Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Норвегії Санта отримав бойфренда :=V

Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

Таке буває, але не на гомопарадах.

Про палання пуканів писав зовсім не я.
а я і не казав що це на «парадах». це про життя загалом було
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

Від цього імені є інше слово - християни, а те що Ви вживаєте дуже вже співзвучне з одним нецензурним словом, і Ви це чудово знаєте.

Слово "педераст" також не містить в собі нічого образливого, походить з грецької мови, можете пошукати. Як і слово "жид" і тд. Але чомусь на то ображаються.
і що? «христануті» не міститься у словниках образливих слів чи у судових рішеннях. ви гомосексуалів називаєте «гомосексуалісти», я називаю ще когось христанутими — таке життя. а слово жид є офіційним польским словом що позначає єврея. заборонити польську мову чи шо ви ще хотіли б заборонити?
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

про поцілунки на «парадах» — так, то для пуканів. вони мають повне право це робити, так як і ви маєте повне право на це не дивитися. все просто, навіщо ускладнювати життя собі і іншим
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

«христануті» не міститься у словниках образливих слів чи у судових рішеннях.

 :facepalm:

Юридизм головного мозку  :D

Фашисти гнали людей в газові камери також на основі законів.

Крім закону ще й голова потрібна, і ще щось там ... всередині.
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

про поцілунки на «парадах» — так, то для пуканів. вони мають повне право це робити, так як і ви маєте повне право на це не дивитися. все просто, навіщо ускладнювати життя собі і іншим

Значить я маю право виставити на стіл якусь гидоту. Ви маєте повне право не дивитися і не нюхати  :laugh:
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

Значить я маю право виставити на стіл якусь гидоту. Ви маєте повне право не дивитися і не нюхати  :laugh:
десь так, бо всі зазвичай так і роблять :laugh:
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

Моя добра порада содомітам не нахабніти, бо вже потроху починає їм вилазити боком: https://www.pravda.com.ua/news/2021/11/26/7315405/
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

Моя добра порада содомітам не нахабніти, бо вже потроху починає їм вилазити боком: https://www.pravda.com.ua/news/2021/11/26/7315405/

а де там про содомітів та їх нахабність?
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

Я мав на увазі одного содоміта (сам це визнав), який тут дописує. А бар, що розгромили, то їхнє кубло.
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

Хвильовий
12 год  ·
Три тижні на бар Хвильовий регулярно нападають невідомі. Перший масовий напад відбувся 6 листопада, про який ми повідомляли поліції та вимагали втручання.
Сьогодні, після трьох тижнів бездіяльності правоохоронних органів та продовдення погроз в сторону бару від невідомих, трапився фізичний напад на наш заклад та працівників. Чого чекати далі? Вимагаємо негайного втручання Національна поліція України та особисто Денис Монастирський.
Що трапилось сьогодні?
О 18:39 до входу в бар підійшли 3 невідомі і залили двох охоронців сльозогінним газом. Одразу до воріт підбігли ще 12 незнайомих людей та забігли у двір Хвильового. Охоронців по спині та руках били телескопічними кийками і перешкоджали пересуванню всередину бару.
В приміщенні бару було близько 15 відвідувачів, троє діджеїв з Берліну та команда ще 3 чоловік. Бармени встигли закрити двері на ключ, але двері почали виламували. Відвідувачі тримали двері, щоб невідомі не потрапили всередину.
В цей час у дворі почали ламати меблі, частинами меблів та телескопічними кийками вибивати вікна та скляні двері в приміщення. В дірки у вікнах та дверях полетіли газові балони зі сльозогінним газом. Частина відвідувачів та команда заховались в колдрумі та туалетах, щоб не вдихати газ, інша частина продовжували тримати двері.
У дворі лунали крики «смерть під**ам», «white power», «достанем пид***сов». Відвідувачі та члени команди почали дзвонити в поліцію та викликали охоронну службу «Шериф».
Коли всі вікна та двері були вибитими, невідомі вибігли з двору та зникли в невідомому напрямку. Весь інцидент тривав близько 5 хвилин. Невідомі покинули двір о 18:42.
Охоронна служба приїхала через 5 хвилин після того, як еквідомі покинули двір. Поліція приїхала через 20 хвинин після закінчення інциденту і почала брати свідчення в очевидців.
Це не перший випадок нападу на бар та перешкоджанню господарської діяльності.
Перший масовий інцидент трапився 6 листопада, тоді близько 150 чоловік прийшли під бар, заблокували вхід у двір, кидали димові шашки та петарди та розмальовували стіни зі сторони Верхнього Валу. Невідомі в той вечір блокували бар двічі. Перший раз півгодини, другий - близько трьох годин. Тоді на виклики та заяви в поліцію приїхала одна партульна машин, поліцейські стояли поруч та спостерігали за всім, що відбувається. Жодної протидії невідомим поліція не чинила.
Після 6 листопада в бар ще кілька разів приходили невідомим. 9 листопада вони забігли у двір в робочий час бару та розмалювали стіни гомофобними та расиськими закликами. Протягом тижня ще кілька разів група людей від 10 до 20 чоловік підходили та від 5 до 20 хвилин блокували роботу бару.
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

а клип милый :)
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

Я мав на увазі одного содоміта (сам це визнав), який тут дописує. А бар, що розгромили, то їхнє кубло.

про содомітів зрозуміло
залишилось розібратись з нахабністю

зустрічатись в барі, тобто мати там кубло, то нахабність? 
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

Хвильовий
12 год  ·
Три тижні на бар Хвильовий регулярно нападають невідомі.


Це погано. Тут я схильний стати на бік ЛГБТ, але не знаю передісторії.
Це може бути частиною плану дискредитації України в очах європейців...

А є якась статистика подібних нападів за останні хоча б 20 років? Мені динаміка цікава...

 
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

десь так, бо всі зазвичай так і роблять :laugh:

Це все що треба знати про сучасну толерантність.
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

Це все що треба знати про сучасну толерантність.
а що не так? терпимо ж і ходи вірунів, і марафони бігунів, і велосипедістів, і «ошуканих вкладників», і мітингі різні, і факельні ходи. та і взагалі, сідаєш в потяг і хтось дістає і починає жерти в маленькому купе копчену ковбасу, часник та таке інше. а потім ригає усім цим. і нічого, терпимо ж якось. бо розуміємо, що люди мають повне право на це. а от як хтось із кимось поцілувався, то вже alarm, скрепи рвуться, «отака то толерантність» :laugh:
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

Я мав на увазі одного содоміта (сам це визнав), який тут дописує. А бар, що розгромили, то їхнє кубло.
доповідь за образи. і якщо що, я такий самий «содоміт», як і ти, як і абсолютно усі люди, включно із головним муллою ірану. усі гетеро насправді є гетерофлексами, тобто раxуй що бі. і невелика частка повністю гомо. а 100% гетеро просто не існує, «содоміт» ти наш мужній у тєльніку :laugh:
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

скрепи рвуться,


Ну я тут не бачу причин для сміху якщо чесно. Народ без цих самих "скреп" - просто аморфна маса, яка легко асимілюється і розчиняється.

Побачите що мусліми зі "скрепами" будуть робити з європейцями без "скреп". Та й вже власне починають...
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

доповідь за образи. і якщо що, я такий самий «содоміт», як і ти, як і абсолютно усі люди, включно із головним муллою ірану.

 А в чому власне образи? Содом це місто таке в біблійній історії, де було геїв багато, від нього походить слово "содоміт".

усі гетеро насправді є гетерофлексами, тобто раxуй що бі.


 (tu)  (tu)

Давайте ще трохи сучасних псевдотеорій.

Гетеро взагалі не існують, це просто в гомів мода прийшла прикидатися гетеро, ну і розмножуватися якось же треба  :lol:  Нє?
 
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

Ну я тут не бачу причин для сміху якщо чесно. Народ без цих самих "скреп" - просто аморфна маса, яка легко асимілюється і розчиняється.

Побачите що мусліми зі "скрепами" будуть робити з європейцями без "скреп". Та й вже власне починають...
нічого особливого, що б змінило хід історії, не відбудеться.

   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

А в чому власне образи? Содом це місто таке в біблійній історії, де було геїв багато, від нього походить слово "содоміт".

та так, і «пєдєраст» теж нормальне слово, ви мене вже просвіщали стосовно нього. але як нормальне, то можете спробувати застосувати його до судді чи хоча б поліцейського. просвітіть і їх також

(tu)  (tu)

Давайте ще трохи сучасних псевдотеорій.

Гетеро взагалі не існують, це просто в гомів мода прийшла прикидатися гетеро, ну і розмножуватися якось же треба  :lol:  Нє?

так, гетеро взагалі не існують. більшість людей є гетерофлексами. тут написано що бі, але між бі та гетерофлексами є невеличка різниця, і більшість переважно є саме флекси https://nypost.com/2018/03/14/new-research-finds-were-all-bisexual/

ви можете спростовувати, звичайно. можна і круглість землі спростовувати — маєте право ))
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

зустрічатись в барі, тобто мати там кубло, то нахабність?
«Наш» казав, що всі паради содомітів робляться для того, щоб «рвались пукани». Здається, добилися бажаної реакції? :acute:
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

так, гетеро взагалі не існують. більшість людей є гетерофлексами.

О, я ж казав  :laugh:

ви можете спростовувати, звичайно. можна і круглість землі спростовувати — маєте право ))

Так, звичайно, це факти одного порядку - форма Землі і "дослідження" в дусі політкоректності  :) 

Такого можна на замовлення скільки завгодно намалювати. Лише би платили нормально  (tu)
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

«Наш» казав, що всі паради содомітів робляться для того, щоб «рвались пукани». Здається, добилися бажаної реакції? :acute:

В цьому контексті "рвались пукани"  звучить двозначно.
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

В цьому контексті "рвались пукани"  звучить двозначно.
Чому? Це означає, що робилось навмисно, щоб роздратувати.

Яка може бути реакція?

Хтось, дивлячись на це, просто презирливо сплюне і не стане собі морочити голову. А ще хтось вдасться до екстремістських дій.

Якщо починаєш таку кампанію, то маєш прорахувати, як шахіст, можливі ходи, як свої, так і супротивника. А не заявляти нахабно, що, мовляв, якщо чухаю привселюдно матню, то це не має когось обходити.
 :acute:
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

Чому? Це означає, що робилось навмисно, щоб роздратувати.

Яка може бути реакція?

Хтось, дивлячись на це, просто презирливо сплюне і не стане собі морочити голову. А ще хтось вдасться до екстремістських дій.

Якщо починаєш таку кампанію, то маєш прорахувати, як шахіст, можливі ходи, як свої, так і супротивника. А не заявляти нахабно, що, мовляв, якщо чухаю привселюдно матню, то це не має когось обходити.
 :acute:

Я досі не зрозумів хто кого більше дратує.
Гоміки невідомих чи невідомі гоміків.
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

Я досі не зрозумів хто кого більше дратує.
Гоміки невідомих чи невідомі гоміків.
Щиро жалкую, але я цю проблему так глибоко не досліджував. Тому прошу не вимагати в мене відповіді на це запитання.

До того ж шановний пан  його не зовсім зрозуміло поставив.

А пан як думає?
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

Щиро жалкую, але я цю проблему так глибоко не досліджував. Тому прошу не вимагати в мене відповіді на це запитання.

До того ж шановний пан  його не зовсім зрозуміло поставив.

А пан як думає?

Пан досі думає, в чому проявилось нахабство содомітів в тому барі.
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

Пан досі думає, в чому проявилось нахабство содомітів в тому барі.
Мене не обходять ті, хто цим займається приватно.  Але, як бачимо, страждають через нахабство згаданих нами осіб і вони.
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

Пан досі думає, в чому проявилось нахабство содомітів в тому барі.
в самому їх існуванні, невже це досі не зрозуміло
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

в самому їх існуванні, невже це досі не зрозуміло
Не берусь коментувати погромників. Скажу лиш про себе.

Я вважаю нахабним, коли перед тобою хизуються нетрадиційною і не загальноприйнятою поведінкою, дуже часто непристойною. Тим самим вони подають виклик: ось ми такі, нічого ти нам не зробиш, срали ми на твої будь-які почуття.

Содомський гріх мені огидний. Але, коли цим займаються приватно: збираються десь для сексу, спілкуються в барах з собі подібними, а мене не зачіпають – то це цілковито їх особиста справа, і я не маю права втручатися.

Втім, не всі такі помірковані як я.  І от коли ти зловтішаєшся тим, що «палають пукани», то мусиш усвідомлювати, що цим викликаєш лють і екстремістів. Вони вас переслідуватимуть.
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V


Я вважаю нахабним, коли перед тобою хизуються нетрадиційною і не загальноприйнятою поведінкою, дуже часто непристойною. Тим самим вони подають виклик: ось ми такі, нічого ти нам не зробиш, срали ми на твої будь-які почуття.

Содомський гріх мені огидний.
нагадало  :D



ну а всі екстремісти та інші печерні щемільщики «не таких» рано чи пізно знайдуть або ножа в печінку, або своє місце біля параші. таких вже було багато де, і скрізь для них один кінець
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

Ого! Так ти, виявляється, ще й вояка неабиякий!

Можливо, й познаходять ті лиха, яких ти їм зичиш. Але зовсім не виключено, що тебе воно не мине.

Ти й справді готовий розпочати війну за це?
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

та так, і «пєдєраст» теж нормальне слово, ви мене вже просвіщали стосовно нього. але як нормальне, то можете спробувати застосувати його до судді чи хоча б поліцейського. просвітіть і їх також

Я цим просто підкреслював Вашу подвійну мораль.

Ану зайдіть десь  в церкву і назвіть присутніх "христанутими"... В КПЗ і не потрапите може, але багато цікавого про себе почуєте  :)
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

Ого! Так ти, виявляється, ще й вояка неабиякий!

Можливо, й познаходять ті лиха, яких ти їм зичиш. Але зовсім не виключено, що тебе воно не мине.

Ти й справді готовий розпочати війну за це?
та війна між мракобіссям і прогресом триває вже тисячі років. кількасот літ тому «справжні мужики» спалювали живцем освічених та навіть просто вродливих жінок. тільки 100 років тому жінка «піднялася» у правах з рівня собаки майже до рівня «справжніх мужиків» (майже, бо становлення їхніх прав ще триває). небілі в штатах ще 50 років тому мали окремі місця в автобусах і не голосували на виборах. 80 років тому людей лгбт разом з гебреями і циганами палили в пічах, а якихось 30 років тому ще гноїли і знищували на дурках і зонах. так що ви, печерні екстремісти, можете пручатися скільки завгодно, а прогрес і хід історії ви не повернете ніколи взад. на мене, до речі, жодного разу не нападали ці малолітні подільські неандертали. але якщо це колись відбудеться, вони будуть дуже здивовані :D . бо я завжди максимально готовий дати жорстку і навіть жорстоку відсіч таким покидькам, хоча на вигляд і не схожий на бойовика :D
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

Ану зайдіть десь  в церкву і назвіть присутніх "христанутими"...
навіщо мені це? косплеїти ваше нездорове бажання увірватися на «гей-парад» і обізвати всіх «пєдєрастамі»? так мені віруни не так припікають, як вам пече від лгбт :laugh:
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

та війна між мракобіссям і прогресом триває вже тисячі років. кількасот літ тому «справжні мужики» спалювали живцем освічених та навіть просто вродливих жінок. тільки 100 років тому жінка «піднялася» у правах з рівня собаки майже до рівня «справжніх мужиків» (майже, бо становлення їхніх прав ще триває). небілі в штатах ще 50 років тому мали окремі місця в автобусах і не голосували на виборах. 80 років тому людей лгбт разом з гебреями і циганами палили в пічах, а якихось 30 років тому ще гноїли і знищували на дурках і зонах. так що ви, печерні екстремісти, можете пручатися скільки завгодно, а прогрес і хід історії ви не повернете ніколи взад. на мене, до речі, жодного разу не нападали ці малолітні подільські неандертали. але якщо це колись відбудеться, вони будуть дуже здивовані :D . бо я завжди максимально готовий дати жорстку і навіть жорстоку відсіч таким покидькам, хоча на вигляд і не схожий на бойовика :D
Уперьод, Галушка! :laugh:
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

ваше нездорове бажання увірватися на «гей-парад» і обізвати всіх «пєдєрастамі»?

Не дофантазовуйте мої бажання. Я такого ніде не писав. Це Вам привиджуються "гомофоби" за кожним кущем які тільки чекають щоб принизити чи пригнобити бідних геїв.

А подвійна мораль як на долоні. 
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

Не дофантазовуйте мої бажання. Я такого ніде не писав. Це Вам привиджуються "гомофоби" за кожним кущем які тільки чекають щоб принизити чи пригнобити бідних геїв.

А подвійна мораль як на долоні. 
Таке скажете! Та він же "прогресивний"! :big_boss:
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

Не дофантазовуйте мої бажання. Я такого ніде не писав. Це Вам привиджуються "гомофоби" за кожним кущем які тільки чекають щоб принизити чи пригнобити бідних геїв.

А подвійна мораль як на долоні.
а я живу у суспільстві подвійної моралі, отже і не чіпляю на себе терновий венець єсуса, типу я святий. як із нами — так і ми :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія