Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

эффективная дальность Искандера всего 400-500 километров

Програму «Доступні кредити 5-7-9%» на підтримку бізнесу варто згорнути або принаймні змінити, оскільки цією програмою користувалися переважно не ті, на кого вона розрахована. З таким закликом виступили керівники частини українських комерційних банків. НБУ та уряд вважають, що кредити «5-7-9%»
Нужно смотреть в словарях, учебниках специальных. Эти аннотации или статьи в интернете обычно пишут с помощью гуглопереводчика.

"Отже,
в анотаціях замість розрахований, розрахована, розраховане, розраховано потрібно вживати призначений, призначена, призначене, призначено; адресований, адресована, адресоване, адресовано або й зовсім опускати ці слова, що нерідко спостерігаємо в анотаціях сучасних видань, пор.:
Посібник призначений для викладачів, студентів, учителів, а також тих, хто працює з українським словом і Для викладачів, студентів, учителів, а також тих, хто працює з українським словом;
Адресована науковцям-мовознавцям, викладачам, аспірантам, студентам і Для науковців-мовознавців, викладачів, аспірантів, студентів (К.Городенська)".
   
Agh ,
я можу розказати, що приблизно буде, коли америкоси з англійцями уломають Зелю рипнутись проти москалів.Дивує раболєпіє простого люду,якого вже поюзали багато разів,а вони як скотина готові на забій йти. Ну обдерли євреї українців як липку(надурили з приватизацією),усі мовчали, підняли ціни на газ до небес (на власного видобутку),знову всі мовчать, прийняли закон про продаж землі та подвійне громадянство- знову мовчать, в минулому році зібрали нечуваний урожай зернових, а влада підняла фактично ціну на всі продукти- знову ніякого майдану!Вже досліди почали ставити на людях-примусова вакцінація- та ж сама реакція. І ось вінець -випробувати на "хохлах" новітню зброю проти москальської армії, світове масонство накачує зброєю і нацьковує громадян України на повномасштабну війну з москалями. Вони будуть лише спостерігати з боку ,як у стародавні часи дивились на бої гладіаторів.
Скажу коротко: " Кацап, тебе туда ----------------------------------> "
   
Agh ,
я можу розказати, що приблизно буде, коли америкоси з англійцями уломають Зелю рипнутись проти москалів.Дивує раболєпіє простого люду,якого вже поюзали багато разів,а вони як скотина готові на забій йти. Ну обдерли євреї українців як липку(надурили з приватизацією),усі мовчали, підняли ціни на газ до небес (на власного видобутку),знову всі мовчать, прийняли закон про продаж землі та подвійне громадянство- знову мовчать, в минулому році зібрали нечуваний урожай зернових, а влада підняла фактично ціну на всі продукти- знову ніякого майдану!Вже досліди почали ставити на людях-примусова вакцінація- та ж сама реакція. І ось вінець -випробувати на "хохлах" новітню зброю проти москальської армії, світове масонство накачує зброєю і нацьковує громадян України на повномасштабну війну з москалями. Вони будуть лише спостерігати з боку ,як у стародавні часи дивились на бої гладіаторів.

Power,

Вітаю з реєстрацією резервного ніку  :-B
   
моя хата скраю... до Чернівців не долетить
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія