Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Несправедливий податок на нерухомість

Re: Несправедливий податок на нерухомість
v10

налог на доход
это как раз понятно
плучил доход - поделись с государством
налог на землю - тоже понятно
пользуешься природным богатством - заплати
а по жилью?
да еще купленному-построенному-полученному с доходв после уплаты налогов?
а по сарайчикам с курями?
налог на землю под ними платицца всеми подряд
это чисто местный налог. в нормальных странах он идет на внутригородские дороги, благоустройство, муниципальные школы, милицию, пожарку и т.п.
   
так що кивати на європейський досвід у цьому питанні не вийде


Вийде.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Да.

от неправда ваша. чи може ви не платите в Німеччині?
   
от неправда ваша. чи може ви не платите в Німеччині?


Плачу! Саме тому і балдєю від цього воя українських жлобів, які начеб-то зібралися і Європу.....
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість
Bit

конечно. Или срочно перестроить поскромней
Ну ладно мне он нах ненужен снесу вместе с гаражем. Но у людей кто держит скот у всех сараи такие.

если он у тебя в областном центре - вполне можжет быть. но ставки скорее всего будут ниже, т.к. предприятиям многим будет туго. ну или сделают разделение по классам недвижимости. просто разделение у нас в стране это риск, т.к. окажется, что все живут в сараях.
Нах надо, скорее всего, может быть.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Платити за площу! Так роблять в нормальних країнах!

Прошу перелік нормальніх, у вашому розумінні, країн. Ато США в вашому розумінні вже не є нормальною країною. Наприклад в Каліфорніі там платять 1,25% в рік, від ціни придбаної нерухомості. Франція - податок на нерухомість залежить від площі та місцезнаходження. Встановлюється відповідно кадастру та базується на арендній вартості. Так що і Франція теж не нормальна країна. Буде легше, якщо ви всеж наведете перелік "нормальніх країн".
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

это чисто местный налог. в нормальных странах он идет на внутригородские дороги, благоустройство, муниципальные школы, милицию, пожарку и т.п.

мне не интересно. куда он идет
особенно внаших релиях
мне интересно, например,
за что должна платить я, построив кооператив в 52 м2 за свои деньги после уплаты налога на доходы,
ладно, мне это не трудно было
а люди всю жисть выплачивали хрущевки из ЗП

   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

:lol:
как?
есть желающие платить не за что?

Деньги от продажи сарая неси обязательно в банк на депозит, иначе заберут 30%   :buba:
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Ежегодный налог на недвижимость в Германии объединяется с земельным налогом и составляет от 0,5% до 1,5% от кадастровой стоимости жилья. Не облагаются налогом объекты дешевле €120 тыс. для физических лиц и дешевле €20 тыс. для юридических лиц
Ежегодный налог на недвижимость в Германии объединяется с земельным налогом и составляет от 0,5% до 1,5% от кадастровой стоимости жилья. Не облагаются налогом объекты дешевле €120 тыс. для физических лиц и дешевле €20 тыс. для юридических лиц
   
Прошу перелік нормальніх, у вашому розумінні, країн. Ато США в вашому розумінні вже не є нормальною країною. Наприклад в Каліфорніі там платять 1,25% в рік, від ціни придбаної нерухомості. Франція - податок на нерухомість залежить від площі та місцезнаходження. Встановлюється відповідно кадастру та базується на арендній вартості. Так що і Франція теж не нормальна країна. Буде легше, якщо ви всеж наведете перелік "нормальніх країн".

ЄС. Достатньо? Яценюк хоче ввести більші податки на нерухомість ніж в ЄС?????
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Ну ладно мне он нах ненужен снесу вместе с гаражем. Но у людей кто держит скот у всех сараи такие.
на моем хуторе уже не держут. Но он под Киевом
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Платити за площу! Так роблять в нормальних країнах!
Прошу перелік нормальніх, у вашому розумінні, країн. Ато США в вашому розумінні вже не є нормальною країною. Наприклад в Каліфорніі там платять 1,25% в рік, від ціни придбаної нерухомості. Франція - податок на нерухомість залежить від площі та місцезнаходження. Встановлюється відповідно кадастру та базується на арендній вартості. Так що і Франція теж не нормальна країна. Буде легше, якщо ви всеж наведете перелік "нормальніх країн".
[/quote]
ЄС. Достатньо? Яценюк хоче ввести більші податки на нерухомість ніж в ЄС?????
[/quote]

а що за країна така ЄС? "навіщо ви брешете?"(с)
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Площа - це ЗЕМЛЯ!!!!!   Якщо платити за вартість, то ніхто не ремонтуватиме приміщення!

Возвращайся в Украину, недолюбленное. Здесь теья не хватает. Будешь радостно с портретами шоколадно-плешивых вождей ходить
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Деньги от продажи сарая неси обязательно в банк на депозит, иначе заберут 30%   :buba:
а якщо протримаєш в банку менше року то віддай 3%
   
Прошу перелік нормальніх, у вашому розумінні, країн. Ато США в вашому розумінні вже не є нормальною країною. Наприклад в Каліфорніі там платять 1,25% в рік, від ціни придбаної нерухомості. Франція - податок на нерухомість залежить від площі та місцезнаходження. Встановлюється відповідно кадастру та базується на арендній вартості. Так що і Франція теж не нормальна країна. Буде легше, якщо ви всеж наведете перелік "нормальніх країн".
ЄС. Достатньо? Яценюк хоче ввести більші податки на нерухомість ніж в ЄС?????
[/quote]
а що за країна така ЄС? "навіщо ви брешете?"(с)
[/quote]


Тобі тут навести відповідні закони всіх країн ЄС?????

Яценюк пропонує хоча б почати платити відповідний податок.  Копійки ж....
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Можно  платить за площадь  тогда зачем народ платит  квартплату за квадратные метры а квартирах ?  Двойной налог   вот кусок идиота  этот кроль.    В селах много аварийных домов как за них платить ? 

    Вся надежа на Ляшко  , который не допустит  принятия антинародного закона    .  Не нужна такая коалиция никому   пусть распадаются я им сегодня даю добро !
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість
v10

мне не интересно. куда он идет
особенно внаших релиях
мне интересно, например,
за что должна платить я, построив кооператив в 52 м2 за свои деньги после уплаты налога на доходы,
ладно, мне это не трудно было
а люди всю жисть выплачивали хрущевки из ЗП
должна платить потому что это обязательный налог. это основной источник нополения местных бюджетов. я говорю за те страны, к которым мы стремимся. если жители посчитают, что им не нужны дороги, уборка улиц, школы, пожарки - вполне можно установить 0. просто у нас без нормальной децентрализации с кучей бюджетных трансфертов и расщеплений налогов все идет непонятно куда и зачем. ну и по-хорошему взамен на налог на недвижимость должны быть снижены общегосударственные налоги.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

мне интересно, например,
за что должна платить я, построив кооператив в 52 м2 за свои деньги после уплаты налога на доходы,

Ви не віоно питання поставили. Цей податок платиться не "за що я", а "нівіщо" та "чому я". Навіщо - бо країні потрібні гроші, на війну, на соціальні програми і тд і тп. Чому я - тому що по наявності нерухомості в принципі можна знайти прошарок людей, які в змозі платити цей налог, тобто людей хто має гроші. Те що у нас, когли людина у злиднях має дорогу нерухомість - це по суті нонсенс. Як людина може бути у злиднях та мати дороге майно?
   
Можно  платить за площадь  тогда зачем народ платит  квартплату за квадратные метры а квартирах ?  Двойной налог   вот кусок идиота  этот кроль.    В селах много аварийных домов как за них платить ? 

    Вся надежа на Ляшко  , который не допустит  принятия антинародного закона    .  Не нужна такая коалиция никому   пусть распадаются я им сегодня даю добро !


 :lol:  Ляшко навіть не дегенерат....   Це просто дзеркало для всіх українських дебілів!!!
   
В теперішньому вигляді податок на нерухомість несправедливий та в черговий раз втілює в життя принцип "бідні заплатять за багатих". З якого переляку базою оподаткування є площа нерухомості, а не його вартість? Законотворці що, зовсім не розуміють, що квадратний метр сільської хати-мазанки не дорівнює квадратному метру вілли у Кона-Заспі?

Безглуздо та несправедливо нараховувати податок на нерухомість орієнтуючись виключно на площу нерухомості, оскільки площа не є головною характеристику нерухомості. До характеристик нерухомості крім площі відносять також наявні комунікації, місце розташування нерухомості, оздоблення та інше. При встановленні податку на нерухомість потрібно враховувати всі характеристики нерухомості, а не лише деякі з них. А що найбільш повно дозволяє врахувати характеристики нерухомості? Відповідь - оціночна вартість! Таким чином базою оподаткування нерухомості може бути лише оціночна вартість нерухомості і ніщо інше.

Я вважаю, що податок на нерухомість вводити можна, но лише з оціночною вартістю в якості бази. А оскільки ситуація в країні доволі важка та ревінь соціальної напруги високий, то на перехідний період встановити більш м'які правила. В перший рік оподаткуванню підлягає нерухомість оціночною вартістю більше 2'000'000 грн, на наступний рік більше 1'500'000, на наступний рік більше 1'000'000 грн. Такий підхід не зачепить соціально незахищені верстви населення і платити будуть тільки заможні громадяни. А якщо хоть із громадян не має доходу, але проживає в великій та дорогій квартирі, то це буде для нього привід задуматись про зміну місця проживання і перехідний період дасть йому час розібратися з цим питанням.

А те що зараз... ну цеж просто жах та дурість, несправедливість.
Ой, хіба це вперше? В свій час Сєніни предки так само взяли в оренду православні храми. Хоча їх попереджали, що це хєрово закінчиться. Для них. Але ж такий гешефт, гроші самі в руки йшли! Що потім було з цими "бізнесменами"-краще й не згадувати...
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість
v10

Можно  платить за площадь  тогда зачем народ платит  квартплату за квадратные метры а квартирах ?  Двойной налог   вот кусок идиота  этот кроль.    В селах много аварийных домов как за них платить ?

    Вся надежа на Ляшко  , который не допустит  принятия антинародного закона    .  Не нужна такая коалиция никому   пусть распадаются я им сегодня даю добро !
причем тут квартплата? квартплата - это обслуживание дома. а местный налог - обслуживание города.
по поводу аварийных домов - это вопросы владельца. во всех странах он или ремонтирует, или сносит, или отдает муниципалитету.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Платити за площу! Так роблять в нормальних країнах!

цей пост тягне на 15 болуканів

в Британії податку на нерух. немає
є муніципальний податок (council tax) який сплачуюється залежно від класу нерухомості (але різниця не така вже й велика) але не площі
різниця більше варіюється по районах
від 700 до 2000 фунтів в рік (що переважно копійки порівняно з вартістю нерухомості)
   
цей пост тягне на 15 болуканів

в Британії податку на нерух. немає
є муніципальний податок (council tax) який сплачуюється залежно від класу нерухомості (але різниця не така вже й велика) але не площі
різниця більше варіюється по районах
від 700 до 2000 фунтів в рік (що переважно копійки порівняно з вартістю нерухомості)

 :lol:    Тепер давай всі країни ЄС по черзі....
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

должна платить потому что это обязательный налог. это основной источник нополения местных бюджетов. я говорю за те страны, к которым мы стремимся. если жители посчитают, что им не нужны дороги, уборка улиц, школы, пожарки - вполне можно установить 0. просто у нас без нормальной децентрализации с кучей бюджетных трансфертов и расщеплений налогов все идет непонятно куда и зачем. ну и по-хорошему взамен на налог на недвижимость должны быть снижены общегосударственные налоги.

там выше Олдбой привел пример Германии
у них в этом надлоге есть минимальный порог, который не облагается
сеня предлагает облагать налогом все
и курятники тоже
причем, жилье и нежилье облагается налогом дважды
сначала налог на землю, на которой это все стоит,
потом налог на недвигу с той же площади

пс а если завтра сеня придумает налог на движимое имущество и отдаст его метным бюджетам на съедение,
тоже надо будет платить за велосипед, например?
а на деревья? а на котов?


   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Тобі тут навести відповідні закони всіх країн ЄС?????

Дурень, я тобі ВЖЕ навів приклад Франції, яка є членом ЕС. Тому твоє посилання на ЕС просто безглузде. У всіх країних ЕС, крім Ірландії та Мальти, є податок на нерухомість і його ставка частіш за все розраховується на основі кадастрової вартості, яка зазвичай менше рінкової вартості.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

:lol:    Тепер давай всі країни ЄС по черзі....

тобі треба ти і давай
ти пишеш "Платити за площу! Так роблять в нормальних країнах!" - Британія вже тобі не нормальна країна?  B-)

європ. досвід для УА не застосовний в чистому вигляді. хоча б тому що в Європі зарплати в 1500грн не існує. та і Європа не однорідна
це різні світи з різними пропорціями доходів і витрат
   
Дурень, я тобі ВЖЕ навів приклад Франції, яка є членом ЕС. Тому твоє посилання на ЕС просто безглузде. У всіх країних ЕС, крім Ірландії та Мальти, є податок на нерухомість і його ставка частіш за все розраховується на основі кадастрової вартості, яка зазвичай менше рінкової вартості.


Частіш за все.... а є ще купа інших подробиць...  НУ І ШО З ТОГО?   Платити треба!
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Можно  платить за площадь  тогда зачем народ платит  квартплату за квадратные метры а квартирах?

Смішно. Податок - то податок, а утримання нерухосості то зовсім інше. Коли ви платите квартплату, то ви платите за утримання нерухомості.
Це зовсім інше
   
Ви не віоно питання поставили. Цей податок платиться не "за що я", а "нівіщо" та "чому я". Навіщо - бо країні потрібні гроші, на війну, на соціальні програми і тд і тп. Чому я - тому що по наявності нерухомості в принципі можна знайти прошарок людей, які в змозі платити цей налог, тобто людей хто має гроші. Те що у нас, когли людина у злиднях має дорогу нерухомість - це по суті нонсенс. Як людина може бути у злиднях та мати дороге майно?


А ПДВ КУДИ ЙДЕ?
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

:lol:    Тепер давай всі країни ЄС по черзі....
вже розібрались як платять в багатій Німеччині? і чи платять всі?
то може і в нас так буде, а не так як олгархія захотіла.
   
Частіш за все.... а є ще купа інших подробиць...  НУ І ШО З ТОГО?   Платити треба!

50% від вартості, яку вкаже ОЦІНЩИК

ТАК!!!!
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Смішно. Податок - то податок, а утримання нерухосості то зовсім інше. Коли ви платите квартплату, то ви платите за утримання нерухомості.
Це зовсім інше

грубо кажучи, податок встановлюється довільно (площа чи вартість чи кількість димарів) з метою когось общипати
а утримання нерухомості - підкоряється суто обєктивним фізичним законам (напр. щоб помити підїзд, 1 прибиральниці потрбіно 1 годину; щоб пофарбувати 1 кв.м. стіни треба 100мл фарби; і т.д.)

Останнє редагування: 24 грудня 2014 21:33:56 від T.Blair.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Ви не віоно питання поставили. Цей податок платиться не "за що я", а "нівіщо" та "чому я". Навіщо - бо країні потрібні гроші, на війну, на соціальні програми і тд і тп. Чому я - тому що по наявності нерухомості в принципі можна знайти прошарок людей, які в змозі платити цей налог, тобто людей хто має гроші. Те що у нас, когли людина у злиднях має дорогу нерухомість - це по суті нонсенс. Як людина може бути у злиднях та мати дороге майно?

вы не внимательны
я не говорю, что не надо платить вообще
я грю, что должен быть необлагаемый минимум
и привожу примеры

а про зачем  - тут поле для фантазии может быть безразмерным



   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

в Європі зарплати в 1500грн не існує
тут понимаете какое дело. Чтоб у них не было таких зарплат, они лет 200 за это воевали, профсоюзы понапридумывали, другую всякую фигню. Зарплата это личное дело ее получателя
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість
Bit

Яценюк пропонує хоча б почати платити відповідний податок.  Копійки ж....
Какие копейки, если в Германии дешевле получается платить.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Частіш за все.... а є ще купа інших подробиць...  НУ І ШО З ТОГО?   Платити треба!

А з цього виходить, що ви просто балабол, який несе нісенитницю, та розмірковує про те, про що і гадки не має.
Те що платити треба - це я не заперечую і я буду платити, но я вважаю несправедливим що за нерухомість вартістю в декілька мільонів її власник мусить буде заплатити таку саму суму як і власник нерухомості вартістю в декілька тисяч. Це є несправедливим.
   
казні потрібні гроші
Для чого? Мені, наприклад те ж треба гроші.
   
Какие копейки, если в Германии дешевле получается платить.


????   Ти звідки випав?
   
а почему не платить подушевой налог, на барской земле холопы ходите, платить за проход надобно
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість
v10

там выше Олдбой привел пример Германии
у них в этом надлоге есть минимальный порог, который не облагается
сеня предлагает облагать налогом все
и курятники тоже
причем, жилье и нежилье облагается налогом дважды
сначала налог на землю, на которой это все стоит,
потом налог на недвигу с той же площади

пс а если завтра сеня придумает налог на движимое имущество и отдаст его метным бюджетам на съедение,
тоже надо будет платить за велосипед, например?
а на деревья? а на котов?
да никто с этим не спорит. но как регулировать непонятно. раньше предлагали от жилой. но взять мой дом. у меня жилой 60, общей 170 метров. я за жилую, особенно с необлагаемым минимумом.  :gigi:
правильнее всего процент от рыночной(ну или оценочной) стоимости. но с ее определением тоже проблема.
а на землю у нас налог совсем ерундовый. раньше платил что-то в районе 40 грн, сейчас 130.  :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія