Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Офіс Президента то патронатна служба а не державна.

Тобто працює безкоштовно ? от свята людина...
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Тобто працює безкоштовно ? от свята людина...

патронатна не обов'язково безкоштовно. в указі не сказано "на громадських засадах"
   
Мендель ещё не обсуждали в этой теме? :)

Порошки, фас!

   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Тобто працює безкоштовно ? от свята людина...
Завісно ні. За грубі гроші. Просто присягу не дають. Да і здається декларуватися їм теж не треба.
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Повтор
   
Завісно ні. За грубі гроші. Просто присягу не дають. Да і здається декларуватися їм теж не треба.

Ясно: сінєкура. Тепленьке місце для гаманця Зєльца. Ну і щоб під присмотром був, хранітєль бубачкіних активів.
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського


Если в день покушения уже озвучено что патроны не простые - "это жу-жу-жу неспроста".. :) 
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського










   
Ох ніхрєна собі....А незадорого нам ці "слуги" обходяться ?? 8-:
   
Ох ніхрєна собі....А незадорого нам ці "слуги" обходяться ?? 8-:

Я надеюсь это учения? :weep:  хотя кого я обманываю  :lol:
   
Ох ніхрєна собі....А незадорого нам ці "слуги" обходяться ?? 8-:

Це витрати на ловлю тих, хто проти слуг.

PS Точніше - на ловлю тих, хто стріляє по слугами.
   
Це витрати на ловлю тих, хто проти слуг.

PS Точніше - на ловлю тих, хто стріляє по слугами.

Шоб ви так на ВСУ витрачалися які Україну захищають.
   
Звичайна залізна гільза. Що в совку, що в ВД, іх штампували. Навіть з номером на донци то нідочого не веде.
   
Едине, пошрябини на гільзі. То відбиток пальця зброї.
   
Щось знайшли ? Чи так, подихали свіжим повітрям ? :D
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Звичайна залізна гільза. Що в совку, що в ВД, іх штампували. Навіть з номером на донци то нідочого не веде.
не скажи
можно идентифицировать кому были проданы (партия небольшая) и от них плясать
НО это вызывает подозрение... на то что тот кто стрелял хочет дать ложную наводку...
зачем использовать промаркированную небольшую партию? не легче купить ведро за 3 грн (шучу) обычных...
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Цитувати
Богдан М.
16.06.2017 17:45

Цікаве питання про патрон: мисливський чи бойовий? Як їх розрізнити?По маркуванню?На "бойовому" на торці гільзи маркування у вигляді цифр (маю на увазі радянські патрони)-рік випуску та код заводу. На "мисливському"-маркування 7,62х39, код заводу і рік випуску. Може бойовий відрізняється від мисливського наявністю в кулі стального сердечника?Купив в мисливському магазині "спортивні" патрони., маркування-як в "бойових", але на боковій стороні гільзи мастичне маркування-SM 7.62х39. В тирі мав проблеми:мене звинуватили в стрільбі бойовими патронами, грозили штрафом і міліцією. Розібрався:патрони виробництва ВНР (соц.Угорщина), потім закупила Німеччина, розфасувала в коробки і нанесли збоку маркування- спортивні (Sport Munition). Розпиляв поздовж кулю-сердечника із сталі нема, наповнення вроді свинцеве. Все це показав в тирі-проблеми пропали. Друге питання:якщо в мене є дозвіл на зброю калібру 7.62х39, то чи будуть в мене проблеми при наявності в мене (не на полюванні) так званих "бойових" патронів? Якщо так, то на якій підставі?
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського


   
Цитувати
18-12-2013 09:54
Даже не слышал никогда о таких. Где покупали? Сколько стоит патрон?

Украина, Мариуполь. Цена патрона 4,75 грн. = 0,56 $. Ну, у нас и Wolf похабный может быть по 5 грн. Взял как то 20 шт. - так у 5 сердечник болтался в оболочке...
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Вот ублюдки. На простого украинца такие ресурсы не тратятся. А тут криминал или самострел и половина личного состава задействована.
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

 :facepalm:
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Вот ублюдки. На простого украинца такие ресурсы не тратятся. А тут криминал или самострел и половина личного состава задействована.

От не п***а, когда ищут для прочесывания и больше привлекают , курсантов тысячами выставляют на
   
Щось знайшли ? Чи так, подихали свіжим повітрям ? :D
курво їхня мати!!!... :X  всю воду в ставку взбаламутили та купу риби задарма забрали... Тіпа це уліки...
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

:facepalm:
100%

не тє патрони прімєнілі ...



справка
для клоунов патрона жалко
ложкой добівать...
36 мільйона согласни...

Останнє редагування: 23 вересня 2021 22:30:51 від Neturei Karta
   
Це витрати на ловлю тих, хто проти слуг.

PS Точніше - на ловлю тих, хто стріляє по слугами.
хоть грибов насобирали?
   
хоть грибов насобирали?

Ну хоть ты не уподобляйся некоторым ублюдкам из этой темы.
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

А я раньше думал , шо скобеева днище.
   
А я раньше думал , шо скобеева днище.

припиніть істерику: і на Ваш припадок і на цей провладний цирк дивитися бридко  :bueee:
ОСОБЛИВО в світлі того, що зєлупа срати хотіла на всі ті жертви, що були на фронті протягом останніх тижнів. Ані пари з вуст ! Паскуда...
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

В политических спорах есть всегда красная линия, за которой ты оказываешься в одном окопе со скабеевыми, соловьевыми и прочими хуйлятниками.
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Показати зображення...Показати зображення...
   

Так це шо, просто мисливський патрон? А сезон полювання вже відкрили? Я не про служок
   
В политических спорах есть всегда красная линия, за которой ты оказываешься в одном окопе со скабеевыми, соловьевыми и прочими хуйлятниками.

Ахахахаха :))
Мародер, порошенко заробляє на війні, він почав війну, владі вигідна війна - нічого не нагадує, нє ?
p.s. на закусь: маніторєєє!!!
   
Так це шо, просто мисливський патрон? А сезон полювання вже відкрили? Я не про служок

Судя по фото извлеченной пули этот "мисливський патрон" :facepalm:  имеет стальной сердечник
   
Ну так шо там шофер ? Вже перевели з реанімації ?
Щось якось зєлупки такі квоооолі стали :) Чому пропав інтерес до теми ?
   

Ну хоть ты не уподобляйся некоторым ублюдкам из этой темы.
это вы к авторам фоторепортажа предъявляйте претензии свои - на 17й секунде посреди леса "старший" дает "вказивку "смотреть уважно пид ногы, наверно именно с этого места начался "обстеження понад 430 гектарів лісу", а до этого точно не нужно было что то интересное видеть?


 Такое впечатление, что полиция затеяла психологическое давление на покусителя - тот как увидит сколько народу в район покушения нагнали, должен добровольно сдаться властям.
 Не, нагнали столько народу впечатляет, никогда в истории Украины до Зеленского столько народу не прочесывало лес - полиция нацгвардия - 430 гектаров, ближайшие населенные пункты. Впечатляет.
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Ну шо за ветка, то у них калаш стреляет всего 100 пуль в минуту, то лес никогда не прочесывают. Дети на фупе?
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

все..
некуй туда за грибами ехать...
полициянты все позбирали.
   
Короче, дело было так  :gigi:

   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Странно что стреляли какими то патронами из магазина. Проблема у людей с фронта цинк купить?
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Первая версия должна быть баширов петров или медведчук. И на фоне этого некоторые посты просто удивляют.
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Первая версия должна быть баширов петров или медведчук. И на фоне этого некоторые посты просто удивляют.
самая першая версия: криминал. Шефир зело борзо повел себя с уважаемыми людьми и ему пришла ответочка
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія