий "компроміс", Петровичу?
Порошенко
перевірений 2014-2019 рр
   
Re: Компромісна фігура.

Поки не оберемо Юлю, нічого в Україні не зміниться,
це єдина гідна, підготовлена серйозна кандидатура на пост президента,
і ніякі Буркалі та Дуркалі, яких мільйони протирають штани
в тисячах всіляких офісів, апріорі не здатні навести лад в країні.

Чесно кажучи, я вже настільки втомилася, що згодна навіть і на Жульку: ще й це треба пройти  :facepalm1:
Головне, бля, щоб країна витримала.
Доречі, а як будемо розбиратися з її "жодєн танк не повинен вийти...." ?
Яка ЗАРАЗ її концепція щодо війни ? Щось вона мовчить як риба об лід.
   
Re: Компромісна фігура.

Кривонос.
Може й Кривонос )))
А що там робить полковник Кузьміних? Начебто і брат у нього - відомий волонтер. Були чутки, що після звільнення з полону обидви поринули у волонтерство.
Щодо військових просто - потрібні свідчення, спогади від сослуживців і пр.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія